כתב נושא: המשך לדיון הקודם שפתחתי בכינויי האחר: חשוב לקרוא.  (נקרא 9793 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Meytar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כינויי הקודם היה "בן 15 - ישראלי.", אך שיניתי אותו לMeytar.

עוד יש לי לומר על חוויות שחוויתי היום, דברים שאתם צריכים לדעת על הממשלה שעומדת בראשינו, בראשיכם.
היום נסעתי חזרה מהסבים שדוברו בדיון הקודם, מהגליל לאיזור המרכז - מעודי לא ראיתי כל כך הרבה מבנים ערבים, כפרים, פחים, מה לא?
אין זה חוקי! זו עבירה על החוק! אך החוק המזופת במדינה שלנו לא מתעסק עם זה? למה...? באמת למה? למה יש לחוק את היכולת (ולפעמים גם את הדווקאיות) שמקנה לו להטפל לתושבים היהודים שמוסיפים חצי מרפסת לבית שלהם?
איך החוק יכול לשאוב את השמחה מחייהם של האזרחים היהודים במדינה ובגלל שטויות! התקלויות שטותיות, דווקאיות סתמית רודפת בצע!
וכאשר בני עמלק בונים שכונות ענק באיזורים של מדינת ישראל (של עם ישראל! ארץ ישראל - לעם ישראל, לא למדינת ישראל!) ואין איש יוצא כנגדם.
בושה.
בושה ששונאינו ורוצחינו גרים בשקט ובשלווה על אדמתינו הקדושה שהוחזרה בקרבות קשים ובדם רב.

אני, כיהודי - מתבייש.
איפה אתה אדון הגיון?
איפה את גברת אמת?

Meytar.
ימין. כי אמת - היא לא מילה גסה.

Aaron

• אורח
אתה לא יודע מה זה... אני גר מול כפר ערבי מסריח "דיר אל-אסד". 24 שעות ביממה הם צורחים במיקרופון ושומעים את זה בכל העיר שלי "אללה וואכבררררררררר".
ופעם כשנפל מטח קטיושות בעיר שלי, שמעתי את הערבים צועקים "הווווווולה!!", הם היו שמחים שחטפנו טילים. ואז אחרי חמש דקות נפל להם מטח בכפר והרג להם כמה אנשים... חחח זה היה מצחיק. אצלינו בעיר לא היה הורוג אחד אפילו וספגנו יותר מ- 200 קטיושות.

Aaron

• אורח
אם כבר מרשים להם להקים מסגד בארץ הקודש של היהודים אז לפחות שיתפללו בשקט לפחות. מה אני צריך לשמוע את הנביחות שלהם כל הזמן?

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הם מתפרסים עם הכפרים שלהם על מרחבים גדולים מאוד יחסית לאוכ' של הכפר.
כאילו יש לנו אדמה בשפע בארץ הזאת.
המקחר בין בית אחד לשני בכל כפר בגליל הוא ענקי.
לכל משפחה שם יש וילה, כל פעם שאנחנו עוברים ליד כפר ערבי (ויש המון כאלה) אנחנו מסתכלים ואומרים "ימח שמם כמה כסף יש להם אלה"
, והם אפילו לא צובעים את הבתים שלהם, משאירים אותם בצבע האפור הזה של הבטון.
והם אחרי זה מתבכיינים  שאין להם מקלטים וכל מיני דברים שאמורים להיות.

מנותק Meytar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
יצא לי להיות ביום שלישי בצורית, מושב בצפון.
ליד הכפר (חצי עיר כבר נתנה להם לפתח שם, הממשלה המטופשת שלנו) מג'ד אל-כרום.
אני וקרוב משפחה שיחקנו כדורסל במגרש ואני שומע צווחות במקרופון,
הוא אינו מגיב לזה - שאלתי אותו אם זה לא מפריע לו, והוא השיב שלא.
אתם מבינים לאיזה מצב עגום הגענו?
אנחנו צריכים להתאקלם ולהסתדר עם האויבים שלנו שחיים בקרבנו במקום שהם יתאקלמו לדרך חיינו או שלא יהיו פה!
איזו מן טפשות, איזו מן בורות.
לקחנו את המשקפת שלו והצצנו לעבר מג'ד אל-כרום, ואני אומר לכם באחריות - כל! אבל כל הרמקולים שלהם היו מופנים לעבר צורית במטרה להציק ולהתסיס.

אין אלו רשעים?
אין אלו אויבים?
איך הם יכולים לשדר לכל העולם מסר של רודפי שלום בעודם כאלה דווקאים ומתסיסי חינם?

אנחנו כאן הבעיה רבותיי.
אנחנו לא עושים את עבודת הקודש שאנחנו אמורים לעשות - הסברה!

אם לא נתעורר,
יהיה מאוחר מידי.
והם ירקדו על הקברים שלנו.

היו בריאים וחזקים.
שבוע טוב.
ימין. כי אמת - היא לא מילה גסה.

Aaron

• אורח
לכל משפחה שם יש וילה, כל פעם שאנחנו עוברים ליד כפר ערבי (ויש המון כאלה) אנחנו מסתכלים ואומרים "ימח שמם כמה כסף יש להם אלה"

הם לא צובעים את הבתים שלהם כי הגשם שיורד בחורף מחזק את הבטון - הם מעדיפים בתים חזקים מאשר יפים.
ואשכרה אני רואה שם כל בית עם 4 קומות! כולם שם עשירים, נוסעים עם מרצדס, BMW... והבני זונות האלה, למרות שיש להם כל כך הרבה כסף כל הזמן גונבים מהעיר שלנו מכוניות, אופניים, פורצים לבתים. רוב הגניבות והפשיעה בארץ מבוצעות על ידי ערבים.

Dante

• אורח

הם לא צובעים את הבתים שלהם כי הגשם שיורד בחורף מחזק את הבטון - הם מעדיפים בתים חזקים מאשר יפים.
ואשכרה אני רואה שם כל בית עם 4 קומות! כולם שם עשירים, נוסעים עם מרצדס, BMW... והבני זונות האלה, למרות שיש להם כל כך הרבה כסף כל הזמן גונבים מהעיר שלנו מכוניות, אופניים, פורצים לבתים. רוב הגניבות והפשיעה בארץ מבוצעות על ידי ערבים.

הסיבה שיש לערבים כל כך הרבה כסף, זה כי הם בונים בלי אישורים ונגד החוק
עושים מה שבא להם, והמשטרה רועדת מפחד מאז "מהומות אוקטובר", אז היא לא נכנסת לכפרים שלהם
וככה קורה שיש שם גן עדן למוסלמים, ויהודי יקר כמו נתן זדה נרצח שם בלינץ' והשוטרים היהודים מסתכלים ולא עושים כלום!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אתה לא יודע מה זה... אני גר מול כפר ערבי מסריח "דיר אל-אסד". 24 שעות ביממה הם צורחים במיקרופון ושומעים את זה בכל העיר שלי "אללה וואכבררררררררר".
ופעם כשנפל מטח קטיושות בעיר שלי, שמעתי את הערבים צועקים "הווווווולה!!", הם היו שמחים שחטפנו טילים. ואז אחרי חמש דקות נפל להם מטח בכפר והרג להם כמה אנשים... חחח זה היה מצחיק. אצלינו בעיר לא היה הורוג אחד אפילו וספגנו יותר מ- 200 קטיושות.

וכמובן החילוניים מתיחסים לנס אלוקי זה כאל מקריות, "סטטיסטיקה".
« עריכה אחרונה: אוקטובר 15, 2006, 02:29:32 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
אתם יודעים מה הכי עצוב ? זה שהנבלות מותר להם הכול!
אחמד רוצה מסגד 30 קומות 100 דונם ? אחמד קיבל
אחמד רוצה ברמדאן שכול החניות ביפו סגורות? אחמד קיבל
אחמד רוצה שלא יקללו את מוחמד הנביא ? אחמד קיבל
אחמד רוצה שהמוזיאן יצרח 30 פעם ביום לכול יפו ותל אביב ? אחמד קיבל

אבל ליהודי אסור לאכול ברחוב בבוקר בראמדן כי אז הוא ימצא תצעמו באמצע לינץ.
היהודי בשביל לבנות בית מסכן של 20 מטר ומפלס אחד, צריך להתרוצץ שנה וחצי בין כול המשרדים של העייריה בשביל להשיג אישורים
היהודי אסור לקלל את מוחמד במשחקי כדוררגל, אבל לערבים מותר לצעוק בקולי קולות "לשחוט תיהודים" במשחקים
היהודי חייב להתפלל בשקט ולא לעשות רעש בשבת ביפו אם לא יום אחרי זה הבית כנסת יוצת בלילה
ליהודי אסור להתפלל בהר הבית המקום הכי קדוש לו, לעומת זאת הערבים יוכלים להתפלל איפה שבא להם והם רק מחכים לזה שאיזה יהודי יכנס בטעות להר הבית או לאל אקצה והם ישחטו אותו.

יחי הדמוקרטיה והשווין זכיות!
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

Aaron

• אורח
היהודי בשביל לבנות בית מסכן של 20 מטר ומפלס אחד, צריך להתרוצץ שנה וחצי בין כול המשרדים של העייריה בשביל להשיג אישורים
היהודי אסור לקלל את מוחמד במשחקי כדוררגל, אבל לערבים מותר לצעוק בקולי קולות "לשחוט תיהודים" במשחקים
היהודי חייב להתפלל בשקט ולא לעשות רעש בשבת ביפו אם לא יום אחרי זה הבית כנסת יוצת בלילה
ליהודי אסור להתפלל בהר הבית המקום הכי קדוש לו, לעומת זאת הערבים יוכלים להתפלל איפה שבא להם והם רק מחכים לזה שאיזה יהודי יכנס בטעות להר הבית או לאל אקצה והם ישחטו אותו.

ככה זה היה בגרמניה לפני השואה!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה

ככה זה היה בגרמניה לפני השואה!

ההבדל, כמובן, שבעוד שהגרמנים היו הרוב השולט, כאן הערבים הם מיעוט (לעת עתה) שעושים במדינה כבתוך שלהם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יש להדגיש לעת עתה. וגם יש המון המון בוגדים של ממש במדינה הזאת שהדיעות שלהם כמעט כמו של הערבים וזה הופך אותם לדיי רוב
הרב כהנא צדק!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הממסד הבולשיביקי בארץ ישראל הוא ממסד רקוב שלא שווה שום פתק שמכניסים לקלפי..
עכשיו לעניין שמאלמרט מעלים עין מכוון שהערבים המוסלמים הנאצים עוזרים לו בממשלה
הפאשיסטית שלו...
אז אל תתפלאו אם הם פתאום מתפתחים ובונים בתים לא חוקיים...
אבל הממסד המחורבן הזה מסלקים מתנחלים וזה בושה וחרפה...
יום יבוא וכל הבוגדים האלה יהיו בכלא, המקום שהם צריכים להיות שם...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!