כתב נושא: מה יש לחיים בן פסח נגד כושים - כהי עור?  (נקרא 8421 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה יש לחיים בן פסח נגד כושים - כהי עור?
« להגיב #25 ב- : מאי 31, 2007, 16:58:43 »
ראשית, כשאני אומר כושים, כושים=אפריקאים אמריקאים, לא בגנאי. 
לפני כמה זמן נחשפתי לסרטונים של חיים בן פסח שמשודרים באנגלית, ושם הוא מדבר על כושים.
ברוב הנושאים אני חושב שאני מסכים עם חיים, אך התיאורים שלו של הכושים שם נשמעו לי מאוד קיצוניים וממש גזעניים.
ככל הידוע לי, פרט לאיזורים מעטים שבהם יש חיכוכים בין יהודים וכושים (כדוגמאת Crown Hights בברוקלין) אין ממש שנאה בין שתי הקבוצות.
אמנם התפתחה שנאה מסויימת של כושים ליהודים, וזאת משום שכושים רבים שכרו דירות אצל בעלי דירות יהודים (אפילו סבי), ולכן כפי שקורה הרבה פעמים, אנשים (ובעיקר עניים) שונאים את מי שהם צריכים לשלם לו.
כמובן שהיו מקרים מסויימים של כושים מוסלמיים ("Black Muslims,"Nation of Islam) שהיו ממש אנטישמים, כדוגמאת לואיס פראחאן, אבל לא נראה לי שכקבוצה ניתן להגיד זאת, זאת משום שאמנם אנו העם הנבחר, אך כושים רבים כלל לא מכירים יהודים.
חיים, כמנהיג של ה-JTF לדעתי "מבאיש  את ריחה" של התנועה ובכלל את היהודים בעיני הכושים.
אני לא יודע מה חיים חושב על אתיופים, אך גזענות בכלל היא דבר לא טוב לדעתי.
-(חיים, אני מעריך מאוד את JTF, והדברים שלי בכלל בפורום הזה הם בניסיון לשפר אותו כמה שאפשר, ולא מנסים למרוד בתנועה)

אתם מוזמנים להגיב, להאיר את עיני בנושא, וכמובן לחלוק עליי.

אני דיי מסכים..

עז77

• אורח
« להגיב #26 ב- : יוני 01, 2007, 00:39:36 »
מדהים! ממש תענוג היה לקרא את ההסברים, הדוגמאות.... 
עז77 שלום רב וברוך שובך.

גיל היקר, אם הצלחתי לחלץ ממך הודעה בפורום שלנו דיינו   ;)

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : יוני 01, 2007, 01:18:03 »
עז 77, באמת כל הכבוד על התגובה. תן לי לשאול אותך משהו.

כל פעם שאני משמיע טענה דומה לשלך, אני נתקל מחדש בטיעון לפיו הסיבה שאפריקה נחשלת כ"כ היא שהמערב עושק אותה. כיצד תגיב על טיעון זה?

עז77

• אורח
« להגיב #28 ב- : יוני 01, 2007, 02:05:47 »
עז 77, באמת כל הכבוד על התגובה. תן לי לשאול אותך משהו.

כל פעם שאני משמיע טענה דומה לשלך, אני נתקל מחדש בטיעון לפיו הסיבה שאפריקה נחשלת כ"כ היא שהמערב עושק אותה. כיצד תגיב על טיעון זה?

אני אגיב על כך שזה קישקוש גמור, המערב עוזר לאפריקה ללא הרף, בתרופות מחיקת חובות עתק, ותרומות של מיליארדי דולרים,
רק השנה גייסה התוכנית "אמריקן איידול" 70 מיליון דולר לאפריקה בערב אחד, הלייב אייד שבו הופיעו מחדש הפינקפלויד,
גייס מספרים אסטרונומים, וכו' וכו' וכו'...

במשך שנים על גבי שנים מקבלים תושבי אפריקה סיוע בתרופות בניית מוסדות חינוך והקמת בתי חולים,
במשך שנים נמחקים החובות שלהם למדינות ה G8 בזה אחר זה, ועדיין, עדיין הם תרבות מפגרת ונחשלת,
ומהצד השני קח אותנו היהודים, הבאנו אקליפטוסים מאוסטרליה בכדי לייבש את הביצות שהיו בישראל.

אתם אולי לא יודעים איך הותירו הפולשים השונים למינהם את ארץ ישראל היפיפיה מאז גלותנו לפני 2000 שנה,
ובכן כשיהודים החלו לצאת את ירושלים ולהקים את המושבות הראשונות לפני כ 150 שנה, הארץ נראתה בדיוק כמו אפריקה - ביוב אחד גדול!
הכל היה ביצות ואדמת טרשים ספוגות במלריה ומחלות נוראות אחרות, היהודים לא התנהגו כקורבנות בכיינים ולא ביקשו חסד,
הם קמו והמציאו פתרונות ודרכים להתמודד עם הבעיות, הם גייסו כספים, ייבשו ביצות, לקחו אדמה בלתי כשירה לחקלאות,
והצליחו בגאונות המחשבה בלבד וביצר העבודה להקים יש מאין, מי שרוצה דוגמא ברורה למה זה יהודי לעומת כושי או ערבי שיילך לעזה או רפיח,
אם תלכו לעזה תראו ערימות אשפה אדירות ברחובות, מבנים רעועים, צריפי פח, ומחנות פליטים צפופות ועלובות, ולידם גוש קטיף, חומש, אלי סיני,
מדשאות ירוקות, גנים ציבוריים, חממות חקלאות וכל עמל אדם אשר מוציא תנובה אל הארץ.

ואז יגידו המלעיזים: "בטח! יש למתנחלים מימון והערבים המסכנים מתים מרעב",
ואז נענה לו, מדוע? מדוע הם מתים מרעב? התשובה ברורה כשמדי שנה עוברים בציר פילדלפי 36 טון אמל"ח לרשות הטרור,
אין פלא שלא נשאר כסף לחיות כשהתקציבים הערביים (אגב מתנה ממשלת ישראל הכושלת) הם תקציבים בכדי למות.

הערבים והכושים דומים להפליא, ולא פלא ש 2 שליש מאוכלוסיית השחורים בעולם אימצו לעצמם את האיסלם,
זוהי דת שמעודדת עצלנות ביטול החשיבה והעבודה, והפיכת הגבר לעליון אשר יכול להנות ולהתעלל בנשים וילדים כיצד שיחפוץ ובידיעה ש"אללה" מתיר לו זאת.
כגבר מוסלמי, אללה מתיר לך לאנוס ילד קטן אם זוהי הנאתך, או לשאת ילדה בת 9 ולאנוס אותה "בליל הכלולות" כשם שעשה והטיף "הנביא" מוחמד...

לחלק מהערבים מה לעשות, שיחק קלף מיוחד וזה הנפט,
הם לא צריכים לעשות כלום רק לקדוח לשים בחביות ולרשום חשבונית,
כי אלמלא הנפט ידידי, דובאי הייתה נראת ומסריחה כמו טול כרם ורמאללה.
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2007, 02:11:01 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
« להגיב #29 ב- : יוני 01, 2007, 10:09:00 »
בסוף גולשים ידרשו מחיים לקבל עליו את אלייז'ה מוחמד,לאכול צ'יפס עם מיונז ולהצביע עבור ברק חוסיין אוסמה לנשיאות בכדי להוכיח שהוא פלורליסט,ליברל,נאור.
חיים יצבע את פניו במשחת נעליים שחורה ויגנה את דוד בן משה...
זה יקרה בפורים הקרוב.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #30 ב- : יוני 01, 2007, 14:35:01 »
בסוף גולשים ידרשו מחיים לקבל עליו את אלייז'ה מוחמד,לאכול צ'יפס עם מיונז ולהצביע עבור ברק חוסיין אוסמה לנשיאות בכדי להוכיח שהוא פלורליסט,ליברל,נאור.
חיים יצבע את פניו במשחת נעליים שחורה ויגנה את דוד בן משה...
זה יקרה בפורים הקרוב.

:2funny:

וגם יחליף את השם שלו לגורילייה בן-קינג-קונג..

בייקר

• אורח
« להגיב #31 ב- : יוני 01, 2007, 16:18:46 »
מהיום שמך בפורום יהיה עוג מלך הבשן.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : יוני 01, 2007, 16:32:06 »
מהיום שמך בפורום יהיה עוג מלך הבשן.

תהנה  ;)

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #33 ב- : יוני 02, 2007, 22:32:17 »
חסר-שׁמוֹת אני.. :P

גם בשן,
גם גִלעד, –
ועדיין יש כאלה שחושבים שזה לא מספיק... P-:
« עריכה אחרונה: יוני 02, 2007, 22:34:03 על ידי גם בשן וגם גלעד »

עז77

• אורח
« להגיב #34 ב- : יוני 03, 2007, 06:15:29 »
דרך אגב פיביסי וכל השאר, אם אתם מבינים קצת אנגלית אני ממליץ לכם בחום לראות את הסרטון שעשיתי בעבר
על פרצופם האמיתי של הכושים בארה"ב, הסרטון כמו שאר הסרטים שלי ניתן להורדה ב www.jtf.org/oz77

או ישירות כאן -
www.jtf.org/oz77

או ישירות כאן -
« עריכה אחרונה: יוני 03, 2007, 06:17:02 על ידי עז77 »