כתב נושא: מה מסתתר מאחורי אישור הצבא למועצת פש"ע לעלות לחומש  (נקרא 1810 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
'לא סתם' הצבא מאשר להם לארגן עליה לחומש עם אישור, לצבא ולשלטון יהיה נוח אם מועצת פש"ע תשחק אותה 'כאילו' היא ההנהגה, ועכשיו אני שואל את כל מי שרואה עצמו שייך לציבור נאמני ארץ ישראל, מה יש לנו לחפש ביישוב חומש בואו ונחשוב רגע???? מה האם אנחנו רוצים לעשות שם פיקניק? זה יציל אותנו מחרב הגירוש הממשמשת ובאה על היישובים ביו"ש?? או האם אנו באים לשיר שם 'עם ישראל חי' ולשמוע את תיזמורת שלהבת ולרקוד שם עד אור הבוקר?? אכן האם אנו באים לחומש בשביל דברים אלו??? תנו לי לעשות סדר בדברים, אנו לא באים לחומש רק כדי לזכור! אנו לא באים לחומש רק כדי להיות שם שעה-שעתיים יום-יומיים, וגם לא בשביל לשמוע שם אישי ציבור נואמים! אנו באים לחומש כדי להיות שם! אנו באים לחומש כי היישוב חומש הוא חלק בלתי נפרד מארץ ישראל אנו באים לחומש {וכמובן ללא שום תיאום עם הצבא} כי כל גורמי הממסד יתחילו להבין שאנו כאן הריבון ולא הם ואנו נקבע מה יהיה שם ולא הם! ומה שהתחיל בחנוכה בחומש זאת רק ההתחלה אנו פתחנו במאבק ליישוב הארץ ובכוונתנו לתקן את כל ניסיונות הריסת יישוב הארץ בידי קומץ קטני אמנה ואמונה! וחומש זה לא המקום היחיד, מועצת פש"ע פוחדת כי היא מבינה שתפקידה תם, הציבור לא פראייר הציבור ראה את הבגידה שלה הציבור מבין ש'עוד מאבק נוסח מועצת פש"ע ואבדנו' ולכן לא משנה מה מועצת פש"ע תעשה ומה היא תנסה למכור לציבור היא ישאר אותה גברת ללא שינוי אדרת וכך גם היחס שלנו אליה, ומכאן אני קורא לנצל את האירוע הזה ולהגיע עם ההסעות ולהכניס לשם ציוד שהייה על מנת שנוכל להיות שם ונוכל לנצל את המעמד עצמו

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היום זה שעתיים ,

מחר זה מספר ימים ואנשים רבים שיגיעו

מחרותיים זה להישאר שמה...
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני לא יתפלא עם באירוע 'העליה המזויפת' של מועצת פש"ע ליישוב חומש יהיו סדרנים שימנעו מהבאים להביא חומרי בניה וציוד לשהות ארוכה לחומש