כתב נושא: חזרה לטעות של '' עיסקת ג'יבריל '' (יש''ו)  (נקרא 1635 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד
  בשנות השמונים שוחררו מאות מחבלים של האויב הערבי בתמורה לחיילים ישראליים שנחטפו על-ידי '' החזית העממית ,ההנהגה הכללית '' בראשותו של הרוצח המתועב שידיו מגואלות בדם ילדים חפים מפשע ,אחמד ג'יבריל (ימח שמו וזכרו, ושם רשעים ירקב) ,בשנה שעברה חזרו על המעשה עם חיזבאללה (ימח שמם וזכרם) ,ועתה שוב רוצים לחזור על הטעות עם אירגון חמ''ס המתועב וידוע לשימצה ( ידבירם הקב'''ה מעל פני-האדמה אכי''ר) . זהו תקדים מאד מסוכן המעודד חטיפות של חיילים ואזרחים יהודים ,על-מנת לבצע מיקוח שבעטיו ישוחררו אסירים ביטחוניים שהם מחבלים מסוכנים שיקבלו עידוד להמשיך במעשי הטבח בבני עמנו, ובכך אנו הופכים להיות ללעג וקלס בכל העולם ר''ל , וכל זה בחסות המדיניות השמאלנית שבאה במסווה של '' ימין מתון '' ,אל לכם ליפול לטעות הגורלית הזאת, ישוחררו השבויים היהודים שבידי האויב ,ולא, יתלה כל יום '' ערבי טמא '' שידיו מגואלות בדם יהודים חפים מפשע, והי'ה אם תופל שערה משערות השבויים היהודים , יהרגו כל המחבלים לעיני כל ,זהו התנאי שיש לעשות עם מרצחים שכאלה ,ולא לבוא איתם במו''מ ,כאילו היו מדינה ריבונית . לחיות-אדם אלה אין מצפון ומוסרים,והמטרה תמיד מקדשת את האמצעים,אולם אם ינהגו כפי שציינתי ,משפחות המחבלים האסירים יבואו בדרישות לשיחרור השבויים היחודים מחשש לחייהם. זוהי הדרך היחידה להתמודד עם חלאות כאלו.
והקב''ה  י'הי'ה בעזרנו ונזכה בביאת גואל -צדק בב''א.                    הגולה בארץ :'(
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
חזרה לטעות של '' עיסקת ג'יבריל '' (יש''ו)
« להגיב #1 ב- : יולי 08, 2007, 11:58:08 »
הבעיה היא שהממשל כיום לא לומד מהטעויות.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אסור לשחרר אף מחבל
« להגיב #2 ב- : יולי 08, 2007, 13:41:23 »
אני לא מבין למה אביגדור ליברמן וש"ס לא פורשים מהממשלה הזאת?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

בייקר

• אורח
חזרה לטעות של '' עיסקת ג'יבריל '' (יש''ו)
« להגיב #3 ב- : יולי 08, 2007, 13:45:36 »
כי המטרה שלהם היא לשבת בממשלה.ש"ס צריכה כסף ואיווט לגיטימציה להתמודד על ראשות הממשלה,הם דואגים לעצמם ורן שלא תהיינה לך אשליות ממשלת ליכוד עבודה עם נתניהו וברק לא תהיה שונה באופן מהותי.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אני בכלל בוחר בברוך מרזל
« להגיב #4 ב- : יולי 08, 2007, 15:24:58 »
ואני תומך בהתמודדות של משה פייגלין בליכוד אבל אני בוח בחזית יהודית-לאומית של ברוך מרזל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!