כתב נושא: אפשר לשאול למה בעצם מתנגדים למצעד?  (נקרא 13245 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
אפשר לשאול למה בעצם מתנגדים למצעד?
« להגיב #50 ב- : יוני 23, 2007, 23:36:41 »
אגב דמוקרטיה אינה עריצות של הרוב או שלטון הרוב ורמיסת זכויות המיעוט.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #51 ב- : יוני 24, 2007, 00:10:13 »
מובן שלא, אבל ההומואים מקבלים בדיוק אותן זכויות, אז על מה המצעד?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #52 ב- : יוני 24, 2007, 00:11:10 »
זה בסדר חבר'ה, הויכוח שלי עם חנן חשף את פרצופו, הוא מדבר על דמוקרטיה בעודו מתכוון לדמוקרטיה עממית כמו זאת שהייתה בגרמניה המזרחית של אריך הונקר, או פולין/צ'כיה/רומניה/הונגריה/מולדובה או כל ארץ אחרת שהייתה תחת שלטון סובייטי בין השנים 1945-1990.
זה מה שיש היום בישראל, וחנן הוא בסך הכל עוד פוסטר-בוי שלה, זה כל הסיפור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #53 ב- : יוני 24, 2007, 00:11:23 »
מובן שלא, אבל ההומואים מקבלים בדיוק אותן זכויות, אז על מה המצעד?
פרסום למפלגת שרץ(מרץ)
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 00:14:12 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #54 ב- : יוני 24, 2007, 03:03:27 »
"חנן תגיד לי, האם אתה מוכן לתת גם לניאו-נאצים לצעוד פה בתל-אביב?, קצת צבעוני, קצת צלבי קרס, (הכל יאובטח על ידי המשטרה), קצת הצדעות במועל יד, קצת נאומים והבייתה, הפנינג של גלוחי ראש, מה הבעיה?"

אני לא מבין את ההקבלה שלך, מה הדמיון בין השניים? ההומואים לא רוצים לפגוע באף אחד.

"כי זה מצעד מחאה אתאיסטי שמסית כנגד הדת ואף עוד כמה דברים, ואני בטוח שללא המחאה הזאת הם גם היו מתערטלים שמה בפומבי"

המצעד לא מסית נגד שום דבר, איפה פה ההסתה?
ולגבי אתיאיזם, קודם כל זה לא נגד החוק, דבר שני יש גם הרבה הומואים דתיים, היום ראיינו בטלביזיה יושבת ראש ארגון של נשים חרדיות לסביות, שלקחה חלק במצעד.

הם עושים את זה בירושלים בכוונה! כדי להרגיז את הציבור הדתי והחרדי ומסורתי בישראל.. למרות שגם חילונים מתנגדים לזה.
ודוד ויונתן היו אחים בדם ובנפש אבל זה לא אומר שהם היו הומואים – הבנת הנקרא.

כל מילה בסלע.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : יוני 24, 2007, 04:39:12 »
אתם יודעים מה? היות שעדיין לא גיבשתי דעה ברורה בנושא, מעכשיו, לצורך האשכול הזה, אני הומוסקסואל. אני אשתדל לענות לכל הטיעונים כאן כמו שהומוסקסואל היה עונה להם, מתוך סקרנות לראות מה התשובות שלכם. אני עלול לומר דברים קשים, אך תזכרו שזה לא באמת משקף את הדעות שלי.

אני חוזר: זה לא באמת משקף את הדעות שלי.

"כל מטרת המצעד הזה היא לפגוע בחרדים ולעורר פרובוקציה".

זה כמו להגיד שכל מטרת המסע היהודי למחנות ההשמדה בפולין היא פרובוקציה והתגרות בעם הפולני. ללכת עם דגל ישראל במקום שורץ אנטישמיות זו לא התגרות? זה לא מתכון בטוח לעימותים?

כמו שאתם חושבים שהומואים הם אנשים מלוכלכים שלא ראויים לחיות, כך גם האנטישמים סבורים שכולנו יהודונים מזוהמים, שאנחנו מקור הרוע בעולם, ורק מראה הדגל של ישראל מעורר בהם חלחלה. אז למה להתגרות בהם בכוונה?
למה ליצור פרובוקציה?

התשובה ברורה. כדי להראות לפולנים שאנחנו כאן, בין זה מוצא חן בעיניהם ובין אם לא. לא משנה עד כמה הם ישנאו אותנו, זו לא סיבה להסתיר את יהדותינו ולהסתתר בביתנו מפחד שמא יפגעו בנו. אותו רעיון בדיוק לגבי מצעד הגאווה.

בהמנון-המדינה נכתב: "להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים". מכאן אנו למדים שירושלים היא בירת העם היהודי, והעם היהודי כולל בתוכו אותנו, אם תרצו ואם לא תרצו. זכותנו לצעוד בבירה שלנו. מדינת ישראל איננה איראן. אם קומץ מטורפים חשוכים כמוכם רוצים להפוך אותה לכזאת, יש להם בעיה. הבעיה היא רוב חילוני.

באשר להקבלה למצעד הניאו-נאצי... טוב, אני מניח שזו תפיסתם של אנשים קיצוניים כמוכם. כל מי שאינו ימני קיצוני הינו בוגד שמאלני. אין אמצע, אין אפור, אין גוונים. או שלא נותנים לאף-אחד לקיים מצעד או שנותנים לכולם. באמת, שטויות.

אסור לתת לניאו-נאצים לצעוד מפני שזו הסתה לרצח. אין שום הסתה במצעד הגאווה. יש דבר שנקרא "דמוקרטיה מתגוננת".

"הומוסקסואליות היא מחלה שניתן להרפא ממנה".

בולשיט. ההיפך מזה הוכח בעשרות ומאות מחקרים. אין אפילו מחקר אחד שתומך בהצהרה הזאת. ההומוסקסואליות הוסרה מספֶר מחלות-הנפש, אותו ספר מקובל על ידי התאגדות הפסיכיאטרים העולמית, ובין השאר גם על ישראל. :)

טוב, אני לא מתכוון לעבור על כל הטופיק מההתחלה. מי שרוצה מוזמן שענות לי או להעלות טיעונים חדשים. אני אעשה כמיטב יכולתי לענות כמו שהם היו עונים.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 05:09:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #56 ב- : יוני 24, 2007, 12:31:11 »
יש הבדל בין מצעד כדי ללמד אנשים מה קרה פה וכדי לא להכחיש שואה, לבין איזו מסיבת-ענק בָּרחוב בִּבְגדים מינימליים. זה לא 'תכירו בנו', זה 'תכירו במר"ץ'.

ירושלים שונה מכל עיר-בירה אחרת בעולם. מה לעשות שרוב ההומואים הם מר"צניקים בוגדים, ויש גם עשרות מחקרים שהוכיחו שזה לא גנטי.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 04:45:17 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : יוני 24, 2007, 15:34:15 »
אתם יודעים מה? היות שעדיין לא גיבשתי דעה ברורה בנושא, מעכשיו, לצורך האשכול הזה, אני הומוסקסואל. אני אשתדל לענות לכל הטיעונים כאן כמו שהומוסקסואל היה עונה להם, מתוך סקרנות לראות מה התשובות שלכם. אני עלול לומר דברים קשים, אך תזכרו שזה לא באמת משקף את הדעות שלי.

אני חוזר: זה לא באמת משקף את הדעות שלי.

"כל מטרת המצעד הזה היא לפגוע בחרדים ולעורר פרובוקציה".

זה כמו להגיד שכל מטרת המסע היהודי למחנות ההשמדה בפולין היא פרובוקציה והתגרות בעם הפולני. ללכת עם דגל ישראל במקום שורץ אנטישמיות זו לא התגרות? זה לא מתכון בטוח לעימותים?
בכללי אני באמת לא אוהב את הקטע הזה של המסע לפולין , זה מעורר הרבה התגרויות עם האוכלוסייה המקומית שמה , הם אנטישמים כי הם אוכלים מדיה אנטישמית וכנראה חינוך אנטישמי ותו לא. אבל תחשוב שזה אותו מצעד פרובוקטיבי+הצהרות נגד חרדים(םולנים) +התנהגות תועבתית(לא יודע איך זה נעבר לפולין אבל עובדה שההומואים אמרו שלא יהיה כמו ת"א אבל באמת שהם עדיין לא נראים כמו אנשים במצעד בי-ם) + נגיד ופולין לא רוצים את המצעד , אז להשטלט על כל התקשורת בפולין ולשטוף לאנשים את המוח בצורה שתשכנע חלק ותעצבן חלק אחר  זה יהיה טוב? חוץ מזה לא זכור לי שום טבח של הומואים בירושליים ושום אירוע זכרון , אז זאת השוואה סתמית כמו ששמאלאנים משווים הכל לשואה וביום השואה אצליהם , הטקסים קטנים מיום רבין והם מספרים בדיחות של ניאו נאצים אחד לשני
כמו שאתם חושבים שהומואים הם אנשים מלוכלכים שלא ראויים לחיות, כך גם האנטישמים סבורים שכולנו יהודונים מזוהמים, שאנחנו מקור הרוע בעולם, ורק מראה הדגל של ישראל מעורר בהם חלחלה. אז למה להתגרות בהם בכוונה?
למה ליצור פרובוקציה?
קודם כל הם הומופובים , דבר שני סביר להניח שגם ישנם אנשים שחושבים ככה לא בגלל המשיכה שלהם לגברים , ולא בגלל המשגל , אלא בגלל שאר הדברים שהם עושים , ז"א GAY CULTURE הניסיונות לפגוע בדת , שלטון על המדיה , עובדה כל עיתונים היו בצורה בוטה בעד המצעד וסילפו איך שבא להם אף אחד אפילו לא טורח להעביר על זה ביקורת. פרט לכמה ארגונים בעד הדמוקרטיה שרק אומרים בכללי
התשובה ברורה. כדי להראות לפולנים שאנחנו כאן, בין זה מוצא חן בעיניהם ובין אם לא. לא משנה עד כמה הם ישנאו אותנו, זו לא סיבה להסתיר את יהדותינו ולהסתתר בביתנו מפחד שמא יפגעו בנו. אותו רעיון בדיוק לגבי מצעד הגאווה.
הו הם מראים שהם כאן לא רק במצעד , אלא כל השנה , יש להם מועדונים , חיי לילה , ואף אחד לא פוגע בהם ברחוב , כן בירושליים
אגב , בתו של אולמרט הסבירה בלי לשים לב למה זה אנטי דמוקרטי "זה יכריח את החרדים לדבר על.."
וחוץ מזה כל התארגנות של חרדים בת"T לדוגמה יש אנשים שיורקים לכיוון שלהם ככה לרצפה , ולתוך בתי כנסת ( ראיתי את זה , הזדעזתי) ושכונות עם מדיניות אנטי דתית מובהקת (לא שאפשר להצהיר על זה בצורה רשמית , אז זה "חופש מדת")

בהמנון-המדינה נכתב: "להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים". מכאן אנו למדים שירושלים היא בירת העם היהודי, והעם היהודי כולל בתוכו אותנו, אם תרצו ואם לא תרצו. זכותנו לצעוד בבירה שלנו. מדינת ישראל איננה איראן. אם קומץ מטורפים חשוכים כמוכם רוצים להפוך אותה לכזאת, יש להם בעיה. הבעיה היא רוב חילוני.
אין רוב חילוני בירושליים , פרט לזה שחשוכים ופרימיטיבים זה האתאיסטים , הקיצוניים יותר מהאולטרה-סופד-דופר-אוקתודוקסים הקיימים
חוץ מזה אינכם יהודים , אתם אתאיסטים שבגאווה דורכים על היהדות והשיוך שלכם ליהדות זה לפי הקטלוג הנאצי של התורשה שישראל קיבלה בשביל לקלוט ניצולי שואה.(דבר טוב לתקופה) בכל הזדמנות אתם מחפשית להפוך את היהדות למיתולוגיה , ועובדה לא חסרים גאים שמתנגדים בעצמם למצעדים אפילו בכל העולם , כי הם מבינים שזה משרת רק את האינטרסים של אותן קבוצות ולא את הזכויות שלהם להשתלב בחברה (שהם יכולים , אפילו שאנחנו חושבים שזה חטא , הם עדיין יכולים לכפר על זה במעשים טובים ומצוות , אבל לא לנפח את זה הלאה זה עניין פרטי שלהם)

באשר להקבלה למצעד הניאו-נאצי... טוב, אני מניח שזו תפיסתם של אנשים קיצוניים כמוכם. כל מי שאינו ימני קיצוני הינו בוגד שמאלני. אין אמצע, אין אפור, אין גוונים. או שלא נותנים לאף-אחד לקיים מצעד או שנותנים לכולם. באמת, שטויות.
את האמת (רגע נצא מהדמות שלך) יש פה כאלה באמת. (אגב יש הרבה יותר בצד של השמאלאנים , שכל מי שימני פשיסט)
מה שהלך שמה , באמת מקביל למצעד ניאו נאצי , אפילו אם רצו לעשות מצעד "סובלנות" הם יכלו באמת לעשות אותו מצעד סובלנות ובמקום לצעוד בכוח להנסות להתגמש וללמד סובלנות , זה היה מעלהאת התמיכה במצעד לרוב מוחלט , אבל הם מעל כל העולם , הנאורים האלה , רק חבל שאפילו הם בעצמם מסתנוורים זה מזה. כמו נורה של 150 וואט ישר לעיניים או איזה לייזר.
אסור לתת לניאו-נאצים לצעוד מפני שזו הסתה לרצח. אין שום הסתה במצעד הגאווה. יש דבר שנקרא "דמוקרטיה מתגוננת".
כבר אמרתי , בעד משהו שמזכיר בערך זכות של מיעוט מסויים , הורסים זכויות של מיעוט אחר ושל רוב , הולכים נגד זכות יסוד אחרת בדמוקרטיה(שממש לא דורסת זכות של מיעוט אחר , להזכירכם אם זה היה מצעד סטרייטי בעד יחסי מין מוזרים אחרים באמצע ירושליים , כנראה זה היה מגיע לרמה דומה של התנגדות , אפילו יותר כי משוועת ההומופוביה נעלמת , אם כי בשולי ירושליים זה היה משתנה , אבל לכו תדעו עם התקשורת היום) בקיצור הרסתם את הבית בשביל להציל כיסא.
"הומוסקסואליות היא מחלה שניתן להרפא ממנה".
לא משנה מה יגידו לכם , מחלה או לא , אפשר להפוך מהומוסקסואל ללא כזה , וההפך , לא כולם יכולים אבל אפשר.

בולשיט. ההיפך מזה הוכח בעשרות ומאות מחקרים. אין אפילו מחקר אחד שתומך בהצהרה הזאת. ההומוסקסואליות הוסרה מספֶר מחלות-הנפש, אותו ספר מקובל על ידי התאגדות הפסיכיאטרים העולמית, ובין השאר גם על ישראל. :)

בחירה סלקטיבית של פרסום חלק מהמחקרים בלבד , כמו כן לא ניתן לקבל קריירה אקדמאית אפילו בתחומים לא פוליטיים שסותרים את הדעות של הסמכויות שמה , פשוט מעיפים אותך ולא ממנים אותך. אבל אפילו ככה הגיעו למסקנה שאמרתי , זה שילוב של זה וזה , זה פסיכולוגי מאוד , ומפרסמים רק חלק , אפילו בWALLA ZONE יש כתבה בעמוד הראשי שמה "תנסו גאווה" מגניב לא?

טוב, אני לא מתכוון לעבור על כל הטופיק מההתחלה. מי שרוצה מוזמן שענות לי או להעלות טיעונים חדשים. אני אעשה כמיטב יכולתי לענות כמו שהם היו עונים.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : יוני 24, 2007, 16:10:07 »
"יש הבדל בין מצעד כדי ללמד אנשים מה קרה פה וכדי לא להכחיש שואה, לבין איזו מסיבת-ענק בָּרחוב בִּבְגדים מינימליים".

אילו בגדים מינימליים? מה עישנת הבוקר? המצעד כולו היה בלבוש צנוע לחלוטין ולא הייתה שום פרובוקציה מכוונת. תפסיק לעוות את המציאות.

"נגיד שפולין לא רוצים את המצעד, אז להשתלט על כל התקשורת בפולין ולשטוף לאנשים את המוח בצורה שתשכנע חלק ותעצבן חלק אחר – זה יהיה טוב?"

כן.

"הו, הם מראים שהם כאן לא רק במצעד, אלא כל השנה. יש להם מועדונים, חיי לילה, ואף-אחד לא פוגע בהם ברחוב; כן בירושלים".

הם ציבור מופלה, איך שלא תסתכל על זה.

"חוץ מזה אינכם יהודים. אתם אתאיסטים שבגאווה דורכים על היהדות, והשיוך שלכם ליהדות זה לפי הקטלוג הנאצי של התורשה שישראל קיבלה בשביל לקלוט ניצולי-שואה."

אתה אולי חושב שחילונים אינם יהודים. זכותך, שוב, אתה חי בתוך בועה פנאטית של שנאה. לא יעזור לך כלום, אנחנו חלק מהעם היהודי גם אם כמה מטורפים חושבים שלא. לפי כל הגדרה שפוייה אנחנו חלק מהעם היהודי.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 04:48:27 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #59 ב- : יוני 24, 2007, 16:18:10 »
"יש הבדל בין מצעד כדי ללמד אנשים מה קרה פה וכדי לא להכחיש שואה, לבין איזו מסיבת-ענק בָּרחוב בִּבְגדים מינימליים".

אילו בגדים מינימליים? מה עישנת הבוקר? המצעד כולו היה בלבוש צנוע לחלוטין ולא הייתה שום פרובוקציה מכוונת. תפסיק לעוות את המציאות.

"נגיד שפולין לא רוצים את המצעד, אז להשתלט על כל התקשורת בפולין ולשטוף לאנשים את המוח בצורה שתשכנע חלק ותעצבן חלק אחר – זה יהיה טוב?"

כן.

"הו, הם מראים שהם כאן לא רק במצעד, אלא כל השנה. יש להם מועדונים, חיי לילה, ואף-אחד לא פוגע בהם ברחוב; כן בירושלים".

הם ציבור מופלה, איך שלא תסתכל על זה.

"חוץ מזה אינכם יהודים. אתם אתאיסטים שבגאווה דורכים על היהדות, והשיוך שלכם ליהדות זה לפי הקטלוג הנאצי של התורשה שישראל קיבלה בשביל לקלוט ניצולי-שואה."

אתה אולי חושב שחילונים אינם יהודים. זכותך, שוב, אתה חי בתוך בועה פנאטית של שנאה. לא יעזור לך כלום, אנחנו חלק מהעם היהודי גם אם כמה מטורפים חושבים שלא. לפי כל הגדרה שפוייה אנחנו חלק מהעם היהודי.

לא חילונים,– אתאיסטים. די לקחת את החילונים מתחת לכנף הקטנה שלכם!
(כאן קיללת. משחק יפה, הולם את הדמות.)
ההגדרה היחידה שבה רובכם תואמים את העם היהודי, היא הגדרת הנאצים.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 04:50:07 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #60 ב- : יוני 24, 2007, 18:00:31 »
אוקיי. עושה רושם שאתם מתנגדים להומוסקסואליות בכלל.
האמת שזאת נראית לי גישה קצת מיושנת.
הרי הומואים יש בכל מקום, ובכל קהילה,
נדמה לי שסטטיסטית אחד מכל שמונה אנשים הוא הומו.
גם לומר שזה לא טבעי זה לא נכון כי גם  בקרב החיות יש הומוסקסואליות.

אפילו מצאתי כתבה בנושא:
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3023922,00.html

דרך אגב, בקשר לתנ"ך, דויד ויהונתן היו נאהבים לא?
אני חושבת שחיי המין של אדם מבוגר זה ענינו הפרטי כל עוד הוא לא כופה את עצמו וכל עוד הוא לא מערב קטינים במטה. אני עדין חושבת שהמאבק צריך להיות באיסלם ולא בהומואים.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : יוני 24, 2007, 18:07:23 »
אוקיי. עושה רושם שאתם מתנגדים להומוסקסואליות בכלל.
האמת שזאת נראית לי גישה קצת מיושנת.
הרי הומואים יש בכל מקום, ובכל קהילה,
נדמה לי שסטטיסטית אחד מכל שמונה אנשים הוא הומו.
גם לומר שזה לא טבעי זה לא נכון כי גם  בקרב החיות יש הומוסקסואליות.

אפילו מצאתי כתבה בנושא:
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3023922,00.html

דרך אגב, בקשר לתנ"ך, דויד ויהונתן היו נאהבים לא?

אני חושבת שחיי המין של אדם מבוגר זה ענינו הפרטי כל עוד הוא לא כופה את עצמו וכל עוד הוא לא מערב קטינים במטה. אני עדין חושבת שהמאבק צריך להיות באיסלם ולא בהומואים.

המאבק הוא במר"צ, מן הסתם, שמקדמת את כל העסק, וגם קשורה למאבק באיסלאם.

נ.ב.:
חנן, זה שאתה מתקדם ואנחנו לכאורה מיושנים, לא הופך אותך – לא לצודק ולא לטוב מאיתנו. זה שיש זאת בכל קהילה, לא אומר שזה דבר כ"כ טוב שצריך להפיץ את זה. שישמרו זאת לעצמם ולא ינסו לקדם את עצמם מעל כולם.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 04:52:40 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק חנן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #62 ב- : יוני 25, 2007, 01:00:14 »
"בעצם זה כבר לא דמוקרטיה אלא סוג של שלטון ה"נבחרים", שזה התגובה של רוב השמאלאנים לסקר שלהם-עצמם ש-58% היו נגד (זה שרק 13% בעד– שכחו, וזה מול מגזרים אחרים). הם כבר טענו ל"שלטון הנאורים" (הם כמובן, איך לא יכול להיות)- וטענו בצורה רטורית ביותר שגם רוב הגרמנים בעד השמדת היהודים, כאילו אנחנו מחסלים הומואים. יש להם אותם זכויות כמו לסטרייט. וזיבי שניתן להם עוד זכויות על זה שהם יוצאים נגד מגזרים שלמים סתם כי בא להם."

ההומואים לא צועדים כדי לפגוע באף אחד. אין שם קרנבל ובגדי עור, רק צעדת מחאה עם שלטים. ומצעד מחאה זה דבר לגיטימי בכל מקום, ביחוד בעיר הבירה. מה גם שהוא לא נערך בקרבת שכונות חרדיות, ואפילו צמצמו אותו ל500 מ'.
חוץ מזה הם מפגינים בעד שוויון זכויות, כי אין להם את כל הזכויות שיש לסטרייטים, למשל נמנעת מהם זכות נישואין וכל מה שכרוך בזה כולל הקלות מיסים וזכויות פנסיה.
דמוקרטיה אומרת שלכל אחד יש זכות להפגין, בלי קשר להאם הרוב מתנגד או תומך, כל עוד זה לא פוגע או מסית לפגיעה במישהו. וישראל מדינה דמוקרטית בגדול, גם אם יש מקום לשיפורים.
דרך אגב אני לא חושב שהאליטות הן אותן אליטת כמו לפני חמישים שנה. פעם האליטות היו גנרלים ואנשי מפא"י, כמו משה דיין ודומיו, היום האליטות הן יותר בעלי ההון, מה שנקרא "המשפחות המשפיעות במשק", כל העשירים שמושכים בחוטים של אנשי השלטון ומאפשרים את ההשרדות של אולמרט.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #63 ב- : יוני 25, 2007, 01:12:20 »
כבר אמרתי לך כמה פעמים למה זאת לא הפגנה בעד שוויון-זכויות.

ואתה חוזר על זה שוב ושוב ושוב ושוב...
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 04:53:07 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #64 ב- : יוני 25, 2007, 01:57:32 »
אוי לנו שאנשים יהודים מדברים ככה!! :'( :'( :'(
ברור שלא ניתנה להם הזכות להתחתן. הם מחללים בפומבי ובקול מחאה את ירושלים הקדושה שלנו!!!
אוי לנו שהגענו למצב שאחרי אלפיים שנות גלות, סוף-סוף יש לנו עצמאות("מדינה יהודית") ואנחנו מאפשרים דבר כזה!!!
אוי לנו שישבנו בבית (גם אני) ולא עשינו כלום כדי למנוע את חילול עיר-הקודש הזה!!!!
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 04:53:50 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #65 ב- : יוני 25, 2007, 12:30:50 »
על חטאים ואי אמונה בה' וכפיות טובה אליו ופריצות ומתירנות הוגלנו... יוחאי צודק,לא חזרנו לפה בשביל לעשות זאת כדי להתגלות שוב ח"ו
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק חנן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #66 ב- : יוני 25, 2007, 12:46:10 »
ליאו,
האם אתה מתכוון להסבר הזה?

"תקשיב,
תחשוב לרגע. חוץ ממה שדוחפים לך כל רגע בתקשורת, שהדמוקרטיה היא הרבה יותר ממיעוטים (ואצל המר"צניקים ממש לא כל המיעוטים אלא רק האקזוטיים, חיות-המחמד שלהם)– לוקחים עקרון משני למשנים בדמוקרטיה, ואיתו דורסים צד אחר של אותו עקרון, ואת רוב העקרונות האחרים, ואת עקרון המאסטר, בחירת הרוב.

נ.ב.:
המצעד אינו הבעת דיעה אלא הפגנת כוח. ההומואים מביעים את אותה הדיעה של המצעד שנים מבלי שפוגעים או סותמים להם את הפה, להבדיל ממגזרים אחרים. "

עקרון חופש הביטוי הוא לא משני בכלל, הוא אחד הראשיים דוקא. לכל אחד יש זכות להפגין ולמחות.
ועקרון בחירת הרוב לא אומר שאם הרוב נגד המצעד הוא לא צריך להתקיים. הרוב בוחר את השלטון, מעבר לכך אסור בהחלט למנוע ממיעוטים להפגין ולהשמיע את כקולם. אז איזה עקרונות נדרסים?
ההומואים עורכים את המצעד שנים ותסכים איתי שדוקא כן מנסים לסתום להם את הפה, לפחות בשנים האחרונות, ושכן מנסים לפגוע בהם. זריקת ביצים למשל זו פגיעה, גם מכות, ולא לדבר בכלל על הדקירות ועל מטען הנפץ המאולתר.
חוץ מזה הם עושים אותו שנים והוא עדיין לא השיג את מטרותיו, ההומואים עדיין מופלים בפני המדינה וגם בפני רוב העם.
"להבדיל ממגזרים אחרים"- איזה מגזרים?

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #67 ב- : יוני 25, 2007, 14:01:55 »
זריקת הביצים פוגעת בהם הרבה פחות ממה שהם פוגעים בעם ישראל!!!!
ולמה שייתנו להם זכות למחות הרי המצעד הזה מייצג רק מיניות למה ילדים קטנים צריכים להיחשף לזה זאת בעיה בחינוך שלנו , היום הכל מותר והכל פרוץ

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #68 ב- : יוני 25, 2007, 14:15:05 »
תבין
גם אם ירצו מצעד האהבה בירושלים,תהיה התנגדות
ומה לעשות,בת"א אני לא שומע התנגדות,המצעדים שמה ובחיפה נערכו בלי הפרעות,אתה לא מבין שירושלים זה נושא רגיש?
למה לא תצעדו בותיקן או במכה?
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #69 ב- : יוני 25, 2007, 14:42:36 »
אתה חתיכת תקליט שבור חנן ,

כבר 5 פעמים אני אומר לך אותו דבר

--Wikipedia.