כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 5 ביוני**  (נקרא 5935 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

לפי בקשת חיים בן פסח כל גולש יכול לשאול שאלה אחת בלבד, השאלה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות ארוכות ומסורבלות מידי.
חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו, חשוב לכתוב קצר ולעניין, בלי דיבורים מיותרים.
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.

עז77.

עז77

• אורח
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 5 ביוני**
« להגיב #1 ב- : מאי 31, 2007, 02:22:26 »
חיים שלום, לפני שאשאל את שאלתי אני חושב שכדאי יהיה לעשות תוכנית על מה שנחשף פה בטלוויזיה שעשו בצבא ניסויים בחיילים באנטרקס מבלי להגיד להם.
זה מאוד מזכיר את העוולות האחרות שעשתה מפ"י כגון חטיפת ילדי תימן וכו'... הפרשה מאוד הסעירה אותי ולא רק אותי וכדאי לדון בה.

טוב, לשאלתי הקצרה בהתאם לחוקים החדשים:

במסגרת הסרטון החדש שאני מכין עליך חיים, אני אוסף חומרים תמונות וכו' כמו בכל סרטון שהכנתי עד היום,
באחד מהמקרים נתקלתי בסיכה שעליה היה כתוב Hebrew Action League ורציתי לדעת אם יש קשר כלשהו ל JDL
או שזו עוד אחת מהתנועות קש שקמו כחיקויים זולים אחרי ההצלחה הגדולה של ה JDL.

בכבוד רב
עז77.

נ.ב - 2 תיקוני עברית לזכר הימים הטובים:
אמרת בתוכנית הקודמת "אף דבר" ובעברית נכונה אומרים "שום דבר" שים לב לכך כי זה נוטה לחזור אצלך,
כמו כן אמרת על אפי איתם שהוא "התפרש" ואין מילה כזו חיים, אומרים "פרש".
אני בטוח שהדבר נובע מעייפות ולכן אני מבקש ומפציר בך להפסיק להקליט תוכניות ארוכות כשאתה עייף,
הפורום יכול לחכות אם צריך, עדיף לך להקליט תוכנית כמו ASK JTF או שאלו את הימין האמיתי שמראש ידוע שיהיו ארוכות רק שאתה קם בבוקר רענן.
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 02:24:03 על ידי עז77 »

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #2 ב- : מאי 31, 2007, 03:19:57 »
חיים שלום אני משתמש חדש ורציתי להגיד לך שיש לכם אחלה פורום ואחלה תוכניות תמשיך כך ועכשיו לשאלה:
רציתי לדעת מה אתה חושב על משה פייגלין ואם אתה תומך ברעיון הזה שאפשר לשנות דרך מפלגה גדולה כמו
שהוא מנסה לעשות בליכוד

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : מאי 31, 2007, 10:16:43 »
חיים שלום רב!
הרב כהנא זצ"ל תמך בהתגייסות גברים לצבא ההגנה לישראל למרות שבתקופתו היה פינוי ימית בידי הצבא.חצי האי סיני פונה אז.הרב כהנא הגיע לבונקר המתבצרים בימית והפציר בהם שלא לשפוך דם יהודי.היה אז חשש שהם יתאבדו בבונקר כמו במצדה.
שאלתי אליך: האם לא הלכת צעד אחד רחוק מדי בכך שהחלטת שצעירים לא יתגייסו היום לצבא בגלל הגירוש?האם אין מקום שסמכות תורנית כמו הרב אלבה שליט"א או הרב קרוייזר שליט"א יפסקו הלכה בנושא?!
הערה:במלחמת לבנון השניה הרבנים הוציאו פסק הלכה שזוהי מלחמת מצוה וחובה להתגייס למרות הגירוש!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #4 ב- : מאי 31, 2007, 10:43:13 »
שלום לך חיים מקווה ששלומך טוב,
בזמן האחרון אני מרגיש שהפעילות שלנו לא מספיק טובה אנחנו פועלים אך ורק באינטרנט וזה לא מספיק.
אשמח לשמוע מה יש לך להגיד בנושא.

אה וכן תישתמש בשם שלמה לא שלמה122  ;)
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 31, 2007, 12:13:59 »
שלום חיים .
האם השם העברי שלך, חיים בן פסח, הוא השם הרשמי שלך בתעודת הזהות שלך? או שהשם בתעודת הזהות שלך נותר ויקטור ונסייר ?
אני מקווה שתהנה מהתכנית, ושהיא לא תהווה לך נטל ותתיש אותך .
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 16:02:46 על ידי Dexter »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 31, 2007, 15:46:40 »

חיים היקר שלום רב,

מה הדיעה שלך ומה העמדה שלך בנוגע לכלבי תקיפה כגון: Pitbull, amstaf ?

אני מאוד אוהב כלבים כאלה והיה לי בעבר אחד כזה, ואני חושב שצה"ל צריך לעבוד  עם כלבים כאלה  בעזה כנגד הערבים..
מה אתה אומר? ומה הדיעה שלך על זה  באופן כללי?

תודה ויישר כח על הכול.
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2007, 11:55:26 על ידי underground »

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 31, 2007, 16:03:32 »
שלום לך,

מה תעשה אם בסוף יתמכו בך רק 30% או 40% מהעם ובסוף לא תעלה ממשלה כהניסטית לשלטון..ולא תצליח..מה אתה מתכנן לעשות אז?
האם אתה תיפרוש לחיים פרטיים ביחד עם המישפחה שתהיא לך בעזרת השם?

שהקדוש ברוך הוא ישמור עליך ועל כול בית ישראל, שלום וכול טוב.
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2007, 10:24:45 על ידי בייקר »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 31, 2007, 18:51:43 »
לחיים ישר כח על תשובתך בנושא הפורנוגרפיה. אני לא יודעת אם אתה יודע אבל סחר בנשים יהודיות ממזרח אירופה לדרום אמריקה לקהיר ועוד כל מיני מקומות, היה נפוץ בתחילת המאה הקודמת. הסרסורים היו מפתים נערות עניות מתחתנים איתן ומוכרים אותן לבתי בושת. אח"כ הם היו תורמים לבתי כנסת (כי אנחנו גוי קדוש). עד היום בבואנס איירס יש בית קברות שמור וסגור לקהל כי המשפחות של צאצאי הסרסורים לא רוצות שידעו מאין התחיל הכסף. לצערי,  סחר בנשים נמשך היום דרך סיני  עם בחורות מהגוש המזרחי לשעבר. השאלה איך נלחמים בזה. איך בכלל אתה חושב שצריך להלחם בסמים וכל הסרטן של העולם התחתון.

כיון שדברנו על נשים (לשם שינוי בהסכמה) פינת העברית המופלאה:
רחם ורחמים באים  מאותו שורש כאשר קוראים רחם הפוך מקבלים מחר כי כידוע שם נוצר המחר...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלה לחיים בן-פסח
« להגיב #9 ב- : מאי 31, 2007, 20:28:21 »
1.השאלה היא כזאת:כל מנהיג ימני אמיתי כמו הרב מאיר כהנא הי"ד זצ"ל ,רחבעם זאבי הי"ד וגם קצת אביגדור ליברמן שמציעים פתרון אמיתי לבעיה שלנו עם הערבים(טרנספר בהסכמה של גנד יז"ל)( או טרנספר בכח של הרב כהנא ז"ל) מיד התקשורת-השמאל-בג"ץ עושים להם דה-לגיטימציה ומכנים אותם בכינויים כמו:"גזענים","פאשיסטים","נאצים" ומתירים את דמם. איך אפשר לפעול נגדם במקרים האלו?
(גם אתה ונועם פדרמן וברוך מרזל חווים את הרדיפה הפוליטית הזאת על בשרכם כי השב"כ מנשא לתפור לכם תיקים  בגיבויי השמלאנים)
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

עז77

• אורח
« להגיב #10 ב- : יוני 01, 2007, 02:17:23 »
חיים שלום, אני במחילה ממך חורג מהכללים החדשים מהסיבה שככל שנראה כך, אני כבר לא אהיה עימכם לדאבוני ביום שלישי הבא לשאול שאלה נוספת,
אם שאלה נוספת זו מכבידה עליך או שאתה חושש חלילה שגורמת לאי צדק לשאר החברים היקרים שלנו אנא התעלם ממנה ואל תקרא אותה בשידור.

האם לדעתך מותר לעזוב את ארץ ישראל לתקופה זמנית כשאין ברירה אחרת, האם ה' סולח על כך כשהצורך הוא חיוני מאוד?

בתודה רבה,
עז77.

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
« להגיב #11 ב- : יוני 01, 2007, 16:49:28 »
שלום חיים!
יש לי שאלה קצרה,מזה בולשביק? למה אתה מתכון כשאתה אומר "מדינה בולשביקית" ,
לפי מה שאני יודע בולשביק זה מי שהיה במפלגה של לנין,מי שלא היה במפלגה של לנין היה מנשביק.
הגיוני להחליף את המילה בולשביק בשמאלני,אבל אני לא מוצא את הקשר בין שני המילים,לנין לא היה שמאלני,ומה למדינה שלו ובולשביקים?(חוץ מזה שאנחנו דמוקרטיה סוציאל דמוקרטים שזה גם לא ממש קשור)

בתודה,אטקס!
« עריכה אחרונה: יוני 04, 2007, 10:53:31 על ידי בייקר »

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #12 ב- : יוני 02, 2007, 22:23:36 »
בס"ד
שלום חיים...
רציתי לשאול מה דעתך על משה פייגלין אבל ראיתי ש"יוחאי" כבר שאל את זה,
אז אני פשוט אשאל את מה שהוא לא שאל.

אם יהיה מצב שבו משה פייגלין ייבחר ליו"ר הליכוד, האם יהיה כדאי לתמוך בו?
בתודה מראש...ליעד.
« עריכה אחרונה: יוני 03, 2007, 15:40:33 על ידי ליעד »
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #13 ב- : יוני 03, 2007, 00:25:02 »
השאלה  נשאלת על ידי   underground

האם אתה יודע ממה כהנא זצ"ל הי"ד התפרנס? אם הוא כל הזמן פעל למען עם ישראל אז מאיפה היה לו כסף לפרנס את אישתו וליקנות חליפות כאלה יפות?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק ארקדי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 03, 2007, 05:36:22 »
חיים ראיתי את הסרט שהכין עליך המנהל עוז אני לא מכיר אותו אתה יכול קצת להסביר לחדשים כמוני מיהו? הוא במאי טלויזיה?? למה הוא לא פה אף פעם?

ארקדי

נ.ב- אתה לא הבנת אותי שבוע שעבר אני לא רבתי עם המנהלים ולא ביקרתי אותם פשוט הם מחקו לי את השאלה שלי אז רק ביקשתי מהם שלא ימחקו לי שוב פעם אני מקווה שאתה לא כועס עליי כי אני גם רוצה להיות איתכם בארגון

yacov

• אורח
« להגיב #15 ב- : יוני 03, 2007, 07:35:28 »
בס"ד 

שלום לחיים גיבורנו,   

האם Touro College יותר גרועה מאוניברסיטת ישיבה או אוניברסיטת ישיבה יותר גרועה מ-Touro College
? האם הן יותר גרועות ממאוניברסיטת בר-אילן?

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: יוני 03, 2007, 07:52:22 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #16 ב- : יוני 03, 2007, 20:00:03 »
חיים שלום ושוב תודה על ההתייחסות שלך לשאלות הגולשים בפורום הנפלא הזה כן יירבו כמוך,בעזרת השם הצדק יצא לאור בקרוב ותוכל להשים את חלומך ולהעלות לארץ ישראל!

עכשיו לשאלתי השבועית:
מדי חודש אנו שומעים איומים חוזרים מפיו של החזיר,ההיטלר האיראני יימח שמו בזכרו מחמוד אחמדינג'אד,האם לדעתך מדינת ישראל עושה נכון כאשר היא נוהגת באיפוק לגבי איומים אלה או שעלינו לצאת ולתקוף אותו?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : יוני 04, 2007, 04:14:16 »
חיים שלום רב ותודה על התייחסותך לשאלה הקודמת שלי.

אתה טוען שאם תהפוך לראש ממשלה לא תכפה על אנשים לקיים מצוות. אבל מה לגבי בתי עסק ומקומות בילוי שפתוחים בשבת? בישראל כבר קיימים חוקים דתיים האם אתה מתכוון להחמיר אותם ואם כן עד כמה?

מנותק שרה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 04, 2007, 04:32:00 »
שלום חיים,

אני גרה בארצות הברית ונתקלתי בהמון הערות אנטישמיות.
מה אתה מציע להגיד לאנשים שאומרים הערות אנטשימיות כמו שמזהים יהודים בגלל אפם הגדול...או פשוט לאנשים שצוחקים על יהודים?
תודה מראש,
שרה

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : יוני 04, 2007, 09:48:04 »
שלום חיים,
כידוע לכולנו, האירנים בונים פצצות גרעיניות, וסביר להניח שהם ישתמשו בהן לא רק נגד ישראל, אלא גם נגד ארה"ב ושאר העולם המערבי. אם בארה"ב עיר אחת או יותר יושמדו, יהיה משבר כלכלי עולמי שיגרום לפגיעה ברמת חייהם של אזרחי מדינות המערב שירוצו בבהלה אחרי כל דמגוג ניאו-נאצי שיציע להם פיתרון למצב. בדיוק כפי שהיטלר יש"ו עלה לשלטון בגרמניה. מנהיגים כאלה לא רק יבטלו את החופש והדמוקרטיה במדינותיהם, הם גם יאשימו את היהודים במצב במקום את המוסלמים.

שאלתי היא:
מה לדעתך יהיו התוצאות אם חס וחלילה תהיה התקפה גרעינית על ישראל וארה"ב, וכיצד זה ישפיע עליהן, על מדינות אירופה ושאר העולם מבחינה פוליטית וכלכלית? האם התחזית שציינתי נראית לך הגיונית?
בכבוד רב,
יונתן.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : יוני 04, 2007, 17:16:22 »
חיים שלום,
איני מבין  למה אתה חושב את עצמך לעומת אנשים שעשו הרבה יותר ממך לארץ ושהשפיעו הרבה יותר,
אתה מבקר כמעט את כל האנשים החשובים בתולדות הציונות והארץ, מילא את בן גוריון, אבל מה גורם לך לחשוב שאתה או כהנא הייתם יכולים להיות טובים יותר?

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : יוני 04, 2007, 22:19:50 »
חיים,

ראיתי את הסירטון שמסביר שמדינת ישראל לא נותנת לך לעלות לא"י ועדיין לא הבנתי מאיזה סיבה.

בתור אחד שאת הבגרות שלו באזרחות כבר עבר, החוק אומר שכל יהודי רשאי לשוב לארצו. איך הם בדיוק יכולים למנוע את זה ממך? ממש לא מובן לי... הם חייבים לתת לך לעלות לא"י, וכאשר יוכח (אם יוכח) שעשית איזשהו פשע הם יכולים להושיב אותך בכלא אחרי משפט צדק כמו כל יהודי יקר אחר. אז מה בדיוק הטענה שלהם???