כתב נושא: היחס ל"ערביי ישראל"  (נקרא 2501 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק העורב המקורי מהרצליה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
היחס ל"ערביי ישראל"
« ב- : יולי 10, 2007, 21:59:03 »
שלום חיים בן פסח,
אני לא קורא קבוע כאן אז אני לא יודע אם התייחסת לנושא זה. אבל מה לדעתך צריך להיות היחס ל"ערביי ישראל"? והאם יש מקום ליחסים רומנטיים בין בנות ישראל לאזרחי המדינה הערבים?

בייקר

• אורח
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #1 ב- : יולי 10, 2007, 22:48:20 »
ברוך הבא.
אענה לך וחיים אם ירצה יענה על כך.
יש להפרד מערבי ישראל לשלום ולהעבירם לסעודיה.
אין מקום להתנהגות כזאת:יהודים יצאו עם יהודיות וערבים עם ערביות.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #2 ב- : יולי 11, 2007, 00:41:19 »
אין לי מה להוסיף בייקר פשוט גנב לי את המילים מהפה
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #3 ב- : יולי 11, 2007, 10:40:58 »
ליהודיות לא שווה להתחיל עם ערבים.

תחטט בפורום ותמצא מספר כתבות על יהודיות שהתחתנו עם ערבים ומאז חייהן נהפכו לגיהנום.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #4 ב- : יולי 11, 2007, 16:46:58 »
בס''ד
     האויב הערבי  מתייחס לנשים ובנות של יהודים כמו אל רכוש של יהודים ,בתוספת עובדה חשובה,והיא שככל שבנות-ישראל תושפלנה על-ידם ר''ל ,כך יושפל  עמנו ר''ל ותהי'ה נהירה גדולה להתאסלם ר''ל.
מהסיבות דלעיל , רואה האויב הערבי בשידול בנותנו לזנות ר''ל ,הן מצוה דתית ,והן מצוה לאומית  ,שהרי הנהירה לאיסלאם  כבייכול, מחלישה את העם היהודי. מהסיבות דלעיל ,מעודד האויב הערבי את נעריו להיטמע באוכלוסיה יהודית כדי להרוויח מספר נקודות והן:
 1) שידול בנות-ישראל תמימות שאינן יודעות הרבה על מטרותיו של האויב הערבי,לזנות ר''ל , וזאת באמצעות '' מתנות קטנות '', בילוי משותף , עישון סמים קלים ולעיתים גם כבדים  בסתר, והשלב הבא הוא לשכנע אותן לבוא לכפרים שלהם ששם '' אין צורך להסתתר מההורים ומהמכרים , ויש שם סמים בשפע, ונערים נוספים שרוצים לחגוג '', לאחר שנער של האויב הערבי מצליח להביא נערה  יהודי'ה לכפר ,הוא למעשה שבה אותה בידיו, בימים הראשונים הוא אכן מתייחס אליה בעדינות בכדי שתתרגל למקום , ובו זמנית מכין את חבריו ל ''חגיגה '' ואז מתרחש אחד משני הדברים הבאים:
 א) האפשרות הראשונה היא '' חגיגה '' ,שבעטי'ה מבוצע בה אונס קבוצתי שוב ושוב, מעשי התעללות פיזיים ומנטאליים כדי לשבור לנערה את הביטחון-העצמי ולהארות לה שהיא בידיהם והם יכולים לעשות בה ככל העולה על רוחם, וכך עוברת תקופה בה משמשת הנערה כ ''מזרון של הכפר '' ר''ל , וכמובן שמטילים בה מום בכדי לפגוע ביופי'ה כדי שלא תוכל לנצלו על-מנת להתנתק מהם ולברוח עם מישהו אחר, והשלב האחרון הוא העסקתה כזונה ר''ל ,ולקיחת דמי האתנן ממנה על-מנת לקנות סמים  לשימוש עצמי ולגייס נערות יהודיות נוספות בכפר אחר, וכמובן שממכרים אותה לסם ,על-מנת ליצור תלות בהם.
 ב) האפשרות השני'ה היא , שאחד מבני הכפר מתכנן לעשותה פילגש או אשה שני'ה ,ואז מכירים בינהם, והוא קונה אותה ביחס נחמד,מתנות שונות, ומזמין אותה אליו ,שם הוא אונס אותה באכזריות על-מנת להפגין את מרותו ר''ל, נותן בה מום כגון כווי'ה של מים חמים לפנים, ומביא ממנה ילדים שיחונכו על-פי דתו ,וי'ה'יו מחבלים פוטנציאלים , ואשר לאימם ,יש בידה שתיברירות ,או להתאסלם ,או להפוך לאשה הבזויה ביותר בכפר.
 2) הנקודה הנוספת לשליחת נערים של האויב הערבי ע''מ להטמע באוכלוסי'ה יהודית היא, מציאת עבודה שמכניסה כסף הן מעבודה ,והן מגניבות שמבצעים בצידה ,שכן גניבה מיהודים היא מצוה הן דתית והן לאומית לפי ראות עיניו של האויב הערבי, וכך נולדו  '' משחטות הרכב '' כתוצאה מגניבת רכבים של יהודים ,פירוקם ומכירתם כ חלקי-חילוף ,לאחר ''טשטוש העקבות'', או לשימוש באזורים שכרגע בשליטת האויב הערבי,גניבת חומרים וציוד מאתרי בני'ה, שוד וגניבות מבתים פרטיים ובתי-עסק בין שעות העבודה המזדמנות,ועוד רבים מני אלו... ,בזכות הסכמי אוסלו הנתעבים,והכרת '' ערביי ישראל '' כ אזרחים מן השורה תוך התעלמות מכך שהם למעשה נמנים על האויב הערבי  ופועלים בזהירות ובעדינות מבפנים, והשילטון הנלוז שלנו כבר מכיר בדברים אלו כעובדה קיימת ו ''בולע '' את הנזקים העמורים שמסב לנו האויב הערבי ,וקורא לו '' ערביי ישראל '' ,תוך התעלמות מכך שאין הבדל בינם לבין אלו שמאחורי הגדר ,הם יכולים להיות אפילו מאותה משפחה, אולם חתירה מבפנים צריכה להעשות בהדרגה (כמו התהליך של שידול הנערה שהוזכר לעיל.)
לאור האמור לעיל ,כאן המקום לחזק את אירגוני ההצלה לבנות ישראל, שהשילטון הנלוז לא מסייע להם כלל ,וזקוקים נואשות לעזרה בכדי שיוכלו לפעול למען הצלת בנות ישראל שנפלו ברשת שפרש להן האויב הערבי ימח שמו וזכרו, ה' ידביר אותו עם כל אוייבי ושונאי ישראל אכי''ר.
                                                                               הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #5 ב- : יולי 11, 2007, 16:55:46 »
גולה בארץ היקר, לידיעתך, בכל 12 שעות נאנסת אישה בישראל וכל 4 שעות מתרחשת תקיפה מינית: כך עולה מנתונים שפרסמה משטרת ישראל לרגל יום המאבק הבינלאומי באלימות כלפי נשים.

על-פי נתונים שנאספו, ניתן לראות כי מדי שנה עוברות נשים רבות התעללות קשה. אחת מכל 3 נשים עוברת תקיפה מינית במהלך חייה. 1,500 נשים מגיעות בכל שנה במצב קשה לחדרי המיון בארץ. עוד עולה, כי בכל שנה נרצחות בישראל, בממוצע, 17 נשים על-ידי בני זוגן. להזכירך, המקרה האחרון היה ברחובות, בין זוג "נורמטיבי" לפי מה שצויין בתישקורת, ז"א צברים יהודים מבוססים.

ידוע לך כי היום נודע כי ככל הנראה וולנטינה דומבייב, אשר נעלמה בסוף השבוע, נחטפה ונרצחה על ידי בעלה?
ואגב, כרגע יש פרשייה חדשה: היום נחשפה הטענה כי ח"כ יצחק זיו מהגמלאים תקף מינית פעילת מפלגה.

ובמדינה שבה הנשיא, "יהודי טוב" חובש כיפה, הוא ככל הנראה אנס, למה אתה נטפל רק לאוכלוסייה הערבית?
מה עם שאר הנשים בארץ?

הייתכן שאתה גזען?
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2007, 17:11:53 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #6 ב- : יולי 11, 2007, 17:26:18 »
גולה בארץ היקר, לידיעתך, בכל 12 שעות נאנסת אישה בישראל וכל 4 שעות מתרחשת תקיפה מינית: כך עולה מנתונים שפרסמה משטרת ישראל לרגל יום המאבק הבינלאומי באלימות כלפי נשים.

על-פי נתונים שנאספו, ניתן לראות כי מדי שנה עוברות נשים רבות התעללות קשה. אחת מכל 3 נשים עוברת תקיפה מינית במהלך חייה. 1,500 נשים מגיעות בכל שנה במצב קשה לחדרי המיון בארץ. עוד עולה, כי בכל שנה נרצחות בישראל, בממוצע, 17 נשים על-ידי בני זוגן. להזכירך, המקרה האחרון היה ברחובות, בין זוג "נורמטיבי" לפי מה שצויין בתישקורת, ז"א צברים יהודים מבוססים.

ידוע לך כי היום נודע כי ככל הנראה וולנטינה דומבייב, אשר נעלמה בסוף השבוע, נחטפה ונרצחה על ידי בעלה?
ואגב, כרגע יש פרשייה חדשה: היום נחשפה הטענה כי ח"כ יצחק זיו מהגמלאים תקף מינית פעילת מפלגה.

ובמדינה שבה הנשיא, "יהודי טוב" חובש כיפה, הוא ככל הנראה אנס, למה אתה נטפל רק לאוכלוסייה הערבית?
מה עם שאר הנשים בארץ?

הייתכן שאתה גזען?

לפי ההגדות שלך אני גזען.
אבל באמת אתה גזען אתה שונא יהודים ובוגד בעם שלך מה החלום שלך? מדינה אחת ל-2 עמים שבא יהפכו הערבים לרוב וישלטו בארץ ואותנו יגרשו?
או יתכן 2 מדינות שאחת תהיה רק ליהודים ואחת רק לערבים כלומר אנחנו נכבל רצועת חוקף קטנה שאותה יהיה אפשר להפציץ בקלות בטילים פרימיטיבים נוסח קאסם.
אתה רוצה להפוך את המדינה לשדרות?
אתה רוצה שכול שנה ימותו אלפי יהודים בגוש דן רק כדי שלערבים תהיה עוד מדינה כשיש להם כבר משהוא כמו 22 מדינות.
אתה הגזען!
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #7 ב- : יולי 11, 2007, 17:35:21 »
לפי ההגדות שלך אני גזען.
אבל באמת אתה גזען אתה שונא יהודים ובוגד בעם שלך מה החלום שלך? מדינה אחת ל-2 עמים שבא יהפכו הערבים לרוב וישלטו בארץ ואותנו יגרשו?
או יתכן 2 מדינות שאחת תהיה רק ליהודים ואחת רק לערבים כלומר אנחנו נכבל רצועת חוקף קטנה שאותה יהיה אפשר להפציץ בקלות בטילים פרימיטיבים נוסח קאסם.
אתה רוצה להפוך את המדינה לשדרות?
אתה רוצה שכול שנה ימותו אלפי יהודים בגוש דן רק כדי שלערבים תהיה עוד מדינה כשיש להם כבר משהוא כמו 22 מדינות.
אתה הגזען!

מה אתה מקשקש? אני שונא יהודים? אני יותר יהודי מיהודי! יש לך מונופול על היהדות? אני בוגד בעם שלי? במלחמת לבנון אני הפגנתי במרכזי הערים וחטפתי מכות מיס"מניקים כשצעקתי נגד שפיכת הדם של חיילים יהודים על ידי ממשלת הזדון הארורה הזאת (והרג של אזרחים לבנונים), איפה אתה היית?

ומדינה אחת לשני עמים? נראה לך? תלמד: 2 מדינות לשני עמים
אתה רוצה להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה גזענית קפיטליסטית נאו ליברלית חשוכה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #8 ב- : יולי 11, 2007, 17:44:02 »
2 מדינות ל-2 עמים פירושו מדינת חוף צרה אשר תהיה מופצצצת אל ידי ערבים כול יום ויום.
הפגנה נגד דם יהודי שנישפך אתה יודע שבאל ערביה (רשת שידור ערבית מאוד מפורסמת) צילמו מפגינים כמוך (נגד המלחמה) ואמרו סימו לב לחולשה של הציונים הם יודעים שאין להם סיכוי הם יודעים שהם חלשים ועוד.
אתה שואל איפו אני הייתי בזמן שאתה הפגנתה?
בטח שלא בגדתי בעם שלי אלה תרמתי כסף לאנשי הצפון הגיבורים כמו כ-250,000 יהודים אחרים.
דרך הגב האוכל ומצרכים שניקנו בכסף הזה הלכו לערבים ויהודים כאחד (לצערי).
אתה יודע למה ניצחנו ב-48 ב-56 ב-67 ב-69-71 ב-73 (למרות שהתחלנו גרוע)
וב-82 וב-2006 היה לא טוב?
התשובה היא כי אז לא היוא שמאלנים בוגדים שתמכו באויב והפגינו נגדינו היה שמאל אבל זה היה שמאל ציוני ולא שמאל בוגדני קומונסטי פרו ערבי!

יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #9 ב- : יולי 11, 2007, 22:46:27 »
שלום חיים בן פסח,
אני לא קורא קבוע כאן אז אני לא יודע אם התייחסת לנושא זה. אבל מה לדעתך צריך להיות היחס ל"ערביי ישראל"? והאם יש מקום ליחסים רומנטיים בין בנות ישראל לאזרחי המדינה הערבים?

אם את רוצה לחיות בגיהנום  אז בקשה, לא תצאי מהבית, לא תשתי אלכוהול, תטפלי בילדים, תעסקי בעבודות בית והבעל הערבי יתהנג בך כרצונו - ככה זה ערבים. מנטליות שונה לגמריי בנוסף לכך הם חיים 1400 שנה אחורה.
אני בין אלה בפורום שיודעים את הערבים הרבה יותר טוב מהאחרים, ולא בגלל שאני גר בחיפה אלה בגלל שהייתה קבוצה של ערבים בקורס משצ"ים, אני הדרכתי אותם, דיברתי איתם והם נראים לי המיץ של הזבל, כי זבל זה דבר שימושי שאפשר למחזר.

בייקר

• אורח
היחס ל"ערביי ישראל"
« להגיב #10 ב- : יולי 11, 2007, 22:51:09 »
עוץ לי הנשיא קצב איננו אנס.
פלסר יש ערבים מוסלמים ששותים אלכוהול.אני אישית לא שותה אלכוהול וזה לא גיהנום.