כתב נושא: החיילים שהשתתפו בהתנתקות אחרים על מה שקורה בשדרות  (נקרא 3050 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אין חייל שיכול לומר "לא הזהירו אותי" "לא ידעתי" "ולא שמעתי" הכתובת הייתה על הקיר וההזהרה הוזהרה חזור ובקוש, ולכן אותם חיילים שהרסו את ההתיישבות היהודית בחבל עזה הם אחרים על מה שקוה היום בשדרות, ולנו לפחות נותר להבין מה יקרה {חלילה} בסיבוב הבא אם נפסיד בקרב עם השמאלנים כשהם יבואו לגרש אותנו מיו"ש והתשובה היא קאסם על כל העורף שבמדינת ישראל, כל אחד יסיק לעצמו את המסקנות ממה שקורה ובעיקר למה ואיך הגענו למצב הזה לשמאלנים אסור להיכנע! לשמאלנים אסור לתת לזרוק את כולנו לתהום!

בידנו לעצור את זה

עוד-כהנא-חי!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
כל הכבוד על ההודעה וישר כוח !

ברוך הבא, אחי. :)

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אבישי רביב ????? חחח

לא נראה לי שזה כינוי טוב בפורום של כהניסטים
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
החיילים שהשתתפו בהתנתקות אחרים על מה שקור
« להגיב #3 ב- : מאי 20, 2007, 03:45:48 »
אחי, האם אתה יודע מי היה אבישי רביב?

ואגב, איך הִגעת לַפורום? האם אתה צופה/מאזין לתכניותיו של חיים בן-פסח באתר?

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הוא היה כהניסט שסרח ועבר לשורות המחלקה היהודית של השב"כ , ובצורה הכי איירונית, הם דפקו אותו ברגע שהוא התגלה כסוכן שב"כ ,והשב"כ הראו לכולם איך הם מתייחסים אפילו לאהבלים שמוכנים לעבוד איתם נגד יהודים

בהחלט , אחלה אתר ואחלה תוכניות .

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איך הגעתי לפורום - אני פה כבר כמה זמן אם לא שמת לב חח

הממם הייתי מקשיב מדי פעם לתוכניות המוקלטות שהיו , וביום בהיר אחד ראיתי שזה הפך לוידאוים ויש פורום , אז כמובן שנרשמתי . :)

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
hebraic,

אני יודע שאתה פה כבר הרבה זמן (איך בכלל חשבת אחרת? :) נוכחותך מורגשת וּבולטת!). דבריי היוּ מכוּונים אל חברנוּ הֶחדש בעל הניק המדליק - אבישי רביב (זה שפתח את השרשוּר), ולא אליך. קבל התנצלותי. :-\ הייתי צריך "להפנות" את ההודעה אליו.
סליחה!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אבל hebraic,

טוב שהִסברת את הדברים לידידינוּ הֶחדש פותח-השִרשוּר כדי שיבין מי היה אותו אבישי רביב. אולי זה ייתן לו סיבה טובה לשנוֹת את הניק.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אכן אני יודע מי זה אבישי רביב ואני הכרתי אותו אפילו אישית עוד כשהתנועה הייתה קיימת , ולגבי התוכניות של חיים בן פסח צפתי אולי ב-2 תוכניות והם מאוד מענינות

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אכן אני יודע מי זה אבישי רביב ואני הכרתי אותו אפילו אישית עוד כשהתנועה הייתה קיימת , ולגבי התוכניות של חיים בן פסח צפתי אולי ב-2 תוכניות והם מאוד מענינות
איך איתרשמת מימנו? מאבישי..ומה יש לך לספר לנו עליו..על הבוגד המניאק הזה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הוא היה פחדן שתמיד היה שולח אנשים לעשות לו את העבודה, היה לו כרוז קבוע שהוא היה נותן בו דבר תורה ובגלל שהוא היה אפס ולמעשה הוא לא ידע כלום, אז כל אות בכרוז הייתה בגודל של חצי סנטימטר כדי שלא ישאר מקום, אני חילקתי לו בהפגנות כרוזים ואם יש אפשרות {תגידו לי איך} אני יביא פה תמונה שאני מצולם איתו באיזה כנס שהוא אירגן בבני ברק לפני 12 שנה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
החיילים שהשתתפו בהתנתקות אחרים על מה שקור
« להגיב #11 ב- : מאי 20, 2007, 13:44:34 »
הוא היה פחדן שתמיד היה שולח אנשים לעשות לו את העבודה, היה לו כרוז קבוע שהוא היה נותן בו דבר תורה ובגלל שהוא היה אפס ולמעשה הוא לא ידע כלום, אז כל אות בכרוז הייתה בגודל של חצי סנטימטר כדי שלא ישאר מקום, אני חילקתי לו בהפגנות כרוזים ואם יש אפשרות {תגידו לי איך} אני יביא פה תמונה שאני מצולם איתו באיזה כנס שהוא אירגן בבני ברק לפני 12 שנה

ואווּ, נִשמע מרתק!
נסה להעלות על-ידי לחיצה על כפתור "אפשרויות נוספות" שנִמצא מימין למטה לחלון-ההודעה. אם אין לך שם אופציית העלאת תמונה, זה כנראה מפני שאתה צריך עוד לצבור כמה הודעות בפורום. מִצד שני, לא בטוח שהייתי ממליץ לך לפרסם בַּפורום תמונה שלך (כלומר שאתה מופיע בה). אתה יודע, שב"כ וכאלה.. ;)

אגב, אם אבישי רביב הוא כזה פחדן ואפס כמו שאתה אומר, מדוע אתה נושא בגאון את ניקוֹ?
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2007, 13:46:47 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אם יש איזה איימיל אז אני אשלח את התמונה עכשיו ושיעלו אותה לאתר, לגבי רביב  שמתי את שמו סתם בשביל הקטע {לא שאני תומך בו} הרי כאן הכל וירטואלי ומישהו כאן יכול גם לקרוא לעצמו בשם "אוכל אבנים" מה? הוא באמת אוכל אבנים? לא! הרי שוב כאן הכל וירטואלי, בכל מקרה שמישהו כאן יתן לי מייל ואני אשלח עכשיו תמונה נדירה של הכלב רביב ביחד איתי ועם עוד אישיות מוכרת {שאת פניו אני אטשטש} כי אם יראו כאן מי זא האישיות המוכרת הזאת כולם כאן יהיו בהלם מטורף {ואני בכלל לא צוחק} זאת תמונה שרק לי יש אותה כי היצתלמתי איתו מיד לאחר הכנס בבני ברק
אז יאללה שמישהו כאן יתן לי מייל ושהוא יפרסם אותה באשכול זה מייד, אני מחכה

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלח לי לפה
[email protected]