כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 3 ביולי **  (נקרא 5865 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
לפי בקשת חיים בן פסח כל גולש יכול לשאול שאלה אחת בלבד, השאלה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות ארוכות ומסורבלות מידי.
חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו, חשוב לכתוב קצר ולעניין, בלי דיבורים מיותרים.
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 3 ביולי **
« להגיב #1 ב- : יוני 27, 2007, 02:27:24 »
שלום חיים,
זה ידוע שהנוצרים אוהבי ישראל תומכים בנו מסיבה אחת, אנחנו עוזרים להם לממש את נבואתם והם חושבים שאנחנו נעזור להם להביא את הגאולה,
אתה לא חושב שבכך אנחנו בעצם מנוצלים ע"י הנוצרים? על אף שנבואתם כמובן אינה נכונה אני פשוט מרגיש ככלי עזר לנוצרים.
מה דעתך?

yacov

• אורח
« להגיב #2 ב- : יוני 27, 2007, 10:48:22 »
בס"ד

שלום חיים,

אין פלסטינים. לכן, אתה לא אומר את המילה הזאת. אז למה אתה אומר "ירדנים"? אין עם ירדני. הירדן הוא נהר יהודי בארץ ישראל על שם שבט דן (יורד דן). ממלכת ירדן החשמי הייתה "Transjordan" והחליפה את שמה ל-"Jordan" אחרי שהיא כבשה את יהודה ושומרון. אז למה לא ליקרוא להם טרנסירדנים או פשות "Hashemite Arab Muslim Nazis" כמו שאתה אומר "PLO/Hamas Arab Muslim Nazis" במקום פלסטינים. במקום ירדן, נוכל להגיד מזרח ארץ ישראל כמו שמו אנחנו לא אומרים "West Bank" ו-"פלסטין".

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: יוני 27, 2007, 20:57:03 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 27, 2007, 11:24:46 »
חיים, תודה על התשובה משבוע שעבר. אתה באמת איש גדול שראוי להרבה הערכה.

רציתי לדעת השבוע: מה העמדה שלך על פידל קסטרו ועל צ'א גאוורה? האם הם שנאו יהודים?
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2007, 07:27:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 27, 2007, 13:33:13 »
חיים קודם כל אני רוצה לשמח אותך הייתי היום בכנס בטכניון  ודבר שם ראובן אגסי שבנו שי אגסי נבחר כאחש מהאנשים המובילים ב- HIGH TECH בעולם ועזב תפקיד ניהולי בכיר לטובת בנית מכונית חשמלית. מסתבר שחיפוש אנרגיה חילופית צובר תאוצה רבה בישראל. נכון שזה חדשות טובות.
אגב עם כל ההשמצות על רבין ואני גם כועסת על זה שהוא הכניס את ערפאת לארץ, הוא היה האיש שהקים בצבא את ממר"ם שעוד לא ידעו מה זה מחשבים ויצר תשתית אנושית שאפשרה את הנס הטכנולוגי הישראלי.
זה לא שאלות אבל אם אתה מחשיב את זה  כשאלות אז אל תענה לשאלה אישית שיש לי אליך והיא:  האם אתה מפחד מזיקנה?
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2007, 20:29:13 על ידי zipora »

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : יוני 27, 2007, 13:44:02 »
חיים ישר כוח!
מה עלינו לעשות במקרה שאם אנו נעמוד עם שלט שתומך בגירוש ערבים יעצרו אותנו ויגישו נגדנו כתב אישום,האם עלינו להזהר בכתיבה בפורום ולהתאים את כתיבתנו לחוק הישראלי האוסר על המרדה,גזענות,הסתה או שעלינו להתעלם וללכת עם האמת שלנו ולהיות נאמנים לעקרונות שהנחו את הרב כהנא זצ"ל?!
אני כמנהל מרגיש לא בנוח :החוק מחייב אותי להזהיר גולשים שהם עוברים על החוק ומצד שני גולשים כאן כותבים את האמת שלהם וכואב להם על כך שיהודים מגורשים ונרצחים ולערבים ושמאלנים יש חסינות מפני החוק הישראלי:הם מעל לחוק ומשתמשים בחוק נגד הימין והיהודים.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יוני 28, 2007, 01:47:37 »
חיים שלום,
שנית, תודה לך על התשובה המעניינת והנכונה שנתת לי..
השאלה שלי הפעם היא:
ישראל היום נמצאת בשפל תרבותי עמוק, אין יותר שירי אהבה למולדת והעברית אינה נכונה בשירים ובשפת היום-יום,
פעם אסור היה לדבר בשפה גסה או בעברית שאינה נכונה (אם אני לא טועה גם צינזרו שיחות עם בן גוריון בגלל זה),
וגם סגנון השירה התמים נעלם כלא היה ביחד עם ההקפדה על המבטא הנכון על תוכן השיר וכמובן הסגנון הייחודי שהיה לכל זמר וזמר (כי כיום כל אחד מחקה את השני). מה עמדתך בנושא? כאשר תעלה לשלטון (בעזרת השם) האם תשליט סדר תרבותי על ישראל ותחזיר לנו את אותה ארץ שאבדה ביחד עם התקוה בשנות ה80 וה90 (מבחינה תרבותית, כי דרך ארץ קדמה לתורה)?

תודה,
TomSalts
« עריכה אחרונה: יוני 28, 2007, 02:00:10 על ידי tomsalts »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 28, 2007, 20:50:31 »
חיים שלום רב,

אני קראתי באיזה מקום שהיה מלשין בשם מייקל פט מטריק שהלשין עליך ועל ברוס ברגר. האם אתה יכול לספר מה קרה עם שני האנשים האלה אחרי זה?
איפה ברוס ומייקל עכשיו? והאם אחרי שהשתחררת מהכלא יצאת ונקמת במלשין הזה? האם אתה הלכת וטיפלת בו ? אתה יכול לפרט קצת על כל העניין?

תודה ויישר כח, ותמשיך להיות חזק.עם ישראל אוהב ומעריך אנשים כמוך. יבוא יום ואתה תיכנס עוד לספרי ההיסטוריה.

באהבת ישראל גדולה, אלירן.
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2007, 07:31:19 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
חיים שלום יש לי שאלה
« להגיב #8 ב- : יוני 28, 2007, 21:11:18 »
1.מה אתה חושב על זה שכל-מיני ארגוני-שמאל קיצוני-בוגדני כמו בצלם, שלום-עכשיו, נשות-וואטש, עאדאללה, גוש-שלום... דורשים לתת לערבים מעזה להיכנס למדינת-ישראל על-מנת לקבל טיפול רפואי? בשעה שהם יורים עלינו טילים על-מנת לרצוח כמה שיותר יהודים אנחנו צריכים לטפל בנאצים האלו על חשבוננו? פשוט בושה וחרפה!!!!! איך הממשלה  והשמלאנים הבוגדים האלו לא מתביישים ? שקודם ידאגו למגורשי גוש-קטיף ולתושבי-שדרות.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 28, 2007, 23:48:13 »
שלום חיים :)

שאלתי היא, האם לדעתך מי שמאמין באלוהים/הוא דתי אך לא מאמין ברעיון ארץ ישראל השלמה הוא באמת מאמין באותו ה' אלוהי אבותינו או שמא הוא פשוט בנאדם שמצא זאת נוח שיהיה לו אלוהים?
אני יודע שדרכי פעולותיו ומטרותיו של ה' נשגבות מבינתי ואסור לי להתיימר להבין אותו, אבל רעיון ארץ ישראל השלמה הוא מצווה, לא?
האם אני חוטא בהבנתי שעל כל יהודי באשר הוא להאמין בארץ ישראל השלמה?

תודה מראש, עופר :)
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2007, 08:40:36 על ידי oferst »

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : יוני 29, 2007, 13:59:17 »
חיים שלום רב ותודה על התשובה משבוע שעבר.

שאלתי היא:

בהפגנות של המוסלמים בא"י (במיוחד ביהודה, שומרון וחבל עזה) כמעט תמיד ישנן תהלוכות של רעולי-פנים עם נשק אוטומטי, הקוראים לרצח יהודים, יורים באוויר וגם לעבר חיילים שנמצאים באיזור.
הנהגת מדינת ישראל מתעלמת ביודעין מהאבסורד הזה של מחבלים מוסלמים פוטנציאליים - למרות שבכל מדינה מתוקנת אחרת ברור
שלא היו עוברים על כך לסדר-היום.
הרי גם במדינות מתוקנות אחרות ישנם שמאלנים, והן לא היו מאפשרות לחוליגנים כלשהם להתפרע עם נשק אוטומטי.
מה השיקולים והמניעים של ישראל במקרה הזה ?
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 21:32:31 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #11 ב- : יולי 01, 2007, 01:01:01 »
שלום חיים. אז בוא ישר נלך לשאלה, no small talk...

מה דעתך על אן קולטר? מי היא בדיוק?

לפי הבנתי, בינתיים היא גוייה חסידת אומות-העולם, שקיללה את ההיטלר המודרני ימ"ש אחמדיניג'אד (או איך שלא אומרים את השם המעוות הזה) וקראה לו קוף. ביכולתך להרחיב עליה?

תודה מראש חיים,
wakeupisrael
אילן !
« עריכה אחרונה: יולי 01, 2007, 02:20:41 על ידי גם בשן וגם גלעד »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #12 ב- : יולי 01, 2007, 23:19:41 »
השאלה מאת עוץ לי גוץ לי:

בתוכנית השאלות האנגלית השבועית "ASK JTF" של השבוע, בנקודת הזמן של שעתיים ו-12 דקות בערך, חיים בן פסח נשאל לדעתו על עבודה מאורגנת.

לא ידעתי שחיים הוא בעל הון, משום שלפי התשובה שלו, נראה שהוא כזה... הוא עונה כי הוא מתנגד לאיגוד עובדים.
הוא בעד הרעיון שאנשים עובדים ועובדים קשה, אבל מבחינתו "עבודה מאורגנת" היא פסולה, וארגוני עובדים הם פסולים.

מה דעתכם לדוגמא על המקרה הזה שהיה לאחרונה בחדשות, לגבי בחור צעיר, עובד של רשת בתי קפה מסויימת שפוטר מעבודתו רק בגלל שהעז לאגד את העובדים במקום בוועד עובדים (תנאי ההעסקה של נוער במסעדות ובתי קפה ידועים כפוגעניים ונצלניים). אנא ראו כאן. אני מבין שחיים בעד ההנהלה במקרה הזה... מה דעתכם?

להזכירכם, העבודה המאורגנת היא התקדמות משמעותית במאה הקודמת והנוכחית, מעידן שאנשים נבחרו מדי יום לפי שרירי הזרועות שהציגו בכיכר השוק, כמובן שלאף אחד לא הייתה פנסיה, פיצויים במקרה של פגיעה ונכות או איזושהי הטבה סוציאלית.

מוקדם יותר באותו שידור, חיים מספר שמשנתו הכלכלית היא הפרטות... אתם יודעים מה עושה המיליארדר התורן שקונה חברות ציבוריות? מפטר עובדים ומתעלל בלקוחותיו.

כשמשפחת אריסון קנתה את בנק הפועלים, הגיעה שרי אריסון, בתקופה של רווח, ופיטרה כ-900 עובדים, כדי שיהיה לה יותר רווח, את ה-900 האלו היא החליפה בעובדי כוח אדם (=עובדים לא מאוגדים, חסרי זכויות), מי מרוויח מזה? הציבור? שמקבל פחות עובדים ועובדים פחות מיומנים? העמלות שלנו קטנו חלילה? להיפך.

ומי מפסיד מזה? חוץ מהעובדים, גם אנחנו הציבור מפסיד מזה, אתם יודעים כמה מרוויח בשנה בנק הפועלים? הרבה מאוד כסף, כסף שהלך עד היום למדינה. לאן הולך הכסף עכשיו? לשרי אריסון, שעושה טובה ותורמת לבתי חולים פה ושם. ועכשיו יקפוץ החכמולוג התורן ויגיד "אבל היא משלמת מיסים", אוקי היא משלמת למדינה מיסים, אבל הרעיון הוא שהרווחים שלה מהבנק גבוהים בהרבה מהמיסים שהיא משלמת, אחרת היא הייתה מפסידה, ושרי אריסון כידוע לא מפסידה...
« עריכה אחרונה: יולי 02, 2007, 02:11:59 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #13 ב- : יולי 02, 2007, 06:02:14 »
חיים שלום רב,

האם קראת מאמרים שכתב Prof. Paul Eidelberg?  (אני קורא את מאמריו באנגלית באופן קבוע.)  האם אתה יכול בבקשה לספר לחברינו היקרים בקצרה מיהו היהודי היקר הזה ואת תרומתו החשובה להפצת האמת וחשיפת הרשע של האליטות ששולטות במדינת ישראל?

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #14 ב- : יולי 02, 2007, 10:21:56 »
שלום לך חיים בן-פסח.
שום דבר לא מפיל את הממשלה העלובה הזאת, לא וינוגרד ולא ברק, כי חברי הקואלציה יודעים שאם הם ילכו לבחירות הם יפסידו ובגדול.
רק 3% מאזרחי מדינת ישראל חושבים שאולמרט הוא האדם הנכון לתפקיד ראש-הממשלה.
האם אתה מאמין שהממשלה תחזיק מעמד עד שנת 2010?
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 04:38:21 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #15 ב- : יולי 03, 2007, 05:47:25 »
שלום חיים היקר, :)

אני יודע שלדעתך יש לִבְנוֹת את בית-המִקדש כמה שיותר מהר. האם הרב כהנא זצ"ל הי"ד תמך בָּרעיון הזה?
בעת מִמשל כהניסטי, אם תבוא הסנהדרין ותאמר לך מפורשוֹת שהיא מתנגדת לכך מִבּחינה הלכתית, האם עדיין תתחיל בבניית בית-המִקדש או שתכבד את החלטתהּ בַּנושא?

וּלסיוּם, הִנה אתגר קטן עבוּרך –

נסה למצוא תרגוּם לעברית קל וקליט לַ"לוֹגוֹ" הבּא:

,In Your Heart You Know We're Right"
          ."and In Your Guts You Know They're Nuts

.Shalom ;)

גם בשן וגם גִלעד.

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 03, 2007, 12:21:58 »
אני רוצה לחדד את השאלה: האם תכריחו נשים ללכת עם כיסוי ראש, והאם תאסרו על נשים ללכת בלבוש חושפני?
כמעט כל הצעירות בישראל לובשות גופייה שהיא חולצת-בטן עם מכנסי-מיני – אם תִכּנס לבית ספר בישראל תבין על מה אני מדבר.

נ.ב. - בארצות הברית פורנו מוגן בתיקון הראשון לחוקה האמרקאית.
והרב כהנא זצוק"ל הי"ד התראיין לפלייבוי שזה מגזין אירוטי (לא פורנו).
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 06:56:28 על ידי דוקא_כך »