כתב נושא: ** התשובות של איתמר בן גביר לתאריך 30 במאי **  (נקרא 5760 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
**איתמר הסכים לענות לשאלות הגולשים בכל יום רביעי**
**איתמר אדם עסוק מאד ויעדיף שאלות קצרות ויענה כאן**
**אנא מכם כתבו כאן שאלות או הערות לאיתמר בן גביר**
**כל הודעה שאיננה לאיתמר תמחק**
**לבקשת חיים ואיתמר מחקנו את העבר הרע ושמנו אותו מאחורינו:אנא מכם אל תהפכו אשכול זה להאשמות כלפי רוני!!!**
« עריכה אחרונה: יוני 04, 2007, 22:56:30 על ידי אהרון »

בייקר

• אורח
**שאלו את איתמר בן גביר לתאריך 30 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 24, 2007, 00:17:48 »
בס"ד

1.נשמח מאד לארח את פרופסור חנוגוקלו,נודה לך אם תפנה אליו  שיענה על שאלות כמוך וגם את אברי רן ומרזל.
בכלל חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי מקובל עלינו כגוף ימני.
2.לא הצעתי שאתה תכתוב ערך על עצמך אלא על נועם פדרמן.פרטים עליך יעזרו.
3.היום התמיכה בקדימה ירדה פלאים.העם בעד גירוש ערבים ושונא אותם ולא רוצה אותם בתוכנו.
4.עמדתו של קליינר מאכזבת,בשיחת הטלפון שניהלתי איתו הוא נשמע לי מיואש.הוא אמר שיבוא לכאן לענות על שאלות ולא בא.
5.נמשיך לפעול גם כמיעוט ונפיץ את העקרונות הכהניסטים בסוף המצב ישתנה לטובתנו.החיים הם גלגל פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה.העובדה שאנו מיעוט איננה אומרת שאנו לא צודקים.
היהדות עצמה במיעוט מול האיסלאם והנצרות כך שטיעון הרוב לא קובע כאן.
6.לדעתי אפילו לא טוב שאתה אומר דבר כזה גם מרזל הודה בכישלון ולקח אחריות.העם הזה זקוק לתקוה,לאמונה בקב"ה,אנו זקוקים לעזרה.צריך לחרוק שיניים ולהמשיך:7 פעמים יפול צדיק וקם.
יש אנשים נפלאים עם אידאולוגיה וביחד נזיז את העם ימינה כי הקב"ה איתנו וזה מה שהוא רוצה.
7.הקב"ה שלח את הרב כהנא ואת חיים בן פסח לשחרר את יהדות בריה"מ ולעזור לעם ישראל ושלח את נועם פדרמן לעשות כאן תוכנית ושלח אותך לכתוב כאן תוכנית ולפעול למען המטרה הקדושה ולמען עם ישראל.
אתה שליח ואנו צבא השם,חיילים בשירות הקב"ה.
הקב"ה לא רוצה שיהיו כאן ערבים כי הוא כרת ברית עם עם ישראל והבטיח את הארץ לו ולזרעו.
הרב כהנא זצ"ל שילם בחייו,אתה מרזל ונועם ישבתם במעצר מינהלי,חיים בן פסח ישב במעצר בארה"ב.הערבים הרגו את אחי ואנו נמשיך!גם בבחירות נתמודד ונצביע והפעילות תמשך גם באינטרנט עד שנהיה רוב בס"ד ויהיה המחיר שנשלם אשר יהיה כי לכל מעשה יש השלכות.
« עריכה אחרונה: מאי 24, 2007, 00:24:17 על ידי בייקר »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כמה שאלות לאיתמר בן-גביר
« להגיב #2 ב- : מאי 26, 2007, 21:33:24 »
1.השאלה היא כזאת:כל מנהיג ימני אמיתי כמו הרב מאיר כהנא הי"ד זצ"ל ,רחבעם זאבי הי"ד וגם קצת אביגדור ליברמן שמציעים פתרון אמיתי לבעיה שלנו עם הערבים(טרנספר בהסכמה של גנד יז"ל)( או טרנספר בכח של הרב כהנא ז"ל) מיד התקשורת-השמאל-בג"ץ עושים להם דה-לגיטימציה ומכנים אותם בכינויים כמו:"גזענים","פאשיסטים","נאצים" ומתירים את דמם. איך אפשר לפעול נגדם במקרים האלו?
(גם אתה ונועם פדרמן וברוך מרזל חווים את הרדיפה הפוליטית הזאת על בשרכם כי השב"כ מנשא לתפור לכם תיקים  בגיבויי השמלאנים)

3.למה הנשים  מנשים בירוק לא הולכות להתעמת עם הבוגדות ממחסום-וואטש אשר מפריעות לחיילי צה"ל לעשות את עבודתם במחסומים?

4.איך אפשר למנוע מההומואים הסוטים לקיים את מצעד-התועבה בעיר-הקודש?

5.האם אתה חושב שארה"ב תתקוף את איראן?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 26, 2007, 21:35:15 »
שלום איתמר בן גביר
1]מה יחסך לזרמי היהדות הבאים :
החסידות
החרדים
הרפורמים
הקונסרבטיבים
הקראים
היהודים הדתיים לאומיים

2]מה אתה חושב על הצעת החוק של ש"ס שיש לחסום אתרי פורנוגרפיה בכל מחשב בישראל ?

אתה יכול בבקשה לתת עוד פרטים בקשר למחאה נגד מצעד התועבה ?
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 17:30:14 על ידי Dexter »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 26, 2007, 22:00:10 »
איתמר שלום,
מה לדעתך ישראל צריכה לעשות עם הטרור הבדואווי בנגב, הם לוקחים דמי חסות מחנויות הם מיתנהגים כאילו הם המאפיה , רוב התאונות דרכים שם זה ביגללם
הם גונבים בלי הפסקה הם שוברים הורסים וזה אחרי שהמדינה הוציאה אותם מהאוהלים המסריחים שלהם ונתנה להם בתים ועיירות ותעסוקה.

תודה וכול טוב.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 00:54:56 על ידי underground »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד כמה שאלות לאיתמר
« להגיב #5 ב- : מאי 27, 2007, 00:51:32 »
1.תאזין למה שעמיר בניון אומר על הבוגדים מהשמאל בשורה הכחולה צריך להוריד את הקובץ ולשמוע תחזור להגיב.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3314143,00.html

2.האם יש סיכון לתיק פלילי במידה ואני יצטרף לנוער חזית יהודית-לאומית? אני רוצה להצטרף אבל אני מפחד שיפתחו לי תיק במשטרה כי אני לא רוצה שיהיה לי רישום פלילי האם אין סיכון לתיק פלילי? כי יש עוד כמה חברים שלי שרוצים להצטרף אבל אנחנו חוששים ממרשם פלילי.

3.איך ייתכן שמפלגותיהם של טיבי ובשארה בכנסת ורק כ"ך מחוץ-לגדר? רק במדינה שזקוקה לאשפוז.

4.מה אתה חושב על בוגדים כמו :טלי פחימה,אורי אבנרי,יוסי ביילין,יוסי שריד,שולמית אלוני,זהבה גלאון,גדעון לוי,יונתן פולק, איך צריכים להתנהג עם שונאי-ישראל האלו? איך  זה שטלי פחימה לא במעצר מנהלי ונועם פדרמן כן?  ואם אתה מכיר את יונתן פולק מדובר בבוגד שחבר בתנועת אנרכיסטים נגד הגדר בכל שבוע בהפגנה בבילעין הוא נעצר לאחר שהוא וחבריו זורקים על כוחות הבטחון שם אבנים  ומפריעים להם לעשות את עבודתם תוך שהם מפרים צו-אלוף ונכנסים לשטח צבאי סגור אז אותו יונתן פולק נעצר בכל שבוע ומיד משוחרר אז השאלה שלי היא למה לא נותנים לבוגד הזה מעצר-מנהלי בדיוק כמו שהם נתנו לנועם פדרמן הצדיק?. למה השב"כ לא שם במעצר-מנהלי פעילי שמאל-קיצוני כמו יונתן-פולק וטלי פחימה? למה יש אפלייה ?

5.האם במקרה שממשלת-ישראל תחליט חלילה לשחרר מחבלים שידייהם מגואלות בדם-יהודי תמורת גלעד שליט אנחנו נדרוש את שחרורם של עמי פופר,יונה אברושמי,חברי מחתרת בת-עין,דני טיקמן,יגאל עמיר,חגי עמיר?  אני חושב שאם הממשלה משחררת טרוריסטים ערבים שרצחו יהודים אליה לשחרר גם את עמי פופר ושאר האסירים היהודים מסכים איתי? איך ניתן לפעול בנושא הזה?

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 27, 2007, 13:05:50 »
שלום לך,
יש הרבה אנשים בישראל שהם כן תומכים ברעיון של חזית אבל הם בכול זאת מצביעים ל- ליכוד,ליברמן-דוברמן,ש"ס וכו'..
איך אתה חושב שבבחירות הבאת יהיא אפשר לימשוך אנשים כדי שיצביעו לחזית?
אתה לא חושב שצריך לעשות כול מיני דרשות והרצעות ברחבי הארץ כמו שכהנא היה עושה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלה נוספת
« להגיב #7 ב- : מאי 28, 2007, 20:29:50 »
1.מה אתה חושב על ג'וליאן ספיר הצרפתי שחיסל נהג-מונית ישמעאלי?
איך אפשר לסייע לאסירים היהודים המסכנים? למה משחררים מחבלים ערבים ואותו ואת עמי פופר ושאר האסירים היהודים לא?

2.מה אני צריך להגיד לשמלאני שאומר לי שלא כל הערבים שונאים אותנו? הם אומרים שיש ערבים "שהם חילוניים
והם רק רוצים להתפרנס בכבוד" מה אני צריך לענות-להם?

ומה עונים לשמלאנים שטוענים שהאצ"ל והלח"י היו גם טרוריסטים?

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #8 ב- : מאי 28, 2007, 22:27:20 »
שלום איתמר
רק שאלה אחת
1.מה דעתך על הבחירות בתוך מפלגת העבוד השמאלנית קיצונית?
לדעתי צריך שאיילון יבחר כי הוא רוצה גם ככה לצאת מהממשלה ואז כשיבחר יצא מהממשלה העם יבחר "ימין"(ביבי)
ואז יש סיכוי לחיים בן פסח לעלות למדינה
וביבי לפחות כראש ממשלה עשה את המינימום שגם זה טוב כי השמאל לא עושה אפילו את זה אלא רק הופך את הדברים ליותר גרועים.
אז שוב תודה מראש
wakeupisrael

ורפואה שלמה לאמך
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד כמה שאלות לאיתמר
« להגיב #9 ב- : מאי 29, 2007, 21:30:06 »
1.איך אנשי השמאל הקיצוני דוגמת פושעי-אוסלו(יוסי ביילין,יוסי שריד,שמעון פרס,אורי אבנרי,גדעון לוי) לא מתביישים במעשיהם שבעקבותם  נרצחו 1500 יהודים? איך הם עוד מעזים להטיף לנו ללכת בדרך ההתאבדוית שלהם ומנסים להחדיר לעם-ישראל את האידיאולוגיה השמאלנית-בוגדנית שלהם?(בעזרת התקשורת)? איך הבוגדים האלו  לא מתביישים להסתכל לעיננים של כל יתומי אוסלו ? איזה הסבר יש לכך מבחינה הלכתית? כי זה פשוט טירוף.

2.מי הם אותם האנשים המכונים "האליטות" השולטים בחיינו ומכתיבים לנו מה לעשות ועושים דה לה-גיטמציה לכל אדם המערער על שלטונם(הרב מאיר כהנא זצ"ל-הי"ד,(רחבעם זאבי(גנדי)הי"ד)? מי הם אותם אנשים הרודפים אותנו מי הם אותם אנשים אשר סותמים פיות ? אתה יכול להסביר לי מי הם ואיך הם פועלים ואיך אפשר לפעול נגדם וגם איך הגענו למצב שבו הם שולטים כאן? תפרט לי בשמות באיזה שמלאנים-מתיוונים מדובר טוב?

3.מה אתה חושב על זה שמדינת-ישראל בטיפשותה ותמימותה מעניקה "מחוות-הומניטריות" לערבים הנאצים מעזה אשר רוצים להשמידנו? מה הטימטום הזה?

4.למה הממשלה מוכנה לשחרר מחבלים איסלאמונאצים שידייהם מגואלות בדם-יהודי ומצד שני היא לא מוכנה לשחרר את האסירים היהודים-ביטחוניים כמו: עמי פופר,חברי מחתרת בת-עין,יונה אברושמי,דני טיקמן,יגאל עמיר,חגי עמיר?

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 31, 2007, 16:05:33 »
שלום רב,

איך לדעתך אפשר לשכנע את העם שכן צריך לגרש את האויב הערבי וכן צריך מדינת הלכה??

ישר כח על מה שאתה עושה ושהקדוש ברוך הוא ישמור עליך.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 31, 2007, 16:38:49 »
1)מה יש להגיד לנו על מה שקרה בחברון אם השמאלנים ימח שימם והערבים שבאו ועשו בעיות
ואישתך שתיחיה יצאה כנגדם..
אני חושב שצריך לטפל בהם ביד קשה ובזרוע נטויה כי לדעתי הם לא חלק מעם ישראל הם ערב רב.

תודה וכול טוב.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איתמר איה הקישור לשיר של עמיר בניון
« להגיב #12 ב- : יוני 01, 2007, 10:51:55 »
זה הקישור לשיר של עמיר בניון:

http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/946266

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : יוני 04, 2007, 22:48:14 »
שלום לכולם.

אני כותב את הדברים ערב ההפגנה של ארגון הבוגדים שלום עכשיו בחברון וערב מצעד התועבה שאמור להערך בירושלים. מה שאומר שכולנו חייבים להיות מגוייסים נגד עוכרי ישראל למיניהם וכך אני משתדל לעשות. על כן האיחור בכתיבת תגובה זאת ובשל כך הקיצור המתחייב בכתיבת התשובות :

1. לבייקר ידידי , מסכים איתך בהחלט כי היום העם בעד גירוש האוייבים אך לצערי במבחן הקלפי זה לא ממש משקף....אם הדברים שכתבתי בפעם הקודמת נשמעו כמי שמכיר בכשלון אז כפי הנראה שלא הובנתי נכון. עצם זה שאנחנו קיימים זו הצלחה. עצם זה שאנו מפיצים את הרעיון זה הישג. אודה ולא אבוש שבבחירות הקודמות התאכזבתי, ציפיתי ליותר קולות, ליותר מצביעים וליותר אמת בדברים של עשרות אלפים שניגשו אלינו ברחוב ואמרו ש"הפעם נצביע לכם" - אבל יחד עם זאת התוצאה בבחירות הקודמות בודאי שלא גורמת לי יאוש ואינני חושב שהיה כישלון. הפצת המסר זה הישג. הפצת הרעיון זו הצלחה ועצם הצבת הנושאים שאנחנו מאמינים בהם על סדר היום הציבורי זו הצלחה כבירה.

2. הצטערתי לשמוע שאחיך נרצח על ידי בני עוולה. מי ייתן ולא תדע עוד צער. אגב, מתי זה קרה ואיך ?אם תרצה תרחיב בנושא אפילו בפרטי.

3. לרן הכהניסט. לא חזרת אלי עם הנושא של אותה משפחה שגרה סמוך לביתך. מכל מקום ולפני שאני משיב רק הערה קטנה - עם כל הכבוד לרשימה שכתבת אינני חושב שאביגדור ליברמן ראוי לשבת לצד הרב כהנא ו/ גנדי. ליברמן הוא פוליטיקאי שמדבר רבות אך במבחן התוצאה הוא נכשל שוב ושוב ושוב. הוא היה מנכ"ל משרד ראש הממשלה בעת שביבי מסר את חברון. הוא שימש כשר בממשלת שרון שהיוותה גשר לגירוש וגם היום הוא ממשיך לשבת בממשלת אולמרט שמחפש ויתורים והתרפסות. ולגופם של דברים אני בודאי מסכים איתך שיש מקום לפעול נגד המקום שמתקרא בית המשפט העליון. רק היום ישבתי שם בעתירה נגד שלום עכשיו שיגיעו לחברון ושוב ניתן היה לראות איך למען אנשי השמאל השופטים יוצאים מגדרם ומתעלמים מכל ההלכות המשפטיות שקבעו ( האם למרזל ולי היו מאפשרים להיכנס לאום אל פאחם ?....).

4. אפשר למנוע מהסוטים לצעוד בירושלים ואפילו ניתן לעשות כך בצורה חוקית... אם נגייס כמאה אלף בכניסה לירושלים בעת המצעד לא יהיה מצעד !!! אם יתגברו המחאות נגד המצעד לא יהיה מצעד !!!!

5. יחסי לקבוצות השונות שהצגת הוא כדלקמן : אינני פוסל כל זרם הפועל לפי ההלכה ותורת ישראל הווה אומר חסידים או ליטאים, אנשי כיפות סרוגות או חרדים. באשר לרופרמים כאן אין לי אלא לצטט את דברי מורי ורבי הרב כהנא שגינה אותם ויצא נגדם כאשר הם פוסחים על שני הסעיפים , משמיטים קטעים מתורת ישראל ובוגדים ברעיון היהודי.

6. ושוב לרן הכניסט: קודם כל אין לך ממה לפחד בעניין תיק פלילי . זה באמת לא סוף העולם אבל יחד עם זאת חשוב לציין כי חזית יהודית היא תנועה חוקית , מפלגה רישמית בישראל ואין כל סיבה שיפתח נגדך תיק בשל פעילותך במפלגה זו. כמובן שאם תגיע להפגנה ותחסום כביש או תעשה דבר חריג יפתח נגדך תיק. אינני בטוח שזה סוף העולם אך לשאלתך בהחלט ניתן להיות פעיל גם ללא תיק במשטרה.

7. ובעניין שחרור האסירים. התחלנו כפי שבטח שמעת בקמפיין שאומר שאם ברגותי הרוצח ישתחרר אין כל סיבה שעמיר ישאר בכלא. נמשיך להפיץ את קמפיין זה שוב ושוב.

8. לרק כהנא. אינני פוסל כמובן דרשות והרצאות אך צריך להבין שהיום האמצעים השתנו . בזמן הרב היה צריך להגיע  ממקום למקום בשביל 10 אנשים אך היום בעידן האינטרנט יש כלים נוספים וזאת כמובן מבלי לפסול את הכלים הישנים.

9.ושוב לרן. אינני תומך בהרג של ערבים. אמנם אנו במלחמה ובמלחמה כמו במלחמה אך אני אישית מעדיף לגרש את האוייב מהארץ וחושב שעל הממשלה מוטלת המשימה לעשות זאת.

10 ארגון חוננו בראשותו של ר' שמואל מידד עוזר לאסירים.

11. אני בהחלט מסכים שלא כל הערבים שונאים אותנו אבל רובם כן. יתרה מזאת , אין לנו כאן עניין עם ערבי באופן פרטי. יש כאן עם שרוצה להשמיד אותנו ( במקרה הרע ) או חומד בארצנו ( במקרה הפחות רע...). אנחנו - בניגוד לשמאלנים - מבינים את הערבים. יודעים שהם לא יסתפקו רק בחברון ושכם ועזה אלא בשייח מוניס ( רמת אביב ) קסטינה (קרית מלאכי) ועוד ועוד. דווקא בשל כך אנו רוצים לגרש את האוייב הערבי.

12. אפשר גם אפשר לשכנע את עם ישראל לגרש את האוייב. זה תלוי בנו ובמסירות נפש שנשקיע לשם כך.

13. באשר לאירוע עם רעייתי. הגיעו לכאן קבוצה של אנשי שמאל, אנרכסטים ועוד פורעי חוק יחד עם ערבים והשתוללו על הגדרות. הם עושים זאת הרבה פעמים ומנצלים מצב שהגברים בעבודה אז אשתי היקרה עשתה מעשה וזרקה ביצים לעבר כמה מהם ואגב גם פגעה.... אמרנו שמדובר בפרובוקציה של אנשי השמאל שבאים לכאן פעם אחר פעם במטרה לעורר מהומה.

14. ולשאר שאלותיך רן הרי הם שאלות רטוריות ואני מסכים לרוב הדברים שכתבת.

באהבת ישראל.