כתב נושא: חופרים בהר הבית  (נקרא 10617 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #25 ב- : יולי 15, 2007, 01:57:15 »
בס''ד
 אנו אמורים לקיים את המאמר '' עם נבר תתברר '' ,אלו אוייבים ערבים נאצים ורוצחים ,ואין להתגבר עליהם אלא בדרכם!!
                                                                                                             הגולה בארץ :smil037:

לנו צריכים להיות גבולות, הם חיות ידם בכל, את התנהגותם החייתית אני יכול להבין, אך אם אנו נתנהג כמו חיות אני לא אצליח להבין למה עם טוב כמו שלנו עושה כזה דבר.. טראנספר לא צריך להיות באכזריות, רק אלו שיסרבו ייסבלו פה עד תום שהותם בארץ..

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חופרים בהר הבית
« להגיב #26 ב- : יולי 15, 2007, 02:09:07 »
בס''ד
 ההדברה הראשונית המורה להיות חזקה! אתה מדבר על שלב ב' ,של הטיהור.בע''ה.
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #27 ב- : יולי 15, 2007, 02:21:59 »
בס''ד
 ההדברה הראשונית המורה להיות חזקה! אתה מדבר על שלב ב' ,של הטיהור.בע''ה.

תראה אם אתה משתמש בהדברה ראשונה חלשה והיא עובדת אז אין טעם לטיהור..

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #28 ב- : יולי 15, 2007, 02:30:12 »
בס''ד
 האוייב הערבי דבק בהר-הבית מכיוון שהוא יודע שזוהי אחיזתו בעיר קדשינו ,לא ניתן להורידו משם ללא פעולה חזקה שתגבה ממנו הרבה קרבנות,לאחר מכן, אפשרי להציע לו טרנספר,ולעודד את הגירתו ,אולם האויב הערבי לא ייענה לטרנספר אלא אם-כן יווכח שאין בידו ברירה אחרת. ויהי רצון שיעלה בידינו להדביר את האויב הערבי הנאצי מקירבנו אכי''ר.
בס''ד

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #29 ב- : יולי 15, 2007, 02:44:44 »
בס''ד
 האוייב הערבי דבק בהר-הבית מכיוון שהוא יודע שזוהי אחיזתו בעיר קדשינו ,לא ניתן להורידו משם ללא פעולה חזקה שתגבה ממנו הרבה קרבנות,לאחר מכן, אפשרי להציע לו טרנספר,ולעודד את הגירתו ,אולם האויב הערבי לא ייענה לטרנספר אלא אם-כן יווכח שאין בידו ברירה אחרת. ויהי רצון שיעלה בידינו להדביר את האויב הערבי הנאצי מקירבנו אכי''ר.

אם כך יש לפרק אחיזתו..

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #30 ב- : יולי 15, 2007, 03:11:27 »
בס''ד
 אכן ! לפרק את אחיזתו ,ואז לנקות את ה '' שאריות שלו '' , כל ניתוח לשם הבראת החולה ,מתחיל ב הקזת דם ,אין אפשרות אחרת!!ולאחר מכן ממשיכים בטיפול ה ''שיקומי '', כנ''ל בהבראת עיר קדשינו מהנגע של האויב הערבי .
בס''ד

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #31 ב- : יולי 15, 2007, 21:07:51 »
בס''ד
 אכן ! לפרק את אחיזתו ,ואז לנקות את ה '' שאריות שלו '' , כל ניתוח לשם הבראת החולה ,מתחיל ב הקזת דם ,אין אפשרות אחרת!!ולאחר מכן ממשיכים בטיפול ה ''שיקומי '', כנ''ל בהבראת עיר קדשינו מהנגע של האויב הערבי .

קודם כל נגיע לגשר ולאחר מכן נחצה אותו..

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
חופרים בהר הבית
« להגיב #32 ב- : יולי 18, 2007, 02:50:57 »
אנחנו נגיע יום אחד לגשר, לכן אנחנו צריכים לחשוב היטב מה נעשה ביום הזה. בעז"ה הניצחון יהיה שלנו!!!!
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2007, 05:07:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
חופרים בהר הבית
« להגיב #33 ב- : יולי 18, 2007, 19:32:04 »
בס"ד,
זה לא נראה לי נבואה..הרוב לא חושבים ככה..אנחנו צריכים לעלות להר הבית ולבנות את בית המקדש..
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
חופרים בהר הבית
« להגיב #34 ב- : יולי 18, 2007, 20:00:33 »
בס"ד,
זה לא נראה לי נבואה..הרוב לא חושבים ככה..אנחנו צריכים לעלות להר הבית ולבנות את בית המקדש..

זה נבואה ועוד איך..! :smil037:

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #35 ב- : יולי 18, 2007, 20:05:23 »
בס"ד,
בס"ד,

רוב הדעות סוברות שלא..היה לנו מראשון עד שלישי סמיננריון על המקדש והיה לנו שיחה עם הרב ישראל אריאל שליט"א(ממכון המקדש) והוא אמר שבית המקדש יבנה שאנחנו נפסיק לסובב את הר הבית אלא נתפרץ אליו מכל כיוון ונכבוש אותו ונבנה את המקדש!!!
שיבנה המקדש במהרה בימינו אמן!!!! :)
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
חופרים בהר הבית
« להגיב #36 ב- : יולי 18, 2007, 20:32:05 »
בס"ד,
בס"ד,

רוב הדעות סוברות שלא..היה לנו מראשון עד שלישי סמיננריון על המקדש והיה לנו שיחה עם הרב ישראל אריאל שליט"א(ממכון המקדש) והוא אמר שבית המקדש יבנה שאנחנו נפסיק לסובב את הר הבית אלא נתפרץ אליו מכל כיוון ונכבוש אותו ונבנה את המקדש!!!

לא מדויק..הוא ירד באש מהשמיים ואנחנו נבנה את הסיום שלו ...הרב זמיר כהן נתן דוגמא טובה שזה דומה לקרוון ששמים אותו ואז מחברים מים,חשמל וכו'

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #37 ב- : יולי 18, 2007, 20:35:35 »
בס"ד,
בס"ד,
בס"ד,

לא מדויק..הוא ירד באש מהשמיים ואנחנו נבנה את הסיום שלו ...הרב זמיר כהן נתן דוגמא טובה שזה דומה לקרוון ששמים אותו ואז מחברים מים,חשמל וכו'
אה אוקי :) אז כנראה כדי שהוא ירד נפרוץ להר הבית ונכין את השטח!! :) :) :) איזה כייף עוד מעט יהיה לנו את בית המקדש!!!!!!!!!! :) :) :) :smil037: :smil037: :) :) :)
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
חופרים בהר הבית
« להגיב #38 ב- : יולי 18, 2007, 20:39:55 »
ביהמ"ק יבנה רק לאחר שתרבה בארץ אהבת חינם תחת שנאת החינם שגרמה לחורבן בית שני, איך שזה נראה כיום המצב גרוע לחלוטין.
אבל, אם בכל זאת העם לא יחזור בתשובה עד המועד אותו קבע ה', הגאולה תבוא על אפינו ועל חמתינו ותגבה גם קורבנות.
כך לפחות אני הבנתי את הדברים.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חופרים בהר הבית
« להגיב #39 ב- : יולי 18, 2007, 21:51:11 »
הערבים האלה פשוט מטומטמים, גם השמאלנים ויפי הנפש שאין להם טיפת כבוד להיסטוריה של עמם אבל יש להם את כל הכבוד לרוצחי עמם, חס וחלילה להכעיס את הערבים, רק להם מותר להרוס, לבזוז, לגנוב ולהרוג אותנו, אבל לנו, לנו אסור להתגונן, אנחנו יותר "מוסריים", אני אהיה מוסרי כשאני אראה יהודי פצוע על הכביש, לא כשאני רואה ערבי עם קלצ'ניקוב ואבן מסתער עלי .
אני הייתי בטיול במנהרות הכותל, אלו בעצם המנהרות שנוצרו מהחפירות הארכיאולוגיות, למען האמת, תאמינו או לא, רק קיר (!) הפריד ביני לבין היכל קודש הקודשים, אבל אסור היה לשבור אותו כי זה היה גורם לחילול הקדוש, והערבים היו מתעצבנים, וחס וחלילה לעצבן את הערבים הרגשניים והמסכנים .