כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 26 בדצמבר **  (נקרא 6108 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

עז77

• אורח
חיים שלום, יש לי כמה שאלות השבוע:

1. לפעמים אנחנו מתקנים אותך בפומבי מתוך כוונה לשפר את העברית שלך וכמובן לא חלילה מסיבה אחרת,
השאלה היא האם למרות הכוונה הטובה מאחורי זאת, היית מעדיף שנתקן אותך דרך הודעה פרטית או בפומבי?

2. חיים האם יש לך תמונות ישנות שלך, או כל תמונה\וידאו שלך מחוץ לחדר הקבוע שבו אתה מצלם את התוכנית?
אולי יש לך תמונה משותפת עם הרב כהנא? שנוכל לצפות בה ולשים בויקפידיה? או להעלות "אלבום תמונות" לאתר לאו דווקא מה שלקח ה FBI

3. אתה נשאל הרבה על הרגלי האכילה שלך בתוכנית האנגלית, האם סבתך המצרית היתה מכינה מאכלים מצריים? כמו חומוס פול או מרק מלוחיה?

4.  שאלה אחרונה כדי לא לגזול זמן יקר, האם לדעתך כדאי להשקיע מכספי הארגון כדי לפרסם את האתר שלנו ברדיו למשל או באמצעי פרסום אחרים?
אולי לשכור משרד פרסום שיוכל להציג אותנו לקהל הרחב יותר בארץ.

בברכה,
עז.
« עריכה אחרונה: דצמבר 24, 2006, 02:14:47 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
חיים שלום רב!
כמו שאתה יודע הפורום פתוח בשבת ואתה אדם דתי/שומר שבת
אז רציתי לשאול אותך אם זה מפריע לך שאנחנו כותבים ופעילים פה בשבת.
בכבוד רב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
חיים שלום רב!
אתה מתמקד בדבריך במערכת הפוליטית המושחתת אבל הבעיה שלנו היא לא פחות המערכת המשפטית המושחתת:בג"ץ השמאלני,הפרקליטות הפוליטית,מה מציעים הכהניסטים בנושא?

בייקר

• אורח
שאלה נוספת.
באיזה בית כלא ישבת?האם תוכל לספר חויות מהכלא?כיצד שרדת?איך התייחסו אליך?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 26 בדצמב&#
« להגיב #5 ב- : דצמבר 19, 2006, 22:35:19 »
בס"ד
חיים יש לי עוד שאלה אלייך אבל קודם רציתי להגיד לך משהו!
פשוט תודה על כל העבודה המסורה והנאמנה שאתה עושה למען האירגון פשוט תודה מכולם פה אתה כל יום פועל ועושה תוכניות ואוסף תרומת ומגייס תומכים  אתה לא עוצם עין ותמיד פועל למען האירגון ולמען עם ישראל פשוט תודה מכל החברים בפורום ובכלל של האירגון!
רציתי גם להגיד לך שאני ב-3 התפילות (שחרית, מנחה וערבית) מברך אותך ומבקש מהקדוש ברוך הוא שיתן לך כוח להמשיך ובסופו של דבר לעלות לארץ בעזרת ה'!
ועכשיו לשאלה שלי:
תראה בעיקרון כמוני יש רבים שהגיעו לפה בטעות דרך גוגל חיפשו משהו על הרב כהנא או תנועות ימין וכו...
תראה חיים האירגון שלנו בארץ ממש לא מוכר וכמו שאתה יודע הימין בארץ מפולג ויש המון מפלגות ובבחירות חצי מהפלגות הימניות נופלות.
למה שלא נתחבר למפלגה ימינית כהניסטית אמיתית כמו "חזית יהודית לאומית" שהיא עם אותם דעות כמו שלנו וביחד נהיה כוח גדול ואם נצליח לצרף עוד מפלגות ועוד תומכים נצליח להיכנס לכנסת פשוט חבל על על הזמן שלנו צריך להתאחד במקום להיות מפולגים זה מה שעשו השמאל והצליחו.
אז מה אתה חושב על העניין?..
בכבוד רב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: דצמבר 21, 2006, 21:27:59 על ידי עז77 »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

yacov

• אורח
בס"ד

אתה אמרת שהקדוש ברוכו מפיל כל נשאי ארצות הברית מאז הבוגד LYNDON JOHNSON, יש"ו. איך הוא יפיל את ה-NAZI,
GEORGE WAHABI BUSH?

הדמוקרטים WILL IMPEACH (ידיחו) אותו? מה אם זה לא יקרה?

אני מעדיף CHENEY. הוא ו-RUMSFELD יותר טוב ממה מנהיגים הבולשוויקים בישראל.

It's hard for me to type in Hebrew letters because it takes forever until I find the key while in English I can type without looking so I'll just copy what I wrote on the English forum in response to a tread about Bush's replacement for Rumsfeld.

ציטוט

A piece of excrement is the object replacing him.

I always thought Rumsfeld and Cheney were the only good top members of Bush's cabinet. They are even more Pro-Israel than The Prime Minister of Israel (Which is not hard.) because they are Gentiles and Gentiles are normal. They were against the expulsion until Sharon himself proposed it. But they see The Prime Minister and they think "You can't be more Pro-Israel than The Prime Minister." just like the saying "You can't be more Catholic than The Pope.".

It was only the two baboons in The State Department and Bush himself that were being evil towards Israel.

Let's hope Bush gets impeached so Cheney can become President.

המילה באדום תרגום של עז77.
« עריכה אחרונה: דצמבר 21, 2006, 03:57:52 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
שאלה נוספת.
חיים התשקורת השמאלנית שוטפת את המוח לעם.לדעתי אין לקנות עיתונים שמאלנים ולממן תעמולה נגדנו.לחילופין כאלטרנטיבה יש את מקור ראשון,ערוץ 7,נתיב,תכלת ועיתון "ישראלי"המחולק חינם בצמתים והממומן בידי רון לאודר שהוא ימני לייט למרות שהוא היה במשא ובמתן להחזרת הגולן.
מה דעתך האם יש לך המלצות?אני ציינתי את עיתון ישראלי כי הוא מאוזן והוא בחינם כך שלא נשלם כסף למליארדרים של השמאל.כמובן שהכהניסטים חלוקים גם על ערוץ 7 ומקור ראשון אבל אלה יהודים טובים שמתנגדים לנסיגה.
בנתיב יש מאמרים מקיפים החושפים את הרשעות הפלשתינית,את הסכנה האיסלמית.
אגב עיתון לא חייב להיות ימני אבל לא יתכן עיתון שהוא רק שמאלני.
לדעתי חרם כלכלי נגד השמאל יכול לעבוד כי אנו רוב בעם.אני למשל כשהקיבוצים החרימו את תוצרת ההתנחלויות,קניתי רק תוצרת ההתנחלויות.
בארצות הברית חרם כלכלי כמנוף עובד היטב.
למה שנממן יריב פוליטי או אויב ערבי?עלינו לדאוג לעצמנו:"עניי עירך קודמים".עלינו לתרום כסף להתנחלוויות.
במילא הקיבוצים לוקחים את כספי המיסים שלנו,והכסף הולך לצפון ת"א ולא לעיירות פיתוח.
כופים עלינו לשלם אגרת טלביזיה ל"שידורי שלום" ומראים לנו ערבים סובלים,הומואים.
למשל עכשיו חג ואין שידורי חג אבל מזכירים את חגי הנוצרים.
חוגגים בשמאל את חג המולד והסילבסטר אבל לא את חנוכה.

בייקר

• אורח
ושאלה נוספת.
העלת רעיון של השתדכות ליהודיה כשרה וטובה תושבת ישראל כדי לקדם עלייתך לארץ.
רעיון כזה דורש השתדלות מצידך וזמן להקדיש לנישואין.
למה שלא תרשם לאתר שידוכים כמו גי' דייט או דומה לו תוך הבהרה מי אתה ומה מטרתך.שם יש יהודיות כשרות וצדיקות המעונינות להקים משפחה ובית בישראל.
כמובן שנצטרך להתאים לך ימנית ולא שמאלנית רחמנא ליצלן או שתבקש מאחד הרבנים שאתה מכיר בארצות הברית לשדך לך יהודיה כשרה תושבת ישראל.
כלה לא תופיע אצלך בסלון סתם כך ונישואין הם מחויבות גם לאישה ולא רק לעם ישראל וארץ ישראל.
אתה נותן לנו עצות טובות לחיים וכללי התנהגות נאותה.
כפוליטיקאי ומנהיג עליך להופיע כאדם רציני ונשוי עם משפחה וילדים יהודים,זאת מצווה דתית ואיננה סובלת דיחוי או תירוץ.
עליך להראות דוגמא אישית!הרב כהנא זצ"ל שהיה מחוייב לא פחות ממך לעם ישראל וארץ ישראל היה אדם נשוי והעמיד צאצאים יהודים למופת.
אתה בסביבות גיל 50 וכמובן שהגיע הזמן כי חלילה יכול להיות מאוחר.
בעזרת השם נחגוג את החתונה בירושלים עיר הקודש בצוותא עם הכהניסטים.
אנו רוצים לראותך עימנו כאן בארץ הקודש!

בייקר

• אורח
גם רבנים כאן בארץ יכולים לשדך לך אם תבקש,הרב קרויזר ועוד.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 26 בדצמבר **
« להגיב #10 ב- : דצמבר 24, 2006, 02:00:51 »
חיים שלום רב,

אני סקרן לדעת באיזה אופן התפרנס מו"ר הקדוש הרב כהנא זצוק"ל הי"ד בגלות של ארה"ב, ובאיזה אופן הוא התפרנס בארץ, לפני שנבחר לכנסת וקיבל משכורת של ח"כ?  האם התואר שלו במשפטים עזר לו מבחינת פרנסה?  בנוסף לשיעורים שהעביר בישיבת הרעיון היהודי, לכהונתו כחבר-כנסת, לכנסים, עצרות-עם והלוויות שבהן השתתף, לספרים ולמאמרים שכתב, האם היה לו זמן לתפקד כרב רגיל (להיפגש עם יהודים שהיו זקוקים לעצתו בענייני הלכה, ממונות, שלום-בית, צדקה, חינוך, תשובה, וכו')?  איזה צדיק, איזה גאון הוא היה!

יברכך השם וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : דצמבר 24, 2006, 02:14:29 »
חיים שלום, תשובותיך הם נופת צופים, אני נהנה להאזין לדבריך, יישר כוח.
יש לי דבר חשוב שאני הייתי רוצה שתתייחס אליו בכובד ראש.

והעניין הוא כזה:
ח"כ ד"ר יובל שטייניץ הציע לעשות שינוי מפליג בצה"ל הוא טוען שיש להפסיק להשקיע את מירב המאמצים בחיל האוויר, ולהקים זרוע אסטרטגית ימית בדומה לקבוצות הקרב בצי האמריקאי (רק שנושאות המטוסים על פי תפיסתו יהיו בדגמים קטנים יותר וימריאו מהם מטוסים בעלי יכולת המראה אנכית, כ-30 במספר) +הקמת כוח נחתים ומספיק כוח ימי המסוגל להנחית מכות כואבות הרחק משטח המדינה, דבר זה יכול גם לגרום נזק בל ישוער למדינות כמו איראן.
אופציה זו יכולה לשנות גם את מעמדה של ישראל באזור הים התיכון בכלל, שכן כידוע, בסופו של דבר גם היום, מעצמה היא כזו המושלת בימים,
בדיוק כמו ביום שאמרו: "The British, the Empire that rules the waves"
ועל זה יש לי שני שאלות:
1.) האם מה שמציע שטייניץ היא הצעה הנראית לך כדבר רצוי ונכון?

2.) איזה עוד שינויים על צה"ל לעבור לדעתך?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #12 ב- : דצמבר 25, 2006, 10:43:58 »
חיים שלום
זו שאלה רשאונה  שלי  פה
ורציתי לשאול אותך
מה ייקרה לשב"כ  ברגע שתקום פה  ממשלה כהניסטית (ואני  מאמין ב100 אחוז שתקום רק  אם נגיע  לעם )
הרי  לפי  מה  שידוע  לנו השב"כ הוא  אנטי  ישראלי  שמלאני  קיצוני
אבל גם הוא  מסכל פיגועים
מה  שאני  מנסה  להגיד
יהיה  אפשר  לשנות תדעה  שלו משמאל קיצוני לימין אמיתי?
כי הרי הם מקבלים הוראות מהממשלה האנטי יהודי
או שאולי לא

מקווה  שהבנת אותי כי אני  עם קצת בעיות להביע  את עצמי  בכתיבה

תודה על כל מעשייך לי  אישית זה נותן תקווה

להתראות ושבוע טוב
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 25, 2006, 19:05:27 »
חיים שלום

האם תוכל לספר לנו על נוער הגבעות? מדוע לתנועה חשוב לתמוך בהם, מיהו אברי רן וכיצד הוא מתקשר לנוער הגבעות, האם הם מתגייסים לצבא?
ולמה הדימוי שלהם בחברה הישראלית כל כך שלילי?

בכבוד רב,
דניאל

דרך אגב, בתוכנית הקודמת החיקוי של רבין היה משעשע ומוצלח  :D
« עריכה אחרונה: דצמבר 25, 2006, 23:15:14 על ידי MiSs_DAnIeL »

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

yacov

• אורח
« להגיב #14 ב- : דצמבר 25, 2006, 22:45:18 »
אתה אומר שנועם פדרמן המנהיג הרוחני של נוער הגבעות.  אז למה אנשים טוענים שאברי רן הקים את נוער הגבעות?

Ata omer she Noam Federman "HaManhig HaRuchani Shel Noar Ha'Gevaot". Az lama anashim to'anim she Avri Ran hakim et Noar HaGevaot?

« עריכה אחרונה: דצמבר 26, 2006, 00:46:37 על ידי דוקא_כך »

עז77

• אורח
« להגיב #15 ב- : דצמבר 26, 2006, 03:52:46 »
שאלה נוספת לחיים:

חיים שלום,
בארה"ב מותר לאזרחים במסגרת המנטליות השפויה גם להגן על עצמם בנשק אישי,
פה כמובן בארץ שלנו כלום לא שפוי - ולכן גם לקצינים במילואים לא תמיד מובטח שיאושר להם רשיון נשק.
האם בשלטון כהניסטי תבוטל ההגבלה הזו על יהודים להגן על עצמם ויתאפשר לכול יהודי להוציא רשיון נשק?

האם לך יש נשק חיים במסגרת החוק האמריקאי?
מה דעתך על ה NRA האמריקאי?

עז77.
« עריכה אחרונה: דצמבר 26, 2006, 03:56:01 על ידי עז77 »