כתב נושא: טיב טעם כשרה ממ , מעניין  (נקרא 23662 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« ב- : יוני 12, 2007, 17:10:43 »
מעניין מאוד ,
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3410899,00.html
תראו איך YNET מעודדים חרם צרכנים ואלה (הגויים האנטישמיים האתאיסטים עם דוד מדרגה שישית שהיה לו סבא יהודי שיובאו לארץ ע"י מר"ץ וקרוביהם) מתחילים לאיים , (ואני אומר , עלאק אתם תקנו שמה כמו פתים או שתלכו למקום אחר כשר , או המעדניות , מלא אתאיסטים שמנים וגוססים זה יכול להיות גם טוב)

אני לא מחבב את גאידמק
וגם לא את טיב טעם

אבל צריך לחזק את היוזמה , שהעיפו את זה מהארץ.

The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #1 ב- : יוני 12, 2007, 17:31:00 »
גם אני לא אוהב יותר מדי את גאידמק אבל כל הכבוד לו הוא גם הבטיח שבית"ר ירושלים לא תשחק בשבת, אני לא יודע מה המניעים שלו
אבל הוא עושה הרבה דברים טובים רק שימשיך ככה!!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #2 ב- : יוני 12, 2007, 17:33:24 »
גם אני לא אוהב יותר מדי את גאידמק אבל כל הכבוד לו הוא גם הבטיח שבית"ר ירושלים לא תשחק בשבת, אני לא יודע מה המניעים שלו
אבל הוא עושה הרבה דברים טובים רק שימשיך ככה!!
המניעים שלו די ברורים, הוא רוצה לקנות את הקולות בכסף, על אף שהוא עושה דברים טובים, שיעשה את זה מתוך תמימות ואהבת הארץ והיהודים ולא מתוך כוונה נסתרת של השגת כח פוליטי רב (מה שכבר יש לו) .

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #3 ב- : יוני 12, 2007, 17:45:38 »

אני חושב שגיידאמאק הוא הרע במיעוטו מבין מנהיגי השמאל שלנו .
בוודאי שהוא מושחת כמו האחרים , אבל הוא לפחות נתן מכיסו במלחמת לבנון 2 וביום העצמאות .

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #4 ב- : יוני 12, 2007, 17:49:06 »
המניעים שלו זה ראשות עיריית ירושליים ,
גם לחיאני ראש עיר בת ים שפך ככה כסף , ותראו מה? הוא עדיין שופך כסף ויש לנו עיר יפה ומחירי הנדל"ן עולים כל יום.
עדיף מאולמרט שאני בטוח שהם בחרו בו מלחתכילה (כל האתאיסטים בירושליים) ותראו מה הוא עשה :) (ועוד לא נדבר על המדינה חחחחחחחחח כל התמיכה הייתה בו במלחמה אבל הוא דפק הכל )

ותקרוא את התגובות שלהם , הפסיכים האלה מחשיבים את זה לכפייה דתית חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ועוד כמה אומרים שטויות שטיב טעם הייתה מקום מעוצב של "5 העשיריונים העליונים" ועכשיו הופכת ל"5 העשיריונים התחתונים שלא יקנו שמה ויקנו ב___ ___ ו ____"
בקיצור , הוא כנראה לא היה אף פעם במקום הזה , בבתים ישנו סניף שלא הייתי בו כבר שנים אבל הוא ממוקם באזור התעשייה הישן ומגעיל להגיע לשמה ברגל........

בקיצור הבנתם , אצל ה""ליברל""-מארקסיסטים הכל סילופים כרגיל.
כבר אמרתי , שהם כמו הערבים והנאצים , יקחו כל פעם חלק קטן , עד שבסוף לא ישאר כלום \ שום ספק , אבל הם כבר יהיו בשיא כוחם.
פעם כפייה דתית היו שמועות ממדינות ערב והמדינות הקומוניסטיות בקרב העולים פה בארץ , אבל אף אחד לא רצה לאכול לא ככשר(שלא לדבר על הפרנציפ כמו כמה , אני לא יודע אם הם משקרים או לא , שמנסים לקנות הכל ממעדניות כי זה לא כשר,  שאגב טוב בשביליהם כי כל האוכל של המעדניות בריא כמו שמן מכונות מועשר באסטרוגן)  עוד 10 שנה , לא יתנו אפילו לחגוג חג סוכות ככפייה דתית בחוץ כי זה מפריע להם (אני לא יודע אם הם יעוותו את עקרונות הדמוקרטיה למטרותיהם כמו יום או פשוט יתחילו לתקוף אותה שהיא שלטון ההמון כמו במין קאמף)
« עריכה אחרונה: יוני 12, 2007, 17:54:07 על ידי ליאו »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #5 ב- : יוני 12, 2007, 18:28:20 »
"טיב טעם, גם לנו אין את זה"
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #6 ב- : יוני 12, 2007, 18:31:31 »
זה מצחיק איך שהם מתלוננים שם שעוד פעם לכסף יש כוח.
לא נעשה פה שום דבר רע, טיב טעם היא רשת פרטית שנקנתה מבעליה הישנים והועברה לבעליה החדשים שהוא יכול לעשות ברשת כל העולה על רצונו, הוא יכול לסגור אותה אם בא לו הוא יכול הכל.
אם הם רוצים להאשים מישהו, זה את בעל הרשת לשעבר שלא היה מספיק אכפתי ללקוחותיו אוכלי החזיר.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #7 ב- : יוני 12, 2007, 18:41:32 »
גויים אנטישמים? האם הזכות לבחור את האוכל שלך נהייתה אנטישמית?
אתה בעצם טוען שהכל כאן צריך להיות כשר, למרות שיש חילונים ואתאיסטים.
אני נגד הקנייה של טיב טעם, בושה שצריך לסבול בגלל חוקי דת.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #8 ב- : יוני 12, 2007, 20:57:27 »
גאיידמק אדם חכם מאד.
בצעד זה הוא הופך את טיב טעם לרשת יותר פופלרית מצד אחד, ומצד שני גם מגדיל את האהדת "העמך" אליו, וכך יגרוף יותר קולות בעתיד.
גאיידמק לא מחפש רק את קולות הרוסים. הוא הולך על פלח יותר גדול. הוא רוצה גם את המזרחיים,עיירות הפיתוח ויישובי הספר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #9 ב- : יוני 12, 2007, 22:27:36 »
לפי הבנתי הוא מתכוון להוציא מהרשת את החזיר, אבל ימשיך למכור בה מוצרים לא כשרים (כאלה שאין להם פיקוח רבני וגם שרצים וכד'), והרשת תמשיך לפעול בימי שבת וחג. אם כתוצאה מכך אנשים חדשים יפקדו את הרשת אז אני לא מבין את ההתלהבות של שוחרי המסורת.

בייקר

• אורח
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #10 ב- : יוני 12, 2007, 22:35:37 »
מכרו שם בשר מסריח.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #11 ב- : יוני 12, 2007, 22:59:26 »
רוצים לאכול את האוכל הזה ? תעברו לחו"ל, לא באתם לכאן (העולים החדשים) וקיבלתם המון כסף בכדי להיות גויים בארץ היהודים, הסתלקו מפה, עכשיו!

מנותק SupermanZW

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #12 ב- : יוני 12, 2007, 23:51:02 »
גאידמק צבוע, הוא עצמו אוכל שרצים. הוא מכשיר את טיב טעם כדי לזכות בראשות עיריית ירושלים ולאחר מכן בראשות הממשלה. צריך להיזהר מאנשים שפועלים בניגוד לאמונתם.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #13 ב- : יוני 12, 2007, 23:58:37 »
עוד  אחד  מהאליטה  הישראלית
שמנסה  לקנות את העם בכסף
הוא משתלט  על השוק  וזה לא טוב
הכלכלה  של מדינת ישראל נישלטת ע"י 20 משפחות פלוס  מינוס

אסון!!!!
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #14 ב- : יוני 13, 2007, 00:20:16 »
מה אנשי םמתלוננים? בעיות של הבעלים שמכר לגאידאמאק תרשת ונתן לו לעשו תמה שבא לו
וכל הכבוד,אחלה צעד
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #15 ב- : יוני 13, 2007, 01:16:00 »
יש לי מספר שאלות אליך:  האם קיים "יהודי אתאיסט"?  מיהו יהודי?  האם היהדות היא דת?  האם היא גזע?  האם היא לאום?  האם היעוד הרשמי של מדינת ישראל הוא להיות מדינה יהודית או מדינה של יהודים (ואם בחרת באפשרות השניה, כמובן שתחילה עליך להגדיר מיהו יהודי)?  מה לדעתך היתה כוונתו של אליהו כשהוא הוכיח את העם, "עד מתי אתם פסחים על שתי הסעפים"?  האם לדעתך תוכחתו תקפה לימינו אלה ("בימים ההם בזמן הזה"...), ואם כן, כיצד?  מה מייחד את העם היהודי מכל שאר העמים, והאם בכלל כדאי להיות מיוחדים ונפרדים?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #16 ב- : יוני 13, 2007, 01:53:28 »
בתור חובב בירות אני לא מרוצה מכך שטיב טעם הפכה להיות כשרה,תמיד הייתי יכול ללכת לשם ולקנות בירות שלא עברו הכשר מיוחד אבל עכשיו יהיו שם  רק בירות שעברו הכשר מה שאומר שכמות הבירות שם תפחת שלא נדבר על המחירים הזולים והמצחיקים שהיו שם.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #17 ב- : יוני 13, 2007, 14:33:57 »
יש לי מספר שאלות אליך:  האם קיים "יהודי אתאיסט"?  מיהו יהודי?  האם היהדות היא דת?  האם היא גזע?  האם היא לאום?  האם היעוד הרשמי של מדינת ישראל הוא להיות מדינה יהודית או מדינה של יהודים (ואם בחרת באפשרות השניה, כמובן שתחילה עליך להגדיר מיהו יהודי)?  מה לדעתך היתה כוונתו של אליהו כשהוא הוכיח את העם, "עד מתי אתם פסחים על שתי הסעפים"?  האם לדעתך תוכחתו תקפה לימינו אלה ("בימים ההם בזמן הזה"...), ואם כן, כיצד?  מה מייחד את העם היהודי מכל שאר העמים, והאם בכלל כדאי להיות מיוחדים ונפרדים?

היהודים הם אומה, זה לא משנה אם אתה לא מאמין, אתה עדיין יהודי. מדינת ישראל היא מדינת היהודים, וליהודים יש זכות להיות חופשיים בארצם, גם אם זה אומר לא להאמין.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #18 ב- : יוני 13, 2007, 16:52:09 »

היהודים הם אומה, זה לא משנה אם אתה לא מאמין, אתה עדיין יהודי. מדינת ישראל היא מדינת היהודים, וליהודים יש זכות להיות חופשיים בארצם, גם אם זה אומר לא להאמין.
אתה יודע מה המשמעות של המושג "סכיזופרניה"?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #19 ב- : יוני 13, 2007, 17:02:15 »
אני אישית אוכל חזיר לעיתים מאד רחוקות,כמה פעמים בשנה אני חושב...אבל אני לא נוהג לשמור קשרות ואני מערבב בשר עם חלב

אז אני לא דתי,אז מה????
אתם רוצים שתיהיה פה מדינת הלכה? עם אתם אומרים שלמכור אוכל לא קשר אסור אז אסור גם להפעיל את כל המוסדות והמקומות בשבת כן??

תתארו לעצמכם מה יקרה עם שום דבר לא יפעל בשבת??

בקיצור אני נגד כפייה דתית,לדעתי כל אדם צריך לחיות את החיים שהוא רוצה ועם מפריע לדתיים שמוכרים פה אוכל לא קשר הם יכולים פשוט לא לאכול אותו ולא להכנס לטיב טעם...

ועוד משהו...העולים החדשים לא קיבלו המון כסף(כמו שאמר דקסטר) ובכללי דקסטר התגובה שלך הייתה יותר מדי תוקפנית ובלי הרבה שכל
« עריכה אחרונה: יוני 13, 2007, 17:05:57 על ידי Roma »

Aaron

• אורח
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #20 ב- : יוני 13, 2007, 17:56:55 »
אני יכול להסתדר טוב בלי חזיר ושאר הדברים הלא כשרים. אפשר לחשוב שבלי כל הדברים האלה זה סוף העולם.
כל מי שלא יכול להסתדר בלי חזיר, אל תדאגו, יהיו חנויות אחרות שימכרו את הדברים הלא כשרים. יש עוד רשתות מזון חוץ מטיב טעם.
« עריכה אחרונה: יוני 13, 2007, 18:12:44 על ידי אהרון »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #21 ב- : יוני 13, 2007, 18:08:59 »
אני אישית אוכל חזיר לעיתים מאד רחוקות,כמה פעמים בשנה אני חושב...אבל אני לא נוהג לשמור קשרות ואני מערבב בשר עם חלב

אז אני לא דתי,אז מה????
אתם רוצים שתיהיה פה מדינת הלכה? עם אתם אומרים שלמכור אוכל לא קשר אסור אז אסור גם להפעיל את כל המוסדות והמקומות בשבת כן??

תתארו לעצמכם מה יקרה עם שום דבר לא יפעל בשבת??

בקיצור אני נגד כפייה דתית,לדעתי כל אדם צריך לחיות את החיים שהוא רוצה ועם מפריע לדתיים שמוכרים פה אוכל לא קשר הם יכולים פשוט לא לאכול אותו ולא להכנס לטיב טעם...

ועוד משהו...העולים החדשים לא קיבלו המון כסף(כמו שאמר דקסטר) ובכללי דקסטר התגובה שלך הייתה יותר מדי תוקפנית ובלי הרבה שכל
הם כן קיבלו הרבה כסף.
התגובה שלי צודקת במאה אחוז.

מנותק avidas

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #22 ב- : יוני 13, 2007, 18:11:39 »
אין שום כפייה

הבן אדם קונה את החברה וזכותו לעשות אותה כשרה כל הכבוד לו.
לא מדובר על איסור בחוק של מכירת אוכל לא כשר למרות שזה לגיטימי,אם יש רוב בציבור של אנשים דתיים או שומרי מסורת וכתוצאה מזה יש אפשרות להעביר חוק בכנסת זהו חוק דמוקראטי לכל דבר.רוב הנבחרים בחרו.בנתיים המצב לא מאפשר אין לנו רוב.

Aaron

• אורח
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #23 ב- : יוני 13, 2007, 18:13:05 »
אין שום כפייה

הבן אדם קונה את החברה וזכותו לעשות אותה כשרה כל הכבוד לו.
לא מדובר על איסור בחוק של מכירת אוכל לא כשר למרות שזה לגיטימי,אם יש רוב בציבור של אנשים דתיים או שומרי מסורת וכתוצאה מזה יש אפשרות להעביר חוק בכנסת זהו חוק דמוקראטי לכל דבר.רוב הנבחרים בחרו.בנתיים המצב לא מאפשר אין לנו רוב.
צודק.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
טיב טעם כשרה ממ , מעניין
« להגיב #24 ב- : יוני 13, 2007, 18:35:20 »
אוקיי אני לא אמרתי שזה רע מה שעשה גיידמק,למען האמת בכלל לא אכפת לי

אני פשוט התייחסתי לתגובה של דקסטר שכתב כל כך בחריפות שכל מי שבא לו לאכול לא קשור שיעוף מהמדינה...וזה לדעתי ממש לא נכון