כתב נושא: לקצר את "שאלו את הימין האמיתי"  (נקרא 3516 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לקצר את "שאלו את הימין האמיתי"
« ב- : מאי 22, 2007, 13:34:10 »
אני מאוד נהנה לעשות את התוכנית "שאלו את הימין האמיתי" כל שבוע. אבל הפורום שלנו גדל והולך ב''ה, ויש הרבה שואלים עכשיו. כתוצאה מזאת, התוכנית השבוע הייתה 3 שעות ו13 דקות! לעניות דעתי, זה יותר מדי ארוך וצריך לקצר את התוכנית בהרבה.

לכן, אני סבור שאין מנוס מלהגביל את התוכנית לשאלה או הערה אחת לכל גולש. וזו חייבת להיות שאלה או הערה קצרה באמת. אם השאלה היא לא קצרה, אז אני חייב לקצר אותה בעצמי כמו שאני עושה בתוכנית המקבילה שלנו שאני עושה בפורום האנגלי שלנו. הפורום האנגלי שלנו יותר גדול ויש הרבה יותר שואלים, אולם קיצרתי את התוכניות דרך דילוג על שאלות ארוכות ויישום כלל מוחלט לשאלה אחת.

אני לא אוהב להגביל את חברינו מלשאל כמה שאלות שירצו, או להגביל אורך שאלותיהם. אבל אין בררה. אם התוכניות תהיינה יותר מדי ארוכות, יהיו אנשים שלא יאהבו להאזין.

לכן, אני חושב שצריך ליישם את הכללים הנ''ל, כמו שאנו עושים בפורום האנגלי שלנו.

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : מאי 22, 2007, 13:58:45 »
בסדר.יש גולשים שמתעקשים לרשום כמה שאלות אפילו שמעירים להם ורושמים מגילת אסתר אפילו שכותבים להם במפורש שאלות קצרות.
לכן אני מציע שלא תתאמץ לקרוא מגילות ותתעלם אם יכתבו יותר משאלה אחת,פשוט תענה רק על שאלה אחת.
כי כשמבקשים משהו מהגולשים לעיתים דברנו נופלים על אוזנים ערלות והגולשים נוהגים במידת:"איש הישר בעיניו יעשה" ולוקחים כל דבר כפגיעה אישית אפילו אם מבקשים מהם בנימוס ובצורה מכובדת.

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : מאי 22, 2007, 13:59:38 »
בסדר, שיניתי את ההוראות של התוכנית הבאה לפי בקשתך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 22, 2007, 15:48:52 »
בסדר, שיניתי את ההוראות של התוכנית הבאה לפי בקשתך.

תודה, אהרן.

ד''א, אני לא מרגיש טוב שאני צריך להגביל את השאלות, כי אני באמת אוהב את הגולשים שלנו. אבל אני חושב שרוב המאזינים לא יכולים להאזין לתוכניות בנות 3 שעות.