כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 29 במאי**  (נקרא 6384 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
שינוי במדיניות התוכנית! חובה לקרוא!:
לפי בקשת חיים בן פסח כל גולש יכול לשאול שאלה אחת בלבד, השאלה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות ארוכות ומסורבלות מידי.

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו, חשוב לכתוב קצר ולעניין, בלי דיבורים מיותרים.
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.

בייקר

• אורח
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 29 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 22, 2007, 14:06:25 »
בסיפרו המצויין של הרב כהנא זצ"ל:"סיפורה של הליגה להגנה יהודית"הוא ניבא התגברות האנטישמיות בארה"ב גם על רקע תבוסת ארה"ב בוייטנאם והאשמת היהודים הליברלים בבגידה בארה"ב על רקע התנגדותם למלחמה.האם האניטשמיות גברה ב30 השנה האחרונות בארה"ב כי הקומוניזם בסופו של דבר נפל?!
הערה:הפתרון של הרב כהנא זצ"ל הוא עליה לישראל של כל היהודים בארה"ב והוא אכן נתן דוגמא אישית.אני כציוני תומך בפתרון הזה של הרב שמתבסס על ההלכה ומצוות ישוב ארץ ישראל.
אני מודה לך חיים על כל הזמן שאתה מקדיש לנו ועל כל מה שאתה עושה למען המטרה הקדושה.
« עריכה אחרונה: מאי 22, 2007, 15:11:16 על ידי בייקר »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 22, 2007, 16:02:03 »
לחיים שלום,
אני חושבת שכדאי  שתוריד את הסרטון ברזיליה הוא לדעתי מזיק יותר מאשר מועיל.  הראתי אותו לכמה מידידי (דווקא המעטים הימניים)  והם מאד לא אהבו את זה שבחרת דווקא איזה אשה שחורה ל"עלות עליה". זאת לא השאלה זו רק הערה. TAKE IT OR LEAVE IT
שמעתי את הערותיך בקשר ללימוד שפות והרשה לי לחלוק עליך. להלן דעתי בקשר לשפות.
אני חושבת שללמוד ערבית חשוב מאד כי חשוב להכיר את האויב והרבה אנשים לא יודעים מהו האיסלם כי הם שומעים רק את המשכילים שבהם. אני מקוה שיבוא יום ולימוד זה יהיה מיותר כי אויבינו יהיו רחוק מאיתנו.
אמרת שאתה לא רוצה שידעו אנגלית יותר מדי טוב כדי שלא ירדו לאמריקה. הנה אתה העברית שלך לא מושלמת ואתה רוצה להגיע לארץ. מי שרוצה לרדת לאמריקה יעשה זאת עם אנגלית גרועה או טובה. לעומת זאת אנגלית היא שפה בין-לאומית  וזוהי השפה המדעית היום. אנגלית נחוצה על מנת להבין מה קורה בעולם  ולהתחרות בשוק חופשי עם תעשיות אחרות בעולם (זכור שאתה בעד לבטל את הסיוע האמריקאי לישראל) לא לדעת אנגלית היום ולהסתכל מגבוה על כל העולם זו חוכמה קטנה מאד.
לגבי עברית:  הייתי רוצה שהעברית בפי הצעירים תהיה יותר עשירה ובלי שגיאות כתיב. לצערי, הקריאה זה לא הצד החזק של הנוער היום.  למשל גם בין הנואמים בפורום נכבד זה יש כאלה שאינם יודעים את ההבדל בין זכר ונקבה כשסופרים. הייתי גם רוצה שאנשים יהיו יותר מודעים לכך שעברית היא שפה מאד מיוחדת מלאה משמעות ששום אות ושום מילה בה לא מקריים,  ומי שחוקר אותה וגם מאמין באלוהים יודע שהיא  נתנה לנו ממנו. אולי בעתיד אני אעשה פינה על "גאוניותה של עברית"...
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 13:55:24 על ידי zipora »

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 23, 2007, 22:24:41 »
מהי עמדת הימין האמיתי ביחס לפורנו וזנות? אם תהיו בשלטון תוציאו אותם מחוץ לחוק? האם אתם בעד לגליזציה של הזנות כמו בהולנד?
אם תהיו בשלטון האם תפעילו צנזורה על האינטרנט כמו בסין, בצפון קוריאה ובמדינות מוסלמיות?
מה עמדת הימין האמיתי ביחס לפורנו ישראלי? (בשנים האחרנות מופקים בישראל יותר ויותר סרטים כאלה).
« עריכה אחרונה: מאי 23, 2007, 22:25:19 על ידי מר מקלדת »

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 23, 2007, 22:25:07 »
חיים שלום וישר כח.

בעבר ציינת שכאשר תוכל לעלות לארץ תקים את מפלגת הימין האמיתי. השאלה שלי היא למה לחכות עד אז?

אז נכון שאתה המנהיג אבל  אני בטוח שאחרי מיונים וחיפושים תוכל למצוא מישהו בארץ עם מספיק כשרון וכריזמה שיוכל להקים את המפלגה בארץ, לפחות עד שאתה תוכל לעלות, לא חבל על הזמן?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 23, 2007, 22:50:12 »

חיים שלום רב,

השבוע רציתי לשאול אותך משהו קצת אישי..:

מדוע ואיך חזרת בתשובה? האם קיבלת על עצמך תשובה רק מפני שהיית מושפע מרבנוּ הקדוש השם ייקום דמו?
או בגלל עוד כל-מיני סיבות?

ולסיום אני רוצה להגיד לך שלדעתי אתה צריך לכתוב ספר על כל הפעולות המעניינות והנועזות שהייתם עושים בליגה!

לדעתי הספר שגְדול-דורנוּ כתב זה לא מספיק.. לדעתי גם אתה צריך לכתוב..
כל בן אדם בישראל שאני מספר לו על המיבצעים שהייתם עושים שם - ישר קופץ ואומר שאתה גיבור! ושזה ממש יהייה פשע אם בסופו של דבר מדינת ישראל לא תיתן לך לעלות.

שלום וכל טוב, ושהקדוש ברוך הוא ימלא את כל מִשאלות-לִבְּך.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 23, 2007, 22:52:28 »
כל הכבוד לתוכניות של הפורום ומגשיו הם בהחלט נותנים הרגשה שאכן יש באמת יהודים טובים שאיכפת להם ממה שקורה כאן, שאלתי היא היות ומועצת {יש"ע} פש"ע מנסה שוב לקום על גרורותיה ולהמשיך להזיק ולחבל במאבק האמיתי לשלמות הארץ {כי זה תפקידם היחיד, למרות שהם אומרים ההפך} באיזו דרך לדעתך צריך לפעול נגדם בצורה הסברתית כדי להזהיר את הציבור לא ללכת שבי אחרי קסמיהם בשביל שלא ניפול שוב בפח שהם טומנים לנו במסגרת עבודתם עם הממסד כי אם חלילה הם יצליחו שוב  לקבל את אמון הציבור זה יעלה לנו בהתיישבות ביהודה ושומרון

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #7 ב- : מאי 24, 2007, 00:37:16 »
לחיים שלום!
כל הכבוד על כך שאתה משקיע מזמנך לענות על שאלות הגולשים בפורום האיכותי והמצויין הזה!
יש לי שאלה אליך גם בשבוע זה והיא:
ראיתי שאתה תומך בשלטון מלוכני בארץ ישראל,האם כוונתך למלך שישלוט בארץ ישראל כמו בימי התנ"ך?
אם כן דבר זה לא יוצר בעיה?,מכוון שבכתובים רשום שהמלך צריך לבוא מבית ישי משמע משושלת דוד,איך יתכן שנצליח לגייס למשימה חשובה זו מלך שהוא מבית דוד אם אין לנו שום נתון מדעי או תורשתי על כך שאותה שושלת אכן נמצאת עמנו בארץ ישראל?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 24, 2007, 13:51:51 »
חיים שלום רב !
מה דעתך על כת הרפורמים ? ומה אתה חושב על הקראים ?

שבוע טוב .  :)
« עריכה אחרונה: מאי 29, 2007, 11:02:48 על ידי Dexter »

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 24, 2007, 14:25:37 »
שלום חיים בן פסח אנימניח שראית כבר שיש עתירה לבג"ץ להחזיר את כ"ך לחוק למרות שאני חוזה שזה לא יקרה מסיבות ברורות.
שאלתי היא אישית והיא ממה אתה מתפרנס וכשבעזרת השם תעלה לארץ איך תתפרנס פה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלה לחיים
« להגיב #10 ב- : מאי 24, 2007, 20:12:44 »
מה אתה חושב על הפשיעה הגואה במדינה? איך ניתן להוריד את עיקפי הפשיעה?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 24, 2007, 23:47:18 »
חיים שלום רב,

היחס בין יהודים כהניסטים לרב כהנא,  היחס בין חסידים לאדמו"ר, היחס בין חרדים אחרים (ליטאים, ש"סניקים) למר"ן שלהם, מה מאפיין ומה מבדיל בין היחסים האלה? האם אתה באופן אישי חסיד של הרב כהנא?

מנותק jdl4ever

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 25, 2007, 07:36:06 »
שלום חיים.  למה החרדים אמרו שקול אשה אסור.  בהנביא יש נשים אמרו שירה.  מה הרב כהנה אומר אל זה?

yacov

• אורח
« להגיב #13 ב- : מאי 26, 2007, 21:09:59 »
בס"ד

שלום חיים,

האם ממשלה כהניסטית תפסול שימוש באינטרנט בשבת? האם ממשלה כהניסטית תפסול שימוש בטלפון בשבת?

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 00:04:35 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #14 ב- : מאי 27, 2007, 11:25:53 »
שלום חיים היקר,

* קודם-כּל אני מזכיר לך שאתה יכול לקרוא לי בְּקיצוּר "גם בשן",
         כמו שסיכּמנוּ בַּתכנית בּאנגלית
(כך זה גם יחסוך לך להתבלבל
         בַּחיריק מִתחת לַגימ"ל בְּ-'גִלעד' ::)).

מִדי פעם מִתקשרים אליי מִמועצת פש"ע כדי לבקש תרוּמה כספית. עד לִתקופת הגירוּשׁ הייתי תורם ועוזר להם ככל יכולתי. מאז הגירוּשׁ אני כבר לא תורם להם יותר. כשהם מתקשרים אליי, אני מִתעמת איתם בַּטלפוֹן, והם נְבוכים ולא יודעים מה לענוֹת לי. אחרי כמה חודשים הם מתקשרים שוּב וּמנסים עוד פעם לשכנע אותי לתרום להם, אבל אני מסרב תמיד באופן נחרץ.

האם לדעתך אני פועל נכונה בכך שֶׁהִפסקתי לתרום להם? או שכּדאי בּכל-זאת לתרום כּי המטרוֹת שלהם עכשיו הן עזרה לַמתנחלים החלוצים בִּיהוּדה וּבשומרון ולכן בסך-הכּל אין שוּם סיבה לא לתרום לְמטרוֹת נעלוֹת וּקדושׁות אלה?

היערה לגבי שְׁאלתי מהשבוע שעבר:

לגבי לימוּד ערבית (Arabic) בבתי-ספר בְּישראל – כַּמוּבן לא התכוונתי שנתחיל לִלמוד ערבית בשביל לדבּר ערבית אחד עם השני חלילה! אלא שישׂראלים יידעוּ לִקרוא וּלהבין את הקוראן ואת החדית' וישׂכּילוּ לראוֹת בעצמם אילוּ סכּנוֹת צְפוּנוֹת לנוּ בְּתוֹך כּתבי-הקודשׁ של הדת המוּסלמית. כּמוֹ-כן כדי שנדע מה בּאמת אומרים עלינוּ בַּתִקשורת הערבית.  נִראה לי שכּל-עוד אנחנוּ חיים כּאן, בְּלב סביבה עויינת שׁורצת זאבים פִּראיים שֶׁשְּׂפת-דיבּוּרם היא ערבית, ולא אנגלית, - יש חשיבוּת בְּרוּרה (ולוּ מִתוך כורח-הנסיבּוֹת הנתוּן כָּרגע) לדעת ערבית מדובּרת שוטפת כְּ"מִצרך בסיסי" לכל עת צרה וצוּקה. לכן שָׁאלתי לְדעתך בַּנושׂא. [עריכה: ראיתי שגם ציפורה דיברה על זה בַּשאלה שלה, לכן אין צורך שתגיב גם להיערה זוֹ.]

היערוֹת לגבי הפינה "רגע של עברית" מהשבוע שעבר:

:X: 1). Karate הוגים בעברית כך: Karateh (קָרָטֶה),
        ולא כך: Karatih (קָרָטִי).
        [.Don't forget that the stress is on the last syllable]

:V: 2). Siberia היא SIBIR (סִיבִּיר).

:V: 3). קַטְנוּנִיּוּת <-> "pettiness".

:V: 4). נכון מה שאמרת בַּתכנית הקודמת:
מעט מאוד אנשים באמת יודעים (וּמיישׂמים) את הכללים ואת החוּקים בְּדקדוּק - אבל זה בדיוּק העניין -> שאתה, דווקא אמריקאי שלא נולד ולא גדל בּארץ-ישׂראל -> מִתלהב, יודע וּמיישׂם לתִפארת את כל הכללים המחמירים בּיותר בַּשׂפה העברית בְּתוך הדיבּוּר השוטף שלוֹ!!!!! זה כל העניין!! וזאת בדיוּק הנקודה!!!....

זה היה הדבר ש"היפנט" אותי למִן התכנית הראשונה שלך ששמעתי, לפני כשנה-וחצי. - מייד הִבחנתי שאתה מִתלהב באופן יוצא-מִגדר-המקובל לגבּי השׂפה וזה הִקסים והדהים אותי לחלוּטין (!!!)- עוד יותר מאשׁר המסר האידיאולוגי שלך שהחליק אצלי בּטִבעיוּת אל תוך מערכת-ההיגיון.    לא האמנתי! חשׁבתי לעצמי: כיצד לעזאזל הוּא מַכּיר את כל חוּקי-ההגייה הנדירים הללוּ, שידוּעים בדרך-כלל אך-ורק לִ"מְטורפים" כּמוֹתי..? איך זה ייתכן? הרי הוּא אפילוּ לא גדל בָּארץ..! מאיין לוֹ כּל החוקים שהוא יודע אותם בצוּרה כל-כך פִּלְאִית וּמעוררת הִשׁתאוּת!? והוּא מקפיד לבטְאם בְּדיבּוּרוֹ השוטף באופן כּל-כּך אדוּק, מוחלט.., כִּמעט אובּססיבי!

הִרגשׁתי שזה לא טריוויאלי. זה חייב לבוא מִמשׁהוּ הרבּה יותר גדול, מאיזוֹשׁהי קונספציה הרבּה יותר רחבה. זה חלֶק מאהבת-ישׂראל שלך. זה חלֶק מאותו קומְפְּלקס, מאותה תפיסת-עולם שלמה, מאותו "עולם-ערכים שלם" - שהשׂפה היא רק חלֶק ממנוּ. מייד הזדהיתי עם זה, מִפּני שכך זה גם אצלי!! :) - גם אני מִתלהב מהשׂפה - כחלֶק מ"עולם-ערכים שלם" שאני מאמין בו ושואף להגשמתוֹ.

כּן!- אני אכן אומר "NEIYAR" ולא "NIYAR"; אני אומר "דEי נִרחב" ולא "דAי נִרחב" ("דEי" זה תואר-הפועל, בּעוֹד ש-"דAי" זה תואר-השׁם); אני (משתדל) להקפיד על חוקי הבומ"פ; על בג"ד-כפ"ת; וכו'...

אני חושב שהעִברית של המילון ושל התנ"ך היא העִברית הנכונה ועל-כן אנחנוּ מחוייבים לשאוף אליה גם בָּעִבְרית הַמדובּרת של היום-יום כּפי שאתה עושה, חיים.  כך שאותךָ אני בוודאי לא צריך לשכנע או להוכיח שזה ריאלי. אתה בעצמך מוכיח וּמגשים זאת בְּדיבּוּרךָ השוטף בְּכל רגע. וֲאני מאמין בְּעומק-לִבִּי שיום יבוא ואתה עוד תגשים גם את עולם-הערכים השלם כולו!

באהבה רבה, :smil020:

גם בשן...
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 03:26:18 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 27, 2007, 12:58:28 »
שלום,
האם חשבת כבר איפה אתה רוצה לגור כאשר תעלה לארץ?

מנותק ארקדי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 29, 2007, 00:41:11 »
צהריים טוב לחיים בן פסח תודה על התשובות שלך וההסבר שנתת. אני גם רוצה שתהיו תנועה המונית. אני פשוט מתגעגע לימים שליהודים היה ביצים.
זה מעציב אותי קצת כי הימים של כהנא וגולדשטיין ואנשים שבאמת לא מפחדים נעלמו
והיום כולם רוצים להזהר ולהיות עדינים ונחמדים. אבל אני הבנתי אותך חים ואני מקבל את זה.

חוץ מזה אמרת למאזינים שאנשים לא רוצים לשמעו תוכנית של  3 שעות אז אני חושב שאתה טועה! אני מאוד נהנתי בעבודה לשמוע אותך בטייפ שלי
אני הצעתי בפורום לעשות תחנת אינטרנט של כהניסטים בפורום שיעשו טוק שואוס על המצב אבל המנהל בייקר ירד עליי בציניות נגדי אז ויתרתי על ההצעה הזו
אז בנתיים מה שהכי קרוב לי לרדיו לילי בעבודה זה התוכנית הנפלאה הזו שאמנם יש לי אותה רק פעם בשבוע אבל כל שלישי בלילה זו המשמרת הכי מהנה שיש לי כל השבוע.
ומי שזה ארוך לו תמיד יכול להעביר קדימה חיים אבל אם אתה לא עייף ואתה באמת נהנה אנחנו גם נהנים ואפשר אפילו תוכנית של 4-5 שעות כי זה כיף לשמוע אותך כל הזמן.

יש לי גם השבוע שאלה:

מה נעשה אם שדרות תיפול? היא הופכת להיות לאט לאט עיר רפאים ואין לנו מנהיג אנחנו כמו יתומים. ונראה שהערבים בסוף יכבשו את שדרות וימשיכו לאשקלון בקצב הזה.

ובגלל שהמנהלים מחקו אותי אז אני נאלץ להשאיר את השאלה השניה שכתבתי כאופציה זאת אומרת רק אם בא לך לעזור לי ולתת לי עצה מלבד השאלה שכבר שאלתי ואם כן אז הנה היא:
שמעתי שאתה עושה התעמלות רציתי לדעת אם אפשר לקבל ממך קצת טיפים לשריפת שומנים ואולי תרגילים שאתה עושה להראות כזה רזה וצעיר
אני בעבודה יושב כל הזמן אז אני כל הזמן משמין ורציתי לקבל ממך עצה אם אתה מתמצא בזה

תודה ארקדי.

בבקשה אל תמחקו אותי שוב פעם כי לא ראיתי ששינתם את החוקים וקיצרתי את ההודעה.
תודה.
« עריכה אחרונה: מאי 29, 2007, 00:46:53 על ידי ארקדי »

מנותק ימני מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלה לחיים..
« להגיב #17 ב- : מאי 29, 2007, 16:55:46 »
חיים שלום, מה שלומך?
דע לך שאני מאד מזדהה עם האידאולוגיה שאתה מציג בסרטונים שאתה מעלה באינטרנט.
גם אני מזמן הבנתי שאין מנוס מלספח לעצמנו, עם ישראל, את יהודה ושומרון ולסלק את הערבים הנמצאים שם לירדן.

מה אתה חושב על התבטאויותיו של ח"כ אפי איתם בספטמבר האחרון שבהן קרא לגרש את רוב הפלשתינאים מהגדה, ואת ערביי ישראל מהמערכת הפוליטית; לדבריו, חלק מהפלשתינאים "יוכלו אולי להישאר בתנאים מסוימים, אך רובם יצטרכו ללכת"; את מנהיגי הערבים בישראל כינה "חבר בוגדים ??

בעבר טענת שהמפד"ל היא רק עוד מפלגה מהממסד, האם אתה חושב כך גם לאחר התבטאויותיו של איתם?