כתב נושא: אתם עשיתם את הסרטון הזה!  (נקרא 20346 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #75 ב- : יולי 18, 2007, 20:17:52 »
עוץ לי גוץ לי - אתה מזכיר לי את אותה אשה שאחרי הבחירות של 96 אמרה שהיא לא מבינה איך ביבי נבחר, כל מי שהיא מכירה הציביע פרס.

זה הטיעון שלך? "יש לי חברים ערבים"?! אפילו אם נתעלם לרגע ממושג ה"תקיע" (שמישהו יתקן אותי אם אני טועה באיות), תסתכל על הסקרים בנאדם, בזמן המלחמה מעל 90% מערביי ישראל תמכו בחיזבאללה. אני לא יודע איזה ערבים בדיוק אתה מכיר, אבל נניח אפילו שיש סיכוי קלוש שהם דוברי אמת, הם לא מהווים מדגם מייצג. אז מי בדיוק מכליל כאן, אנחנו או אתה?

שלא לדבר על ההסמאות הנבובות שלכם..."ילדים בביירות ובקריות לא רוצים למות"...זה בדיוק כמו להגיד "עשו אהבה לא מלחמה", זו ססמה נבובה, חסרת בסיס רציונלי וריקה מכל תוכן, פשוט פנטזיה, אני מופתע כל פעם מחדש לראות עד כמה ריקים הם טיעוניו של השמאל ועד כמה רבים בו האבסורדים.

מדינת כלל אזרחיה היא גזר דין מוות ליהודים בארץ ישראל. למחרת היום בו תיפול ח"ח ההחלטה, יעלו לכאן מיד ערבים בהמוניהם, שכמובן יהפכו לרוב וישתלטו על מוסדות השלטון. אנחנו היהודים נוגלה מכאן במקרה הטוב.

לגבי ההאשמות שלך...לא הבנתי מה אתה רוצה. הרי לא קיימת הוכחה שתספק אותך, שתגרום לך להאמין שלא אנחנו פרסמנו את הסרטון, אז מה אתה רוצה? שנגיד לך "בסדר, אתה צודק"?

בייקר

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #76 ב- : יולי 18, 2007, 21:33:29 »
בחודש שעבר הסתובב מחבל בת"א עם מכונית ובתוכה 400 קילו חומר נפץ תיקני והשב"כ והמשטרה עצרו אותו.לכן צריך שירות ביטחון כללי.
אם אתה מתנגד לשיטותיו של זכריה זביידי תתנגד למי שעוזר לו.
אתה ציטטת מילה במילה מהבלוג של טלי ואת טענותיה במשפט והיא הורשעה והודתה.
בינתיים אסור לתרגם מסמכים למחבלים ולסייע לאויב בזמן מלחמה.

Aaron

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #77 ב- : יולי 18, 2007, 21:37:28 »
תיקון קטן לנדב: אומרים "תקייה".

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #78 ב- : יולי 18, 2007, 22:02:00 »
תיקון קטן לנדב: אומרים "תקייה".

תודה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #79 ב- : יולי 18, 2007, 22:29:53 »
לגבי "תקייה" –

מאחר שמדובר במילה לועזית, אני מניח שמותר לאייתהּ בכל דרך שרוצים, אלא-אם-כן האקדמיה ללשון העברית החליטה רשמית לגבי איוּתהּ רק בצוּרה ספציפית. יכול להיות שכן. אין לי מושג.

בייקר

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #80 ב- : יולי 19, 2007, 00:01:19 »
מאחר שזה תרגום מערבית ואני יודע איך המילה כתובה בערבית זהו תרגום מדוייק.אם תכתוב בצורה אחרת תפספס את האותיות הערביות.

בייקר

• אורח
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #81 ב- : יולי 19, 2007, 00:02:09 »
כלומר ערבית היא שפה שמית ולא לועזית.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #82 ב- : יולי 19, 2007, 00:25:06 »
מאחר שזה תרגום מערבית ואני יודע איך המילה כתובה בערבית זהו תרגום מדוייק.אם תכתוב בצורה אחרת תפספס את האותיות הערביות.

קיבלתי.

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #83 ב- : יולי 19, 2007, 00:27:03 »
איך מבטאים אותה?
בבקשה תרשמו אותה באנגלית-תודה.
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #84 ב- : יולי 19, 2007, 00:31:33 »
איך מבטאים אותה?
בבקשה תרשמו אותה באנגלית-תודה.

.Takiya

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אתם עשיתם את הסרטון הזה!
« להגיב #85 ב- : יולי 19, 2007, 03:28:05 »
בס''ד
  אפתח באימרה של המצביא האויב הערבי הדגול ימח שמו וזכרו הלא הוא ח'אלד אבן אלווליד -ושם רשעים ירקב ,בשם נביאם יש''ו,שבמאמר זה השתמש הצורר יאסר ערפאת וש''ו כאשר הכריז על '' מדינה גולה '' באלג'יר בשנת 1988 בחדש מאי (למניינם) '' אוד'ינ ליאלד'ינ  יוקאתילונ ביאנהום ט'ולימו , אנ אללה עלא נצריהים אלקדיר ,אללד'ינ אוח'ריג'ו מנ דיאריהים ביע'יר חאק ,אילא אנ יאקולו רבינא אללה '' והתרגום: ''הותר לאלה שלוחמים (להלחם) מכיוון שנגרמה להם חשכות (עוול) , אללה הוא היכול לתת להם ניצחון, אלה אשר הוצאו מבתיהם ללא צדק , ובלבד שאומרים שאללה אלוקנו '' .
האויב הערבי יש''ו טוען שכפי שנעשה על-ידי אחיו בני אומי'ה ( שהיו עובדי אלילים שקיבלו עליהם את דת האיסלאם ע''י נביאם יש''ו ,וטרם זאת,גרשו את אחיהם המאמינים מ''מכה'' העיר ,והמגורשים הקימו את ''מדינה'' העיר במדבר,אולם לאחר הרבה שפיכות דמים,קרבות,ומעשי רצח, זימה ,ועוול, התאסלמו אף בני אומי'ה) .
 האויב הערבי הנאצי יש''ו רואה את עצמו ''מגורש מאדמתו'' ,בו בזמן שהוא פתח במלחמה כנגדנו ,וביצע פרעות עקובות מדם ביישובים היהודים .כגון מעשה ה '' פרהוד '' בעירק בשנת 1950 שבעטיו הייתה העלי'ה הגדולה לארץ, ומאורעות תרפ''ט שקדמו להם ,וכל זאת מוכיחה ההיסטורי'ה הכתובה.
 כן ממשיך האויב הערבי הנאצי יש''ו לעשות פרעות בעמנו עד היום, ומזייף את תדמיתו בכך שמתאים את עצמו לעמים השליטים בעולם ,ואת מעשי העוולה ,עושה הוא בין השורות ומכסה על-כך ב'' תחפושות '' שונות של '' עם מסכן '' המעורר-רחמים ,בכדי לרכוש את לב המדינות השלטות בעולם כגון ארה''ב וארופה, וה ''תפאורה'' שהקים בצורת '' מחנות פליטים '' , '' שכונות עוני ערביות '' וכ''ו
 ואף עשק את אחיו על-מנת שי'היו מוכנים להתאבד למען מטרותיו הנלוזות,שתכליתן השלטת דתו בכוח ,והשפלה ודיכוי של כל העמים האחרים .
 לאור המאמר שנלקח מהספר הטמא של האויב הנלוז,'' הותר למגורשים מבתיהם ללא צדק להלחם '' ,ולכן עפ''י דתו יש ליהודים שגורשו מישובי עזה על-ידי השילטון הבולשביקי הנלוז ,הזכות להלחם באויב הערבי הנאצי יש''ו.
 כן המשיך האויב הערבי הנאצי בפעולת ה '' תקיה '' שתכליתה ,להשתמש בעורמה  בכדי לגייס את כל האמצעים להלחם באויביהם , ולכן משתמש האויב הערבי הנאצי בארגונים כמו '' בצלם '' , '' זכויות הפרט '', '' חופש הפרט '' ומסתפח אליהם ומגייס לשורותיו נערים ונערות ,ואנשים תמימים שדוגלים ב'' עולם יפה ונקי משחיתויות '' ואינם מודעים למזימתם של המושחתים מיסודם שהם אנשי האויב הערבי הנאצי ההושתלו בתוכם במסגרת צוואת ה '' תקיה '' של נביאם ימח שמו יאבד זכרו עם כל שונאי-ישראל אכי''ר .
                                                                  הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''