כתב נושא: הבעיה של ש"ס  (נקרא 3680 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
הבעיה של ש"ס
« ב- : דצמבר 23, 2006, 10:25:12 »
הם לוקחים את הבוחרים שלהם שהם כהניסטים פוטנציאלים ומשתמשים בקולות שלהם לביצוע נסיגות,להתחברות לשמאל.זה עיוות רצון הבוחר.
אני הייתי בזמנו כאורח בישיבה בשכונת הבוכרים של הרב ראובן אלבז.דיברתי עם אורחים שלהם שאמרו מוות לערבים,גירוש והחמיאו לרב כהנא זצ"ל,אלו ירושלמים שורשיים מהשכונות.
ואז מתחבר עובדיה יוסף לשמאל באוסלו.דרעי מתחבר לאלוני ושריד.
סויסה מונע מחיים בן פסח לעלות.
הרי ניסים זאב הוא כהניסט ותראו להיכן הביא אותו הרב עובדיה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: הבעיה של ש"ס
« להגיב #1 ב- : דצמבר 23, 2006, 11:04:57 »
הם לוקחים את הבוחרים שלהם שהם כהניסטים פוטנציאלים ומשתמשים בקולות שלהם לביצוע נסיגות,להתחברות לשמאל.זה עיוות רצון הבוחר.
אני הייתי בזמנו כאורח בישיבה בשכונת הבוכרים של הרב ראובן אלבז.דיברתי עם אורחים שלהם שאמרו מוות לערבים,גירוש והחמיאו לרב כהנא זצ"ל,אלו ירושלמים שורשיים מהשכונות.
צודק לפני הבחירות הם אומרים "אנחנו ימנים אנחנו הכי טובים" לאחר הבחירות מתברר שהצבעת למפלגה שמתחברת לשמאל...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 23, 2006, 12:43:20 »
הם לא גונבים לברוך מרזל את הקולות, ברוך מרזל לא מושך קולות!, זאת הבעיה. ההורים שלי הצביעו לברוך מרזל וכל מי שהם דיברו איתו לא הכיר בכלל את ברוך מרזל, אבא שלי דיבר עם הרבה מחבריו, שהם ימניים והם בכלל לא הכירו את ברוך מרזל. הוא לא מספיק מפורסם, כנראה בגלל שאין מספיק כסף מפלגה שלו וזאת בעיה בפני עצמה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : דצמבר 23, 2006, 13:58:50 »
הם לא גונבים לברוך מרזל את הקולות, ברוך מרזל לא מושך קולות!, זאת הבעיה. ההורים שלי הצביעו לברוך מרזל וכל מי שהם דיברו איתו לא הכיר בכלל את ברוך מרזל, אבא שלי דיבר עם הרבה מחבריו, שהם ימניים והם בכלל לא הכירו את ברוך מרזל. הוא לא מספיק מפורסם, כנראה בגלל שאין מספיק כסף מפלגה שלו וזאת בעיה בפני עצמה.
זאת הבעיה הכסף הפירסום זה מה שהורס...
תחשוב שאם כולם אבל כולם היו יודעים מי זה ברוך מרזל הרבה היו מצביעים לו תאמין לי אבל פשוט לא יודעים!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : דצמבר 23, 2006, 17:54:13 »
מרזל זוכה לפירסום בתקשורת ומכירים אותו 30 שנה עוד מהזמן שהיה עוזרו הפרלמנטרי של כהנא.הוא דמות מוכרת.יש כמה סיבות שמונעות ממנו להבחר:הוא אינו הרב כהנא זצ"ל שהיה אישיות יוצאת דופן:ענק בין חגבים.שנית מרזל נעדר משאבים.שלישית יש חרם על כ"ך והמערכת המשפטית,התקשורת מפריעים.רביעית מרזל לא רץ עם מועמדים אטרקטיבים:קליינר הוא אפור ולבד מרזל לא יצליח להכנס לכנסת.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : דצמבר 23, 2006, 22:24:04 »
אולי בפסילתו של הרב הי"ד ומאוחר יותר רציחתו ע"י ישמעאלי, הקב"ה שלח לנו מסר, שצריך להפסיק לשאוף להיכנס לכנסת ולהתחיל לחשוב במונחים של התנתקות, כפי שחושב נועם פדרמן.  אל מסקנה זו הגיע הרב כהנא עצמו, ואף החל ליישם רעיון זה ע"י תכנון התשתית של מדינת יהודה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 23, 2006, 22:40:40 »
בסופו של דבר, מי שיחליט אם לתת לנו מדינה שתקרא יהודה או לא היא - הממשלה הישראלית כמובן... ומה הסיכוי שהיא תסכים? אין סיכוי. ואם כן תוקם המדינה איפה היא תוקם? היא בטח תיהיה כל כך קטנה, יותר קטנה מעזה.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #7 ב- : דצמבר 23, 2006, 22:41:59 »
מרזל זוכה לפירסום בתקשורת ומכירים אותו 30 שנה עוד מהזמן שהיה עוזרו הפרלמנטרי של כהנא.הוא דמות מוכרת.יש כמה סיבות שמונעות ממנו להבחר:הוא אינו הרב כהנא זצ"ל שהיה אישיות יוצאת דופן:ענק בין חגבים.שנית מרזל נעדר משאבים.שלישית יש חרם על כ"ך והמערכת המשפטית,התקשורת מפריעים.רביעית מרזל לא רץ עם מועמדים אטרקטיבים:קליינר הוא אפור ולבד מרזל לא יצליח להכנס לכנסת.
הוא יצליח להיכנס לכנסת והבעיה זה מה שאמר אהרון הוא לא מספיק מפורסם ואם היה לנו את הכסף הדרוש אז בטוח הינו נכנסים לכנסת כמו בתקופה שחבד תרמו לכ"ך מלא כסף ואז בסקרים היו 15 מנדטים לכהנא אבל אז הוציאו אותו מהחוק.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : דצמבר 23, 2006, 22:53:18 »
הוא יצליח להיכנס לכנסת והבעיה זה מה שאמר אהרון הוא לא מספיק מפורסם ואם היה לנו את הכסף הדרוש אז בטוח הינו נכנסים לכנסת כמו בתקופה שחבד תרמו לכ"ך מלא כסף ואז בסקרים היו 15 מנדטים לכהנא אבל אז הוציאו אותו מהחוק.

לא ידעתי שחב"ד תרמו הרבה כסף לכ"ך.  חידשת לי.  תודה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן