כתב נושא: צע"ל-צבא ערבי לישמאל, עצר אתמול עם המשטרע 50-מתיישבים-  (נקרא 22060 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
נדב, התגובה של האלקשי לפלסר לא באה משום היותו חילוני.
פלסר הודיע בריש גלי שהוא אתאיסט! לכן האלקשי יצא בתגובה קשה כנגדו וחיים כאמור הסכים.
וכפי שהוזכר לעיל "הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא".
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גם בשן וגם גלעד, אני לא רואה סתירה אם אני מסתכל על העקרונות המוצהרים של הימין האמיתי. אין לנו פה ויכוח. אבל האלקשי טען שלפלסר אין זכות על הארץ הזאת משום היותו אתאיסט, וחיים הצדיק אותו. מצד שני חיים אמר באחד הסרטונים שאין לו דבר נגד חילונים והוא רואה אותם כאחים וכחק אינטגרלי מהעם היהודי. פה אני כן רואה סתירה.

תהרוג אותי אבל את ההבדל הגדול בין "חילוני" ל"אתאיסט" אני כנראה מפספס.

Aaron

• אורח
אם יורשה לי, אני רוצה רק להגיד דבר אחד:

אתם טוענים שיש לכם  פעילים חילונים רבים. אני בספק גדול כמה מאותם חילונים ישארו תומכים שלכם לאחר הצצה חטופה באשכול הזה.  אני לא בטוח כמה תומכים חילונים ישארו לתנועה הזאת, אם הם רק ידעו שאנשי הימין האמיתי, כולל המנהלים וכולל חיים בעצמו, מאמינים שלחילונים אין זכות על הארץ הזאת.

נשגב מבינתי, באמת.
חילונים הם לא אטאיסטים! אני חילוני ומאמין בה'. הוא אתאיסט ומאמין באבולוציה ובקופים. לחילוניים יש זכות על הארץ הזאת כל עוד הם מאמינים בה'.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תתגייסו , זה נשמע כמו חיוש תירוצים לא להתגייס לצה"ל

שמאלמרט לא יכול לעשות כלום עכשיו , תבינו יש לחץ של החלפת השלטון בכוח במדינה , זה באמת מה שמדברים עליו אנשים  מן הימין והשמאל.
הוא לא יכול להעביר את הגירוש מיהודה ושומרון.
שמאלמרט יכול לתת פקודה לשלוח חי"ר לעזה במקום למחות את קן הצרעות מהאויר, והוא יגרום (שוב, בפעם המי-יודע-כמה) שישפך דם יהודי ללא צורך.

תקשיב אתה לא ילד קטן, נכון? ואתה מסתכל על העניין של למחוק את קן הצרעות בגדול, אבל אם תסתכל על העניין טכנית אתה תוכל לגלות שכל יציאה של מטוס עולה לנו 3000 דולר (טיסה אחת של מטוס F-16), אתה חושב שיש לנו את הכסף ואת כמות המספקת של המטוסים כדי להילחם באוייב מן האוויר בכללי?
2. אתה חושב שחייל האוויר יוצא למשימות הפצצה סתם ככה? אז  אתה טועה, כי חיל הרגליים הוא זה שנותן את הקוארדינטות לטייסים והוא זה שמכוון אותם אל המטרה שצריך להפציץ, מסקנה: אין חיל אוויר בלי חיל רגליים.
זה כמו שתגיד לי עכשיו, שצלף עובד לבד.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
גם בשן וגם גלעד, אני לא רואה סתירה אם אני מסתכל על העקרונות המוצהרים של הימין האמיתי. אין לנו פה ויכוח. אבל האלקשי טען שלפלסר אין זכות על הארץ הזאת משום היותו אתאיסט, וחיים הצדיק אותו. מצד שני חיים אמר באחד הסרטונים שאין לו דבר נגד חילונים והוא רואה אותם כאחים וכחק אינטגרלי מהעם היהודי. פה אני כן רואה סתירה.

תהרוג אותי אבל את ההבדל הגדול בין "חילוני" ל"אתאיסט" אני כנראה מפספס.

לכל אדם שהוא יהודי - דתי/ חילוני/ אטאיסט אבל יהודי לפי העם שלו יש זכות להיות במדינה הזאת, ואף אדם לא ישלול לו את הזכות הזאת אפילו אם הוא לא מסכמים איתו!
עדיף שתתנפלו על חצי יהודים חצי נוצרים שבאים גאים לתיכון שלי ולובשים צלבים, ובאו לארץ הזאתי רק בגלל שהסבא רבא שלהם היה יהודי מתבולל.
אני מסכים אם נדב, איזה מן תנועה אנחנו, אם אנחנו מקללים אחד את השני בגלל שוני לבין חילוני, דתי ואטאיסט, לפי דעתי זה עניינו האישי של כל אדם ואדם, אם הוא מאמין באלוהים או לא.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
העניין מאוד פשוט, נדב.  שטר הבעלות היחיד שיש לנו על א"י הוא התורה הקדושה.  בלעדיה, באמת שאין לנו זכות על הארץ, שהרי שכנו כאן שבעה עממי כנען לפנינו שאנחנו השמדנו או גרשנו, וההצדקה היחידה למדיניות "פאשיסטית" ו"גזענית" זו היתה פקודה ישירה מאת הקב"ה לעשות זאת: "והורשתם את כל יושבי הארץ מפניכם".

אם אין בורא עולם, אז התורה היא שקר, ומכאן נובע שלא היתה כל הצדקה לכבוש את א"י ולגזול אותה מידי עממי כנען, וגם היום אין לנו חזקה על אדמת א"י.  יהודי שלא מאמין בבורא עולם ובתורה שניתנה על הר סיני יחשיב את עצמו בצדק ככובש אכזרי שגזל אדמה קודם מעממי כנען וכעת גוזל מה"פלשתינאים".  זו היתה הכוונה האמיתית של האלקשי כשהוא אמר שלחילוני אין זכות לחיות בא"י.  הוא לא הביע את דעתו האישית, אלא את הגישה התורנית, ההלכתית.  כמובן שאם זה לא מוצא חן בעיניך, אתה יכול לפנות לרב אחר שמשתייך ל"זרם" אחר, ולקבל "פרשנות" (מסולפת) שונה, אבל אם אתה איש עקרונות וחשובה לך האמת, תעדיף לא להשלות אל עצמך.  יש פתגם באנגלית,

You can't have your cake and eat it, too

אין א"י בלי תורה (ועבור החרדים והאנטי-ציונים למיניהם אני מחוייב להדגיש שאין תורה בלי א"י).

אגב, אחת הסיבות שבגללן ירדתי מן הארץ לארה"ב אחרי שירותי הצבאי היתה שבזמנו הייתי חילוני (ימני, כמובן), לא האמנתי בתורה, ולכן לא הרגשתי שיש לי את הזכות לחיות על אדמת א"י.  אמנם, עשיתי מעשה פסול (למרות שלא הבנתי את זה בזמנו), אבל מצד שני לפחות לא הייתי צבוע שהתעקש לגור על אדמה ששייכת באופן חוקי אך ורק למי שמאמין בתורה.  אפילו בתור חילוני עם הארץ הבנתי את האמת הבסיסית הזאת!  הלגיטימציה האמיתית לקיומה של מדינת ישראל לא נשענת על חוקים בינלאומיים והסכמת האומות, אלא מבוססת אך ורק על התורה.  ולמרות שלחילוני קטן אמונה, וכל שכן אתאיסט, אין זכות מבחינה הלכתית ומבחינת המצפון שלו (אם יש לו מצפון), לחיות בא"י, כמובן שאחיו האמוניים אף פעם לא יגרשו אותו!  (אלא אם כן הוא בוגד משת"פ ערב רב שונא ישראל מחלל שם שמיים.)

אם אתה מאמין בקב"ה ובתורה וגר בא"י, אתה מקיים מצווה.  אם אתה לא מאמין בקב"ה ובתורה וגר בא"י, אתה חוטא בגזל (כמו שמי שאוכל ולא מברך ברכת המזון חוטא בגזל על שאכל לא משלו).  זו דעתי האישית.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

ואו איזה פוסט ארוך .

אני חושב שאין זכות לבוא למישהו מהיהודים המגורשים שלא רוצה לשרת בצבא בטענות . מדינת ישראל שלחה את
המתיישבים לעזה ולגדה והם חשבו שבאמת יש להם גב !
אחרי כמה עשרות שנים פתאום הממשלה שולחת את צבא ישראל לעקור אותם מבתיהם ? זה עלבון לא ניסלח !
ובשביל מה ? בשביל להצטייר יפה בעיני העולם ? בשביל להוכיח למוסלמים שהיהודים ייסוגו כל הזמן ?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תתגייסו , זה נשמע כמו חיוש תירוצים לא להתגייס לצה"ל

שמאלמרט לא יכול לעשות כלום עכשיו , תבינו יש לחץ של החלפת השלטון בכוח במדינה , זה באמת מה שמדברים עליו אנשים  מן הימין והשמאל.
הוא לא יכול להעביר את הגירוש מיהודה ושומרון.
שמאלמרט יכול לתת פקודה לשלוח חי"ר לעזה במקום למחות את קן הצרעות מהאויר, והוא יגרום (שוב, בפעם המי-יודע-כמה) שישפך דם יהודי ללא צורך.

תקשיב אתה לא ילד קטן, נכון? ואתה מסתכל על העניין של למחוק את קן הצרעות בגדול, אבל אם תסתכל על העניין טכנית אתה תוכל לגלות שכל יציאה של מטוס עולה לנו 3000 דולר (טיסה אחת של מטוס F-16), אתה חושב שיש לנו את הכסף ואת כמות המספקת של המטוסים כדי להילחם באוייב מן האוויר בכללי?
2. אתה חושב שחייל האוויר יוצא למשימות הפצצה סתם ככה? אז  אתה טועה, כי חיל הרגליים הוא זה שנותן את הקוארדינטות לטייסים והוא זה שמכוון אותם אל המטרה שצריך להפציץ, מסקנה: אין חיל אוויר בלי חיל רגליים.
זה כמו שתגיד לי עכשיו, שצלף עובד לבד.
וכמה מליונים מבזבזת מדינת ישראל על אבטחה של ישובים, אבטחה של קניונים, אוטובוסים ומקומות ציבוריים, תשלום פיצויים לנפגעים ולמשפחות שכולות, שיפוץ מבנים הרוסים?!  אריק שרון, למרות כל חסרונותיו, בתור מצביא הבין היטב עד כמה היה חשוב לגלות אכזריות לערבים ובמיוחד למחוץ, לדרוס ולהשפיל את רוח הלחימה שלהם.  גיחה אחת או שתיים שימחקו מספר כפרים ישמעאלים על אלפי יושביהם האיסלמונאצים יקבעו כללי משחק חדשים לחלוטין, מכיוון שזו השפה היחידה שהישמעאלים מבינים.  אל תיפול לתוך הקיבעון המחשבתי השמאלני שתמיד יוצא מנקודת הנחה, "המציאות מסובכת, אין פתרון פשוט".  זה שקר וכזב.  ודרך אגב, לא רק הערבים מבינים כח, אלא כל מדינה נורמלית, כל עם נורמלי, מבינים כח.  כפי שחיים אמר באחת מתכניותיו, אין כזה דבר "יחסים בינלאומיים".  יש אך ורק אינטרסים לאומיים, או לפחות זה מה שאמור להיות אצל עם נורמלי, ולצערי הרב, אנחנו לא עם נורמלי.  הגלות דפקה לחלק מאיתנו את הראש וכעת אנו מרגישים, בתור עם, שאנחנו "שווים פחות" מעמים אחרים, כשההיפך הגמור הוא הנכון.  אנחנו עם סגולה!  (כשאנו דבקים בקב"ה ובמצוותיו, כמובן.)  יש לישראל כמות נשק גרעיני שמספיקה להשמיד את כדור הארץ מספר פעמים.  במקום להתרפס בפני הגוים, אנחנו צריכים להבהיר להם שאם מדינת ישראל תושמד, כל העולם יושמד, ולא נהסס להפעיל את ברירת שמשון.  אם ירושלים תמחה, ימחה כל העולם.  ואז פתאום תראה גישה שונה לחלוטין למדינת ישראל, כאשר נפגין עז ובטחון---השפה היחידה שגוים מבינים.  כשהגוים יבינו שהישרדותם תלויה בהישרדותה של מדינת ישראל, פתאום המערב יגלה יותר מעורבות בנעשה בעולם המוסלמי, או לפחות לא יפצה הגה כשישראל תטפל באיומים מצד הערבים.

אי אפשר לצפות לכבוד מצד אחרים, כשאין לך כבוד עצמי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זאת אומרת שאתה מגדיר את תנועת הימין האמיתי כתנועה שלא סובלת חילוניים כאשר אתה מסכים אם אלקשאי, זאת אומרת שלחילוניים ולאטאיסטים אין מה לעשות פה,למרות שאנחנו אוהבים את ארץ ישראל בדיוק כמוכם ויש לנו את אותם הרעיונות ואת אותם הדעות הפוליטיות?
אלקשאי לפי הדיבורים שלו כאן בפורום מתנגד לצבא כי הוא חרידי, איך אדם שלא שירת בצבא ולא הגן על המדינה שלו יכול בכלל  להביא ביקורת על הצבא שבלעדיו הוא לא היה יושב מול המחשב וכותב הודעות?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
זאת אומרת שאתה מגדיר את תנועת הימין האמיתי כתנועה שלא סובלת חילוניים כאשר אתה מסכים אם אלקשאי, זאת אומרת שלחילוניים ולאטאיסטים אין מה לעשות פה,למרות שאנחנו אוהבים את ארץ ישראל בדיוק כמוכם ויש לנו את אותם הרעיונות ואת אותם הדעות הפוליטיות?
אלקשאי לפי הדיבורים שלו כאן בפורום מתנגד לצבא כי הוא חרידי, איך אדם שלא שירת בצבא ולא הגן על המדינה שלו יכול בכלל  להביא ביקורת על הצבא שבלעדיו הוא לא היה יושב מול המחשב וכותב הודעות?
מאיפה אתה  יודע  שהאלקשי לא  שירת בצבא?
אני  גם לא  יודע
ומאיפה  אתה  יודע  שהוא  חרידי?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
1. האלקשי כן שירת בצבא והוא מצר על כך.
2. האלקשי לא חרדי.
3. מה אתה משווה בכלל חילוניים לאטאיסטים? חילונים זה משהו אחר לגמרי. אטאיסט זה אחד שלא מאמין בה' ולא מאמין בתורה - בנאדם חסר דת. חילוני זה אחד שמאמין בתורה ובה' אבל לא שומר מנהגים ומצוות.
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 19:00:14 על ידי אהרון »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
קודם כל, יש אנשים כאן שמשקרים לעצמם. הם אומרים שאסור להאשים את צה''ל כשצה''ל מגרש יהודים מאדמתם, אבל אותו צה''ל לא מעז לגרש ערבים מוסלמים נאצים. צבא שמגרש אך ורק יהודים מהארץ היחידה בעולם שיש לעם ישראל, הוא צבא אנטישמי. צבא שמגרש יהודים באשר הם יהודים, אולם לא מגרש המרצחים הנאצים הערבים למרות שיש למוסלמים עוד 65 מדינות בעולם, הוא צבא אנטישמי. אם צבא צרפת או עוד צבא לא יהודי היה עושה דבר כזה כולם היו אומרים שזהו צבא אנטישמי. כשצבא יהודי עושה פשע כזה נגד העם שלו, זה הרבה יותר גרוע ממצב שבו צבא אנטישמי נוכרי עושה זאת.

הבעיה היא לא אהוד שמאלמרט או עוד פוליטיקאים. כל המימסד בישראל - בג''ץ, המשטרע, מערכת החינוך, התשקורת, וצה''ל - כל המימסד נשלט על ידי השמאל הקיצוני שממש משתוקק למסור את הארץ שלנו למוסלמים הנאצים. המימסד - כולל צה''ל - לא יכולים לחכות עד שישראל תהיה בגבולות אושוויץ של 1949, גבולות של רק 10 קילומטרים. המימסד - כולל צה''ל - משתוקק מעל הכל ליצור מדינה חמאסית-אש''פית בלב ליבה של א''י. זוהי המטרה העיקרית של הבוגדים האלה.

האם מי שמשרת בגוף בוגדני כזה הוא מגן על ישראל?! תעשו לי טובה.

כל עוד שיש תרבות של צייתנות עוורת והתאבדותית כזאת, אין לנו סיכוי למנוע את הגזרות! אם הרבה יהודים היו מסרבים להתגייס כמחאה נגד הבוגדנות הזאת, זה כן היה עוזר מאוד למאבק על א''י. אך אם כולם מתגייסים אחרי כל מה שהמימסד עשה לעם, אין סיכוי להציל את המדינה ככה.

לא מונעים גזרות בתוך צה''ל. בתוך צה''ל רק מבצעים גזרות.

אם יהודי באמת רוצה להגן על העם ועל הארץ, מקומו עם המתישבים ביהודה ושומרון שמוכנים להתנגד בגופם כמו גיבורי עמונה. אם יהיו עשרות אלפי גיבורים כאלה, נוכל להציל את המדינה. ו99% מהגיבורים האלה הם דתיים. אם חילוניים רוצים להגן באמת על העם והארץ, בואו והצטרפו לגיבורים הדתיים שמונעים בגופם התאבדות לאומית. כל יהודי מוזמן להצטרף.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שכנעת אותי.
ואני רוצה לשאול אותך כמה שאלות-
אני מניח שלא התגייסת לצבא, איך זה קרה? מה אמרת בצו הראשון שלך? מה אמרו לך בתגובה? ישבת בכלא על זה?

אהרון, אני בזמנו (לפני זמן רב) כן התגייסתי, וגם אז, כשלא היתה בושה ללבוש את המדים היה ברור לי
שהצבא הזה הינו מעוות בצורה מחליאה. תכניות הלימוד בקורסים למיניהם, בעיקר בקורס קצינים וקורס מפקדים
כללו שטיפת מוח של ממש לטובת המוסר הנוצרי הידוע בשם "טוהר הנשק" שלפיו אתה אמור להקריב את חייך ואת
חיי חבריך כדי להציל את אזרחי האויב. ואני יודע שהמצב השתנה לרעה בשנים האחרונות.

מה שכן - יש פה סתירה, הבן של ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד הוא טייס קרבי בחיל האוויר. מה תגיד על זה האלקשי?

איני יודע מהן דעותיו של בנו של ברוך זצ"ל הי"ד ולמה הוא החליט לבחור בקריירה של טייס, אבל אני יודע דבר אחד -
כל איש בוחר את דרכו לפי בחינת המציאות. לא צריך להסתכל על מה שאחרים עושים אלא צריך לבחון את המציאות
ולהסיק ממנה את המסקנות הדרושות. אתה צריך לשאול את עצמך מה הקב"ה רוצה ממה. האם הוא רוצה שתלבש
את מדי הצבא היחיד בעולם שגירש יהודים ב-62 השנים האחרונות? אולי כן, והנזק לא עולה על התועלת. אולי לא,
והתועלת ירודה מן הנזק.

דעתי היא שאין להתגייס לצבא, כפי שלא התגייסנו לצבא הבריטי למרות שגם הוא הגן מדי פעם בפעם על היהודים
מפני הפורעים הערבים. כפי שאני רואה בעיניים, הצבא הישראלי אינו שונה מהצבא המנדטורי בתיפקודו ביו"ש,
הצבא מתפקד פעמים רבות כמיליציה פרטית של המנהל האזרחי הכפוף לפקידי השמאל ומתנכל למתיישבים שם.

כמו כן לא אמרתי שהכל שחור לבן, יש גם צדדים חיוביים בקיומו של הצבא, וכמובן שביטולו המיידי יביא לאסון,
אבל אני לא מאמין שאם האנשים האידיאולוגיים לא יתגייסו הצבא יהיה חלש יותר. הצבא חלש ממילא, הן בגלל
הרמה האנושית הירודה בקצונה והן בגלל המבנה המושחת והמוסר הקלוקל, ואי התגייסות של כמה מאות מאנשי
הרעיון לא יסכן את כל העם היושב בציון. וגם כשהצבא הזה יתפרק, והוא יתפרק, בסופו של דבר לא יווצר ואקום
אלא יקום צבא חזק יותר מבחינה מוסרית, וזו המטרה שלנו בסופו של דבר.

אי אפשר ליצור אלטרנטיבה מתוך המערכת המושחתת והמשחיתה, ולכן כדי שיהיה לנו סיכוי ליצור אלטרנטיבה
אנחנו חייבים אנשים שחושבים מחוץ לקופסא ונמצאים פיסית מחוץ לקופסא. לכן אי התגייסות אנשי האמת היא
קרש ההצלה של עם ישראל.

האלקשי, עכשיו אני מבין שאתה בנאדם מטורף לחלוטין, אתה צריך פסיכיאטר, ימין לא יכול להיות מזוייף, אין לא שום טעם להיות מזוייף, לפי דעתך כולם צריכים להיות דתיים וחרידים כמוך? להאמין שמשיח יבוא ויציל את עם ישראל? אני מוכן להתערב איתך אם לא יהיה צה"ל אף אחד אחר לא יגן עלייך, ואלוהים לא ישמור עליך כאשר יבוא לבית שלך ערבים חמושים להרוג אותך! רק צה"ל יכול להגן עלייך! אם אתה באמת שונא את השמאל אז בוא ותעזור להקים כאן ממשלה ימנית אמיתי שלא תעשה מעשים כאלה ותשתמש בצה"ל! תפסיק להטיף מוסרים משוגעים ותעשה משהו בנידון, תהיה חלק מהאנשים שמנסים לשנות את השלטון ולהפוך אותו לטוב יותר במקום להגיד לי ולחילוניים אחרים שאין להם מקום בארץ הזאתי, אני לא מבין בכלל איך עשו אותך מנהל בפורום הזה.
לא יבוא היום וכל היהודים יהיו חרידים! אני אומר לך אתה האמת כשאני אומר לך את זה, ואני לא אומר לך משהו שרציתי שיהיה!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קודם כל, אני בטוח שהאלקשי אינו חרדי.  על זה, אני מוכן לחתום.  בקשר לזה אם הוא שרת בצבא---את זה אני לא יודע.  אתה יכול לשאול אותו.  מעניין אותי לדעת מאיפה הקרצת את הטענה שהתנועה שלנו לא סובלת חילוניים, ושלחילונים אתאיסטים אין מה לעשות כאן.  הרי על-פי הלכות הגוי בא"י, מותר לגוים (בני נח) לחיות בא"י, אז קל וחומר גם ליהודים קטני אמונה "אתאיסטים" (מעניין אותי בדיוק מה המשמעות של יהודי "אתאיסט", אבל נשאיר את זה לאשכול אחר...).  ברור שלא נגרש יהודים "אתאיסטים" שאוהבים את הארץ (לא משנה מאיזו סיבה) ושאוהבים את אחיהם.  כמובן שנהיה מחוייבים להיות "נודניקים" ולנסות לשכנע אותכם לחזור בתשובה (מצוות עשה של "הוכח תוכיח את עמיתך" באהבת ישראל כמובן).

ראוי לציין שמו"ר הרה"ג מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד, ובנו הרב בנימין זצוק"ל הי"ד שרתו בצה"ל למרות שזה היה אותו צה"ל שפינה את ימית וגרש יהודים, ואילו היו בחיים היום, אולי הם לא היו מסכימים עם חיים ואחרים שקוראים להשתמט מצה"ל, ולמרות הכל היו מעודדים יהודים צעירים להתגייס לקרבי.  קשה להחליט.  מצד אחד צה"ל מהווה סמל לעוז, ממלכתיות וקידוש השם.  מצד שני, אותו צה"ל גורם לחילול השם בגרשו יהודים מעל אדמתם.  כל אחד יפעיל שיקול דעת ויחליט בעצמו.  יהודי אמוני ישים דגש על העניין של קידוש השם וחילול השם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט
האלקשי, עכשיו אני מבין שאתה בנאדם מטורף לחלוטין, אתה צריך פסיכיאטר, ימין לא יכול להיות מזוייף, אין לא שום טעם להיות מזוייף, לפי דעתך כולם צריכים להיות דתיים וחרידים כמוך? להאמין שמשיח יבוא ויציל את עם ישראל? אני מוכן להתערב איתך אם לא יהיה צה"ל אף אחד אחר לא יגן עלייך, ואלוהים לא ישמור עליך כאשר יבוא לבית שלך ערבים חמושים להרוג אותך! רק צה"ל יכול להגן עלייך! אם אתה באמת שונא את השמאל אז בוא ותעזור להקים כאן ממשלה ימנית אמיתי שלא תעשה מעשים כאלה ותשתמש בצה"ל! תפסיק להטיף מוסרים משוגעים ותעשה משהו בנידון, תהיה חלק מהאנשים שמנסים לשנות את השלטון ולהפוך אותו לטוב יותר במקום להגיד לי ולחילוניים אחרים שאין להם מקום בארץ הזאתי, אני לא מבין בכלל איך עשו אותך מנהל בפורום הזה.
לא יבוא היום וכל היהודים יהיו חרידים! אני אומר לך אתה האמת כשאני אומר לך את זה, ואני לא אומר לך משהו שרציתי שיהיה!
פלסר,
תודה שציטטת את תגובתו של האלקשי, פספסתי אותה מקודם.  איזו תשובה מצוינת הוא נתן לך.  חבל שאתה לא רואה את האמת שבה.  האלקשי מוכיח עם כל הודעה שהוא כותב, שוב ושוב, שהוא אכן ראוי להיות המנהל הראשי.  ומדוע אתה ממשיך לטעון שהוא חרדי, כשזה ברור שהוא לא חרדי אלא איש הרעיון?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
קודם כל, יש אנשים כאן שמשקרים לעצמם. הם אומרים שאסור להאשים את צה''ל כשצה''ל מגרש יהודים מאדמתם, אבל אותו צה''ל לא מעז לגרש ערבים מוסלמים נאצים. צבא שמגרש אך ורק יהודים מהארץ היחידה בעולם שיש לעם ישראל, הוא צבא אנטישמי. צבא שמגרש יהודים באשר הם יהודים, אולם לא מגרש המרצחים הנאצים הערבים למרות שיש למוסלמים עוד 65 מדינות בעולם, הוא צבא אנטישמי. אם צבא צרפת או עוד צבא לא יהודי היה עושה דבר כזה כולם היו אומרים שזהו צבא אנטישמי. כשצבא יהודי עושה פשע כזה נגד העם שלו, זה הרבה יותר גרוע ממצב שבו צבא אנטישמי נוכרי עושה זאת.

הבעיה היא לא אהוד שמאלמרט או עוד פוליטיקאים. כל המימסד בישראל - בג''ץ, המשטרע, מערכת החינוך, התשקורת, וצה''ל - כל המימסד נשלט על ידי השמאל הקיצוני שממש משתוקק למסור את הארץ שלנו למוסלמים הנאצים. המימסד - כולל צה''ל - לא יכולים לחכות עד שישראל תהיה בגבולות אושוויץ של 1949, גבולות של רק 10 קילומטרים. המימסד - כולל צה''ל - משתוקק מעל הכל ליצור מדינה חמאסית-אש''פית בלב ליבה של א''י. זוהי המטרה העיקרית של הבוגדים האלה.

האם מי שמשרת בגוף בוגדני כזה הוא מגן על ישראל?! תעשו לי טובה.

כל עוד שיש תרבות של צייתנות עוורת והתאבדותית כזאת, אין לנו סיכוי למנוע את הגזרות! אם הרבה יהודים היו מסרבים להתגייס כמחאה נגד הבוגדנות הזאת, זה כן היה עוזר מאוד למאבק על א''י. אך אם כולם מתגייסים אחרי כל מה שהמימסד עשה לעם, אין סיכוי להציל את המדינה ככה.

לא מונעים גזרות בתוך צה''ל. בתוך צה''ל רק מבצעים גזרות.

אם יהודי באמת רוצה להגן על העם ועל הארץ, מקומו עם המתישבים ביהודה ושומרון שמוכנים להתנגד בגופם כמו גיבורי עמונה. אם יהיו עשרות אלפי גיבורים כאלה, נוכל להציל את המדינה. ו99% מהגיבורים האלה הם דתיים. אם חילוניים רוצים להגן באמת על העם והארץ, בואו והצטרפו לגיבורים הדתיים שמונעים בגופם התאבדות לאומית. כל יהודי מוזמן להצטרף.

זה לא צבא אנטישמי כי צבא זה לא אירגון פוליטי, הוא האקדח של הממשלה והממשלה השמאלנית שולטת בו בחוזקה רבה! אני מקווה! ואני מדגיש! אני מקווה שתבוא ארצה, נקים מפלגה, ואם הזמן אנחנו נשפיע ונסלק את השמאלניים הבוגדניים האלה מרשות הממשלה וכשאתה תהיה ראש ממשלה הלוואי, אז אתה תתן לצה"ל פקודות, ואם אתה תגיד לו לסלק את הערבים הוא יעשה זאת! צה"ל לא מקבל החלטות בעצמו, צה"ל מגן על המדינה ועשה זאת בכל המלחמות נגד: מצרים, ירדן, לבנון וסוריה, תגיד לי מה היה קורה אם לא היה לנו את צה"ל ב-48, 57..... מה היה קורה במלחמת יום הכיפורים? המשיח היה יורד לאדמה מהשמיים ובמכה אחת מחסל את כל האוייבים שלנו? אתה יכול בבקשה לענות לי על השאלה הזאתי?
אתה ראית מעולה שהיו חיילים חילוניים!!!! ודתיים כאחד שלא ביצעו פקודות, ומפקדים בעלי דעות ימניות הודחו מתפקידם בצבא, ואני ראיתי בעייני איך חיילים אם כיפות מגרשים את המתנחלים!!!
אני נוסע ביום רביעי לגוש עציון, כדי לדבר אם חיילם מהישיבה וכדי להיות במקום היפה הזה ולתת תמיכה לתושבים ולהבטיח להם שהם לא יגורשו כמו האחים שלהם מגוש קטיף!

Aaron

• אורח
לחיים בן פסח - הסרטן הערבי מתפשט לא רק ביו"ש, הוא מתפשט בעיקר בגליל. למה אתה סבור שכדי להגן על א"י, צריך להצטרף לגרעין הקשה ביו"ש?, הרי אם כולם יצטרפו ליו"ש, חלקים אחרים בארץ ישארו לסרטן הערבי. צריך שיבצרו עוד "גרעינים קשים" כאלה כמו היהודים ביו"ש במקומות אחרים בארץ.

עם כל השאר אני מסכים איתך.

לפסלר - ימין לא יכול להיות מזוייף?! אז מה הליכוד? מה זה ליברמן? מה זה ש"ס? איפה אתה חיי, תגיד לי?. אומרים לך שהאלקשי לא חרדי, אתה מתעלם מעובדות. האלקשי וחיים בן פסח לא בעד לשבת, לא לעשות כלום ולחכות עד שהמשיח יבוא. הם היו מעדיפים להקים צבא יהודי אמיתי שיגן על א"י. ובנתיים הצבא הזה הוא הדתיים ביו"ש.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קודם כל, אני בטוח שהאלקשי אינו חרדי.  על זה, אני מוכן לחתום.  בקשר לזה אם הוא שרת בצבא---את זה אני לא יודע.  אתה יכול לשאול אותו.  מעניין אותי לדעת מאיפה הקרצת את הטענה שהתנועה שלנו לא סובלת חילוניים, ושלחילונים אתאיסטים אין מה לעשות כאן.  הרי על-פי הלכות הגוי בא"י, מותר לגוים (בני נח) לחיות בא"י, אז קל וחומר גם ליהודים קטני אמונה "אתאיסטים" (מעניין אותי בדיוק מה המשמעות של יהודי "אתאיסט", אבל נשאיר את זה לאשכול אחר...).  ברור שלא נגרש יהודים "אתאיסטים" שאוהבים את הארץ (לא משנה מאיזו סיבה) ושאוהבים את אחיהם.  כמובן שנהיה מחוייבים להיות "נודניקים" ולנסות לשכנע אותכם לחזור בתשובה (מצוות עשה של "הוכח תוכיח את עמיתך" באהבת ישראל כמובן).

ראוי לציין שמו"ר הרה"ג מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד, ובנו הרב בנימין זצוק"ל הי"ד שרתו בצה"ל למרות שזה היה אותו צה"ל שפינה את ימית וגרש יהודים, ואילו היו בחיים היום, אולי הם לא היו מסכימים עם חיים ואחרים שקוראים להשתמט מצה"ל, ולמרות הכל היו מעודדים יהודים צעירים להתגייס לקרבי.  קשה להחליט.  מצד אחד צה"ל מהווה סמל לעוז, ממלכתיות וקידוש השם.  מצד שני, אותו צה"ל גורם לחילול השם בגרשו יהודים מעל אדמתם.  כל אחד יפעיל שיקול דעת ויחליט בעצמו.  יהודי אמוני ישים דגש על העניין של קידוש השם וחילול השם.
אני לא מבין , למה אתה תמיד מבזה,מעליב,שונא את החרדים? אתה יודע שפעם יותר מחצי מהתומכים של כ"ך היו חרדים?
החרדים הם היו היחידים שלו היו יוצאים מהכנסת כאשר כהנא היה נואם..
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 19:19:53 על ידי underground »

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

מאיפה הבאתי את זה? כשהוא אמר לי שאני גוי בגלל שטני אטאיסט, והוא גם אמר שלחילוניים אין מה לעשות בארץ.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אוקיי, בוא נלך על-פי ההלכה.  לגוים כן מותר לחיות בארץ, אבל אסור להם לקחת חלק בשלטון.  אסור להם להשתתף בבחירות, ואסור להם להתמנות לתפקידים ציבוריים.  הסיבה היא שהם לא מאמינים בקב"ה (למרות שהם יכולים להיות אנשים מאוד טובים ואוהבי ישראל), ואסור שתהיה להם השפעה על הצביון היהודי של ממלכת (מדינת) ישראל.  בתור "אתאיסט" שאינו מאמין בקב"ה, אתה נופל תחת הגדרה זו.  ההלכה לא מתירה לנו ליישם דמוקרטיה נוסח המערב.  ההגדרה של מדינת ישראל על-פי מגילת העצמאות, היא מדינה יהודית.  יהדות מוגדרת בתורה.

לגביך צווח הנביא "עד מתי אתם פוסחים על שתי הסעפים"!  אתה צריך להחליט:  או שאתה יהודי, או שאתה מתיוון, אבל אי אפשר להיות שניהם, יהודי "אתאיסט".  זה דבר והיפוכו.  וכמובן שכולנו מעריכים את הפטריוטיות ואת הימניות שלך!  אבל זה לא מיישב סתירות בסיסיות בין הלך החשיבה הנוכחי שלך ובין האמת של היהדות.  התורה היא אמת, כל השאר שקר.  אנחנו לא עושים אינטגרציה בין אמת ושקר.  אין כזה דבר.  יש אך ורק הבדלה.  הבדלה.  וכמובן שכל מה שנאמר כאן, על-ידי ועל-ידי האלקשי ועל-ידי חיים, זה תמיד באהבת ישראל!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לחיים בן פסח - הסרטן הערבי מתפשט לא רק ביו"ש, הוא מתפשט בעיקר בגליל. למה אתה סבור שכדי להגן על א"י, צריך להצטרף לגרעין הקשה ביו"ש?, הרי אם כולם יצטרפו ליו"ש, חלקים אחרים בארץ ישארו לסרטן הערבי. צריך שיבצרו עוד "גרעינים קשים" כאלה כמו היהודים ביו"ש במקומות אחרים בארץ.

לפסלר - ימין לא יכול להיות מזוייף?! אז מה הליכוד? מה זה ליברמן? מה זה ש"ס? איפה אתה חיי, תגיד לי?. אומרים לך שהאלקשי לא חרדי, אתה מתעלם מעובדות. האלקשי וחיים בן פסח לא בעד לשבת, לא לעשות כלום ולחכות עד שהמשיח יבוא. הם היו מעדיפים להקים צבא יהודי אמיתי שיגן על א"י. ובנתיים הצבא הזה הוא הדתיים ביו"ש.

צה"ל הוא הצבא של ישראל, זה תלויי מי ששולט בו, אם אנחנו נהיה בשלטון אנחנו לא נצטרך להקים צבא חדש, צה"ל יקשיב לפקודות שלנו, פשוט מאוד.
אז אם אני התגייס לצה"ל אז מבחינתכם אני לא שייך לתנועה? אני לא מבין את זה?

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

אני לא מבין , למה אתה תמיד מבזה,מעליב,שונא את החרדים? אתה יודע שפעם יותר מחצי מהתומכים של כ"ך היו חרדים?
החרדים הם היו היחידים שלו היו יוצאים מהכנסת כאשר כהנא היה נואם..

underground אני מכבד דתיים, אבל אני לא אוהב חרידים אשר קוראים לא התגייס לצה"ל ולחכות למשיח.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.

צה"ל הוא הצבא של ישראל, זה תלויי מי ששולט בו, אם אנחנו נהיה בשלטון אנחנו לא נצטרך להקים צבא חדש, צה"ל יקשיב לפקודות שלנו, פשוט מאוד.
אז אם אני התגייס לצה"ל אז מבחינתכם אני לא שייך לתנועה? אני לא מבין את זה?
תפסיק  ללכת עם הראש  בקיר ולשחק אותה  מסכן
לכולם פה  יש  דעות שונות

אף אחד לא  מבריח אותך מפה
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חס ושלום!  מי אמר שאם אתה מחליט להתגייס, אנחנו נטיל חרם?!  אדרבא, אם אתה מחליט להתגייס, אנחנו נתפלל לשלומך ולהצלחתך בקידוש שם שמיים וחלילה שלא תחטא בחילול השם על-ידי כניעה ללחצים להשתתף בפשעים כמו גירוש יהודים.  אתה צודק כשאתה כותב שהצבא הוא למעשה שייך למדינה והוא הזרוע של הממשלה, ואם יהיו לנו מנהיגים ראויים, אז הצבא ישקף זאת.  אבל המציאות הנוכחית היא שאין לנו מנהיגים ראויים, והאלקשי וחיים מאמינים שעדיף לחכות ולא להתגייס, מאשר להתגייס ולקוות שבזמן שאתה בצבא יעלו לשלטון מנהיגים טובים.

ציטוט
underground אני מכבד דתיים, אבל אני לא אוהב חרידים אשר קוראים לא התגייס לצה"ל ולחכות למשיח.

אתה שמעת את חיים אי פעם אומר שצריך לשבת בחיבוק ידיים ולחכות למשיח?!  הרי המתנחלים מתחננים בפני השלטונות כבר שנים על גבי שנים שיאפשרו להם לרכוש נשק להגנה אישית, כדי שלא יצטרכו שהצבא יגן עליהם.  אבל השלטונות לא מסכימים, מכיוון שהם מפחדים מעוד מקרים של טבח בערבים על-ידי צדיקים קדושים כמו ד"ר ברוך גולדשטיין הי"ד, ומכיוון שהשלטונות רוצים שיווצר הרושם אצל חילונים כמוך שהדתיים מסתמכים על הצבא בו-בזמן שהם מסרבים להתגייס, היינו הם צבועים.  ולא היא.
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 19:43:51 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתה מבין, הסברים בביולוגיה הרבה יותר משכנעים מהתורה, לאומת זה שאני לומד תורה וזה האחד המקצועות שאני מקבל בוא ציון גבוה מאוד.
אבל בשבילי, תורה זה ספר היסטוריה של העם היהודי, תורה זה לא רק דברים דתיים, זה גם משלב היסטוריה.
אני לא הולך להקשיב לשטויות שאתה מדבר כל הזמן, כאשר אני מקבל אזרחות אני ראשי לבחור ולהיבחר, ואני ראשי להיות בתפקידים ציבוריים ואתה לא תמנע ממני או מאחרים לעשות זאת!
אגב אני כבר בתפקיד ציבורי :) אני מדריך במתנ"ס.
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 19:49:40 על ידי palsar »