כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 22 במאי**  (נקרא 6189 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
** !לפי בקשת חיים בן פסח כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.

בייקר

• אורח
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 22 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 16, 2007, 13:00:21 »
חיים שלום!
1.שאלתו של פאקו:הוא שואף לפתוח עסק,מה היית יכול ליעץ לו בנושא?
2.שאלתו של ג'י ויי:מדוע אתה מבקר את המתנחלים ומועצת יש"ע במילים חריפות?הם הקימו מפעל מפואר ומקבלים בסבר פנים יפות כהניסטים או תומכים שלהם בחברון או בחומש?מדוע אתה מתמקד רק בשלילי ולא בחיובי?הרי מדובר ביהודים דתים ואתה קורא להם מועצת פש"ע?ונועם פדרמן קרא להם מועצת ישו...
« עריכה אחרונה: מאי 16, 2007, 13:02:33 על ידי בייקר »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #2 ב- : מאי 16, 2007, 13:07:29 »
הפעם יש לי רק שאלה אחת.
מה לפי דעתך יגרום לנפילת הממשלה?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 16, 2007, 15:42:34 »
שלום חיים,אני משתמש חדש בפורום ושאלתי היא כזאת:

מה דעתך על המשטר הדמוקרטי?האם זה טוב שישראל מדינה דמוקרטית או שישראל צריכה דיקטטור?

yacov

• אורח
« להגיב #4 ב- : מאי 16, 2007, 15:51:02 »
בס"ד

חג שבועות שמח,

מה דעתך על Touro College?

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מאי 16, 2007, 15:58:24 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 17, 2007, 12:20:53 »
שלום חיים בן םסח.
האם אתה מכיר את ישעיהו ליבוביץ? אם כן מה דעתך על דעותיו?

יום טוב שיהיה לך .

בייקר

• אורח
« להגיב #6 ב- : מאי 17, 2007, 17:52:38 »
חיים שלום רב!
1.לגבי צניעות,האם בארה"ב קיים קוד לבוש לנשים במקומות עבודה?האם אתה תלחץ את היד לאישה?אני יודע שהרב זצ"ל היה לוחץ ידיים לנשים.האם היית אוכל עם אישה ארוחת צהרים או שזה אסור בגלל איסור הייחוד?
2.האם הממסד היהודי בארה"ב בכלל עוזר ליהודים או רק דואג לעצמו?האם אייב פוקסמן מהליגה נגד השמצה בכלל פועל נגד אנטישמיות?האם כיום הם עוזרים לישראל או שהם רק תורמים לכושים ולערבים?איך שמאלנים השתלטו על הליגה להגנה יהודית על "בני ברית"על נשות הדסה?האם הם תורמים כספים ליהודים עניים בארה"ב או רק מתעניינים בעניינים שאינם קשורים ליהודים?
האם הם פועלים נגד הימין הקיצוני והנאצים או שהם רק במסיבות קוקטייל בבוורלי הילס?האם הם מושחתים?

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 17, 2007, 18:40:03 »
לחיים שלום,
יצא לי לדבר עם עולה בת שבעים וכמה מניו-יורק, ציטטתי לה את דבריך על הכושים שבמקום ללמוד מהיהודים רק שונאים אותם.
התשובה שלה הייתה שכשהיא הייתה ילדה בניו יורק חלק גדול מבעלי הבתים היו יהודים שלא תמיד הייתה להם הבנה מספקת ולעתים קרובות התיחסו לשחורים  ברשעות. אני יודעת שאני הולכת לחטוף אש וגופרית אבל אני אשמח לשמוע מה יש לך להגיד על זה.

מה היית עושה בעזה הרי החמס רוצים לגרור אותנו למלחמה כדי להציל את עצמם. שפתח וחמס הורגים אחד את השני זוהי פעילות מבורכת וחבל שנתערב בזה. מצד שני הקסמים נופלים כל הזמן ולא להגיב זה גם לא טוב. בקיצור קשה.
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2007, 22:41:11 על ידי zipora »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 18, 2007, 11:58:33 »
שלום חיים,
מה עשו הפעילים הוותיקים של JDL ושל JTF כדי לפרסם את הארגונים האלה וכדי להפוך אותם למבוססים בארה"ב?, אולי באותה שיטה נוכל גם לבסס את JTF בארץ-ישראל.
עוד שאלה, מה אתה חושב על הכת מקדש העם (Peoples Temple) שבשנת 1978 מנהיגה ג'ים ג'ונס גרם ל909 אנשים להתאבד מרצון, מתוכם 276 ילדים ?

ורציתי להגיד לך כל הכבוד על התוכניות שאתה מכין לפורום האנגלי, שמעתי את התוכנית שאתה עונה לשאלות וממש מרגישים איך השקעת, ועוד העניין שהתוכנית היא יותר משעתיים, תוכנית מצוינת, אגב, מה עשיתם למשתמש שלעג לנוצרים ותמך בהומוסקסואלים ולאחר מכן התחרט על דבריו וטען כי הכל נאמר בהומור ?
חג שבועות שמח !
שלך, אוהד .
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2007, 17:22:40 על ידי Dexter »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #9 ב- : מאי 18, 2007, 12:12:55 »
לחיים שלום!
שוב תודה רבה על ההתייחסות שלך לשאלתי מהשבוע שעבר,ברצוני לשאול אותך שאלה נוספת:
בישראל ישנם ספורטאים כמו בן סהר שמשחק בקבוצת כדורגל מפוארת וגדולה בליגה האנגלית שנחשבת לאחת הליגות הטובות בעולם.
בן סהר הוא שחקן ישראלי יהודי בן 17 שצריך להתגייס לצה"ל בשנה הבאה,אולם בן סהר משחק בצ'לסי שבליגה האנגלית וברגע שהוא יעזוב לטובת צה"ל דבר זה עשוי לשבש את הקריירה העתידית שלו בתור שחקן.
בישראל מתכוננים להוציא חוק חדש לספורטאים מצטיינים שמשמשים בתפקידי מפתח בספורט העולמי שיאפשרו להם לבצע שירות לאומי בחו"ל,מה אתה חושב על הנושא הזה?
« עריכה אחרונה: מאי 18, 2007, 12:14:01 על ידי T0XiN »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
2שאלות לחיים בן-פסח
« להגיב #10 ב- : מאי 18, 2007, 15:47:20 »
1.איך ייתכן שמפלגותיהם של המחבלים  אחמד טיבי ועזמי בשארה בכנסת ורק מפלגת כ"ך מחוץ-לחוק?

2.מה אתה חושב על השמאלנים שהולכים כל שבוע לכפר הערבי בילעין  וזורקים על כוחות-הבטחון שלנו אבנים ומפריעים לצה"ל לעשות את עבודתו?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק J0HNiE

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • פושעי אוסלו וההתנתקות - לא נשכח ולא נסלח.
« להגיב #11 ב- : מאי 18, 2007, 17:35:56 »
חיים שלום.
נולדתי וגרתי בישראל כל חיי עד גיל 17, שאז עברתי עם אמא שלי ואחותי לארה"ב, כי המשפחה של אמא שלי נמצאת שם, וזה היה במטרה לנסות משהו חדש.
אחרי שנה שסיימתי שם בית ספר החלטתי לחזור לארץ ולעשות צבא.
אבא שלי מתנגד שאני אשעה צבא בגלל שצה"ל גירש יהודים, אך אני מרגיש עדין מחוייבות לעשות צבא ולשרת את המדינה לדורות הבאים, למרות שיש לי פרופיל 64 ביקשתי דחיית שירות להתאמן בשביל לקבל קרבי.
ורציתי לדעת מה אתה חושב על הצבא, על החיילים שביצעו את הגירוש, האם יש לסרב בכלל גיוס לצה"ל שכרגע מי ששולט עליו זה הבולשביקיםוהם אלה שמחדירים לחיילנו שדם אויב חשוב יותר מדם יהודי, שירושלים "נכבשה" ולא שוחררה.
ולבצע מן "חרם" שכזה.
או עלינו להתגייס ולא רק ליחידות המובחרות, אך לסרב פקודות בלתי חוקיות כמו תוכנית הגירוש של האריאל שרון הדיקטטור ימח שמו?

צבא הגירוש לישראל.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #12 ב- : מאי 18, 2007, 18:33:37 »
שלום חיים, וחודש טוב.

מדוע אינך מדבר בח' וע' כפי הנהוג בקרב המזרחיים? אני יודע גם יודע שנולדת וגרת כל חייך באמריקה, אך רציתי לומר לך שאני נולדתי לזוג הורים יוצאי תימן, אך גדלתי בסביבה אשכנזית שלא דיברה כלל בח' וע' ולכן גם אני לא רכשתי את השפה הזו, אך בשנים האחרונות זה בא לי באופן טבעי, ולכן אני משתדל לדבר בח' וע' כל הזמן, כך שלעיתים זה בא ולעיתים הולך.
כשמדברים בח' וע' הדיבור הרבה יותר ברור. זה נשמע יותר טוב. יותר יהודי. יותר קשור למקורות.

אני חושב שמי שמרגיל את עצמו יוכל תוך זמן קצר לדבר בח' וע' בלי בעיות. מה אתה אומר?

ועוד משהו.
שמעתי את המחותן של בינימין כהנא מדבר בח' וע' - הוא נראה כאילו רק אתמול הגיע מתימן. אבל מצד שני יש לו גם מבטא אמריקאי. מה אתה יכול לספר לי עליו?

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 19, 2007, 20:38:02 »
בס"ד

שבוע טוב,

ידוע לכל שיש אנשים המפקפקים באמינותך בנוגע לנושאים שונים לגבי עברך.
הם מטילים רבב על אמירתך כי אתה מסורב עליה וכי היית יד ימינו של הרב כהנא זצ"ל.

כדי שיפסיקו כדאי שתראה מסמכים ממשיים שאכן הכל נכון.

(אני מאמינה - בגלל שנעם פדרמן איתך ואותו הכרתי קודם הצטרפותי לאתר)

בברכה אור-לי.  
« עריכה אחרונה: מאי 22, 2007, 10:26:26 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 19, 2007, 23:03:17 »
חיים שלוב רב ,

קודם-כל רציתי להגיד שהתוכניות שלך באנגלית הן פשוט 10, תוכניות כאלה מצוינות.. אין מילים..
ועכשיו לשאלות:

1). שמעתי שהייתה בליגה יחידה עילית שקראו לה "חיה". היא הייתה כמו ה"קומנדו", בוא נגיד את זה ככה.. עכשיו מה הייתם עושים איתם? אילו פעולות?
אילו מיבצעים הייתם עושים איתם?

2). אולי שמעת ואולי אתה מכיר את אלן גורמן שעלה לישראל מאמריקה ב-1982, ופה הוא הרג ערבי  והכניסו אותו לכלא ל-24 שנים ואחרי 15 שנים גירשו אותו מהארץ.. כניראה חזרה לאמריקה..
וחוץ מזה אולי אתה לא יודע אבל הבן של עוזי משולם גם גורש מהארץ לקנדה והוא מנהל עכשיו קמפיין או משהו כזה כדי שהוא יוכל לחזור לארץ..
הוא טוען שהשב"כ גירש אותו מפני שהם טוענים שיש בידיו את המידע על פרשת ילדי תימן שהאב עוזי העביר לו..

וחיים לסיום אני רוצה להעיר כמה הערות:
אחת, אני יודע שאתה בן-אדם עסוק ושיש לך חיים פרטיים וכל זה אבל עדיין אני חושב שככל שאתה
עושה את התוכנית הזאת יותר ארוכה, ככה היא יותר איכותית וככה אנחנו יותר לומדים ויותר נהנים!
והערה שנייה זה, חיים אולי אתה שכחת אבל רוני חוץ מהיותו מטורף הוא גם שקרן ברמות והוא בטוח המציא את זה שמרזל אמר שהוא לא קיבל מימך כסף.. אתה צודק בכעס שלך למרזל אבל תהייה בטוח שהוא לא אמר דבר כזה.. רוני יעשה את הכול כדי לסכסך..

ותודה על הכול ושיהיה לך כל-טוב ושהקדוש ברוך הוא ייתן לך את הזכות לעלות לארצנו הקדושה, אמן ואמן!
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2007, 06:42:09 על ידי underground »

מנותק ארקדי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 20, 2007, 14:36:04 »
צהריים טוב לחיים סן פסח תגיד לי בבקשה תשובות ל 2 שאלות

1- למה מחקו לי את התמונה המצחיקה ששמתי בפורום של אולמרט בכיכר של רבין שכתוב שם רבין מחכה לאולמרט קיבלתי את זה ממישהו במייל וככה הגכעתי לפורום אז למה במקום להפיץ מוחקים?

המנהלים שלך אומרים שהם מתואמים איתך ואני לא מבין אז מה ההבדל בינך לבין האיחוד הלאומי או ליברמן כי אם אתה גם מתנהג כמו הממלכתיים מה ההבדל? וחוץ מזה אתם לא מפלגה ואתם גם באמריקה אז מה זה משנה אם אנחנו שמים סאתירה שתגרום לאולמרט להשתין במכנסיים קצת? חשבתי שבפורום יש חופש ביטוי כמו באמריקה כי הוא מאמריקה אבל עכשיו אומרים שלא ושצריך להתנהג כמו בפורומים של השמאל אז מה עשינו בזה? זה מוזר ואני לא חושב שזה הדרך של הרב כהנא מה דעתך?

2- היה לי רעיון מגניב שישראל בממשלה כהניסטית תוכל להשתמש בנשק ביולוגי נגד הגו'קים הערבים האלה ואולי לשים להם משהו במשלוחים של האוכל או במי שתיה
שיעשה אותם עקרים שלא יוכלו להביא עוד קופים שאהידים לעולם שלנו ואולי גם יוכל לסרטן אותם ב"ה יש לנו מדענים מאוד מוכשרים שיכולים לגרום לזה לקרות האם ממשלה כהניסטית תקבל הצעה כזו?

תודה ארקדי
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2007, 14:50:38 על ידי ארקדי »

עז77

• אורח
« להגיב #16 ב- : מאי 20, 2007, 15:32:21 »
לחיים היקר שלום לך מנהיגי.

אני רוצה ראשית להסיר את הכובע בפניך ובפני בייקר אהרון איתן אנדרגראונד ושאר המנהלים המצויינים שצורפו לפורום,
לאחר פרישתי היה זה כהנא צדק שהחזיק את המשא על כתפיו אולם אחרי פרישתו חששתי מהנורא מכל ונורא מכך לא היה בידי לעזור ולהציל את הפורום,
היום כשהתאפשר לי לראשונה מזה זמן רב לבקר בחשש לב שמא אמצא עיי חורבות מצאתי את עצמי מוקף בפורום תוסס ופעיל יותר מתמיד,
כששורה של אנשים מצויינים מכתרים אותו כשומריו ומגניו, אני מאושר וגאה ומצד אחר מצטער שהטלתי ספק ביכולתך חיים לעשות ניסים כי הלא
אתה הוא היורש של הרב כהנא שהיה מחולל ניסים בעצמו, והייתי צריך לדעת שכל עוד שאתה חים וקיים השם ייתן לך את הכח לחולל מהפכות.

אם אתה מצליח לעשות חיל כזה מחציו השני של העולם תוהה אני לגדולות ולנצורות שהיית מחולל לעמנו הסובל והנאנק לו היית כאן איתנו בארץ ישראל ב"ה.

חיים אני יכול לפרוק את אשר על ליבי הדואב שעות אך ישנם הרבה שואלים ב"ה, לכן אגש לשאלות שכל כך התגעגעתי לשאול אותך.

1. האם רוני סולק מחזית יהודית לאומית, האם לדעתך אי פעם יהיה ניתן לסלוח לאנשי חזית
על הפשע שנתנו לו יד ומה עושה איתמר בן גביר בפורום? האם תהיה לו תוכנית באתר?

2. מה לדעתך אפשר לעשות כעת כדי להלחם בפחדנים שמאלמרט ושרץ? האם אתה בעד הקמת מליציה סודית שתשגר קאסמים יהודיים אל בית חנון ועזה?

יישר כח ושה' יברך אותך עשרת מונים.

באהבה רבה
עז77.
 :)
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2007, 15:33:28 על ידי עז77 »

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
« להגיב #17 ב- : מאי 20, 2007, 22:26:59 »
שלום חיים.

אני בטוח שאני יכול לנחש את הדעות שלך על מצעד הגאוה,על הומוים ועל לסביות וכו'..
כי בכל זאת זה נוגד את כל מה שאתה מייצג,אם אני לא טועה,לכן אבחר לשאול שאלה אחרת.
זה שאלה שמטרידה אותי הרבה,ואשמח לשמוע את דעתך בנושא.

1.האם לדעתך בן אדם הומו,נולד כזה או שהוא ניהיה כזה - זאת אומרת זה בפסיכולוגיה שלו,ואפשר לרפא את זה..

בתודה,עבדך הנאמן,אטקס.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #18 ב- : מאי 21, 2007, 12:14:28 »
שלום חיים היקר, :)

כמה נעים לראות שאלוֹת של עז77!!! איזה כיף!! זה ממש אירוע משמח! :-*

(הייתי חייב לומר את זה דבר ראשון!)

וְלִשְׁתי שאלותיי השבוע:

1). האם תוכל לספר מעט על Jimmy Sullivan, על עֲלִילוֹתיכֶם הַמשותפוֹת יחד ב-JDL, על ידידוּתְכֶם האמיצה מאז ועד היום ועל הקשר המיוחד שלו ושל בְּנוֹ נוֹחַ אל JTF ואל הפורום האנגלי?

2). בַּשבוע שעבר שָׁאַלְתִּי האם כדאי לדעתך ללמד בישראל את השׂפה  ה-ע-ר-ב-י-ת (Arabic), ואתה קראת בטעות "העִברית" וחשבת שאני שואל אותך האם כדאי ללמד בישראל את השׂפה העִברית! ;D ;D ;D אז אין לי ברירה אלא לשאול אותך שוב את אותה שאלה וּלקווֹת שהפעם ישנת היטב בַּלילה לִפני התכנית: ;)
האם לדעתך כדאי להפוך את השׂפה ה-ע-ר-ב-י-ת לִשׂפת-חובה בישראל, או שלפי דעתך אין בכך צורך?

- - - - - - - - - - -

ועתה,

אל פּינתנוּ הַקבוּעה, הלא היא -

** רגע של עברית: **

ראשית-כל, אני מוכרח להסיר את הכובע לפניך. מִבּדיקה שערכתי מסתבר שאני טעיתי ואתה צדקת! אכן, לַמילה "אזוֹר" ישנן שתי צורות-רבּים מותרוֹת:
גם Aזורים בַּחַטף-פתח וגם אֱזורים בַּחֲטף-סגול. שתי הצוּרוֹת קיימוֹת בַּשׂפה העִברית כפי שטענת, ואני מודה לך שהעמדת אותי על טעוּתי, ותודה גם לאבן שושן. :)

וּלגבי הפינה של השבוע:

1). המילה העִברית ל-Karate היא "קָרָטֶה" (The stress is on the last syllable).

2). המילה העִברית ל-Siberia היא "סִיבִּיר" (כלומר SIBIR ולא Siber).

3). המילה שחיפשׂת בַּשבוע שעבר כשענית לַשאלה של יעקב מנשה בן-רחמים היא קַטְנוּנִיּוּת (pettiness). התלבטת אם זה 'קִטְנִיּוּת' או משהוּ דומה ('קטניות' זה בכלל מזכיר לי יותר את מה שהיהודים האשכנזים לא אוכלים בפסח! :laugh:). בַּתכנית רצית להבּיע צער על כך שבין אנשים בַּתנוּעה הכהניסטית יש לפעמים "קַטנוּנִיּוּת" (ולא שיש 'קטניות' ביניהם, אני מניח.. ;)).

4). ודבר אחרוֹן: בַּשבוע שעבר תהית האם יש לומר ברבּים "פלאוֹת" או "פלאים".
נִדמה לי ששתי הצוּרוֹת מותרוֹת.

* הקרדיט לַפינה "רגע של עברית" מוקדש לַמנהל עז77 שיִיסד אותה.

נ"ב: לגבי Fruit of Thy Loins – אני יודע כמובן שהוא גוי ושהוא מסקוטלנד (ידעתי זאת גם קודם). הכתיבה הפואטית שלו באנגלית מאד מצאה-חן בעיניי. הוא באמת משׂכיל וּמאד מוכשר בִּכְתיבה באנגלית, וּכְמוֹ שאמרת - לא פלא שהוא יצר לעצמו כל-כך הרבה אוהדים בַּפורום האנגלי. אני אישית הִרווחתי ממנוּ אוצר-מילים די נִרחב באנגלית... :)   היה לי חבל שהוא נחסם, אך עם זאת הבנתי היטב את הסיבות לַחֲסימתוֹ.
ודרך-אגב, אני חושב ש-Jeffguy עושה עבודת-ניהוּל מצויינת בַּפורום.

באהבה רבה,

גם בשן וגם גִלעד. :)
« עריכה אחרונה: מאי 21, 2007, 12:46:20 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ימני מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלב לחיים בן פסח.. :
« להגיב #19 ב- : מאי 21, 2007, 13:29:49 »
האם שמעת על המפלגה החדשה שפותח אריה אלדד?
האם תתמוך במפלגה חדשה שתקום ברשותו?

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
« להגיב #20 ב- : מאי 21, 2007, 19:58:20 »
בס"ד

שלום חיים,
עד כה שמעתי (וראיתי) עשרות קליפים והרצאות על היהדות, האיסלאם, הימניים, השמאלנים, ארה"ב, חמאס, מזרחיים וכו'..
מאז שאני מכיר את עצמי אני יהודי מאמין (שומר מסורת) ומזוהה עם הימין ה"קיצוני" אם אפשר לקרוא לזה ככה..(אני מעדיף שלא כי אין דבר כזה, זה שאני בוחר להילחם על האדמה שלי
לא עושה אותי קיצוני).
עכשיו אותם סרטונים שראיתי חידדו לי באופן משמעותי את התפיסה שלי לגבי הסכסוך יהודי-ערבי, והבנתי שאפילו תנועת "חזית" אינה מספיקה לי (למרות שהצבעתי בה בבחירות שעברו)
אני חש צורך בתנועה יותר כוחנית, יותר מבצעת מאשר מדברת, יותר יהודית! ואני שומע כל הזמן ממך:  "הלוואי ויבחרו בנו", "כשנכנס לכנסת זה לא יקרה"
אני באמת מאמין שאינך רק מדבר אלא מתכוון גם לבצע, אבל איך? עם מי? איפה? מתי? לצערי כמו שהבנתי אינך יכול להיכנס לשטח ישראל. אני מעוניין לדעת מה אני בתור אזרח ואוהב את הארץ שלי מוכן לעשות כדי שאתה והתנועה "הימין האמיתי" יבחרו לכנסת?

בתודה, עומרי
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 22, 2007, 00:50:51 »
יש לי כאן כמה שאלות:
1. כאשר תעלה לארץ, תקים מפלגה של הימין האמיתי?
אם כן אז אני מקווה שתגייס אנשים מהפורום שיעזרו לך ויפרסמו את המפלגה החדשה - אני הייתי רוצה להיות ביניהם.
2. זה שאלה מאוד מדאיגה: בארצות הברית יש תנועה של 180 איש, והיא התנועה הנאציונאל סוציאליסטית (הנאצית) שהולכת וצוברת כוח, האם היהודים באמריקה הולכים לנקוט פעולות נגד התנועה של המנוולים האלה? כי המנוולים האלה משתמשים בחופש הביטויי ובדמוקרטיה כדי לשטוף את המוח לאנשים תמימים.