כתב נושא: **התשובות של איתמר בן גביר לתאריך 23 במאי**  (נקרא 4373 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
**איתמר הסכים לענות לשאלות הגולשים בכל יום רביעי**
**איתמר אדם עסוק מאד ויעדיף שאלות קצרות ויענה כאן**
**אנא מכם כתבו כאן שאלות או הערות לאיתמר בן גביר**
**כל הודעה שאיננה לאיתמר תמחק**
**לבקשת חיים ואיתמר מחקנו את העבר הרע ושמנו אותו מאחורינו:אנא מכם אל תהפכו אשכול זה להאשמות כלפי רוני!!!**

« עריכה אחרונה: מאי 23, 2007, 23:52:08 על ידי בייקר »

בייקר

• אורח
**שאלו את איתמר בן גביר לתאריך 23 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 16, 2007, 22:48:12 »
1.מהם הלקחים שאפשר להפיק מהנסיונות להכנס לכנסת לעומת ההצלחה של הרב כהנא זצ"ל?כמובן שהרב היה גדול הדור.האם עליכם לפנות לקהל יעד שונה נאמר גם חילונים באיזור המרכז?להשקיע פחות במגזר החרדי גם כספית.
הערה:אמרת שהכנסת איננה עיקר הפעילות ואני מסכים אבל זהו נושא מעניין.
אתה מודע לתדמיתכם הקשה בעיני הציבור היהודי שחלקו אף חושש מכם!האם תנסו לשנות תדמית בעזרת תעמולה חיובית ולא שלילית שתדגיש את הפעילות המבורכת שלך ושל מרזל?
למשל הצגתם את פרופסור ישראל חנוגוקלו שהוא אינטלקטאול מרשים.
2.איך אפשר לשכנע חברי כנסת להצטרף אחרי שסירבו או התנתקו?אלדד,אריאל,קליינר,פייגלין.האם אתם שוקלים לפנות לנדיה מטר שתצטרף או למשפחת העצני?
כדאי ללמוד משגיאות עבר ולא לחזור עליהן בכדי לשנות את התוצאה מה גם שאחוז החסימה עלול לעלות?
האם יש רעיון חדש או אמצעי לגייס כספים שזה עקב אכילס שלכם?
אולי יש לצרף סמכות תורנית כרב קרוייזר או הרב עידוא אלבה?
האם שיתוף פעולה אפשרי בין מפלגות ימין ואישים מהימין על אף חילוקי דעות,אינטרסים אישיים ונטיה להתפצל שאופיינית לאנשים עם אידאולוגיה נוקשה.
האם אפשר לצרף את יקותיאל בן יעקב,רבבה ולעבוד בשיתוף פעולה עם הכהניסטים בארה"ב גם בנושא של גיוס הכספים.
3.איך הצלחתם" לנקות" את מרכז העיר חברון מערבים וליצור בס"ד רצף טריטוריאלי של יהודים?האם אתה מודע לכך שביפו מתנהל טרנספר כלכלי שקט של ערבים בידי יזמים שמאלנים עשירים שקנו את הקרקעות עד לטיילת של בת ים ובנו מגדלים מפוארים של אמנים מהבוהמה ושמו בשער שומר ערבי שלא מאפשר לערבים להכנס לבריכה או למתחם והשטח סטרילי מערבים!
זוהי דוגמא אופיינית לצביעות שמאלנית כמו שנאמר: "צדיקים מלאכתם נעשת בידי אחרים" .
חזונו של הרב כהנא מתגשם ביפו 2007 הלכה למעשה בידי שלטון הכסף השמאלני שמפנה ערבים תמורת כמה עשרות אלפי דולרים ומייהד את יפו למען נדל"ן שמאלני!אם לשמאלנים היו ערכים יהודים מצבנו היה מצויין.
4.אנו עורכים אנציקלופדיה יהודית כהניסטית כתחליף לויקיפדיה השמאלנית בשם ישראפדיה.אנו רוצים לעשות ערך "איתמר בן גביר"ברוך מרזל" "נועם פדרמן "כי בויקיפדיה רק מרזל וכהנא זכו לערך משלהם,האם תוכל לעזור לנו בעריכה בפרטים עליך ועל נועם,כי אין עליך ערך שלם באינטרנט?אני יודע שאתה יהודי צנוע אבל זה חשוב לתיעוד.אגב הריב עם ויקיפדיה פרץ כי השמאלנים האלה לא הרשו לנו להכניס ערך "חיים בן פסח" או נועם פדרמן והכניסו את ההשמצות של יאיר קוטלר ימח שמו על הרב זצ"ל.
לחילופין נשמח אם אתה אישית תכתוב את הערך "נועם פדרמן"שהוא חבר אישי שלך וברור שאתה מכיר את הפרטים הביוגרפים שלו וכמו שרואים באתר החזית בס"ד יש לך כישרון כתיבה לא מבוטל.או את הערך מרזל או חזית יהודית לאומית או שתרשה לנו להעתיק את החומר מהאתר כי יש לכם זכויות יוצרים.אפשר כמובן ערכים נוספים על ישיבת הרעיון היהודי,הרב כהנא זצ"ל.או ערכי יהדות.
אני מודע לכך שאתה עסוק מאד.אגב אתה יכול לדבר עימנו במסרים כי הוענק לך צל"ש הימין האמיתי על תרומתך לפורום שלנו...או שנדבר בטלפון בס"ד.
« עריכה אחרונה: מאי 18, 2007, 00:11:49 על ידי בייקר »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #2 ב- : מאי 17, 2007, 20:32:06 »
שלום לאיתמר הגיבור
1.אני מצטער על הבורות אבל האם זכית להכיר את הרב כהנא מקרוב?
2.כאשר בע"ה השם ניבחר לכנסת איך מיבחר לשלטון? יכול להיות שיקרה מה שקרה לכהנא זצ"ל הי"ד השמאלנים יראו שאנו עומדים להיבחר ורוב העם רוצה אותנו ואז יוציאו אותנו מהחוק בגלל כל מיני תרוצים וחוקים שהם יחוקקו נגד הפעילות שלנו  אז מה דעתך נעשה במצב כזה?
כל טוב ותודה מראש
wakeupisrael
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2007, 20:32:54 על ידי wakeupisrael »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כמה שאלות לאיתמר בן-גביר
« להגיב #3 ב- : מאי 17, 2007, 23:03:44 »
1.למה לא נותנים לצה"ל לנצח וקושרים לו את היידים? למשל בעזה שמודיעים לערבים בכריזה שאנחנו הולכים להפציץ אותם(ממש טמטום) או שמעדיפים להכניס כוחות קרקעיים ולסכן את חיילי צה"ל  מאשר לכתוש אותם מהאויר.

2.למה לא הולכים לתמוך בכוחות-הבטחון ולהתעמת עם פעילי השמאל-הקיצוני בבילעין?

3.כמו שאתה יודע הרבה אנשים שהצביעו לישראל-ביתנו של אביגדור ליברמן התאכזבו ממנו ובצדק ולפי מה שאני שומע מאנשים אני שומע שנמאס להם מערבים ושמלאנים ובבחירות הבאות הם אמרו שהם יבחרו רק בנו(חזית יהודית-לאומית) זה רק רציתי שתדע.

4.אתה מכיר את האיש הזה שעצרו אותו רק בגלל שתלה חולצה של כ"ך בתוך המסעדה שלו? הנה הקישור לכתבה:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/024/823.htmlמה אתה חושב על הבולשיביזם הזה?

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד 2 שאלות לאיתמר בן-גביר
« להגיב #4 ב- : מאי 18, 2007, 10:27:08 »
1.מה אתה חושב על הזמר עמיר בניון הוא הוציא שיר נגד החכ"ים הערבים ונגד חיזבאללהhttp://celebs.walla.co.il/?w=/3601/946266 מה אתה חושב על זה שכל אומן שמזדהה עם הימין מיד התקשורת מחרימה אותו? כי התקשורת מחרימה גם את עמיר בניון וגם את אריאל זילבר.

2.איך אתה לא מפחד מערבים? כי הם קרימנליים ובלתי-צפויים איך אתם (שגרים בחברון) לא מפחד בכלל מהערבים שהם פראי-אדם ?
אתה לא מפחד מהם בכלל? תתן לי טיפ איך גם אני יכול לא לחשוש מהם(כי אני קצת מפחד מהם כי הם קרימנליים.)

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 20, 2007, 07:38:44 »
איתמר שלום,
איך אתה חושב שאפשר לשנות את הדעה של הציבור על הכהניסטים? האם אתה חושב שזה אפשרי לשנות את קו החשיבה שהתישקורת
גרמה לכך?
אמא שלי למשל גם הייתה נגד הדעה הכהניסטית והיא אפילו לא ידעה מה זה ביכלל! רק ביגלל שהתישקורת שטפה לה את המוח!
אבל אחרי שאני הסברי לה היא הבינה והיא בעמצה אומרת שכהנא צדק!
האם אתה חושב שזה יהיא אפשרי לשנות את קו המחשבה של העם? כי איך שאנשים שומעים על הכהניסטים הם ישר חושבים "פאנטים" "משוגעים"
כי זה מה שהתישקורת מאכילה אותם!

תודה וכול טוב ויישר כח על העבודה המסורה שלך.
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2007, 07:44:04 על ידי underground »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כמה שאלות לאיתמר בן-גביר
« להגיב #6 ב- : מאי 20, 2007, 22:02:35 »
1.למה השמאלנים לא מבינים שמבחינת הערבים גם הם "מתנחלים"?

2.איך אפשר להיאבק בכל ארגוני השמאל-הקיצוני כמו בצלם,שלום-עכשיו,אנרכיסטים נגד הגדר.?

3.מה אתה חושב על הפשיעה הגואה במדינה? איך ניתן להוריד את עיקפי הפשיעה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד כמה שאלות לאיתמר בן-גביר
« להגיב #7 ב- : מאי 22, 2007, 01:53:14 »
1.למי אפשר לפנות כדי לנסות להוציא  משפחה ערבית שגרה ממולי?
יש איזשהו ארגון שעוסק בזה? אני גר בפסגת-זאב שבירושלים.

גרים ממולי (בשכונה-יהודית)משפחה ערבית הם באו לפה מהכפר הערבי דבורייה שבצפון.

2.האם אתה חושב  שתושביי שדרות המסכנים צריכים להקים מחתרות שיגנו על עצמם?(צה"ל לא עושה את העבודה שהוא צריך לעשות בגלל שקושרים לו את היידים)

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 23, 2007, 21:37:00 »
בס"ד

ערב טוב ומוצאי חג שמח לכולכם.

בשל קוצר הזמן אבקש לענות רק לשאלות הראשונות שנשאלתי ( שאלותיו של בייקר ) כאשר באשר לשאר השאלות אשתדל להשיב עליהן במהלך השבוע הקרוב :

1. שאלתם באשר ללקחים מהבחירות. יש הרבה כאלה אבל אין ספק שהעיקרי שבהם הוא לדעת את האמת .... והאמת מרה עד מאוד. עם ישראל לא ממש איתנו. אני יודע שאולי אני אומר כאן דברים שלא ממש מקובלים אבל מה לעשות זאת האמת. אם עם ישראל העדיף להצביע למפלגת קדימה ונתן לה 29 מנדטים !!!! וזה אחרי שאולמרט אמר שהוא מתכוון לעשות את תוכנית ההתכנסות אז יש כאן בעיה. והבעיה החמורה היא שהדעות של העם הם דווקא דיעות ימניות - אם תשאל את הישראלי הממוצע הוא הרי לא רוצה שהאוייב הערבי יהיה כאן והוא הרי רוצה שארץ ישראל תהיה שלנו והוא הרי נגד נסיגות אבל לצערינו כאשר אותו ישראלי הולך לקלפי הוא מוסגל להצביע לקדימה אולי לליכוד מקסימום לשס ולאיחוד - אבל לא לנו.

2. בהקשר של הסעיף דלעיל אני חייב להוסיף עוד כמה דברים : ודאי שיש כאן גם עניין של כסף ( לשם דוגמא תקציב הבחירות של האיחוד הלאומי היה כ 15 מליון שקל בבחירות האחרונות לעומת מאתים אלף שלנו.... ) , אבל זה באמת לא העיקר ולא התירוץ שהרי אם האיחוד שהוציאו 15 מליון קיבלו רק 9 מנדטים - וזו באמת הייתה אכזבה, הרי הייתה להם צפיה של לפחות 15 - אז מן הראוי שנכיר  במציאות והיא שהעם לא איתנו.

3. בעניין החרדים אני רוצה להוסיף שדווקא בבחירות הללו לא עשינו את הטעויות של ללכת אל החרדים, לא נכנסנו לתוכם, לא היקמנו אותם עלינו, לא גרמנו להם לחשוב שאנחנו רוצים את הקולות שלהם ואז להקים את כל המפלגות והעסקנים והרבנים שלהם עלינו - וזה בכל זאת לא הצליח....  כמו בפעם הקודמת  ( בה כזכור כן נכנסו לתוכם ). אין מה לעשות : הספרדים יצביעו לש"ס כי הרב עובדיה אמר והליטאים יצביעו לאגודה כי הרבנים אמרו והמזרוחניקים יצביעו לאיחוד - מפדל כי הרבנים אמרו. פני הדור כפני הרבנים..... ( ואני ממש לא מזלזל אלא רק אומר את האמת ...).

4. יחד עם כל האמור לעיל אני חייב עוד הערה בעניין הכנסת. אני ממש ממש לא מאוכזב ( אם כי יש להודות ובהתחלה היייתי ). לריצה לכנסת יש הרבה מאוד ייתרונות. זה חושף יותר אנשים לדעות שלנו, זה מאפשר לנו להגיע לכלל הציבור . מתי בפעם האחרונה נתנו למרזל דקות שידור לבד רק הוא מול הצופים ? מתי בפעם האחרונה אפשרו לנו לדבר בקול ישראל בלי לקטוע אותנו ובלי לערוך. הריצה לכנסת יש לה הרבה מאוד ייתרונות ולכן אנחנו לא שוללים על הסף ריצה גם בבחירות הבאות לכנסת

5.  שאלת בקשר למספר אישים : באשר לאלדד ניסנו באמת ליצור איתו תנועה כלשהיא . ברוך הציע לו את המקום הראשון ברשימה משותפת שהייתה אמורה לשאת את התואר המפץ הכתום. ברוך גם פנה לאנשים כמו פייגלין וחבורתו אך לצערי כל אלה משיקולים שלהם לא ממש ששו להקים בלוק משותף וחבל. באשר לנדיה  מטר הרי שמדובר באשה צדיקה ומסורת נפש אבל לא נראה לי שהיא רוצה לכנסת. אני מניח שהיא הצביעה לברוך בבחירות האחרונות אבל אחרי שהיא סירבה בזמנו לגנדי ( הוא הציע לה מקום שני ) לא נראה לי שהיא תהיה מוכנה לרוץ עם ברוך. והשמות האחרים שהצעת בכלל לא פסולים אלא שצריך לזכור ולבדוק עד כמה כל אחד מסוגל להביא קולות ועד כמה האידיאולגיה שלהם מתאימה לרעיונות של חזית. צריך לזכור שהמטרה המרכזית של חזית זה לא להיות בכנסת. לברוך בזמנו היו הצעות מאגודת ישראל ומכל מיני מפלגות אבל מה שחשוב זה לא הכסא אלא האידאולוגיה.

6. באשר לרבנים הרי שהרב קרוייזר שליטא תמך בחזית יהודית וכן רבנים נוספים דוגמת הרב יעקב יוסף ואחרים. יש גם בסיס לכך שהרב אליהו אמר לאנשים להצביע לחזית אם כי לא עשה זאת באותה צורה גלויה שבה פעלו רבנים אחרים. מכל מקום לא חושב שהבעיה זו דמות רבנית. יש לחזית רבנים. יש לחזית אנשים יקרים כמו פרופסור חנקוגלו שהזכרת ואני מציע לארח אותו כאן באתר. מדובר ביהודי יקר ומוסר נפש, פשוט אדם צדיק . מכל מקום גם אם הרב קרוייזר היה ברשימה - והרב קרוייזר הוא הרב שלי  כך שהערכה שלי אליו עצומה - לא בטוח שהיינו נכנסים לכנסת בזכות זה.

7. ונקודה אחרונה בעניין הבחירות ולגבי הזכרת שמו של מיכאל קליינר. מיכאל הוא יהודי יקר וטוב. היינו שותפים שלו בבחירות הקודמות ואנחנו לא נוהגים לירוק על באר שממנה שתינו. יחד עם זאת ובשל האמירות האחרונות שלו ( בעניין הטענה כי האידיאולגיה הכהנסטית גרמה לו נזק ומרזל גרם לו נזק כי ברוך היה "קיצוני מידי ") יש כמה נקודות שראוי להבהיר ולהעמיד דברים על דיוקם. :

א. מיכאל קליינר ביקש לחבור בבחירות של 2003 לברוך לאחר שניסה לחבור לכל מיני גופים ואנשים ולא ממש הצליח.

ב. בבחירות הללו קיבלו ברוך ומיכאל כ 37000 קולות ( שזה הרבה מאוד וחרות הייתה המפלגה הקרובה ביותר לעבור את אחוז החסימה.).

ג. אחרי הבחירות אנשיו של קליינר ביקשו לקחת את כל "התהילה "לעצמם וטענו כי רק בזכות מיכאל קליינר הגיעו אותם קולות....

ד. למרות זאת ברוך מחל  על העלבון. יחד עם זאת התנאי של ברוך להישאר בחרות הייתה שחרות תיהיה תנועה פעילה ולא תופיע רק בבחירות. לצערנו קליינר לא קיבל את התנאי הזה ורצה  מפלגה רדומה שתפעל רק לפני הבחירות - זה לא התאים לברוך ולא ליתר החברים בחזית ולכן כמה חזית כאשר המטרה שלה הוא לא להיות רק מפלגת מדף ולקום לפני בחירות אלא לפעול כל הזמן. תנועה חיה ותוססת ופעילה.

ה. בבחירות האחרונות ברוך רצה להציג הרכב מנצח. הרי אם היה שב וחובר לקליינר זה לא היה נראה טוב והטענה נגדם הייתה יכולה להיות - ובצדק - איך תעברו את אחוז החסימה אם פעם שעברה לא עברתם ?

ו. כמו כן במהלך השנים שעברו קליינר עשה מספר טעויות חמורות וקשות  . אמרתי כבר שלא נירק לבאר שממנה שתינו אבל קשה לי להבין מה גרם לקליינר להכניס נציג של שרון לסוכנות , בזמן תקופת הגירוש.( למיכאל היו נציגים בבחירות לסוכנות והוא עשה דיל והעדיף להכניס איש של שרון דווקא בעיצומה של תקופת הגירוש ).  כמו כן בזמן הגירוש קליינר לא הגיע לגוש קטיף , לא פעל, לא נלחם, בניגוד למרזל ששהה בגוש ימים כלילות עד שקיבל צו הגבלה.( נ.ב. גם החתום מטה היה בגוש קטיף בתקופת הגירוש במלון עד שנעצר וקיבל צו הרחקה מתחומי הגוש וצפון השומרון ).

ז. למרות כל אלה לא אמרנו את הביקורת על קליינר בפומבי . כשמיכאל רץ אמרנו שזאת זכותו למרות שהריצה שלו בסופו של דבר פגעה בנו.

ח. אגב על כל האמירות של מקורבי קליינר בבחירות הקודמות כי קליינר הביא את הקולות קיבלנו תשובה מפורשת ומפורטת בבחירות האחרונות : ברוך קיבל כ 24000 קולות ואילו קליינר קיבל מספר אלפים בודדים....

ט. הצחיק אותנו לשמוע שיש אנשים המגדירים את עצמם כ "כהנסטים " שקראו להצביע לקליינר בפרט נוכח דעותיו העכשוויות כי "דעותיו של מרזל קיצוניות והוא גרם לו נזק... - אז כפי שראינו בבחירות האחרונות קיבלנו הוכחה מי גרם נזק למי - ברוך הוא זה שהביא את רוב הקולות - אבל בכל מקרה קשה לי להבין איך מספר חברים מתפוח פעלו וקראו להצביע עבור מיכאל קליינר ואמרו כי הכהנסטים מצביעים לקליינר.

י. אגב, מסתבר שלחברים הללו אין ממש כח אלקטורלי... אפילו בכפר תפוח כ 30 איש הצביעו לברוך. 1 קול הצביע לקליינר אבל אם כבר מדברים אז באמת כואבת לי האמירה העכשווית של מיכאל כי ברוך עשה לו נזק ....

יא. למרות כל האמור לעיל. אני אישית לפחות לא פוסל את מיכאל קליינר. מדובר ביהודי עתיר זכויות. בתקופתו בכנסת הוא היחיד שפעל למען עם ישראל וארץ ישראל באמת ובתמים. יש לו בן צדיק בשם גלעד שאני מכיר היטב ויש לו בעיקר דעות מתאימות ואולם למרות כל אלה לא אמרתי את מה שאמרתי אלא כדי להסביר מדוע ברוך לא הלך עם מיכאל בבחירות הקודמות.

8 לגבי חברון והערך פדרמן  אענה בפעם הבאה. ברור לך שאין הנחתום מעיד על עיסתו ולכן לא אתייחס לערך איתמר בן גביר - אם זה באמת ערך... = אבל באשר לחברי נעם פדרמן הרי שמדובר באיש עתיר זכויות, מוסר נפש למען העם והארץ ואשמח להתייחס אליו בפעם הבאה.

באהבת ישראל.

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
**התשובות של איתמר בן גביר לתאריך 23 במאי**
« להגיב #9 ב- : מאי 25, 2007, 15:31:06 »
בס"ד

ושוב שלום, ערב שבת קודש ואני חוזר אליכם ולשאר התשןבות שנשאלתי ולא עניתי בהודעה הקודמת :

1. שאלת באשר לשיתוף פעולה עם שאר אנשי הרעיון - שיתוף כזה בודאי שקיים, למען האמת יש תיאום די רציני בינינו ובודאי שמשתדלים לסייע אחד לשני ואולם יחד עם זאת צריך לזכור כי חלק גדול ממה שאני מגדיר כאנשי הרעיון שינו כיוון ומתעסקים היום בכל מיני פרוייקטים שונים. כך לדוגמא אנשי תנועת רבבה שאומרים היום שתפקידם הוא לנסות ולהביא לאחדות ישראל ( זה מאוד מבורך ) יש להם פורום מעניין שאני נכנס אליו מפעם לפעם אך הם לא ממש פעילים בנושאים ציבוריים, כך גם יקותיאל בן יעקב, אדם יקר שמנהל את הגדוד העברי ומתעסק בכל מיני פעולות מוברכות של שמירה - כאמור הדברים הללו מבורכים אבל כאמור כל אחד מצא את מקומו. כל אחד מתעסק בנושאים הקרובים לליבו ולכן שיתוף פעולה מלא לא ממש אפשרי כאשר כל אחד מבקש להגשים בדרך שונה את הרעיון.

2. הטרנספר השקט ביפו לא ממש ידוע לי ומעניין לשמוע בהקשר זה. באשר לחברון יש לתת את הקרדיט ליהודים רבים וצדיקים המתגוררים באזור וכמובן להקב"ה - בכל מקרה מה שקורה בחברון מוכיח שאם רוצים אין זו אגדה !!!

3. נעם פדרמן - אם אמרת מסירות נפש בדור הזה אין ספק שהכוונה בראש ובראשונה לנעם פדרמן. את נעם אני מלווה מגיל 14 עוד כשהייתי ילד וזכיתי ללמוד ממנו בישיבת הרעיון היהודי, או שבאתי לבקרו בבית חולים שם הוא היה מאושפז לאחר שהמשטרה טענה כי הוא הצית רכב של ערבי ושוטרים ירו לעברו ( בסופו של דבר זוכה נעם מהאשמה זו).נעם הוא בן המשפחה הלוחמת, אביו היה גיבור אצ"ל שהוגלה לאריתראה ויש על שמו היום רחוב בירושלים, אחיו הבכור אהוד הוא איש ביתר ירושלים ונמצא בהנהלת הקבוצה ואילו נעם בחר להמשיך בפעילות של אביו והצטרף עוד בצעירותו לתנועת כך. כבר מגיל צעיר הוא בלט במסירות הנפש שלו ובפעילות האקטיבית שלו למען העם והארץ יחד עם חבריו נתנאל עוזרי הי"ד ובן ציון גופשטיין יבדל"א . בתקופה שבה היו מספר אירועים נגד בתי כנסת בחוץ לארץ נתפס פדרמן מצית כנסיות ומנקב צמיגים של אנשי האום בירושלים - הוא נעצר ונשלח לכלא לתקופה של שנתיים. האירוע שהביא לפרסומו היה בעת הגעתו של צורר ישראל פייסל אל חוסיני לבית המשפט. נעם שעדין לא היה מוכר באותה תקופה התקרב לחוסיני וקרא בשמו , חוסיני סבר כי מדובר במעריץ והתקרב לנעם שירק בפניו . במקום נוצרה מהומה, נעם נמלט מהשוטרים שרצו לעוצרו,  ורק מספר שבועות אחרי כן הסגיר עצמו למשטרה.נעם התחיל כנער בתנועת כך אך עד מהרה זיהו הבוגרים בתנועה את כשרונותיו הברוכים ( ברוך מרזל טיפח את נעם שנים רבות )  והוא מונה לדובר התנועה. בהמשך החל נעם לעסוק גם בתחום המשפטי כאשר הגיש עתירות מפורסמות שחלקן נלמדות בפקולטות למשפטים. כך הגיש נעם עתירה כדי להפגין מול בתי שופטי בית המשפט העליון... כך הגיש נעם עתירה נגד הפושע הנאצי איוון האיום - דמיאניוק וגרם כמעט להתקף לב לדמניאניוק כאשר נודע כי בעקבות העתירה הוא יאלץ להישאר בבית הכלא לתקופה נוספת למרות הזיכוי המעורר מחלוקת , וכך הגיש פדרמן עתירה שלא לשלוח את שוטרי משטרת ישראל להאיטי ועורר עוד סוגיה עקרונית. פדרמן זוכה מעשרות משפטים והוא מחזיק היום בשיא הישראלי של זיכויים וכאשר השב"כ והמשטרה הבינו שיש להם עסק עם גאון משפטי הם החלו לעצור אותו במעצרים מנהליים ללא משפט בלי הוכחות וראיות. נעם הוא אב ל8 ילדים, נשוי לאלישבע ומתגורר מזה שנים ביישוב היהודי בחברון. היה שותף למאבקים רבים ביישוב ומחוצה לו , הואשם על ידי המשטרה כי עמד מאחורי גל של נקמה בערבים וכאמור יצא זכאי מעשרות תיקים נגדו. הוא מספק סייוע למשפטי לכל דורש ומנהל כולל של תלמוד ירושלמי במערת המכפלה. תוכלו למצוא עוד חומר על נעם באתרי האינטנרט השונים

4. שאלתם אם הכרתי את הרב כהנא הי"ד מקרוב והתשובה לצערי היא לא . לא זכיתי להכיר את הרב כהנא אלא מכתביו הרבים, ספריו , נאומים מוקלטים שלו וכו...

5. בהחלט קיים סיכון של פסילות ובעצם יש לנו עניין עם אנשים מסוכנים ואנטי דמוקרטיים בעליל. אנשי השמאל הקיצוני .

6.רן הכהניסט שואל שאלות נכונות ואני בהחלט מסכים איתו לתמיהות ולתהיות. באשר לאיש שנעצר עם חולצה במסעדה התשובה חיובית. אני מכיר אותו ואף אוכל במסעדה שלו בירושלים.

7. שמח לשמוע שאנשים מתפקחים מאותו ליברמן שעושה קולות של דוברמן אך כשמתקרבים מגלים שמדובר בעצם בפודל...

8. בקשר לבלעין, לא סתם אנשי השמאל מגיעים לשם בימי שישי אחר הצהריים .במועד זה קשה לנו מאוד להיות במקום שהרי שבת קודש כבר נמצאת בפתח. אגב אם תשים לב רוב האירועים של אנשי השמאל מתרחשים ביום שישי או ביום שבת עוד לפני יציאתה . מעניין למה הם בוחרים דווקא את התאריכים הללו ?.

9. לא שמעתי את השיר החדש של בניון ובסיום הכתיבה כאן ארוץ לשמוע את זה.

10 באשר לפחד הרי שכתוב שפחדו בציון חטאים כלומר הפחד הוא חטא. הגמרא מקשה על כך ושואלת כי אשרי אדם מפחד תמיד - יש גם פסוק שכזה אז איך זה משתלב? התשובה היא שיש מקרים בהם צריך לפחד ויש מקרים שבהם צריך להתגבר על הפחד. מי שאומר שהוא לא מפחד משקר אך צריך להתגבר על הפחד בפרט בעניינים לאומיים . לכן צריך להפגין גאווה מול האוייבים שלנו ולא פחד. אנחנו יהודים , בנים של הקב"ה - האוייבים שלנו הם אלא שצריכים לפחד !

11. נשאלתי אם אפשר לשנות דעה על הכהנסטים והתשובה היא בודאי שכן. גם אתה בעצמך מספר איך השפעת על אמך שהיום גם יודעת כי הרב כהנא צדק. האמת היא שכלי התקשורת מנסים לשטוף את המוח של כולם נגדינו אבל אם נגיע לאנשים , ונסביר להם , הרי אז גם שטיפת מוח של כלי התקשורת לא תעזור. מה שצריך הוא להגביר את המודעות, להגביר את ההסברה ויישר כח שאתה עושה זאת.

12. נשאלתי באשר לשמאלנים ויחס הערבים אליהם. גם אני תמיד נוהג לומר שהמחבל הערבי לא מבדיל ומבחינתו אין הבדל בינינו לבין אנשי השמאל. את כולם הוא מבקש לרצוח.

13. אפשר להאבק בארגוני השמאל ולעשות זאת באמצעות הפגנות, משמרות מחאה, הסבר שהאדיאולגיה שלהם מובילה לרצח של יהודים אבל בו בזמן צריך להבין שהבעיה שלנו היא לאו דווקא מהכיוון הזה. הרי אריאל שרון שעשה גירוש של יהודים לא היה - לפחות לא בהגדרה - שמאלני. ביבי נתניהו שפינה את חברון לא היה שמאלני ולכן אנחנו תמיד צריכים לזכור כי מנהיגי הליכוד הם יותר גרועים מאנשי השמאל והביאו יותר נזק לעם ישראל.

14. ניתן להוריד את הקפי הפשיעה אך לשם כך קודם כל צריך מערכת חינוך טובה. הכל מתחיל בחינוך . אם יהיה חינוך לערכים הרי שבהחלט ניתן להוריד את רמת הפשיעה וכמובן יש להחמיר בעונשים. אמנם לא בשל כל שטות צריך לשלוח אנשים לכלא אבל על סחר בסמים למשל אני הייתי מחמיר את הענישה .

15. ולרן הכהנסיט. צור איתי קשר ותסביר במה מדובר. באשר למחתרת הרי שתקופת המחתרות עברה מהעולם ואנחנו מאמינים בפעילות גלויה . על הממשלה לעשות את הנקמה למען תושבי שדרות ויש לדרוש זאת ממנה.

באהבת ישראל.

« עריכה אחרונה: מאי 25, 2007, 15:36:37 על ידי אוהלי »