כתב נושא: '' ערביי ארץ-ישראל '' =האוייב האמיתי והמסוכן ביותר!  (נקרא 9792 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד
מה שמתקרא ''תגובות'' של מדינת-ישראל על ירי הטילים לשדרות,ובאמצעות צה''ל הכבול על ידי הפוליטיקאים שסוחרים בדם ישראלי עם אנשי הטרור הערבי (החמא''ס והפת''ח וכן חיזבאללה מאוחדים בעמדה זו,ונלחמים ביניהם על ''חלוקת השלל '' בלבד,וכל הנאומים של מנהיגיהם הינם למראית עין והטעיה של הציבור היהודי בארץ ובעולם ,ובעניין מיגור החלת השלטון הישראלי על אדמת ישראל , דעתם זהה וידועה,ואין לזרות חול בעיני הציבור היהודי בעניין זה) תמורת מעמד פוליטי ובצע כסף.
הפסיקו להשתמש ב''חומות אנושיות'' של יהודים תמימים שהגיעו ליישובים כמו שדרות בעטיו של מיתון כלכלי שמתוכנן על ידכם.
הרי ידוע שהערבים (ולא כהמצאה החדשה שלכם ,המבדילה בין'' ערבים'' ל ''פלסטינים'',וראיה נוספת לכך קיבלתם שילשום במזרח ירושלים) פועלים מבפנים ומבחוץ כדי לבצע את זממם,וראיה לכך היא חבר הכנסת הערבי עזמי בשארה (ושם רשעים ירקב) שסייע בטלפון לחיזבאללה למקד את ירי הטילים על בתי הזיקוק בחיפה,ועתה ברח למדינות ערב מחשש שנתגלתה בגידתו.
יצרתם מצב שלמעסיקים ישתלם להעסיק ערבים,וכן העלמתם עין מהסתננויותיהם החוזרות ונשנות לתחומי ישראל גם בעת שהוטל סגר על עזה והשטחים ,והציבור היהודי הלא אמיד ,שילם בדם הרב שנשפך בפיגועי הראווה השונים בשמשו כאמור ''חומה אנושית'' בכדי להגן עליכם,הפקרתם את ירושלים העיר באופן כזה שניערתם מתוכה כמה שיותר יהודים באמצעות יצירת מצב של קשיים כלכליים לאוכלוסיה היהודית בעיר בכדי לנער כמה שיותר יהודים מתוכה ,וזאת בכדי ליצור מצב אידיאלי לוויתור על מזרח ירושלים,למרות הדם היהודי הרב ששפכו הליגיונרים הערבים סביבה לפני מלחמת 1967 כאשר הערבים פתחו במלחמה שתכליתה השמדת מדינת -ישראל ,ולא זו בלבד שלא עלתה בידם ,אלא שזכינו לשחרר את ירושלים מידיהם לאחר 2000 שנות גלות,והתקשורת השבויה בידיכם ''העבירה דף'' בהשכיחה זאת מהציבור בצורת ''עלילות
-דם'' שונות כנגד בכירים שונים.
קול דמי אחיכם זועק מן האדמה,ואם תמשיכו במדיניות הבלגה סמויה זו,תפקוד גם אתכם הרעה ,מכיוון ש''החומות האנושיות ''שיצרתם כבר רעועות דין,והוסיף רבות לכך ,המעשה הנפשע של פינוי חבל עזה שבעטיו אנו משלמים את המחיר עתה.
הדרך היחידה לעצור עתה את הטרור והביזה מהצד הערבי כרוכה בשני דברים,(שלפי מה שהרגילו אתכם הערבים נראים לכם כקיצוניים ולא ברי מציאות).
א)  מניעה של העסקת עובדים ערביים בשטח ישראל בעקבות היותם אויב ,הן גלוי והן סמוי בתוכנו, וגרוש כל ערבי המצדד בעמדות האויב אל מחוץ מדינת-ישראל.
ב) תגובה של צה''ל בהרג המוני וללא הבחנה בכל מקום שממנו נורים טילים,או יוצא פיגוע,דבר שיגרום לאוכלוסייה הערבית ''להקיא '' מתוכה את המפגעים למען לא ייפגעו הם ומשפחותיהם.
ג)  הצעד הבא הוא לשם מניעת היטמעות ערבית באוכלוסייה היהודית, סגירת המעברים לשטחים הערביים ואי מתן אשרות כניסה ועבודה להם בשטח ישראל,ופינוי כל יישובי המובלעת הערביים השוכנים בלב האוכלוסייה היהודית כתמורה לפינוי הישובים בעזה,והעלאת המפונים מעזה על אותם הקרקעות,ויצירת מצב שלא ישתלם לשום מעסיק להעסיק ערבים,דבר שדרך אגב ימנע גם הלבנת הון שחור שנעשה באמצעותם,וכן יוריד את הסיכון הביטחוני מכיוון שכל ערבי יכול להיות מחבל פוטנציאלי ודעותיהם הוכחו בבחירות במזרח-ירושלים בהן רכש החמ''ס רוב מוחץ.
אני תקווה שהגורמים המתאימים יתעוררו לבצע צעדים אלו בזמן ,טרם יאחרו את המועד ולא יהיה בידם לבצעם ח''ו.
ויהי רצון שנזכה לגאולה שלמה בב''א.
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ברוך הבא, איך דעתך כ"כ צלולה ואתה מסוגל לכתוב כ"כ הרבה ב4 בלילה, את זה, איני מבין.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
לגאולת הארץ דרושה מסירות-נפש שהרי איננה נקנית אלא בייסורים!
ואשר לך, מקווה שהאמת הידועה שהעלתי על הכתב עוררה בך את הניצוץ היהודי הקדוש.
יישר כוח
הגולה בארץ
בס''ד

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד
לגאולת הארץ דרושה מסירות-נפש שהרי איננה נקנית אלא בייסורים!
ואשר לך, מקווה שהאמת הידועה שהעלתי על הכתב עוררה בך את הניצוץ היהודי הקדוש.
יישר כוח
הגולה בארץ
אשריך, עוד יהודי הצטרף לתנועתנו, בכלליות, האמת היא נר לרגלינו, אני בטוח שיעבירו את פניניך לכאן :
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?board=28.0
שאליו מעבירים סיכומים מנומקים ומוסברים היטב, ושאר מאמרים מכובדים מחברי הפורום.
ברוך הבא, יישר כוח על הצטרפותך .

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
     שנזכה כולנו לגאולה שלמה בב''א. ושצום י''ז בתמוז החל היום ייהפך לששון ושמחה אכי''ר.
                                                                                     הגולה בארץ
בס''ד

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יישר כח יתותח אחד!
אני מציע להעביר את זה ל - ספרית הימין האמיתי
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 10:06:08 על ידי underground »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
'' ערביי ארץ-ישראל '' =האוייב האמיתי והמסוכן בי
« להגיב #6 ב- : יולי 03, 2007, 10:16:29 »
איזה יופי! :)  תענוג עילאי. כיף תקרוא. תאווה לאינטליגנציה.
פשוּט מקסים.

הגולה,

אני לא יודע מי אתה אבל אתה מעולה.
ברוך הבא ! אתה ממש ברכה. כתיבתך יפה וּמשובבת-נפש כפרח-המוֹר.
ה' יברך אותך!

בייקר

• אורח
אתה צודק והסברת יפה מאד:3 הצעדים הם תחילת הפתרון לבעיה הערבית.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 03, 2007, 14:15:36 »
גולה יקר!

לגבי ה"פתרונות" שלך:

א. כתבת: "מניעה של העסקת עובדים ערביים בשטח ישראל בעקבות היותם אויב"
- האם אתה יודע שכל ילד שני ערבי בארץ הזאת הוא עני? כשאתה מבקש לא להעסיק את הוריו בשל היותם ערבים, אתה לא רק גזען, אלא גם מנוול גדול אשר חפץ בהרעבת ילדים.

ב. כתבת: "תגובה של צה''ל בהרג המוני וללא הבחנה בכל מקום שממנו נורים טילים"
- אתה חושב שמחבלים אשר נלחמים בצבא הישראלי חלשים יותר מהאוכלוסייה התמימה שכל מה שהיא רוצה זה לחיות בכבוד? אתה חושב שהאוכלוסיה יכולה לנצח את גורמי הטרור החמושים הללו? אתה יודע מה אתה? אתה פחדן. ואני אסביר למה: במקום להילחם בגורמי הטרור האלימים, אתה אומר "בואו נבצע הרג המוני איפה שקל, כמו פחדנים נרצח קשישים וילדות". ואתה גם שפל, משום שאפילו עבריינים לא רוצחים זה במשפחות של זה, אלא פוגעים רק במי שמעורב בעסקיהם, זאת אומרת שמבחינה מוסרית, אפילו עבריינים יותר טובים ממך.

ג. כתבת: "ופינוי כל יישובי המובלעת הערביים השוכנים בלב האוכלוסייה היהודית"
- אתה מתכוון למיעוט היהודי באוכלוסיה הענקית הפלסטינית בזמנו בעיר עזה? אתה מתכוון ל-500 היהודים בחברון שגרים לצד 100,000 פלסטינים?
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 14:17:29 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 03, 2007, 14:26:59 »
גולה יקר!

לגבי ה"פתרונות" שלך:

א. כתבת: "מניעה של העסקת עובדים ערביים בשטח ישראל בעקבות היותם אויב"
- האם אתה יודע שכל ילד שני ערבי בארץ הזאת הוא עני? כשאתה מבקש לא להעסיק את הוריו בשל היותם ערבים, אתה לא רק גזען, אלא גם מנוול גדול אשר חפץ בהרעבת ילדים.

ב. כתבת: "תגובה של צה''ל בהרג המוני וללא הבחנה בכל מקום שממנו נורים טילים"
- אתה חושב שמחבלים אשר נלחמים בצבא הישראלי חלשים יותר מהאוכלוסייה התמימה שכל מה שהיא רוצה זה לחיות בכבוד? אתה חושב שהאוכלוסיה יכולה לנצח את גורמי הטרור החמושים הללו? אתה יודע מה אתה? אתה פחדן. ואני אסביר למה: במקום להילחם בגורמי הטרור האלימים, אתה אומר "בואו נבצע הרג המוני איפה שקל, כמו פחדנים נרצח קשישים וילדות". ואתה גם שפל, משום שאפילו עבריינים לא רוצחים זה במשפחות של זה, אלא פוגעים רק במי שמעורב בעסקיהם, זאת אומרת שמבחינה מוסרית, אפילו עבריינים יותר טובים ממך.

ג. כתבת: "ופינוי כל יישובי המובלעת הערביים השוכנים בלב האוכלוסייה היהודית"
- אתה מתכוון למיעוט היהודי באוכלוסיה הענקית הפלסטינית בזמנו בעיר עזה? אתה מתכוון ל-500 היהודים בחברון שגרים לצד 100,000 פלסטינים?

לך תראה מה קורה בפרדס כץ.
בגלל שבעלי העסקים שם מעסיקים הערבים אז הערבים האלה מתחילים להטריד בנות. הם נוגעים שם בבנות-ישראל, הם עושים בעיות..
תמשיך לשבת בבתי-קפה בשנקין ולחשוב שרק אתה צודק ולנסות להבין כל הזמן את "הצד השני".
מתי תתחיל להבין לא רק את הצד השני אלא את היהודים שפה? אתם, אתה ושאר 'שלום עכשיו' ו - 'מרצ', כולכם חבורה של אנטישמים כולכם.
חבורה של שונאי ישראל. לעם נִמאס מאנשים כמוך. העם רוצה ישראל חזקה!
אתה וכל החברים שלך מוזמנים להוציא דרכון זר ולעוף מפה.
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 14:59:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 03, 2007, 14:38:14 »
בגלל שבעלי העסקים שם מעסיקים הערבים אז הערבים האלה מתחילים להטריד בנות. הם נוגעים שם בבנות-ישראל, הם עושים בעיות..
תמשיך לשבת בבתי-קפה בשנקין ולחשוב שרק אתה צודק ולנסות להבין כל הזמן את "הצד השני".
מתי תתחיל להבין לא רק את הצד השני אלא את היהודים שפה? אתם, אתה ושאר 'שלום עכשיו' ו - 'מרצ', כולכם חבורה של אנטישמים כולכם.

בפרדס כץ? ומה בג'סי כהן בחולון? שם יש יהודים עניים, אין פשע?

לגבי הטיעונים הסטריאוטיפים שלך על בתי קפה בשנקין, לידיעתך, אני גר בשכונת מצוקה בצפון הארץ, והיום חזר הצ'ק של שכר הדירה שלי. אספרסו?! ביום טוב יש לי במקרר מקסימום קריסטל קולה.

אני לא מנסה להבין את "הצד השני", אני יהודי, יותר יהודי מיהודי, ואני פועל בשם האינטרסים של מדינת ישראל, של העם שלי. שלום עם שכנינו מבחוץ ואחינו הערבים מבפנים הוא אינטרס של העם שלי. אתה יודע שבכל מקום אפשרי אני מציין את כל הנתונים: בארץ הזאת כל ילד שלישי יהודי וכל ילד שני ערבי הם עניים. ה"גולה" התייחס להרעבת ילדים ערבים, אז ציינתי אותם.

ואני לא משלום עכשיו ולא ממר"צ.

ושאלה לגולה:
תגיד, כשהיית בחטיבת הביניים, ואיזה ביריון הציק לך, האם הלכת אחרי בית הספר לפוצץ ממכות את אחותו הקטנה ב"גן שושנה"?! כי כרגע אתה עושה משהו אפילו יותר נבזי, אתה מציע לפוצץ ילדים וילדות פלסטיניים בפצצות, לא במכות.
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 15:02:00 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 03, 2007, 14:46:45 »

בפרדס כץ? ומה בג'סי כהן בחולון? שם יש יהודים עניים, אין פשע?

לגבי הטיעונים הסטריאוטיפים שלך על בתי קפה בשנקין, לידיעתך, אני גר בשכונת מצוקה בצפון הארץ, והיום חזר הצ'ק של שכר הדירה שלי. אספרסו?! ביום טוב יש לי במקרר מקסימום קריסטל קולה.

אני לא מנסה להבין את "הצד השני", אני יהודי, יותר יהודי מיהודי, ואני פועל בשם האינטרסים של מדינת ישראל, של העם שלי. שלום עם שכנינו מבחוץ ואחינו הערבים מבפנים הוא אינטרס של העם שלי. אתה יודע שבכל מקום אפשרי אני מציין את כל הנתונים: בארץ הזאת כל ילד שלישי יהודי וכל ילד שני ערבי הם עניים. ה"גולה" התייחס להרעבת ילדים ערבים, אז ציינתי אותם.

ואני לא משלום עכשיו ולא ממר"צ.

ושאלה לגולה:
תגיד, כשהיית בחטיבת הביניים, ואיזה ביריון הציק לך, האם הלכת אחרי בית הספר לפוצץ ממכות את אחותו הקטנה ב"גן שושנה"?! כי כרגע אתה עושה משהו אפילו יותר נבזי, אתה מציע לפוצץ ילדים וילדות פלסטיניים בפצצות, לא במכות.

אתה אומר שאני סטריאוטיפי בזמן שאתה מדבר על ג'סי כהן בחולון, שאגב היום אין שם פשיעה בכלל ותאמין לי שאני יודע.
אתה לא עושה עלי רושם עם הדברים שאתה כותב. אני גר בדרום תל-אביב ויש לי חברים שאין להם בכלל מקרר, ובמקרה הטוב יש להם חשמל.
אתה פועל בשביל העם שלך בזמן שאתה מקלל מתנחלים והולך והורס להם שתילים, ואחרי זה הולך ועוזר לערבים? זה מה ששאר החברים השמאלנים שלך עושים.
הערבים הם האויב וזה לא משנה אם הם תושבי יפו או תושבי עזה - הם האויב ואת האויב יש להשמיד.

יחי עם ישראל.
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 15:07:43 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
        לכל ידידי ורעי
    כאדם שמבין את השפה והתרבות של העם השפל ,שכל ההסטורי'ה שלו בנוי'ה על שודדי דרכים
   שחיו משוד של אורחות סוחרים במדבר ,ה ומתקראים '' ערבים '' , ואימצו דת מזוייפת כדי לאגד את אותן כנופיות ולקרוא להן '' עם '', ועדיין הם מוכים ביצר של שפיכות-דמים ורדיפת-בצע שאותם אנו רואים בימינו אלה כפועל-יוצא של הגיגיהם ומעשיהם, אלה חברו לקבוצת רודפי-בצע ושלמונים שחלקם לצערנו שייך לעמנו והם בגדר '' תינוקות של בית-רבן שנישבו '' וחלקם הרי הם ה '' ערב רב '' שגדל בעוונותינו הרבים עם השנים כתוצאה מההתבוללות בגויים ר''ל, וייסדו '' מדינת כל אזרחיה '' ובכדי לגרוף תמיכה מהקהילות היהודיות בעולם, וכן מהפיצויים שניתנים לניצולי השואה הי''ד שלכך אין שום פיצוי בעולם ,אולם על כל זאת ,שום חלק מהפיצוי הנ''ל איננו מגיע לניצולי-השואה שחיים בדלות ובעוני שאי אפשר לתארו במלים ואפילו העיתונים שמזדהים עם השילטון הנלוז  לא יכלו להתעלם מדלותם ופירסמו מס' מאמרים וכתבות בנושא. שאלו את עצמכם ,לאן מגיעים סכומי עתק אלו ? והתשובות לפניכם:
1) משכורות עתק של  שרים ועובדי מדינה ,ועוד כספים שנעלמים ל '' עמותות '' שונות שמחלקות משכורות לקרוביהם ובני משפחותיהם של ה '' מקימים '' שנזכרו לעיל,במישרין ו/או בעקיפין.
2) הפניית כספים ונשק לאוייב הערבי המתקרא '' ראשות פלסטינית '' (המצאה ישראלית חדשה ),וחלוקת תעודות-זהות לאוייב הערבי שמתגורר בתוך שטחי המדינה,ובכך רוב הכספים של המוסדות לסיוע לנזקקים כמו '' המוסד לביטוח-לאומי '' (שדרך אגב כיום איננו משרת את הלאום היהודי בלבד ולכן שמו איננו עולה בקנה אחד עם המציאות) נשאבים אל האוייב הערבי שחלק גדול מהמלחמה התקשורתית שלו הוא לשחק את ה '' פליטים המסכנים והרעבים '' ,וכן הם שולטים בכל שוק העבודה בארץ,מכיוון שהממשלות נאלצות ליצור תנאים כאלה שיעודדו את המעסיקים להעסיקם (ובכך נשאר העם היהודי מובטל וחסר הכנסה ,ורבים מאיתנו אינם חיים בכבוד) בכדי לא לשלם להם משכורות חינם מכספי המדינה (שכבר צייננו מאין מגיעים) ,וזה עדיין לא מספיק לערבים ,שהרי הם רגילים לשפיכות-דמים ,שוד,וגניבות ,ואוזלת היד של השילטון הציוני (שכיום כולו שמאלני למרות שיש בו חלקים שמפיצים מאמרים ימניים כבייכול ,אולם אלו '' חיילים '' של השמאל שתפקידם למנוע מהימין האמיתי לעלות לבמה) מאפשרת להם לבצע את זממם ולזנב בנו בנפש וברכוש בצורה מתוחכמת,שהרי הם מכירים את כל הכללים והפרצות בחקי המדינה ,לדוגמא,כדי לגנוב רכב ו/או רכוש משתמשים בילדים מתחת לגיל 18 שהרי אם ייתפסו,ייצאו בעונש מינימאלי שיעודד אותם לבצע עוולות כאלה שוב ושוב.
ואלו מעט מהדרכים באם '' שואב '' האוייב הערבי מהעוצמה של המדינה ,ומתעלל באזרחיה ב''רישיון '' ממנהיגיה רודפי-הבצע ,שהכניסו לשורותיהם אוייבים ערבים .
את הפתרונות להצלת עמנו מהאויב הערבי והציונות השמאלנית שחברה אליו ,ציינתי במאמרי הקודמים.
שמחתי מאד שיש מעמנו שרואים את האמת לנגדנו ומזדהים עם האמת המכאיבה שהצגתי ,תחזקנה ידכם ונמשיך במאבק להצלת עמנו וארצנו ,ויהי רצון שתהא מימרת ה' בסיעתנו ,ויגן בעדנו, מכף כל אוייבינו ,וישלח לנו גואל-צדק בב''א
                                                                 עבדכם-הגולה בארץ  
בס''ד

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לא כל ערבי הוא מחבל אבל כמעט כל שמאלן הוא בוגד
« להגיב #13 ב- : יולי 03, 2007, 14:52:16 »
עוץ לי גוץ-לי הפתרון היחידי הוא לעודד הגירה ערבית למדינות-ערב.
יהודים לציון
ערבים לערב
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
וברמת אליהו בראשון לציון, שם יש יהודים עניים, בטוח להסתובב בלילה בין השיכורים והנוער האלים?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 03, 2007, 14:56:17 »
אני לא בא להמריד או להסית או משהו כזה.. אבל עוץ לי אתה יודע מה היו עושים לאנשים כמוך בזמן בית-המִקדש?
עזוב, אני לא אתחיל אפילו..
« עריכה אחרונה: יולי 10, 2007, 07:32:01 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 03, 2007, 15:07:17 »
אני גר בדרום תל אביב ויש לי חברים שאין להם ביכלל מקרר ובמיקרה הטוב יש להם חשמל.
הערבים הם האויב וזה לא משנה עם הם תושבי יפו או תושבי עזה - הם האויב ואת האויב יש להשמיד.
- אז קדימה! אדרבה! בוא אתה, אני, עוד כמה חברים שלך שאין להם מקרר וחשמל, עוד כמה ערבים שאין להם מקרר וחשמל, ונצא להילחם באויב האמיתי, נצא לרחובות בדרישה להפיל את דנקנר, עופר, סבן, ויסמן, אריסון, תשובה, בורוביץ', בינו, המבורגר, ורטהיים, ורטהיימר, זיסאפל, לבייב, פדרמן, פישמן, שחר-קז, שטראוס, תשובה, שמלצר...

אתה פועל בישביל העם שלך בזמן שאתה מקלל מיתנחלים והולך והורס להם שתילים ואחרי זה הולך ועוזר לערבים? זה מה ששאר החברים השמאלנים
שלך עושים.
- אני לא מקלל מתנחלים, חס וחלילה, אני קורא להם לשוב לארץ, לקו הירוק! ושבו בנים לגבולם. ולאיזה ערבים אני עוזר? גורמי טרור אלימים ברחוב הערבי הם נבלות שהייתי עוזר לכלוא בעצמי, אני עוזר לערבים שהם בדיוק כמוני, אלו שרוצים לחיות בכבוד ובשלום, כאן וגם מחוץ לקו הירוק.

יחי עם ישראל.
- יחי עם ישראל! שחי בשלום עם אחיו הפלסטינאים מבפנים ושכניו הפלסטינאים מבחוץ, שמקיים מדינת רווחה נאורה. שאין בו ילדים רעבים וקשישים שבוחרים בין אוכל לתרופות, בשעה שאחרים בוחרים בין מכונית יוקרה אחת לאחרת.
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 15:11:45 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 03, 2007, 15:10:20 »
הערבים הם האויב וזה לא משנה עם הם תושבי יפו או תושבי עזה - הם האויב ואת האויב יש להשמיד.

אז קדימה! אדרבה! בוא אתה, אני, עוד כמה חברים שלך שאין להם מקרר וחשמל, עוד כמה ערבים שאין להם מקרר וחשמל, ונצא להילחם באויב האמיתי, נצא לרחובות בדרישה להפיל את דנקנר, עופר, סבן, ויסמן, אריסון, תשובה, בורוביץ', בינו, המבורגר, ורטהיים, ורטהיימר, זיסאפל, לבייב, פדרמן, פישמן, שחר-קז, שטראוס, תשובה, שמלצר...

אתה פועל בישביל העם שלך בזמן שאתה מקלל מיתנחלים והולך והורס להם שתילים ואחרי זה הולך ועוזר לערבים? זה מה ששאר החברים השמאלנים
שלך עושים.

אני לא מקלל מתנחלים, חס וחלילה, אני קורא להם לשוב לארץ, לקו הירוק! ושבו בנים לגבולם. ולאיזה ערבים אני עוזר? גורמי טרור אלימים ברחוב הערבי הם נבלות שהייתי עוזר לכלוא בעצמי, אני עוזר לערבים שהם בדיוק כמוני, אלו שרוצים לחיות בכבוד ובשלום, כאן וגם מחוץ לקו הירוק.

יחי עם ישראל.
יחי עם ישראל! שחי בשלום עם אחיו הפלסטינאים מבפנים ושכניו הפלסטינאים מבחוץ, שמקיים מדינת רווחה נאורה. שאין בו ילדים רעבים וקשישים שבוחרים בין אוכל לתרופות, בשעה שאחרים בוחרים בין מכונית יוקרה אחת לאחרת.

בא לי לבכות כשאני רואה את השטויות שאתה כותב וממש אין לי כח לענות לך ולהיכנס בך עכשיו.
אני זז לשחק כדורגל עם חברים ואני משאיר אותך לשאר חברי הפורום שיתעסקו איתך..
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 15:15:35 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 03, 2007, 15:14:59 »
לך שחק כדורגל, באמת יותר חשוב...

לקלל ולשנוא ערבים זה מאוד קל, אבל להשקיע מחשבה באויבים האמיתיים שלך? עזוב אותך... עדיף לשחק כדורגל.

רק תיזהר לא לשחק עם ערבים, הם מנפחים את הכדור שלהם בדם של ילדים יהודים.
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 15:17:08 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 03, 2007, 15:19:37 »
לך שחק כדורגל, באמת יותר חשוב...

לקלל ולשנוא ערבים זה מאוד קל, אבל להשקיע מחשבה באויבים האמיתיים שלך? עזוב אותך... עדיף לשחק כדורגל.

רק תיזהר לא לשחק עם ערבים, הם מנפחים את הכדור שלהם בדם של ילדים יהודים.

תגיד לי אתה שפוי? למה בשנת 1929 ערבים מוסלמים רצחו איזה 60 יהודים תושבי חברון? גם ביגלל הכיבוש?
למה היו פרוגרומים? למה השיח'ים המוסלמים תמכו בהיטלר? למה הם רוצחים אותנו למרות שאנחנו נותנים להם אוכל ומים וחשמל?
עוד לא נפל לך האסימון?

זזתי למיגרש, תאחל לי שאני אכניס הרבה גולים..
שלום.
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 15:16:35 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
         עוץ לי.......
    למרות היותך שבוי בשקר הנורא של ה '' עוני הערבי '' המדומה ,שמשמש כמלחמה תקשורתית ,כגון '' מחנות הפליטים '' שהושארו במתכונת ה ''חורבות '' על -מנת לבצע מלחמה תקשורתית כנגד עמנו ,ואתה שקונה את האינפורמציה של התשקורת ,ולא מעורה באוכלוסיה של האויב הערבי, לא מסוגל למעט פתיחות והבנה של הרקע למאורעות שאנו חווים בעת האחרונה ,(תמיכה של רוב הערבים במזרח ירושלים בחמ''ס, פיגועים, מעשי שוד וגניבה לאור היום על רקע לאומני), ולא זו בלבד,אלא שאני מציע לך לטייל בערים הערביות ובכפרים הערביים  הסמוכים ליישוב היהודי כדי לראות את היקף הבני'ה ,וזאת בעידוד ההנהגה הנאצית הנפשעת של החמ''ס,וזאת על-מנת להשתלט על השטח הגובל בישוב היהודי ,ולא לאפשר לו להתפשט, מהיכן יש ל '' עניים '' הללו כסף לזה? ואם גם זה לא מספיק לך ,אינני יודע אם הינך שולט בשפת האויב הערבי ,אולם אתרגם לך מנאומו של  '' ידידך '' אבו -מאזן (ימח שמו וזכרו) ,בעקבות המהומות בעזה :'' אנו לא נפסיק את המאבק כל עוד לא  נקבל את אלקודס (ירושלים ) וגם לאחר מכן נמשיך במאבק עד לניצחון (סילוק עמנו מהארץ ח''ו, המשמעות של '' נצר '' שתרגומו  '' ניצחון '' באסכולה של האוייב הערבי היא --סילוק עם ממקום מושבו ,לקיחת הנשים תוך אינוסן,וביזת הרכוש והקרקעות)'' ,את זה לא הסבירו לך בכלי התישקורת.
לסיכום ,ידידי ! כאשר יש נחשים ועקרבים בבית ,לא מרחמים על נחשוש קטן ,או עקרבון שבקע מהביצה, אלא מרססים הכל !!!
     הגולה בארץ
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 15:19:08 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תגיד לי אתה שפוי? למה בשנת 1929 ערבים מוסלמים רצחו איזה 60 יהודים תושבי חברון? גם ביגלל הכיבוש?
למה היו פרוגרומים? למה השיח'ים המוסלמים תמכו בהיטלר? למה הם רוצחים אותנו למרות שאנחנו נותנים להם אוכל ומים וחשמל?
עוד לא נפל לך האסימון?

- לפני 50 שנה, ב-29 באוקטובר 1956, ערב בו פתחו צרפת, בריטניה וישראל במלחמה קולוניאליסטית מול מצרים ("מבצע סיני"), התרחש טבח בכפר קאסם.

באותן שנים, האוכלוסייה הערבית בארץ הייתה כפופה לממשל צבאי, שבין הגבלותיו נכללו הגבלות תנועה - חובת ההצטיידות ברישיון תנועה כדי לצאת מאזורים מוגדרים וכן עוצר שהחל בדרך כלל בשעה 21:00 והסתיים עם עליית השחר למחרת.

לרגל תוכניות המלחמה נגד מצרים, הוחלט בפיקוד הצבע להטיל עוצר על כפרי המשולש באותו יום ה-29 באוקטובר החל מהשעה 17:00 ועד למחרת ב-6:00 בבוקר.

בצהרי אותו היום, אלוף משנה יששכר שדמי, מח"ט באזור, זימן אליו את רב סרן שמואל מלינקי, מפקד גדוד של מג"ב, והורה לו להקפיד על ביצוע מלא של העוצר לא באמצעות מעצרים, אלא באמצעות פתיחה באש. מאוחר יותר אמר מלינקי במשפטו כי הוראת המח"ט הייתה: לירות בכל מי שייצא מביתו בשעות העוצר, וכתשובה לשאלה, לגבי גורלם של החוזרים לכפר מבלי לדעת שיש עוצר, ענה לו שדמי "אללה ירחמו" (אלוהים ירחם עליו).

מיד אחרי הפגישה עם שדמי, כינס מלינקי את קציני הגדוד שבפיקודו, דיווח להם על פתיחת המלחמה נגד מצרים ועל משימות הגדוד, הכוללות הטלת עוצר מלא בכפרים הערביים הבאים: כפר קאסם, כפר ברא, ג'לג'וליה, טירה, טייבה, קלנסואה, ביר אל סיקה ואיבטן. על קציניו הטיל להודיע בשעה 16:30 למוכתארים של הכפרים, כי העוצר ייכנס לתוקפו בשעה 17:00, והוסיף כי כל מי שימצא מחוץ לביתו בשעות העוצר - יש לירות בו במטרה להרוג, וכי כלל זה חל גם על נשים וילדים וגם על תושבים שישובו מעבודתם לביתם, מבלי להבדיל בין גברים, נשים, ילדים וחוזרים מחוץ לכפר.
לאחר התדריך, התמקמו חוליות של מג"ב בכניסות השונות לכפר קאסם, סגן דהן הודיע למוכתר הכפר על הטלת העוצר בשעה 16:30.

החל מהשעה 17:00 פעלו פקודיו של סגן דהן לפי ההוראות שקיבלו... במהלך השעה הראשונה של העוצר, הם ירו למוות מטווח קצר באש אוטומטית וביריות בודדות ב-49 אזרחים, לרבות נשים וילדים, ששבו לבתיהם מבלי שידעו על הטלת העוצר. כאמור בין קורבנות הרצח נמנו 49 הרוגים ו-13 פצועים, בין ההרוגים 12 נשים ובנות, 10 נערים בני 17-14 ו-7 ילדים בני 13-8, בין קורבנות הרצח היו אבות ואימהות יחד עם בניהם ובנותיהם.

כאשר הגיעה הידיעה על הטבח אל הפיקוד הצבאי והממשלה, הם הורו לצנזורה למנוע פרסום של פרט כלשהו לגבי מה שהתרחש בכפר קאסם ועל הכפר עצמו הוטל סגר מלא, איש לא הורשה לצאת או להיכנס אליו, לרבות חברי כנסת. כאשר ח"כים של הסיעה הקומוניסטית העלו בכנסת את הנושא על ידי קריאות ביניים - אלה נמחקו מהפרוטוקול של הכנסת.

רק כשבועיים אחר כך, ב-11 בנובמבר 1956, על רקע שמועות לגבי הטבח, פרסמה לשכת ראש הממשלה של בן גוריון הודעה שקרית, לפיה בשל "התגברות פעולת הפדאיון, נפגעו על ידי משמר הגבול כמה כפריים" ובאותה הזדמנות הודיע על הקמתה של ועדה לבירור אחריותם של אנשי משמר הגבול, ואם יש להעמידם לדין.

בהמשך קבעה הועדה כי יש להעמיד לדין את המג"ד מלינקי, ואת החיילים שהיו מעורבים בירי.
בפסק הדין שניתן ב-12 באוקטובר 1958, נקבע בין היתר כי שוטרי מג"ב ירו באזרחים הערבים בדם קר ובכוונה תחילה. בהמשך פסק הדין נכתב כי העובדה היסודית ברורה: "הקורבנות כולם היו חסרי ישע לחלוטין, שהריגתם בכל מצב שהוא מהווה רצח בדם קר, ללא צורך ביטחוני וללא הצדקה חוקית כלשהי".

את המח"ט שדמי, שלא היה בין הנאשמים במשפט, מצא בית הדין כזה שיזם את ההוראה הבלתי חוקית בדבר פתיחה באש לעבר אזרחים וכמי שפקודתו הייתה בלתי חוקית בעליל, ולכן אסור היה על אנשי מג"ב למלא אותה. בלחץ דעת הקהל, הועמד המח"ט שדמי לדין בפני בית דין צבאי מיוחד, אשר הרשיע אותו ב"חריגה מסמכות עד כדי סיכון חיים ובהטלת עוצר בלי סמכות חוקית". על מעשיו אלה, הטיל עליו בית הדין "עונש" של נזיפה וקנס בסך 10 פרוטות. אחריות הדרג המדיני לטבח מעולם לא נחקרה.

על כל שאר המורשעים במשפט כפר קאסם הוטלו עונשי מאסר בפועל, אולם כולם זכו בהמשך בהקלה בעונשם בדיון בבית הדין הצבאי לערעורים, בהפחתת עונשם בידי הרמטכ"ל, וכן בהפחתה נוספת בעונש בידי נשיא המדינה. לאחר ניכוי שליש בשל התנהגות טובה, שוחרר אחרון המורשעים בטבח בכפר קאסם מהכלא בתחילת 1960 - שנה וחצי בלבד לאחר סיום המשפט.

Aaron

• אורח
עוץ לי גוץ לי, הערבים מצהירים שהתיישבות יהודית בא"י לא מתקבלת על הדעת ושלעם היהודי אין לגיטימציה להיות עם!.

אתה קורא ל"גולה בארץ" גזען?!. אתה יכול להסביר לי למה ליהודים אסור לחיות בעזה ורמאללה, לדוגמא? למה בירדן יש חוק עונש מוות למי שימכור אדמה ליהודים? למה יהודי שיכנס לעזה ישחט כמו כבס, אבל בו בזמן בישראל גרים מיליון ערבים שאף אחד לא נוגע בהם ומפלים פה יהודים לטובת ערבים.

אז מי הגזען פה? הערבים בעזה וביו"ש שישחטו יהודים שיכנסו לכפרים שלהם או יהודים שבקרבם גרים מיליון ערבים שהם גיס חמישי ולא עושים להם כלום?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #23 ב- : יולי 03, 2007, 15:57:27 »
- אז קדימה! אדרבה! בוא אתה, אני, עוד כמה חברים שלך שאין להם מקרר וחשמל, עוד כמה ערבים שאין להם מקרר וחשמל, ונצא להילחם באויב האמיתי, נצא לרחובות בדרישה להפיל את דנקנר, עופר, סבן, ויסמן, אריסון, תשובה, בורוביץ', בינו, המבורגר, ורטהיים, ורטהיימר, זיסאפל, לבייב, פדרמן, פישמן, שחר-קז, שטראוס, תשובה, שמלצר...

שלך עושים.
- אני לא מקלל מתנחלים, חס וחלילה, אני קורא להם לשוב לארץ, לקו הירוק! ושבו בנים לגבולם. ולאיזה ערבים אני עוזר? גורמי טרור אלימים ברחוב הערבי הם נבלות שהייתי עוזר לכלוא בעצמי, אני עוזר לערבים שהם בדיוק כמוני, אלו שרוצים לחיות בכבוד ובשלום, כאן וגם מחוץ לקו הירוק.

יחי עם ישראל.
- יחי עם ישראל! שחי בשלום עם אחיו הפלסטינאים מבפנים ושכניו הפלסטינאים מבחוץ, שמקיים מדינת רווחה נאורה. שאין בו ילדים רעבים וקשישים שבוחרים בין אוכל לתרופות, בשעה שאחרים בוחרים בין מכונית יוקרה אחת לאחרת.
עוץ לי גוץ לי,אתה משתמש  בדמגוגיה לזכות הערבים.
בן אדם שחסר לו דברים בסיסיים יעשה הכל כדי לחיות,אבל הערבים יפגינו איתך,יראו לך חיבה כדי להשיג  את המטרה שלהם.
ואותם משפחות שהזכרת,אני אישית גם נגדם,כי אלו משפחות שדואגות לכיסם הפרטי.
הם לא דואגים לכלכלת המדינה,הם משתלטים על השוק,ובכל חברה שפויה יהיו נגד ובצדק,אבל לנו יש השקפת עולם אחרת משלך.
אני לא אלך להפגין עם ערבי,כי הוא מבחינתי אוייב.שני תרבויות שבאו מרקע שונה לא יוכלו לחיות בדו קיום.
אני לא תומך בהרג המוני או סתם רצח,אבל כשאתה אמרת שצריך לפעול נגד ארגוני הטרור,פת"ח הוא ארגון טרור,הפרטנר "לשלום עכשיו מלחמה אחר-כך".
ואם הערבים רוצים לרצוח אזרחים עם קאסמים בלי הבחנה כלשהי,אנחנו נגיב אותו הדבר,כי הם האוייב.
והאוייב מנצל את החולשה שלנו,והם יודעים שאנחנו לא נעשה את זה כמוהם.
הפתח,והחמאס שוטפים לנוער שם את המוחות,וגם בארץ במגזר הערבי בארץ.
אם אתה מקלל או לא מקלל את המנחלים זה לא משנה,יש לנו זכות על א"י,ובוא לא נתווכח על נושאי טריטוריה,רובנו יודעים לאן זה  יוביל,ולכל אחד יש את האמת שלו.
אתה אומר את המילה "פלסטינים",זה חלק מהשטיפת מוח שהממסד עשה לנו בארץ,ואתה בעבר הטפת לנו על זה שהתקשורת היא שוטפת לנו את המוחות ואנחנו גם עוזרים לה,אני  מסכים איתך,אבל עכשיו אתה בא ומשתמש בתעמולה הזאת או שפשוט זה נותן יותר חיזוק להשקפות שלך.(תקן אותי אם אני טועה)
והערבים לא מכירים במדינת ישראל,לא הכירו,ולא יכירו.

« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 16:11:30 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אהרֹן, יש ערבים המצהירים שהתיישבות יהודית בא"י לא מתקבלת על הדעת, אלו קיצוניים, אני מגנה אותם בדיוק כמו שאני מגנה את העמדות היהודיות הקיצונית שאומרות שהתיישבות ערבים בא"י לא מתקבלת על הדעת.

קיצונים ונבלות רצחניות יש בשני הצדדים, גם אצלנו וגם אצלם. הטרור והאלימות הם פשע, גם של הפלסטינים וגם שלנו היהודים.

"גולה בארץ" קורא לערבים "ג'וקים שצריך לרסס", אם זו לא גזענות סטייל אירופה של שנות ה-40, אז מה זאת גזענות?

אתה יודע איך הקיצונים ברחוב הערבי קוראים לערבים שחברים שלי? "יהודים", ואתה יודע איך הקיצונים היהודיים קוראים לי כאחד שיש לו חברים ערבים? "ערבי".

מה שאני רוצה להגיד זה שהמציאות מאוד מורכבת, זאת פשטנות איומה להגיד שהכל שחור או לבן - "יהודים טובים, ערבים רעים, להשמיד ולהרוג את כולם, כי הם כולם רוצים להשמיד ולהרוג את כולנו".