כתב נושא: שאלה לחברי הפורום  (נקרא 5088 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה לחברי הפורום
« ב- : דצמבר 25, 2006, 14:40:26 »
שאלת טריוויה קצרה לחברי הפורום:
איזה סוג של סם לקחו כל השמאלנים האלה שכל כך דפק להם ת'ראש, שגורם להם להמשיך בהזיות השלום שלהם מאז מלחמת ששת הימים?
זאת אומרת, איזה סוג שם סם מכניס אדם למצב הזייתי כל כך חזק שהאפקט המתמשך שלו הוא כבר 40 שנה לפחות, ואין רואים את הסוף?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
בעניין: שאלה לחברי הפורום
« להגיב #1 ב- : דצמבר 25, 2006, 14:43:52 »
איזה סוג של סם לקחו כל השמאלנים האלה שכל כך דפק להם ת'ראש, שגורם להם להמשיך בהזיות השלום שלהם מאז מלחמת ששת הימים?
זאת אומרת, איזה סוג שם סם מכניס אדם למצב הזייתי כל כך חזק שהאפקט המתמשך שלו הוא כבר 40 שנה לפחות, ואין רואים את הסוף?

לפי איך שאנחנו נראים הייתי אומר ציאניד...

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 25, 2006, 22:53:21 »
נראה לי משהו מעוור... הם לא רואים את אי הצדק הבולט שנעשה פה ויש להם רצונות התאבדותיים עקב זה.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:02:25 »

לפי איך שאנחנו נראים הייתי אומר ציאניד...
חחח ציאניד  ;D ;D
את האמת כניראה סם הזיות שהם כל פעם לוקחים אותו מחדש ניראה לי..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:26:48 »
על פי תגובות חברי הפורום נותר לסכם שמדובר בקוקטייל של כוהל מתילי יחד עם פטריות של האינדיאנים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:28:20 »
על פי תגובות חברי הפורום נותר לסכם שמדובר בקוקטייל של כוהל מתילי יחד עם פטריות של האינדיאנים.
חחח משהו כזה בערך  ;D
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:29:51 »
אני רואה שאתם מבינים בעניינים כאלה  :P

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:34:59 »

במקרה הטוב.

האמת שזה סתם חוסר כבוד לעם ולאומניות ואיבוד כל המורשת, זה ממש נורא.

חס וחלילה
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:37:19 »

ניראה לך?..
בחיים לא, שמדליקים לידי סיגריה אני לוקח מרחק של 20 מטר שלא נדבר על דברים אחרים...
ודרך אגב זה עז אשם הוא התחיל אז זרמנו איתו ;D

יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:39:35 »

ניראה לך?..
בחיים לא, שמדליקים לידי סיגריה אני לוקח מרחק של 20 מטר שלא נדבר על דברים אחרים...
ודרך אגב זה עז אשם הוא התחיל אז זרמנו איתו ;D

וגם הנץ  ;)
הרב כהנא צדק!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #10 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:48:37 »
"יכך ה' בשגעון, בעוורון ובתמהון לבב"

וכמו כן

"אבות אכלו בסר, שני בנים תכהנה"

השמאלנים הם תוצר של חינוך קלוקל בבית ובביה"ס, של התשקורת, וכמו כן של ילדותיות שנובעת מחיים בתוך בועה מגוננת בבית של אבא ואמא שמשמרת אידיאליזם מעוות ואינפנטילי בסגנון האוניברסליזם של ילדי הפרחים של שנות ה-60.  רוב החבר'ה המזרחיים שפגשתי בחיי, שחלקם לא סיימו אפילו תיכון אבל כולם עבדו מגיל צעיר, היו שפויים, בוגרים וכמובן ימניים, וזה למרות שחלקם (לצערנו ולדאבוננו) השתמשו בסמים.  כך שסמים זה לא הסיבה לשמאלניות (כמובן שאני מבין שכל האשכול הזה התחיל כבדיחה צינית...).  בתופעה של ילדותיות שמאלנית נתקלתי בעיקר כשבאתי במגע עם אשכנזים (כמובן, אני לא עושה הכללות---אני בעצמי אשכנזי, ולא תמיד הייתי ימני...).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:52:56 »
לא בכדי פסטיבל וודסטוק היה שמאלני, חגיגה לסמים, לא בכדי יש חיבור עתיק יומין בין שמאל, פסטיבלים וסמים, ואגב ממציא הסיסמא: "עשו אהבה ולא מלחמה" היה יהודון, וגם המנהיגים האדומים (קומוניסטים) מסוממים של מהומות הסטודנטים בפריז של 1968, המנהיג היה אגב, דני "האדום", יהודון ממוצע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #12 ב- : דצמבר 26, 2006, 12:02:00 »
"יכך ה' בשגעון, בעוורון ובתמהון לבב"

וכמו כן

"אבות אכלו בסר, שני בנים תכהנה"

השמאלנים הם תוצר של חינוך קלוקל בבית ובביה"ס, של התשקורת, וכמו כן של ילדותיות שנובעת מחיים בתוך בועה מגוננת בבית של אבא ואמא שמשמרת אידיאליזם מעוות ואינפנטילי בסגנון האוניברסליזם של ילדי הפרחים של שנות ה-60.  רוב החבר'ה המזרחיים שפגשתי בחיי, שחלקם לא סיימו אפילו תיכון אבל כולם עבדו מגיל צעיר, היו שפויים, בוגרים וכמובן ימניים, וזה למרות שחלקם (לצערנו ולדאבוננו) השתמשו בסמים.  כך שסמים זה לא הסיבה לשמאלניות (כמובן שאני מבין שכל האשכול הזה התחיל כבדיחה צינית...).  בתופעה של ילדותיות שמאלנית נתקלתי בעיקר כשבאתי במגע עם אשכנזים (כמובן, אני לא עושה הכללות---אני בעצמי אשכנזי, ולא תמיד הייתי ימני...).

מסכים עם כל מילה.
סמים הם לא הסיבה. הבעיה היא חוסר גאווה יהודית שהוביל עם השנים גם לשנאה עצמית. (או שנאה עצמית מכוערת כמו שחיים אומר).
האשכנזים (רובם) לא היו דתיים ולכן חסרי גאווה יהודית - היום הם שונאים את עצמם. לצערי 60 שנה עברו וגם חלק מהמזרחיים לוקים באותה תופעה. אוייה.

בייקר

• אורח
« להגיב #13 ב- : דצמבר 26, 2006, 13:55:57 »
אנשים רוצים לחיות בצורה נורמלית ללא מלחמות.אנשים רוצים תקוה,הם התעייפו.אנשים איבדו את הערכים ודואגים לעצמם בלבד.אנשים מקבלים שטיפת מוח מהתשקורת.