כתב נושא: יש משהו שלא הבנתי  (נקרא 2173 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
יש משהו שלא הבנתי
« ב- : יוני 16, 2007, 22:15:45 »
מדוע משרד הדתות של ישראל מדינה יהודית ממן מכספי משלם המיסים היהודי:מסגדים,מועצה מוסלמית עליונה,מופתי,וקף ודרשנים שמכנים את היהודים בני קופים וחזירים וקוראים לרצוח אותנו.
למעשה אני משלם מכיסי את משכורת שומרי הוקף בהר הבית אלה שמונעים מיהודי עם טלית להכנס להר הבית או להתפלל.
לפי חוקי מדינת ישראל יש חופש דת כלומר מותר למוסלמי להקים מסגד באוניברסיטת ת"א(הקימו שם מסגד לאחרונה)אבל ליהודי אסור להתפלל בהר הבית.
לתנועת נאמני הר הבית בראשות גרשון סלומון אסור להכנס להר הבית.
אגב אני כיהודי חילוני ביקרתי בהר הבית ובמסגדים,נכנסתי לשם ביום קיץ חם בגופיה ורץ אחרי שומר מהוקף וצעק ממנוע ממנוע אסור אסור ואז הביא לי חלוק כחול לכסות את הכתפיים.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
יש משהו שלא הבנתי
« להגיב #1 ב- : יוני 16, 2007, 22:25:10 »
אם כבר אחנו צריכים לממן את חומר הנפץ שב"ה יפוצץ את מסגד אל אקצא ואת המשאבים הדרושים לבניית ביהמ"ק ה3 במהרה בימינו אמן
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
יש משהו שלא הבנתי
« להגיב #2 ב- : יוני 17, 2007, 06:47:20 »
אם כבר אחנו צריכים לממן את חומר הנפץ שב"ה יפוצץ את מסגד אל אקצא ואת המשאבים הדרושים לבניית ביהמ"ק ה3 במהרה בימינו אמן
למרות שעל-פי התורה וההלכה אנו אמורים להשמיד את שני המסגדים ולא להותיר להם זכר, אנחנו ארגון מתון, ולכן אנו תומכים בהעברת שני המסגדים למדינה מוסלמית כלשהי.  ואל נשכח את סיום השלב השני של תהליך חילופי האוכלוסין בין מדינת ישראל ומדינות ערב.  אם זה לא יתבצע בדרכי שלום, תהיה שפיכות דמים איומה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
יש משהו שלא הבנתי
« להגיב #3 ב- : יוני 17, 2007, 09:08:36 »
נהה הם יפחדו ממנו אל תדאג

אני כבר מת יום אחד לראות את המסגד הזה ביחד עם כל הערבים החזירים החוצפנים האלה מתפוצץ קיבינמט לשמים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש משהו שלא הבנתי
« להגיב #4 ב- : יוני 17, 2007, 10:23:45 »
כמו שהמוסלמים הנאצים שורפים פעם אחר פעם את קבר יוסף בשכם ככה גם אנחנו צריכים לישרוף או להעיף את המיסגדים המטונפים שלהם
מהר הבית..
אנשים אולי לא יודעים אבל הר הבית זה המקום הכי קדוש ליהודים עוד מלפני מערת המפכה ולפני הכול..

הלוואי והעם יתעורר בזמן ויתחיל ליעשות משהו..

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
יש משהו שלא הבנתי
« להגיב #5 ב- : יוני 17, 2007, 11:47:57 »
למרות שעל-פי התורה וההלכה אנו אמורים להשמיד את שני המסגדים ולא להותיר להם זכר, אנחנו ארגון מתון, ולכן אנו תומכים בהעברת שני המסגדים למדינה מוסלמית כלשהי.  ואל נשכח את סיום השלב השני של תהליך חילופי האוכלוסין בין מדינת ישראל ומדינות ערב.  אם זה לא יתבצע בדרכי שלום, תהיה שפיכות דמים איומה.
שמע במצב הנוכחי אני בספק אם יסכימו אפילו להזיז אבן אחת
אבל לא אכפת ל יאיך יטפלו במסגדים כל עוד ביהמ"ק ה3 יוקם בהר הבית ב"ה
ואם אני לא טועה מערכת המכפלה התקדשה ראשונה לא? שם שמעתי שקבורים גם אדם וחווה,אבן המים קדושה ראשונה משום שממנה נברא העולם,אך היא לא חלק מהר הבית,משהו לא קבוע במקום (תקנו אותי אם אני טועה)
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?