כתב נושא: אפשר לשאול למה בעצם מתנגדים למצעד?  (נקרא 13229 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
אפשר לשאול למה בעצם מתנגדים למצעד?
« להגיב #25 ב- : יוני 21, 2007, 21:38:46 »
המצעד מפר את הסדר הציבורי ופוגע בשלום הציבור.המצעד הביא בעבר לשפיכות דמים.הוא פרובוקציה.אין שום סיבה לגאוה הומוסקסואלית.זהו אות קלון ולא סיבה להתגאות.
בודאי שאני כמשלם מיסים מתנגד למממן נישואים חד מיניים.
אגב מי מממן את המצעד והוצאות השיטור?מה עם הפקקים זהו מטרד ציבורי.
לכן על ההומואים לשבת בבית ולהתחבא,שישארו בארון.
אני לא מתכוון לפרוץ לבתים של הומואים ולכלוא אותם או לבדוק עם מי הם נכנסים למיטה.
ירושלים היא עיר הקודש,היא מקום מיוחד במינו היא לא סן פרנסיסקו.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : יוני 21, 2007, 21:42:18 »
המצעד מפר את הסדר הציבורי ופוגע בשלום הציבור.המצעד הביא בעבר לשפיכות דמים.הוא פרובוקציה.אין שום סיבה לגאוה הומוסקסואלית.זהו אות קלון ולא סיבה להתגאות.
אני לא מתכוון לפרוץ לבתים של הומואים ולכלוא אותם או לבדוק עם מי הם נכנסים למיטה.

אין מקום על העולם הקדוש הזה שכולו יצירת האל לסטיות, אסור לעשות את זה כלל וכלל.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : יוני 21, 2007, 22:20:40 »
א.)חנן, השאלה שלי מוכיחה כי בעצם אתה לא בעד חופש הביטוי לכל אחד, זאת אומרת שאתה בשם העקרונות שלך סתם צבוע, השאלה שלי הייתה לנסות אותך, נכשלת כשלון חרוץ.

ב.) ההומואים פוגעים בעצם הימצאותם בצעדת פומבי לסטיותיהם בבירה הנצחית של העם היהודי שייצג תמיד את ההיפך הגמור ממה שמייצגים הסוטים האלה שהם התוצרת המעוותת של תרבות המערב המסואבת שהיא אנטיתזה גמורה לכל מה שירושלים מייצגת, מספיק לך?

גדול אתה נץ! :-)
אני שואל אותך שאלה ואתה עושה לי מבחן?
חוץ מזה למה נכשלתי כשלון חרוץ? הרי לא אמרתי שהם לא צריכים לצעוד.
די, עזוב אותך משטויות.

ב. תרשה לי לענות לחלק הזה בהודעה הבאה שלי, פשוט יש מישהו שכתב משהו דומה.

א.) יצאת קירח מכאן ומכאן, אם אתה אומר שניאו-נאצים יצעדו בכיף, אזי אתה פשוט סובל מאוטו-אנטישמיות (שנאה עצמית) ומכסה את זה בשם ההבלים על חופש הביטוי, ואם אתה אומר שהם לא יכולים, אזי אתה סתם בולשביק, קומוניסט, וכנראה שהיית צריך לשרת בתור פוליטרוק בצבא האדום.

ב.) אתה מייצג כאן את מיטב הזוהמה של תרבות המערב המנוונת שהיא אנטיתזה גמורה לכל מה שהעיר ירושלים מייצגת, וכך עדיין לא ענית על סעיף ב' הקודם שלי, ולחלוטין לא דברתי על השורשים הביולוגיים של התופעה (לכן באורח מוזר החלטת לאחד את תשובתי עם האחרות המדברות על המוצא הביולוגי של התופעה), וזאת טעותך הגדולה, דברתי נטו על השורשים הרעיוניים של הכשרת התופעה וכולם הסטורית באים מהמערב, מיוון העתיקה ועד ימינו אנו, ועל זה כלל לא ענית, כך שאתה גם לוקה בהבנת הנקרא, ואתה עונה על מה שבא לך למרות שאין לכך קשר לנושא המדובר, כל עוד זה משרת את תפיסת עולמך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #28 ב- : יוני 21, 2007, 22:22:19 »
אני אפילו פוחד לחשוב איזה עונש נקבל עכשיו בגלל המצעד.
לא רק ההומואים יקבלו עונש, כל עם ישראל. ואני חושש שאכן "נזכה" לעונש בקרוב מאוד.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 04:50:44 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : יוני 21, 2007, 23:10:53 »
אהם, זה ש-YNET אומרים שזה לא מחלת-נפש לא אומר לגביי כלום.

אין גורם אחיד לזה, רק מה שבטוח הוא שזה לא גנטי. אולי ירושה של גנים מסויימים יכולה לעודד את זה. תלך לויקיפדיה, שלא תביא לנו עוד מאמר שבפסקה אחת אומרים שזה גנטי ובפסקה שנייה, כדי להפריך טענה מסויימת, אומרים שזה פסיכולוגי ובפסקה שלישית שזה בהתפתחות.

אבל זה דבר ראשון: ליקוי התפתחותי.

ודבר שני: בעייה פסיולוגית.
 יכול להיות שילוב או אחד מהם.

גם לגמול אנשים מעישון זה לא קל, אז נטייה מינית?

אגב כל הניסיונות לגמול הומואים מהעסק נעשו על ידי כל=מיני מחנאוֹת לבני-נוער שבהם לימדו אותם נצרוּת כאילו זה איזה מנזר. אתם מצפּים שזה יעבוד??? טוב, זה קצת עבד, אבל זו שיטה מפגרת.

עכשיו– עד למצעד הזה, לא הייתה לי בעייה איתם. לא נכנסתי לחיים שלהם ולא רציתי שהם ייכנסו לחיים שלי, ובערך הכל היה בסדר.
אבל אחרי המצעד וכל מה שהלך עם סתימת-הפיות, הצד המכוער ביותר של התקשורת בארץ, הפיכת מעשה אנטי-דמוקרטי בעליל לכאורה לסמל הדמוקרטיה (אולי דמוקרטיה עממית תתאים),
השנאה כלפי דתיים, הסטיגמות, חוסר השׂכל בעליל, גם של חרדים עם המחאה חסרת-התועלת שלהם (לא שאני מתנגד לאלימות, פשוט הם נכשלו במשחק שח-מט מול התקשורת ומר"צ\בג"ץ [אותו דבר]).

עכשיו אני גאה במשהו, אני גאה בזה שאני הומונגטיבי.
מילה יפה יותר להומופוביה, כי פוביה מהם ממש אין לי. אלא אולי מלראות אותם כן אז... טוב לא משנה.

« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 04:55:12 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #30 ב- : יוני 21, 2007, 23:42:30 »
ביוון העתיקה וברומא היו הרבה משכבי זכר זה אומר שכולם שמה נולדו ככה?
זה היה מתירנות גדולה ובגלל זה קרה הדבר
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : יוני 22, 2007, 00:10:20 »
ביוון העתיקה וברומא היו הרבה משכבי זכר זה אומר שכולם שמה נולדו ככה?
זה היה מתירנות גדולה ובגלל זה קרה הדבר
נו בטח, זה היה אפילו די אהוד .

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : יוני 22, 2007, 00:26:12 »
יש לנו פה בפורום כמה נוצרים תומכי ישראל.. ובפורום האנגלי בכלל הוא מוצף בנוצרים תומכי ישראל.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 04:44:26 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : יוני 22, 2007, 01:15:34 »
עונש שנקבל? כבר קיבלנו.

The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק חנן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : יוני 22, 2007, 12:49:23 »

אבל המצעד הוא לא פרובוקטיבי! אין בו שום אלמנט של פרובוקציה! לא במות ולא מוסיקה, מקסימום כמה בלונים.
המצעד הביא בעבר לשפיכות דמים- רק כי איזה מתנגד למצעד נכנס פנימה והתחיל לדקור אנשים. ראית איזה הומו מסתובב ודוקר אנשים?
"אגב מי מממן את המצעד והוצאות השיטור?מה עם הפקקים זהו מטרד ציבורי."
הרי כל הוצאות השיטור העצומות זה בגלל ההתנגדות הקיצונית למצעד, תפסו בן אדם עם מטען מאולתר שניסה לפגוע בצועדים!
חוץ מזה מה עם כל הוצאות השיטור של הצעדות לחומש? זה לא עולה המון כסף למדינה? אז מה? צריך לבטל את זה בגלל זה?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #35 ב- : יוני 22, 2007, 12:59:18 »

אבל המצעד הוא לא פרובוקטיבי! אין בו שום אלמנט של פרובוקציה! לא במות ולא מוסיקה, מקסימום כמה בלונים.
המצעד הביא בעבר לשפיכות דמים- רק כי איזה מתנגד למצעד נכנס פנימה והתחיל לדקור אנשים. ראית איזה הומו מסתובב ודוקר אנשים?
הרי כל הוצאות השיטור העצומות זה בגלל ההתנגדות הקיצונית למצעד, תפסו בן אדם עם מטען מאולתר שניסה לפגוע בצועדים!
חוץ מזה מה עם כל הוצאות השיטור של הצעדות לחומש? זה לא עולה המון כסף למדינה? אז מה? צריך לבטל את זה בגלל זה?
אתה  מערבב  שני דברים שונים
ואתה  כל תגובה  סוטה  מהנושא
העליות לחומש הם סה"כ פרובקציה  של הממסד(אבל נראה  לי שאתה  לא  תבין)
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 13:01:49 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : יוני 22, 2007, 13:01:44 »
א.)חנן, השאלה שלי מוכיחה כי בעצם אתה לא בעד חופש הביטוי לכל אחד, זאת אומרת שאתה בשם העקרונות שלך סתם צבוע, השאלה שלי הייתה לנסות אותך, נכשלת כשלון חרוץ.

ב.) ההומואים פוגעים בעצם הימצאותם בצעדת פומבי לסטיותיהם בבירה הנצחית של העם היהודי שייצג תמיד את ההיפך הגמור ממה שמייצגים הסוטים האלה שהם התוצרת המעוותת של תרבות המערב המסואבת שהיא אנטיתזה גמורה לכל מה שירושלים מייצגת, מספיק לך?
נץ, הפעם לא הבנתי את ה"מבחן" שערכת.
לדעתי ה"מבחן" שלך מקביל לשאלה, האם אתה תומך בצה"ל שמחסל מחבלים?, אה, אז אתה גם בטח לא מתנגד למחבלים שרוצחים אנשים.
שניהם "פיזית" עושים אותו דבר, אבל רק אחד מהם עושה זאת מסיבה מרושעת ולא צודקת.
נאצים מסיתים לגזענות ולמעשים אלימים כנגד קבוצות מסוימות, אני לא יודע אם זה המקרה בקרב הקהילה ה"גאה".
בירושלים יש כל הזמן חילול שבת, לעיתים מקרי רצח, אונס וכד', כלומר, דברים מאוד חמורים.
למה החרדים לא יוצאים להפגין נגד זה?

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #37 ב- : יוני 22, 2007, 13:08:09 »
לדעתי הם לא יוצאים להפגין משתי סיבות:

1.כי הם התרגלו לזה.
2.כי אולי הם מחללים שבת ואוכלים לא-כשר, אבל אף-אחד לא עושה מצעד-חזירים ומתגאה בזה.
« עריכה אחרונה: יוני 23, 2007, 22:43:17 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : יוני 22, 2007, 13:21:06 »
לדעתי הם לא יוצאים להפגין משתי סיבות:
1.כי הם התרגלו לזה
2.כי אולי מחללים שבת ואוכלים לא כשר אבל אף אחד לא עושה מצעד החזירים ומתגאה בזה
יש משהו במה שאתה אומר בסעיף 2.
יכול להיות שהאופן הפומבי וההמוני הזה מפריע לחרדים. הבעיה היא, שרק כך הקהילה ה"גאה" (חזירים?, בהמות?, הכינויים הללו מזכירים לי את איך ששמאלן פעם קרא לי - "מתנחבלים". אבל זה בסדר גמור, כי הרי, זה מנהג נחמד לכנות אנשים בשמות גנאי משעשעים כאלה) יכולה להשיג משהו
כדי לקדם את עצמה, וכן, יש עוד דברים שהיא מנסה להשיג, מלבד פרסום פרובוקטיבי.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 13:21:37 על ידי pbc »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : יוני 22, 2007, 14:02:49 »
אגב, מה היה בדיוק הביטוי שלהם?

לכל מי שמדבר על חופש הבטוי...?

לעשות מסיבה? לגייס קולות למר"צ? להיות היפוקריטים מושלמים עם סטנדרטים כפולים להכל?

כולם אומרים שם: "הנה, ראו שבאו סתם אנשים, חשבו שנתערטל שם".
טוב נכון שזה לא מה שקורה בתל-אביב, אבל סתם אנשים לא ראיתי שם.
« עריכה אחרונה: יוני 23, 2007, 22:45:07 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #40 ב- : יוני 22, 2007, 14:46:34 »

אין דתי שדוקר הומואים סתם ככה מחוץ למצעד.
זה בגלל המצעד עצמו ולא יותר.
ואל תכתים קהילה שלמה בגלל אדם אחד.
ואני לא אתפלא אם במִקרה שירצו לארגן צעדת חרדים בת"א, ירצו כאלה להרביץ להם.
« עריכה אחרונה: יוני 23, 2007, 22:46:08 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : יוני 22, 2007, 15:35:40 »
חנן תגיד לי, האם אתה מוכן לתת גם לניאו-נאצים לצעוד פה בתל-אביב?, קצת צבעוני, קצת צלבי קרס, (הכל יאובטח על ידי המשטרה), קצת הצדעות במועל יד, קצת נאומים והבייתה, הפנינג של גלוחי ראש, מה הבעיה?
הנאצים רדפו את ההומואים. אז זו באמת  השוואה לא טובה. ההומואים לא רוצים להשמיד את הדתיים. אני נגד המצעד בירושלים כי הוא לדעתי פרובוקציה מיותרת. הבעיה שלנו היום היא המוסלמים ולא ההומואים.

התשובה של נץ:
ההשוואה הייתה לצורך השאלה, האם הוא היה מוכן לתת לכל קבוצה שהיא לצעוד ולא משנה הפרובוקציה הגלומה בה, לא עצם מהות הצעדה אלא כל פרובוקציה שהיא, וכן ההומואים יוצאים נגד אחד הדברים הביסיסיים ביותר ביהדות שהוא "גילוי עריות" על כל נגזרותיה שהיא טאבו גמור ביהדות, ההומואים פוגעים בכך בעצם הפגנה זו בפרהסיה ובאורח חייהם, ושוב לא דברתי על הכוונות של הצועדים אלא על עצם הפרובוקציה.
כשם שצעדה נאצית הייתה פרובוקציה כך גם זה, זה כל הסיפור.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 16:49:30 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #42 ב- : יוני 22, 2007, 16:48:33 »

גדול אתה נץ! :-)
אני שואל אותך שאלה ואתה עושה לי מבחן?
חוץ מזה למה נכשלתי כשלון חרוץ? הרי לא אמרתי שהם לא צריכים לצעוד.
די, עזוב אותך משטויות.

ב. תרשה לי לענות לחלק הזה בהודעה הבאה שלי, פשוט יש מישהו שכתב משהו דומה.

א.) יצאת קירח מכאן ומכאן, אם אתה אומר שניאו-נאצים יצעדו בכיף, אזי אתה פשוט סובל מאוטו-אנטישמיות (שנאה עצמית) ומכסה את זה בשם ההבלים על חופש הביטוי, ואם אתה אומר שהם לא יכולים, אזי אתה סתם בולשביק, קומוניסט, וכנראה שהיית צריך לשרת בתור פוליטרוק בצבא האדום.

ב.) אתה מייצג כאן את מיטב הזוהמה של תרבות המערב המנוונת שהיא אנטיתזה גמורה לכל מה שהעיר ירושלים מייצגת, וכך עדיין לא ענית על סעיף ב' הקודם שלי, ולחלוטין לא דברתי על השורשים הביולוגיים של התופעה (לכן באורח מוזר החלטת לאחד את תשובתי עם האחרות המדברות על המוצא הביולוגי של התופעה), וזאת טעותך הגדולה, דברתי נטו על השורשים הרעיוניים של הכשרת התופעה וכולם הסטורית באים מהמערב, מיוון העתיקה ועד ימינו אנו, ועל זה כלל לא ענית, כך שאתה גם לוקה בהבנת הנקרא, ואתה עונה על מה שבא לך למרות שאין לכך קשר לנושא המדובר, כל עוד זה משרת את תפיסת עולמך.

נץ, הפעם לא הבנתי את ה"מבחן" שערכת.
לדעתי ה"מבחן" שלך מקביל לשאלה, האם אתה תומך בצה"ל שמחסל מחבלים?, אה, אז אתה גם בטח לא מתנגד למחבלים שרוצחים אנשים.
שניהם "פיזית" עושים אותו דבר, אבל רק אחד מהם עושה זאת מסיבה מרושעת ולא צודקת.
נאצים מסיתים לגזענות ולמעשים אלימים כנגד קבוצות מסוימות, אני לא יודע אם זה המקרה בקרב הקהילה ה"גאה".
בירושלים יש כל הזמן חילול שבת, לעיתים מקרי רצח, אונס וכד', כלומר, דברים מאוד חמורים.
למה החרדים לא יוצאים להפגין נגד זה?
Pbc, אם היית מסתכל על תגובתי היותר מאוחרת היית מבין את מהות המבחן, זה היה פשוט כלי פשוט לניגוח התפיסה שלו, הוא נכנס למלכודת שהוא עצמו יצר, זה כל הסיפור, ראה תגובתי האחרונה אליו:
ציטוט
יצאת קירח מכאן ומכאן, אם אתה אומר שניאו-נאצים יצעדו בכיף, אזי אתה פשוט סובל מאוטו-אנטישמיות (שנאה עצמית) ומכסה את זה בשם ההבלים על חופש הביטוי, ואם אתה אומר שהם לא יכולים, אזי אתה סתם בולשביק, קומוניסט, וכנראה שהיית צריך לשרת בתור פוליטרוק בצבא האדום.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חנן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : יוני 22, 2007, 18:42:41 »

[/quote]

Pbc, אם היית מסתכל על תגובתי היותר מאוחרת היית מבין את מהות המבחן, זה היה פשוט כלי פשוט לניגוח התפיסה שלו, הוא נכנס למלכודת שהוא עצמו יצר, זה כל הסיפור, ראה תגובתי האחרונה אליו:
ציטוט
יצאת קירח מכאן ומכאן, אם אתה אומר שניאו-נאצים יצעדו בכיף, אזי אתה פשוט סובל מאוטו-אנטישמיות (שנאה עצמית) ומכסה את זה בשם ההבלים על חופש הביטוי, ואם אתה אומר שהם לא יכולים, אזי אתה סתם בולשביק, קומוניסט, וכנראה שהיית צריך לשרת
בתור פוליטרוק בצבא האדום.

תראה נץ, באמת שאין לי איך לענות לך.
אתה הרי בעצמך אומר, אם הייתי עונה כך, אני סובל משנאה עצמית, ואם אני עונה כך, אני קומוניסט. עוד לפני שעניתי שללת את כל הלגיטימיות של הדעה שלי, רק כי היא נוגדת את שלך.
 אז עזוב, למה נתווכח בכלל?

ולעניין עצמו, אני מאמין בדמוקרטיה.
הדמוקרטיה מאפשרת את חופש הביטוי לכל קבוצה או מיעוט, בתנאי שזה לא מסית לאלימות נגד אף אחד אחר. פשוט מאוד.

מנותק חנן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : יוני 22, 2007, 18:45:21 »

[/quote]

ציטוט
יצאת קירח מכאן ומכאן, אם אתה אומר שניאו-נאצים יצעדו בכיף, אזי אתה פשוט סובל מאוטו-אנטישמיות (שנאה עצמית) ומכסה את זה בשם ההבלים על חופש הביטוי, ואם אתה אומר שהם לא יכולים, אזי אתה סתם בולשביק, קומוניסט, וכנראה שהיית צריך לשרת

סליחה, קצת התבלבלה לי ההודעה :-)
הנה זה שוב:

אתה הרי בעצמך אומר, אם הייתי עונה כך, אני סובל משנאה עצמית, ואם אני עונה כך, אני קומוניסט. עוד לפני שעניתי שללת את כל הלגיטימיות של הדעה שלי, רק כי היא נוגדת את שלך.

הדמוקרטיה מאפשרת את חופש הביטוי לכל קבוצה או מיעוט, בתנאי שזה לא מסית לאלימות נגד אף אחד אחר. פשוט מאוד.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #45 ב- : יוני 22, 2007, 18:48:08 »
אם מדברים על "דמוקרטיה"
בישראל אין דמוקרטיה

(גם על זה אפשר  להתווכח)

« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 18:51:40 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : יוני 23, 2007, 20:48:29 »
וודאי שאין דמוקרטיה, האליטה היא אותה האליטה כבר 50 שנה, רק בישראל תואר האליטה עובר בירושה.
וודאי שאין דמוקרטיה, הפגינו יותר מ150 אלף איש נגד שאולמרט , ו97% מהעם רוצים שיתפטר, אם הייתה דמוקרטיה הוא כבר מזמן היה מתפטר.
וודאי שאין דמוקרטיה, כאשר 72% מהעם מתנגד למצעד, כאשר המצעד עצמו פוגע ב'מגזרים' שונים והמצעד בכל זאת מתקיים, זה אנטי-דמוקרטיה.
וודאי שאין דמוקרטיה, אנחנו במלחמה עם הערבים ויש לנו ערבים בכנסת, מה ההיגיון? איפה הצדק? איפה הדמוקרטיה ?
בישראל יש דמוקרטית צעצוע, לוחמי ה'דמוקרטיה' (ע.ע. שמאלנים בוגדניים) 'דמוקררטים' רק כשזה מתאים לאינטרסים שלהם ופוגע בלוחמי הצדק האמיתיים.
כש120 אפסים יושבים בפנתאון הישראלי (הכנסת) וחותכים את המדינה ומחלקים אותה כאילו היא עוגת יום הולדת, כש120 אדיוטים גורמים לנו להתאבד בשם הומניות ונאורות לכאורה רק בכדי לקבל פרס מזורגג, כש120 אפסים חושבים שיש פרטנר, שחושבים שזה ריב בין אחים ושאנחנו 'צריכים להיות בוגרים יותר',אין פלא שהמדינה שלנו במצב כזה, רק בגלל האליטות ורק בגלל השמאל.
« עריכה אחרונה: יוני 23, 2007, 20:49:54 על ידי Dexter »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : יוני 23, 2007, 21:59:21 »

ציטוט

סליחה, קצת התבלבלה לי ההודעה :-)
הנה זה שוב:

[/quote]

תקשיב,
תחשוב לרגע. חוץ ממה שדוחפים לך כל רגע בתקשורת, שהדמוקרטיה היא הרבה יותר ממיעוטים (ואצל המר"צניקים ממש לא כל המיעוטים אלא רק האקזוטיים, חיות-המחמד שלהם)– לוקחים עקרון משני למשנים בדמוקרטיה, ואיתו דורסים צד אחר של אותו עקרון, ואת רוב העקרונות האחרים, ואת עקרון המאסטר, בחירת הרוב.

נ.ב.:
המצעד אינו הבעת דיעה אלא הפגנת כוח. ההומואים מביעים את אותה הדיעה של המצעד שנים מבלי שפוגעים או סותמים להם את הפה, להבדיל ממגזרים אחרים.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 03:45:02 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : יוני 23, 2007, 22:00:59 »
חנן הוא דוגמא לאנשים שדוגלים בדמוקרטיה רק כשנוח להם.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : יוני 23, 2007, 22:06:36 »
גם, אבל לא רק זה אלא הוא גם דוגל בחלק מהדמוקרטיה בלבד על חשבון עקרונות חשובים יותר כמו שאמרתי למעלה.

בעצם זה כבר לא דמוקרטיה אלא סוג של שלטון ה"נבחרים", שזה התגובה של רוב השמאלאנים לסקר שלהם-עצמם ש-58% היו נגד (זה שרק 13% בעד– שכחו, וזה מול מגזרים אחרים). הם כבר טענו ל"שלטון הנאורים" (הם כמובן, איך לא יכול להיות)- וטענו בצורה רטורית ביותר שגם רוב הגרמנים בעד השמדת היהודים, כאילו אנחנו מחסלים הומואים. יש להם אותם זכויות כמו לסטרייט. וזיבי שניתן להם עוד זכויות על זה שהם יוצאים נגד מגזרים שלמים סתם כי בא להם.
« עריכה אחרונה: יוני 23, 2007, 22:53:08 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.