כתב נושא: צע"ל-צבא ערבי לישמאל, עצר אתמול עם המשטרע 50-מתיישבים-  (נקרא 22213 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כאשר התקיימה הצעדה ליישוב נגוהות שבדרום הר חברון החיילים היכו עצרו ביחד עם המשטרע את הצועדים שבאו לעזרת היישוב נגוהות שנהפך לחצי נצור בעקבות חסימת כביש הגישה המרכזי אליו, לחיילים הייתה מוטיבציה גדולה להתעלל במתיישבים אתמול אך לדאבונם המוטיבציה האנטישמית שלהם 'לא כל כך' עזרה להם ובסופו של דבר הגיעו משתתפים רבים ליישוב נגוהות למרות שהדבר עלה 'ב-50 עצורים' שהובאו לתחנת המשטרע בחברון, לסיכום עם צבא כזה לא פלא שיש קאסמים והערבים מרימים את הראש הצבא הזה עושה לאויבים א העבודה

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
צהל!
בזכות הצבא הזה יש לנו מדינה.
באמת אין לך שום דבר קדוש?
עכשיו גם תגיד לי שאתה מיתנגד לשירות בצהל.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צהל!
כהיום צה"ל נישלט על ידי גורמים שמאלנים אפסים ובגילל זה אני קורא לאנשים לא לאיתגייס אליו..
מצבא העם הוא הפך לצבא ישמעל.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צהל!
כהיום צה"ל נישלט על ידי גורמים שמאלנים אפסים ובגילל זה אני קורא לאנשים לא לאיתגייס אליו..
חובה להתגייס!
תמיד אפשר לסרב פקודה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צהל!

נבון מאוד.
אתה חושב לדוגמה שהחיילים שגירשו יהודים מעזה הם חוטאים?
אילו הם לא היו מגרשים אז השוטרים היוא מגרשים ושוטרים משתמשים במאוד הרבה כוח כנגד יהודים

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צהל!

תישמע אתה הופך לפאנט אחי  תיזהר צריך לישמור דברים בפרופרציות חובה להיתגייס לצבא אין כזה דבר לא

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הצבא היחיד שגירש יהודים באלימות ובאכזריות ב-62 השנים האחרונות, אינו אלא אויב העם היהודי.
מי שחושב אחרת - משלה את עצמו.

מנותק Kahana Hay

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
צהל!
יש גבול ועם כל הכבוד חצית אותו..
אותו דבר לגבי פותח האשכול.

אין דו-קיום עם סרטן.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כמו שכבר אמרתי.
חובה להיתגיס לצה"ל.
ועדיף ליחידות לוחמות.
מי שלא מתגיס זה שמאלנים קיצונים וחרידים והאחרונים באשמת המדינה.
אנחנו צריכים להראות שאנחנו טובים יותר מהשמאלנים לישראלי הממוצא.

בייקר

• אורח
יש דבר מוזר.הצבא לא צריך להתעסק בפוליטיקה בכלל.
אם יש בעיה עם החוק יש משטרה לאכוף אותו.
הצבא הוא צבא העם ועליו להלחם באויב.
כשאני הייתי חייל לא היו משימות כאלה בכלל.
נניח שאני חייל ואומרים לי לפנות מתנחל.אני ניגש למפקד ואומר לו:"פקודה זו היא פקודה בלתי חוקית בעליל שדגל שחור מתנוסס מעליה,אני מסרב למלא את הפקודה המנוגדת למצפוני ומוכן לשאת בתוצאות".
זאת סרבנות,אשב חודש בכלא 4 או 6 ואשתחרר מהצבא.
דרך נוספת מתוחכמת יותר היא סרבנות אפורה:מקבלים פקודה לפנות מתנחל ומבקשים מיד מהמפקד מסדר חולים.
אפשר גם לפשוט מדים ולהצטרף למתנחלים.
הטעות לדעתי של הגולשים כאן היא הכללה של סיטואציה בעיתית והקשה ממנה לגבי הצבא כולו.
בזמני היתה ימית ולא טרחו לקרוא לי בכלל אז לא היתה בעיה.
כלומר אתם מגיבים על מצב תיאורטי שלא יקרה דווקא לכם.
יש סיטואציה יותר בעיתית לדעתי:אתם ביהודה ובשומרון וערבים זורקים עליכם בלוקים,אתם חמושים ואז אתם דורכים ואז יש לכם הוראות פתיחה באש,מפקד האוסר עליכם לירות ואומר תירו באויר.אתם יורים באויר ופגעתם בציפור חפה מפשע,המפקד דורש ממכם לירות ברגלים ואז בגלל שאתם לא צלפים יריתם לערבי בביצים.
חיילים דתיים אומרים שהם לא יכולים לשרת בצבא כי יש להם מ"כית או שהמד"סית שלהם לבושה חשוף.
לי היתה מ"כית שהיתה דומה לטנק שרמן ובלילה שהייתי עובר לידה הייתי בטוח שהיא טנק.
מדס"ית לא היתה ובמקומה היה רס"ר תימני עם שפם.
אני במילואים עסקתי בעבודה נטו בחימוש ותרמתי למדינה,היינו עובדים קבלנות ועבדתי ביחד עם רופאי שיניים,עורכי דין והיה כייף לא נורמלי,אכלנו במסעדות כל יום על חשבונם,הם היו מלאים בכסף והזמינו אותנו,היו פותחים שולחן.
הרס"ר שלנו היה אוהד בני יהודה והיינו נותנים לו בקבוק ויסקי ומשכרים אותו לגמרי ואז היה משחרר אותנו.
לכן צריך לקחת הכל בפרופורציה נכונה כי יש פתרון לכל מצב.
תקראו את החייל האמיץ שוייק.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צהל!
יש גבול ועם כל הכבוד חצית אותו..
אותו דבר לגבי פותח האשכול.
לא חציתי שום גבול.
נותנים לחיילים פקודות ללכת ולהרביץ למיתנחלים אבל כשזה נוגע לערבים אז אומרים להם להיות עדינים..
אני את האמון שלי בצבא איבדתי.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ומה קורה כשאיזה פוץ שמאלאני מתפרע ששיעמם לו בבית חוטף מכה בבטן ובערך זהו

?

התפרסות של פרץ.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה יודע שאם שוטר של מישמר הגבול נותן כמה כאפות או מרביץ לערבי ומישהו מלשין עליו אז ישר זורקים אותו
לכלא , אבל ששוטרים לוקחים מיתנחלים במכות עם הג'יפים שלהם בשבת!
הם גורמים להם לא רק לחלול שבת אלה גם לעוול עם המכות שהם נותנים להם.
ליפני שסבא שלי עלה לארץ הוא חשב שכול היהודים פה הם כמו אחים ושהם עוזרים אחד לשני אבל אחרי שהוא עלה הוא רואה
שכול אחד דופק אחד את השני מכול הכיוונים , הממשלה , צה"ל ועוד..
« עריכה אחרונה: מאי 25, 2007, 13:57:05 על ידי underground »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם אומרים שצריך לעשות דין וחשבון עם כל האנשים האלה ביום שנעלה לשלטון?

לא משהו אלים

משהו כמו אנדרטה במכרז תל אביב וירושלים לעוכרי ישראל שהבושה שלהם תישאר פה הרבה זמן
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צה''ל הוא כלי של הערב רב האנטישמי שמשתלט על המדינה.

הוא צבא בוגדני שמגרש יהודים אבל אסור לחשוב אפילו על גירוש ערבים מוסלמים נאצים.

הוא צבא שמרצח, כן מרצח, מאות חיילים כדי לא לגעת בערבים הנאצים שהם "חפים מפשע".

הוא צבא שהפקיר תושבי הצפון במלחמה בשנה שעברה, ומפקיר תושבי הדרום כעת.

מי שמגרש יהודים מאדמתם הוא בוגד והקב''ה לא יסלח לו. הבוגד הארור הזה עוד ישלם ביום הדין.

מי שמצדיק גירוש של יהודים הוא גם בוגד והוא גם רוצח יהודים. אלפי יהודים נרצחו מאז קום המדינה כתוצאה ישירה מהנסיגות מאדמתנו.

קל להתגייס ולעשות מה שהמימסד דורש. גיבור אמיתי לא לוקח את הדרך הקלה כשבוגדים הורסים את המדינה ומוסרים אותה בזדון לאוייבינו.

אני המום שעדיין יש קולות כאן שמגינים על צבא הבגידה. אם נעשה מה שהאלופים הבוגדניים אומרים, לא תהיה מדינה יהודית. תהיה עוד שואה ר''ל.
« עריכה אחרונה: מאי 25, 2007, 16:30:19 על ידי דוקא_כך »

Aaron

• אורח
מי שיסרב להתגייס לצבא לא יקבלו אותו לאף מקום עבודה אחרי זה. זאת הבעיה.
רק אם יש לך סיבה מוצדקת כמו מחלה או משהו כזה אז זה בסדר. אבל אם אתה לא מתגייס מסיבות פוליטיות זה יהרוס לך את החיים. לפי מה שאני יודע. תקנו אותי אם אני טועה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים אתה צודק ב-100% לגבי הצבא, ברגע שהצבא עושה לאויבים את העבודה הוא צבא החמאס לכל דבר! והוא נותן את הלגיטימציה לערבים להמשיך בגיה'אד נגד עם ישראל

בייקר

• אורח
תלוי בסוג העבודה.לא מקבלים למשרדים ממשלתיים.יש מקומות שמי שלא משרת זה נכס כי מילואים מפריעים לעבודה.עצמאי לא צריך להתגייס.יש מקומות שנדרש רשיון לנשק.
יש תופעה נרחבת מאד של סרבנות אפורה:שמאלנים עשירים לא מתגייסים,חרדים לא מתגייסים.אפשר להשיג תעודות מקב"ן ומרופא.
לדעתי אפשר להתגייס ולתפקד כחייל מקצועי נניח בתחום מחשבים,לרכוש מקצוע נדרש ואז אין שום בעיה של פינוי מתנחלים.
שוב אתם מדברים על תופעה שולית.
מי יכול להכריח אותי לעשות מה שאני לא רוצה?מי ואיך?כלא?זה כלום זה כמו הטירונות שעברתי,לישון באוהל,בגשם,לאכול ממסטינג.
אתם מגזימים כאן מאד.
בן גוריון אמר שחייל שלא יושב בכלא הוא לא חייל.
אז אם נשב חודש בכלא עם אלפי ימנים,דתים שסירבו לפנות מתנחלים,זה אות כבוד.
אם חיים ישב שנים אני יכול לשבת חודש.
אבל נחצה את הגשר הזה כשנגיע אליו.
תיאורטית הבן של גולדשטיין הטייס יכול להוריד את כיפת הסלע.
גולדשטיין נכנס לביקור הנימוסין שלו במערת המכפלה כשהוא לבוש מדי צה"ל וחמוש בנשק צה"לי תיקני.
המחתרת היהודית,נתן זאדה,גולן כולם השתמשו בנשק מהצבא,לבנות חבלה,נשק אוטומטי.
עמיר קיבל אימונים בגולני לכן ההכשרה הזאת לירות באקדח כי לא כולם יודעים להתעסק עם הולופוינט.
בצבא לומדים משמעת זה תורם לאישיות ומעצב אותה.
עם מזל אפשר להגיע ליחידה מובחרת ולהתחיל להוריד ערבים או להרביץ להם:מסתערבים,סיירות,קומנדו,טייס,משמר הגבול.
אני מעדיף את הבן של גולדשטיין טייס על השמאלנים הקיבוצניקים מיש גבול.
לא יכול להיות שצעיר יהודי לא ידע להשתמש בנשק אוטומטי.צעיר יהודי שלא ירה בעוזי ובאם 16.
זאת חויה שכולנו עברנו ויצאנו ממנה מחוזקים.
האמת המרה היא שהעם ימני וחיילי צה"ל ימנים ורוצים להלחם בערבים.ההנהגה כאן כושלת.
צמרת הפיקוד הנמוך ודרג הביניים מורכבת ממתנחלים,כיפות סרוגות,יהודים טובים.
אני אישית יודע על חיילים ביהודה ובשומרון שהיו יורים בדודי שמש ובערבים בהזדמנות מתאימה.
משמר הגבול בפירוש מטפל בערבים טיפול הולם ומתאים.אלה אנשים טובים מ"עמך" וגם הדרוזים יודעים איך להתייחס לערבים.
כלומר לא הכל שחור כמו שאתם מציירים את זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צה''ל הוא כלי של הערב רב האנטישמי שמשתלט על המדינה.

הוא צבא בוגדני שמגרש יהודים אבל אסור לחשוב אפילו על גירוש ערבים מוסלמים נאצים.

הוא צבא שמרצח, כן מרצח, מאות חיילים כדי לא לגעת על הערבים הנאצים שהם "חפים מפשע".

הוא צבא שהפקיר תושבי הצפון במלחמה בשנה שעברה, ומפקיר תושבי הדרום כעת.

מי שמגרש יהודים מאדמתם הוא בוגד והקב''ה לא יסלח לו. הבוגד הארור הזה עוד ישלם ביום הדין.

מי שמצדיק גירוש של יהודים הוא גם בוגד והוא גם רוצח יהודים. אלפי יהודים נרצחו מאז קום המדינה כתוצאה ישירה מהנסיגות מאדמתנו.

קל להתגייס ולעשות משהמימסד דורש. גיבור אמיתי לא לוקח את הדרך הקלה כשבוגדים הורסים את המדינה ומוסרים אותה בזדון לאוייבינו.

אני המום שעדיין יש קולות כאן שמגינים על צבא הבגידה. אם נעשה מה שהאלופים הבוגדניים אומרים, לא תהיה מדינה יהודית. תהיה עוד שואה ר''ל.

אדוני.
כמה זמן אתה נותן למדינה הזות בלי צה"ל?
אני אומר משהוא כמו 15 דקות.
בוגדים ממר"ץ ומשלום עכשיו רותים להפוך את השירות בצהל כרשות ולא כחובה.
וזה ביגלל שהוא שמאלני?
הצבא לא שמאלני ההפך הוא יותר ימיני מהישראלי הממוצא.
אבל הנהגת המדינה עכשיו היא שמאל והצבא חייב להקשיב למדינה!
אנח חייבים לתמוך ב-צה"ל ב-100% שכן זה הסיכוי היחיד שלנו.
התיקשורת גם כך הורסת את היחס לצהל במיוחד במלחמת לבנון השנייה שבא הצבא ניצח אבל הפוליטיקאים הפסידו.
אנחנו צריכים להחזיר לצה"ל את הכבוד.
מבחינתי כול אדם שמתאים לשירות בצה"ל ואינו משרת בוגד במדינה שלנו וספק אם ביכלל יכול להיות אזרח (סעיף מיוחד לחחרידים שבאי שירותם אשמה המדינה).
וכשאהיה בצה"ל בעוד שנה ואם יבשו ממני לגרש יהודים אסכים לגרש כי אם החילים לא יגרשו יגרשו השוטרים והם פשוט חולמים אל דם.
סימו לב צה"ל  פינה 8,000 כימאת ללא ניפגאים.
אבל המישטרה פינתה 8 בתים אם מאות פצועים!
צה"ל הוא שלנו השמאלנים כלל לא אוהבים אותו ואחת המתרות של התיקשורת השמאלנית היא לסכסח בין צהל לבין המיתנחלים ויתר הדתיים.
וכמו שאני מבין הם כן מצליחם בכך.
זכרו כ-40% מהלוחמים בקרבי הם דתיים בזמן שאכלסיה הדתית הינה כ-8% מאכלסיה היהודית!
החילונים "המשרתים" אינם אלה כ-25% מהכוח הקרבי של צה"ל ביזמן שהם כ-45% מהאכלסיה.
ביגלל שהחדירה של הדתיים לאומים ביכלל ושל המיתנחלים לשירות קבע בצה"ל התחילה רק  אם עלית הליכוד לשלטון והאנטיפדה כלומר השניםם 2000-2001.
אין הרבה קצינים בדרגות גבוהות יחסית מבני הציבור דתי-לאומי והמיתנחלים אך מיספר הקצינים מזנק.
אני חושב שהוא זינק ב-5 השנים האחרונות ב-250% אבל אני לא בטוח לגבי המיספר הזה.
אני אישית רוצה להאמין שעד שנת 2017 ניזקה לרמטכ"ל דתי-לאומי.
הצבא הזה הוא שלנו הפקודות שהוא מכבל אינם נכונים אבל אסור להאשים בכך את החייל הפשוט או את הקצין הפשוט ולרוב אף לא את הרמטכ"ל אלה מדניות הממשלה ושר הביטחון!

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בגלל זה לא להגייס?

ולתת למשוגעים האלה להמשיך עם זה?

חוץ מזה אולי יסדרו אותך לטפל במפגינים האנרכיסטים

--Wikipedia.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אדם שלא מיתגיס כי חושב שצה"ל שמאלני נופל למלכודת של התיקשורת והשמאל.
ומר"ץ מרוצה.
יהודי תמים נוסף נפל בפח

מנותק Kahana Hay

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים, עם כל הכבוד, אם כל אחד ייפנה לדרכו כשהמפקד אומר להסתער כי לא אוהב את דעותיו הפוליטיות של המפקד שלו, או שבזמן אימון יישתה קפה וישחק שש בש, לא תהיה לך מדינה יהודית לעלות אליה ולא יישאר עם יהודי שתוכל להשתייך אליו.

אין דו-קיום עם סרטן.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
צע"ל-צבא ערבי לישמאל, עצר אתמול עם המשטרע 50-מת
« להגיב #22 ב- : מאי 25, 2007, 15:29:06 »
אני מצדד בתומכי צה"ל, בלעדיו תשכחו מהמדינה שלנו.
נכון שכרגע הוא נשלט בידי ממשלה שמאלנית, אך המצב תמיד ניתן לשינוי.
בכל מקרה, גם במצב של גירוש תמיד ניתן לסרב פקודה.
אציין שגם אין לי שום התנגדות לחרדים, אם ירצו ללמוד במקום להתגייס, בתור אדם דתי
אני מאמין שלימוד התורה הוא ערך בלתי נפרד מצה"ל ומהווה גורם חשוב לניצחון במלחמות.
« עריכה אחרונה: מאי 25, 2007, 15:32:03 על ידי dhdoron »
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
לצערי הרב אני מסכים לחלוטין עם חיים.  כאשר ארגון הופך למרושע, מן הראוי שאנשי מוסר וצדק יפרשו וירחיקו את עצמם מארגון כזה, מכיוון שבסופו של דבר הקב"ה מעניש ארגונים ואומות מרושעות, זה רק עניין של זמן, בדיוק כמו שהעניש הקב"ה את מצרים, ואפילו האסירים בבתי הסוהר במצרים סבלו מעשר המכות, למרות שלכאורה לא היו אחראים למדיניות המצרית כלפי בני ישראל.  עצם זה שבחרו להישאר במצרים ולא לעזוב, היווה עדות לתמיכתם במצרים---הם שילמו מיסים ותרמו לכלכלה המצרית, ובעקיפין איפשרו את המשך אי-הצדק, הפשע והאכזריות שנעשו לבני ישראל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
אני עדיין לא סגור בעינין הזה. מצד אחד בלי צה"ל אין לנו מדינה ומצד שני צה"ל מקבל פקודות להרוס את המדינה.