כתב נושא: ** שאלו את איתמר בן גביר לתאריך 4 ביולי **  (נקרא 3819 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
איתמר אדם עסוק מאד ויעדיף שאלות קצרות ויענה כאן, אנא מכם כתבו כאן שאלות או הערות לאיתמר בן גביר, כל הודעה שאיננה לאיתמר תמחק.
לבקשת חיים ואיתמר, מחקנו את העבר הרע ושמנו אותו מאחורינו: אנא מכם, אל תזכירו את רוני.

« עריכה אחרונה: יולי 01, 2007, 00:32:30 על ידי אהרֹן »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
** שאלו את איתמר בן גביר לתאריך 27 ביוני **
« להגיב #1 ב- : יוני 24, 2007, 00:30:26 »
שלום איתמר, קודם כל, כל הכבוד לך על מאבקך במצעד הזוהמה (או תועבה, מה שתרצה).
כאשר הכהניסטים יעלו לשלטון, איזה משטר אתה היית רוצה שיהיה ?
מה יקרה אם נאמר, העם ימאס במלך/ראש ממשלה/נשיא אז האם המלך/ראש ממשלה/נשיא יפרוש? או שהוא יהיה עלוקה כמו עולמרט ?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום איתמר יש לי כמה שאלות אלייך
« להגיב #2 ב- : יוני 24, 2007, 18:22:37 »
1. מה אתה חושב על זה שכל-מיני ארגוני-שמאל קיצוני-בוגדני כמו בצלם, שלום-עכשיו, נשות-וואטש, עאדאללה, גוש-שלום... דורשים לתת לערבים מעזה להיכנס למדינת-ישראל על-מנת לקבל טיפול רפואי? בשעה שהם יורים עלינו טילים על-מנת לרצוח כמה שיותר יהודים אנחנו צריכים לטפל בנאצים האלו על חשבוננו? פשוט בושה וחרפה!!!!! איך הממשלה  והשמלאנים הבוגדים האלו לא מתביישים ? שקודם ידאגו למגורשי גוש-קטיף ולתושבי-שדרות.

2. איך ייתכן שחברי-כנסת ערבים-מחבלים מבל"ד או מרע"ם-תע"ל, שתומכים בטרור, יושבים בכנסת-ישראל, ואילו תנועת כ"ך מחוץ לחוק? רק במדינה שזקוקה לאישפוז!!!!!!!!

3. מה אתה חושב על מצב הפשיעה במדינה? הפשיעה הולכת ומחמירה ובתי-המשפט מקלים עם העבריינים וכך אין הרתעה. במיוחד מצב האלימות של בני-הנוער. מה אתה חושב על כך?  אולי אפשר לגייס את אותם בני-נוער חילוניים לפעילות ב"חזית יהודית-לאומית", כי עדיף שבמקום שהם יסתובבו בחוסר-מעשׂ ברחובות, הם יעשו משהו מועיל, לא? למה אתם לא פועלים בעניין הזה?
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 05:45:02 על ידי גם בשן וגם גלעד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : יוני 26, 2007, 22:13:48 »
איך בכלל הגעת למשפט?האם משטרת ישראל או השב"כ צילמו שלטים שהנפת בהפגנה?האם הקליטו אותך בהפגנה?אני המום שבמדינה דמוקרטית בודקים בציציות של מפגין.
כשהפגנו בליכוד ובמולדת היו שלטים עם תוכן קשה ומפגין צעק מדי פעם ולמשטרה לא הזיז בכלל,עמדנו מול מאות שוטרים וכלום.

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 26, 2007, 22:47:47 »
שלום לאיתמר הגדול!
1) רציתי לדעת האם אתה מכיר את צפריר רונן אישית ומה עמדת הכהניסטים עליו ועל שאר ממשיכי דרכו של גנדי הי"ד?
האם הוא תומך בפעילות שלך?

יישר כח על כול מה שאתה עושה! עם ישראל האמיתי אוהב אותך!
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2007, 05:24:05 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 28, 2007, 21:31:18 »
איתמר שלום,
האם אתה יודע מאיפה אפשר ליקנות תמונות קיר של רבנו ומורנו השם יקום דמו? או את החולצות או הדגלים המפורסמים? והאם אתה יודע מאיפה
אפשר להשיג את הספר הנדיר "ברוך הגבר" ?

תודה ויישר כח ענקי.
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2007, 05:23:31 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איתמר ברשותך עוד שני שאלות
« להגיב #6 ב- : יולי 01, 2007, 00:22:15 »
1.מה צריך לענות לשמלאנים שטוענים "ששלום עושים עם אוייבים"?

2.מה צריך לענות לשמלאנים שטוענים שהאצ"ל והלח"י הם ארגוני-טרור כמו החמאס?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
** שאלו את איתמר בן גביר לתאריך 4 ביולי **
« להגיב #7 ב- : יולי 06, 2007, 11:20:47 »
בס"ד

ושוב שלום לכולם . שמח לשמוע מכם ושמח לספר לכם שהיה לנו שבוע די מוצלח בעיקר בעניין המודעה ששמנו בעיתון הארץ. מי שלא שמע אז , נספר בקצרה ששמנו מודעה בעיתון הקוראת לשחרור יגאל וחגי עמיר והרעיון הוא שאם משחררים את ברגותי אז בודאי שצריך לשחרר אותם מקל וחומר בן בנו של קל וחומר. אז כפי שציפינו בהארץ עשו בעיות ושילשו את מחיר המודעה וגם לזאת הסכמנו ופרסמנו והיה רעש גדול והרבה מינויים של עיתון הארץ - אבירי זכויות האזרח וחופש הביטוי - הודיעו כי יבטלו את המנוי לעיתון ושוב נחשפה הצביעות של השמאלנים ובעיקר הצלחנו להציב את הסוגיה הזאת על סדר היום הציבורי. מלבד זאת וכפי שבטח שמעתם אז בית המשפט הרשיע אותי בכך שהחזקתי שלט בו נכתב כי יש לגרש את האוייב הערבי וכי החכי"ם הערביים הם גייס חמישי... השופט ששפט אותי הוא חיים לירן איש שמאל ידוע שמעולם לא זיכה פעיל ימין וכל מי שהגיע אליו ועשה משהוא למען הארץ הורשע. לא הופתעתי. היה לי ברור שסוף סוף הפרקליטות מצאה את השופט שחפשה, כמו כן הם כבר הודיעו שיבקשו על העבירות החמורות הללו עונש של שישה חודשי מאסר..... אבל שלכולם יהיה ברור : הם לא יצליחו לסתום לנו את הפה.

וכעת לתשובות.

1. המשטר אותו הייתי רוצה לראות כאן הוא משטר יהודי ומדינה יהודית. זה נכון שגם במצב שכזה אין הבטחה שלא יעלו לשלטון מלכים או שליטים שהם לא טובים במיוחד וכבר היו דברים מעולם בהיסטוריה ואולם אם החינוך יהיה יהודי, מערכת הביטחון תתנהג כפי שמצופה במדינה יהודית, הכלכלה תתנהל לפי התורה ובעצם כל סדרי השלטון והמשטר שלנו יתנהלו על פי ההלכה ( ואני מתכוון שהדברים יעוגנו בחוק - התורה תהיה החוקה ) הרי שברור שהסיכוי שנצא מהמצב בו אנו נמצאים הוא גדול.

2. ושוב השאלות שאתה שואל אותי רן היקר הן שאלות נכונות שאין לי עליהן תשובה אלא לומר לך שאם לא היה מדובר במדינה שלנו היינו צוחקים אבל היות ומדובר במדינה שלנו, בעתיד שלנו ושל  ילדנו אז צריך להפשיל שרוולים ולהאבק.

3. מדינת ישראל משקיעה בנו - אנשי הרעיון הרבה מאוד משאבים. אמנם אני לא פרנואיד ולא מסתובב כל היום לאחור כדי לחפש מעקבים ואולם אכן הם מצלמים אותנו ומקליטים אותנו ועושים הכל כדי להוכיח שהם עושים משהוא...... במקרה הספציפי הם הביאו שוטר שהיה במרחק של כמה עשרות מטרים וטען ששמע אותי צועק ערבים החוצה כמו כן הם הביאו צילומים ולעומת זאת בשלט לגרש את האוייב הם תפסו אותי סמוך לשלט . ברור שאם השופט לא היה חיים לירן אז היה סיכוי רב שלא אורשע .

4. צפריר רונן הוא יהודי יקר וטוב שהלוואי וחלק מהיהודים חובשי הכיפה יתנהגו כמוהו. ראיתי אותו בהפגנות נגד מצעד התועבה, ראיתי אותו בפעיליות למען המאחזים ולמען חברון, אני מכיר אותו אישית וחושב שהוא יהודי יקר והלוואי וירבו יהודים כמותו.

5. תבדקו בפורום רבבה, כמה מהכותבים שם הוציאו חולצות . לגבי הספר ברוך הגבר למיטב ידיעתי הספר אזל.

6. לדעתי מה שצריך לענות לאותם  טיפשים הוא להשיב להם בשאלה :" תגידו ? גם עם היטלר הייתם עושים שלום ? הרי הוא היה אוייב .....

באהבת ישראל.