כתב נושא: פולואו אפ של פייגלין  (נקרא 15882 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #1 ב- : מאי 24, 2007, 14:20:06 »
כל הכבוד לפייגלין רק חבל שכל הימנים האמיתים ל א מתאחדים ביחד למפלגה גדולה !
« עריכה אחרונה: מאי 24, 2007, 14:21:05 על ידי איציק »

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #2 ב- : מאי 25, 2007, 15:20:18 »
הוא לא מבין שמהליכוד לא יצא לו כלום
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #3 ב- : מאי 25, 2007, 15:25:51 »

עדיף ליכוד מאשר החזית או חרות הליכוד לפחות בכנסת ולא זורק אלפי קולות של אנשים טובים לפח
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #4 ב- : מאי 25, 2007, 16:33:00 »

עדיף ליכוד מאשר החזית או חרות הליכוד לפחות בכנסת ולא זורק אלפי קולות של אנשים טובים לפח

הליכוד ממילא לא עושה שום דבר, טרנספר הוא לא יביא תהיה בטוח...
ואני מעדיף להצביע לפי מצפוני לחזית אפילו אם מראש אדע שהיא לא תבחר.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #5 ב- : מאי 25, 2007, 16:37:49 »
אני חושבת שיצא גם יצא!!!!!

תחשבו על זה, כאשר לאדם חסרים רק 2000 קולות כדי להיות ראש הליכוד האם כדאי לו להקים מפלגה שבנס תצליח להיכנס לכנסת?
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #6 ב- : מאי 25, 2007, 16:39:25 »
אני חושבת שיצא גם יצא!!!!!

תחשבו על זה, כאשר לאדם חסרים רק 2000 קולות כדי להיות ראש הליכוד האם כדאי לו להקים מפלגה שבנס תצליח להיכנס לכנסת?

אם את מדברת על מרזל אז שכחי מזה, הוא לעולם לא יסכים לוותר על חזית.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #7 ב- : מאי 25, 2007, 16:42:35 »
אני יודעת, אבל אני חושבת שאם הרבה אנשים יתפקדו לליכוד ויבחרו בפייגלין אז יהיה לנו ראש ממשלה ראוי ומהר לא רק עוד  300 שנה (אם בכלל).
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2007, 23:20:50 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #8 ב- : מאי 25, 2007, 16:47:33 »
אני יודעת, אבל אני חושבת שאם הרבה אנשים יתפקדו לליכוד ויבחרו בפייגלי אז יהיה לנו ראש ממשלה ראוי ומהר לא רק עוד  300 שנה (אם בכלל).

זה שיש מספר אנשים שפויים בליכוד לא אומר כלום על המפלגה בכלליות.
והסיכוי שראש ממשלה כהניסטי יבחר הוא אפסי בגלל שלא מאפשרים לנו להגיע אל העם
ולהגביר מודעות, הכהניסטים מחוץ לחוק.
כרגע השמאלנים שולטים במוחות של האנשים בעיקר דרך אמצעי התשקורת.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #9 ב- : מאי 25, 2007, 16:56:01 »
אפילו לסרקאזי הרפובליקני הצרפתי מותר התחיל מדיניות של רנספר פיצול ואצלינו זה קיצוני..........

פיזדץ.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #10 ב- : מאי 25, 2007, 17:29:52 »
אור לי לפייגלין חסרו הקולות להכנס לכנסת.הרי נתניהו מוביל עליו בעשרות אלפי קולות או מאות אלפי קולות כי בחירות לראשות הממשלה הם פריימריז פתוחים.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #11 ב- : מאי 26, 2007, 22:34:01 »
אני יודעת, אבל אני חושבת שאם הרבה אנשים יתפקדו לליכוד ויבחרו בפייגלי אז יהיה לנו ראש ממשלה ראוי ומהר לא רק עוד  300 שנה (אם בכלל).
לרב כהנא לקח שלוש בחירות עד שהוא נכנס לכנסת והוא נכנס רק עם- 25,907 קולות.
מרזל(לבד) התחרה רק פעם אחת לכנסת והוא קיבל- 24,824 קולות.
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2007, 22:34:56 על ידי ליעד »
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #12 ב- : מאי 26, 2007, 22:37:44 »
לרב כהנא לקח שלוש בחירות עד שהוא נכנס לכנסת והוא נכנס רק עם- 25,907 קולות.
מרזל(לבד) התחרה רק פעם אחת לכנסת והוא קיבל- 24,824 קולות.

אז 25,907 היה הרבה יותר מאשר עכשיו 24,824!

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #13 ב- : מאי 26, 2007, 23:23:15 »
אור לי לפייגלין חסרו הקולות להכנס לכנסת.הרי נתניהו מוביל עליו בעשרות אלפי קולות או מאות אלפי קולות כי בחירות לראשות הממשלה הם פריימריז פתוחים.

פייגלין לא היה מועמד להיות חבר כנסת הוא התמודד רק לראשות המפלגה.

ביבי היה מקום ראשון סילבן שני ופייגלין שלישי.

פייגלין לא מתכוון לניות חבר כנסת לכן הוא לא מתמודד לזה.

"ב-19 בדצמבר 2005, זכה פייגלין בקולותיהם של 12.4% מהמצביעים בקרב מתפקדי הליכוד בבחירות המקדימות לראשות התנועה ובמקום השלישי לאחר בנימין נתניהו וסילבן שלום. עם היוודע התוצאות החל נתניהו בנסיונות לסילוקו מהליכוד. בתגובה, הציג פייגלין את מועמדותו לחברות בכנסת מטעם הליכוד וציין כי עשה זאת דווקא משום נסיונות אלה. לאחר החלטת יו"ר וועדת הבחירות של הליכוד לפיה במעשיו של פייגלין אין קלון, ותוך סיכום עם אנשיו של נתניהו אליו הגיע כדי להרגיע את הרוחות, הסיר פייגלין את מועמדותו לחברות בכנסת ה-17. את הצעד הזה נימק בכך שבמתכונתה הנוכחית של הכנסת הוא מעדיף לפעול מחוצה לה, ושאינו רוצה להיות שותף למצג השווא של הדמוקרטיה בישראל; או כלשונו: "חושש להיכנס לבקבוק שבכיסו הקטן של אהרן ברק".

« עריכה אחרונה: מאי 26, 2007, 23:28:01 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #14 ב- : מאי 26, 2007, 23:55:27 »
מיכאל פואה רץ לכנסת ונכשל ובס"ד פייגלין יכנס לכנסת הבאה.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #15 ב- : מאי 27, 2007, 00:00:22 »
3750 קולות זה מה שהיה חסר לו כדי להיכנס לליכוד (קודם טעיתי עכשיו בדקתי באופן יותר רציני)

פייגלין מעולם לא התמודד להיות חבר כנסת!!!!!!!! מה שהיה חסר לו אילו 3750 קולות כדי להיות יושב הראש של המפלגה ולהתמודד בבחירות לראשות הממשלה.

אני חוזרת , לראשות הממשלה לא לכנסת.
חוק העונשין, תשל"ז-1977

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #16 ב- : מאי 27, 2007, 00:26:57 »
להתמודד לא לנצח...היה עליו קלון וחסמו אותו.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #17 ב- : מאי 27, 2007, 07:05:02 »
3750 קולות זה מה שהיה חסר לו כדי להיכנס לליכוד (קודם טעיתי עכשיו בדקתי באופן יותר רציני)

פייגלין מעולם לא התמודד להיות חבר כנסת!!!!!!!! מה שהיה חסר לו אילו 3750 קולות כדי להיות יושב הראש של המפלגה ולהתמודד בבחירות לראשות הממשלה.

אני חוזרת , לראשות הממשלה לא לכנסת.

זה מה שהיה חסר זו די לנצח!!!!
 הוא זכה מקום שלישי!!!!
חוק העונשין, תשל"ז-1977

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #18 ב- : מאי 27, 2007, 07:12:03 »
כסלו תשס"ו (12/2005)  – התמודדות לראשות הליכוד,

נתניהו (44.6%), סילבן (33.06%) ,

פייגלין (12.67%) , כ"ץ (8.63%). 

לבנת, לנדאו, ומופז פורשים במהלך המירוץ. 

תקראו את הכתבה הבאה: http://www.makorrishon.co.il/show.asp?id=9084
חוק העונשין, תשל"ז-1977

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #19 ב- : מאי 27, 2007, 09:18:53 »
אפשר להפסיק עם כל המספרים והאחוזים?
פייגלין לא יהיה ראש ממשלה נקודה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #20 ב- : מאי 27, 2007, 09:19:26 »
א. לדעתי, אין לפיילין שום סיכוי להשתלט על הליכוד.

ב. אני לא סומך על פייגלין. הוא תמך באהוד שמאלמרט בפריימריס בליכוד ובבוגדים אחרים שאחר כך תמכו בגירוש. ופייגלין תמך בבוגדים האלה למרות שהם כבר הוכיחו שהם מוכנים למסור את המולדת למוסלמים הנאצים. הוא עשה ועושה כל מיני עיסקאות לא מוסריות בליכוד.

ג. הוא מציע לבוחרים להצביע ליכוד, למרות שהמפלגה הבוגדנית הזאת עשתה יותר נזק לישראל מאשר השמאל. הוא מביא לליכוד קולות מהימין ר''ל.

ד. רוב העם לעולם לא יתמוך בפיילין. הוא אינטלקטואל שמדבר, כותב ונראה כמו פרופסור. הוא לא כמו גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד שגם היה אינטלקטואל אבל ידע איך להתקשר עם "עמך". כשהרב כהנא דיבר, העם הרגיש בצדק שהרב הוא חלק מהעם והוא בו בזמן מנהיג גדול. פייגלין לא כזה והוא לא ימשוך אנשים המונים אליו. צריך מנהיג עממי.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #21 ב- : מאי 27, 2007, 10:06:01 »
א. לדעתי, אין לפי ילין שום סיכוי להשתלט על הליכוד.

ב. אני לא סומך על פייגלין. הוא תמך באהוד שמאלמרט בפריימריס בליכוד ובבוגדים אחרים שאחר כך תמכו בגירוש. ופייגלין תמך בבוגדים האלה למרות שהם כבר הוכיחו שהם מוכנים למסור את המולדת למוסלמים הנאצים. הוא עשה ועושה כל מיני עסקאות לא מוסריות בליכוד.

ג. הוא מציע לבוחרים להצביע ליכוד, למרות שהמפלגה הבוגדנית הזאת עשתה יותר נזק לישראל מאשר השמאל. הוא מביא לליכוד קולות מהימין ר''ל.

ד. רוב העם לעולם לא יתמוך ופייגלין. הוא אינטלקטואל שמדבר, כותב ונראה כמו פרופסור. הוא לא כמו גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד שגם היה אינטלקטואל אבל ידע איך להתקשר עם "עמך". כשהרב כהנא דיבר, העם הרגיש בצדק שהרב הוא חלק מהעם והוא בו בזמן מנהיג גדול. פייגלין לא כזה והוא לא ימשוך אנשים המונים אליו. צריך מנהיג עממי.
א. לדעתי יש לו ועוד איך!!! תאר לך בפורום חברים לפחות 50 איש מעל גיל 18 שיכולים להיות חברים ולבחור בו זה כבר חלק נכבד מהאנשים החסרים בשביל שהוא יהיה יושב ראש הליכוד!!!
חסר לו רק מ"ס קטן של אנשים.

דבר נוסף, אני לא מקבלת את הטענה שמשה פייגלין קיבל את קולותיו בפריימריז האחרון רק כתוצאה ממשבר במפלגה.
אני חושבת שכן, היה משבר, ובגלל המשבר עזבו רוב הבוגדים ונשארו האנשים הראויים .

משה פייגלין גם גרם לשינוי במדיניות המפלגה שתרמה לטובתו, הוצאו כל בחברים אשר אינם משלמים דמי חברות והותרה זכות ההצבעה בפריימריז רק לאנשים שחברים החל משנה וחצי דבר שגורם לכך שלא יוכלו להטות תוצאות ברגע האחרון ומבטיח את ניצחונו של פייגלין.  

ב. פייגלין מעולם לא תמך האולמרט!!! הוא היה מראשי מורדי הליכוד בתקופת ההתנתקות והיה נגד כל הגרוש.
ליבנת, ביבי וסילבן הם האויבים שלו בליכוד והוא מעולם לא הלך איתם.
פייגלין הוא אדם מחושב שיודע לכתוב וגם לעשות מעשה .
האם כבר שכחת את "זו ארצנו"? , כמה קבוצות כאלה היו בעבר אך הן לא עזרו.

צריך דרך חדשה, צריך מנהיג, מנהיג ראוי (שנמצא בארץ ולא צריך להילחם על אזרחותו )= משה פייגלין.

ב. בתור חלק מהמפלגה פייגלין חייב לדאוג שהיא תהיה המפלגה השולטת כדי שהיא לא תתמוטט ובבוא הזמן הוא יהיה יושב הראש (יחד עם זה מגיע ראשות הממשלה) שלה ולא ראש ללא עם.

ג.כפי שכבר ציינתי, הבוגדים עזבו ויש כאלה שהם בדרך לעזוב.

ד. לפייגלין יש כושר ביטוי מעולה, לצערנו אין כהנא בימנו וגם דרכו של כהנא לא הייתה מושלמת, להיכנס לבד לממשלה זה לא דבר שתורם כ"כ הרבה בקושי יש כוח.
משה פייגלין הוא איש של מעשה וגם מילים הוא יודע לשלב בין השניים.
אם ירצה יוכל סחוף איתו את כולם.
אך הוא פועל בדרך החכמה. למשוך אנשים שיבחרו בו למפלגה גדולה אשר יש לה תומכים שתומכים בה בעניים עצומות ללא מחשבה . את זה צריך לנצל.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 10:08:29 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #22 ב- : מאי 27, 2007, 10:11:13 »
אפשר להפסיק עם כל המספרים והאחוזים?
פייגלין לא יהיה ראש ממשלה נקודה.

נחיה וניראה!!!!!! ;D ;D ;D ;D :2funny: :2funny:
חוק העונשין, תשל"ז-1977

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #23 ב- : מאי 27, 2007, 13:11:32 »
אנשים מחפשים אופציות קיימות לבחירה ולהשתתפות גם אם אינן מושלמות.
בעבר הפורום הפנה לחזית.
הרב כהנא זצ"ל איננו בחיים ותנועת כ"ך הוצאה מחוץ לחוק.
נוצר ואקום.
כאמור יש כאן עמדות פוליטיות שונות:ליכוד,איחוד לאומי,חזית.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #24 ב- : מאי 27, 2007, 13:40:02 »
אנשים מחפשים אופציות קיימות לבחירה ולהשתתפות גם אם אינן מושלמות.
בעבר הפורום הפנה לחזית.
הרב כהנא זצ"ל איננו בחיים ותנועת כ"ך הוצאה מחוץ לחוק.
נוצר ואקום.
כאמור יש כאן עמדות פוליטיות שונות:ליכוד,איחוד לאומי,חזית.

זו הייתה גם התמונה לפני כ"ך.
כ"ך לעולם לא הנהיגה את מחנה הימין.