כתב נושא: יש לי שאלה וגם הצעה לכולם פה בבקשה אני מבקש מכולם להיכנס.  (נקרא 3037 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תראו בזמן שחלק גדול (ליתר דיוק כמעט כולו) מהפורום/תנועה הזאת חי בארץ ישראל המנהיג שלנו או לפחות מי שאנו שומעים כל היום מקשיבים לו שואלים אותו שאלות בעצם מי שיסד את כל זה בארה"ב הארורה! לפי דעתי אנחנו צריכים לעשות מאמץ גדול כולנו ביחד לגייס כסף, תורמים, פעילים ולהתחיל לפעול למען עלייתו לארץ של חיים בן פסח!
כולנו יודעים שאנחנו נצא למאבק קשה מאוד ולרוב לא יבטיח לנו כלום אבל אנחנו חייבים לעשות משהו בנושא הזה!
גם שידוע לנו שיש 0.01 אחוז של תקווה!
אני מאמין שאם נפעל ביחד נשלח בקשות/מכתבים/אימיילים לשרים חברי כנסת נפרסם במודעות/כרזות/סיטקרים נגייס תומכים נפרסם באינטרנט נעשה משאלים סקרים אולי בסופו של דבר נצליח לעלות את חיים שלנו לארץ ישראל בעזרת ה'!
אני רוצה לשמוע את הדעות של כולם פה בקשר לנושא מה אתם חושבים האם כדי להתחיל בזה למה כדי איך מתי פשוט הכול!
זה חשוב לי בבקשה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2006, 22:24:49 על ידי Kahane Was Right »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: יש לי שאלה וגם הצעה לכולם פה בבקשה אנ
« להגיב #1 ב- : דצמבר 18, 2006, 20:59:27 »
אני מבקש בבקשה תעירו את הנושא הזה הדעות שלכם חשובות לי ולכולם!
אנחנו צריכים להתחיל לדון האם לפתוח במאבק לעלייתו של חיים בן פסח או לא!
בבקשה אני מבקש מכולם תגיבו תעירו את הנושא תגידו את הדעות שלכם במה תוכלו לעזור בבקשה!
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2006, 21:00:08 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
כולנו מסכימים איתך, אני בטוח. הבעיה היא שאנחנו מעטים מידי מכדי לנהל מאבק רציני.אבל אפשר לנסות.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תתחיל לשלוח מכתבים:
שם החבר כנסת, כתובת: משכן הכנסת, הקרייה, ירושלים 91950.
תתחיל לשלוח מכתבים לכל הח"כ שאתה חושב שיוכלו להועיל, למרות שלי בכל אופן קשה להאמין שזה יזיז משהו למישהו.
אם אתם רוצים להחזיר אותו אפשר רק בדרך אחת ויחידית - משפטית!! אם תצליחו לדאוג לעורך דין טוב שיערער על הקביעה שאסרה על בן-פסח להיכנס לארץ, אולי בית המשפט יקבל את העירעור ויתיר לו לעלות, למרות שזה ניראה לי כמו סיכוי קלוש, אבל היי היה בעולם ניסים.
אני חושב שפדרמן הוא עו"ד במקצועו תשאל אותו אולי הוא יודע משהו.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חבר'ה, השינוי מתחיל בנו!
ולא משנה מהו מספר הגולשים בפורום, העיקר שכולם מאוחדים בשביל המטרה
אני חושבת, שעדיין חסרה פעילות ענפה של התנועה בארץ, לא שומעים כלום,לא מכירים
אפילו אני לפני שנרשמתי לפורום לא ידעתי מישהו חיים בן פסח, פדרמן וכו'.
אנחנו פשוט לא מובלטים בחברה
מאז שכהנא זצ"ל נרצח משהו חסר לנו במדינה, ואנחנו יכולים למלא את החלל
אז נכון שבארה"ב התנועה הרבה יותר חיה ויש יותר מאמינים אבל אייי אנשים, אנחנו כן יכולים לשנות!!

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: יש לי שאלה וגם הצעה לכולם פה בבקשה אנ
« להגיב #5 ב- : דצמבר 18, 2006, 21:47:45 »
אני מאמין שאם נצא במסע פרסום גדול כגון:סטיקרים, מודעות, כרזות, פירסום באינטרנט רחב, תוכנות מסרים, אימיילים אולי אז נצליח לגייס עוד תומכים ופעילים לימין האמיתי רק ככה שנהיה גדולים נוכל באמת להתחיל להיאבק בממשל הנאצי-שמלאני שיש פה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2006, 21:48:32 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
תבורכו על יוזמתכם.  לדעתי באמת צריך כבר עכשיו להתחיל לחשוב, לתכנן, להכין תשתית ולגייס תומכים.  אבל עדיין לא הגיע הזמן לפעול ולפתוח במתקפה בכל החזיתות.  בעתיד הקרוב (בע"ה) חיים יודיע לכולנו שהגיע הזמן לפעול, ואז הוא ותומכיו בארה"ב (אני ביניהם) יעשו את כל מה שבאפשרותם לעשות מחו"ל, ואתם (במספרים גדולים יותר בע"ה) תפעילו לחץ בארץ.  אני לא חושב שהדרך המשפטית נראית יותר מבטיחה מאשר דרך אחרת---מדינת ישראל אינה מדינת חוק וסדר כמו מדינות נאורות באדום.  שליטיה המתיוונים מעל החוק, וזה כבר ברור לכל אזרח.  עצם העובדה שאולמרט עדיין בשלטון למרות שיש לו פחות מ-17 אחוז תמיכה אומר דרשני.  דמוקרטיה?!  לעג לרש.  אבל, בהחלט, המאבק המשפטי יהיה רק אחת החזיתות, ובנוסף לזה יהיו סטיקרים כמו לשחרורו של יגאל עמיר, עצומות אלקטרוניות, וכו'.  יש לחיים קהל מאזינים וצופים עצום ביו"ש שאמנם אינו משתתף בפורום, אבל בהינתן האות, הם יהיו מוכנים לעשות מה שצריך בשביל להביא ארצה צדיק שעשה כל כך הרבה למען עם ישראל בכלל, ולמען נועם פדרמן ומשפחתו, בפרט.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
אני גם העלתי זאת.צריך רשות מחיים ונעלה את הנושא לטוקבקים.אני אכנס לאתר משרד הפנים וגם אעלה את הנושא כשידונו בעולים אחרים ובנושאי משרד הפנים.אפשר לפעול באינטרנט בלי כסף.