שונות > גראפיקה ועיצוב אתרים

מטרת הפורום

(1/2) > >>

האלקשי:
צורת הביטוי הויזואלית היא כלי חזק של השפעה על הציבור.
סמל האגרוף של תנועת כך הוצא מחוץ לחוק מכיון שהמשטר מפחד מהשפעת הסמל היחיד על התודעה.

לכן פתחנו את הפורום הזה כדי שנוכל לתאם יחד את המאמצים ליצור ולהפיץ גם את המסר הויזואלי החשוב.
תוכלו להציג כאן עבודות שלכם, להתייעץ בכל הנוגע לכלים הטכניים ואני מצדי מבטיח שיוצגו כאן דברים שלא הוצגו בשום פורום אחר בעולם.

בהצלחה לכל המשתתפים!

שלמה:

--- ציטוט של: האלקשי על יוני 11, 2007, 02:16:02 ---צורת הביטוי הויזואלית היא כלי חזק של השפעה על הציבור.
סמל האגרוף של תנועת כך הוצא מחוץ לחוק מכיון שהמשטר מפחד מהשפעת הסמל היחיד על התודעה.

לכן פתחנו את הפורום הזה כדי שנוכל לתאם יחד את המאמצים ליצור ולהפיץ גם את המסר הויזואלי החשוב.
תוכלו להציג כאן עבודות שלכם, להתייעץ בכל הנוגע לכלים הטכניים ואני מצדי מבטיח שיוצגו כאן דברים שלא הוצגו בשום פורום אחר בעולם.

בהצלחה לכל המשתתפים!

--- סוף ציטוט ---

תמיד אפשר לשנות מאט את האגרוף וזהוא  ;D
נגיד מצהוב לכחול....

אילן208:
היי יש פורום חדש איזה כיף סוף סוף

גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד:
הוֹ! בִּרכוֹתיי ! :)

קדימה, הציגוּ את כִּשׁרונותיכם, חבר'ה! ;)

אֹהד:

--- ציטוט של: shlomo122 על יוני 11, 2007, 07:20:51 ---
--- ציטוט של: האלקשי על יוני 11, 2007, 02:16:02 ---צורת הביטוי הויזואלית היא כלי חזק של השפעה על הציבור.

בהצלחה לכל המשתתפים!

--- סוף ציטוט ---

תמיד אפשר לשנות מאט את האגרוף וזהוא  ;D
נגיד מצהוב לכחול....

--- סוף ציטוט ---
בצבע כחול היה של הליגה לא ?

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה