כתב נושא: בן גוריון היה פושע  (נקרא 13589 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
בן גוריון היה פושע
« להגיב #25 ב- : מאי 14, 2007, 23:58:32 »
שתדע שהשב"כ בעצמו השתתף בחטיפת ילדים תימנים ולא רק כיסה על זה.
תראה משרס אתה ממש מתמצא בנושא.
תעשה ערך חטיפת ילדי תימן ובלקן,הרב עוזי משולם.
הסזון
אלטלנה
המחתרות

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בן גוריון היה פושע
« להגיב #26 ב- : מאי 15, 2007, 00:13:00 »
אודה לך מאד אם תתרגם את מה שכתב ארנס ואני ציטטתי ותנעץ בפורום באנגלית,זה מחזק מאד את מה שחיים מספר לנו.אומרים על חיים שהוא קיצוני וזאת הוכחה חותכת לכך שחיים צודק וזה פורסם בעיתון הארץ השמאלני!
רשמתי לעצמי תזכורת, ובלי נדר בעתיד הקרוב (אולי היום בערב) אעשה זאת.  תודה על הרעיון, בייקר.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
בן גוריון היה פושע
« להגיב #27 ב- : מאי 15, 2007, 00:56:37 »
שתדע שהשב"כ בעצמו השתתף בחטיפת ילדים תימנים ולא רק כיסה על זה.
תראה משרס אתה ממש מתמצא בנושא.
תעשה ערך חטיפת ילדי תימן ובלקן,הרב עוזי משולם.
הסזון
אלטלנה
המחתרות
השב"כ חטף בעצמו? את זה עוד לא שמעתי.
זה ידוע שהשב"כ נוסד בין השאר על מנת לשמור על מפלגת מפא"י, אבל באמת לא ידעתי שגם היו חוטפים בעצמם. באיזה אופן הם היו מעורבים?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #28 ב- : מאי 15, 2007, 05:43:10 »
איתן ובייקר, אני מקווה שתרגמתי נאמנה את דבריכם.  לשיפוטכם:

http://jtf.org/forum_english/index.php?topic=4652.0
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
בן גוריון היה פושע
« להגיב #29 ב- : מאי 15, 2007, 09:01:30 »
הם השתתפו בעצמם בחטיפות מבית חולים וכיסו עדויות.כך הבנתי מתומכי הרב משולם.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #30 ב- : מאי 15, 2007, 13:31:38 »
בן גוריון היה גאון, שהושפע. הוא הבין שאם הוא יידבר מלחמה כמו הערבים של אותה תקופה, לא היו נותנים לישראל קיום. בלעדיו לא היינו כאן היום, בספק אם רובנו היינו חיים.

בייקר

• אורח
בן גוריון היה פושע
« להגיב #31 ב- : מאי 15, 2007, 13:49:21 »
מעניין גם על רבין אמרת אותו הדבר.
מצידי תדבר שלום ותגרש ותהרוג ערבים כמו בן גוריון.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #32 ב- : מאי 15, 2007, 14:14:33 »
מעניין גם על רבין אמרת אותו הדבר.
מצידי תדבר שלום ותגרש ותהרוג ערבים כמו בן גוריון.

אולי אתה לא מבין שלרוב גיבורי האומה יש סיפורים דומים, גם שרון היה בעל סיפור דומה, רק שרבין ושרון עשו מעשים (טיפשיים), ובן גוריון רק דיבר הרבה.

בייקר

• אורח
בן גוריון היה פושע
« להגיב #33 ב- : מאי 15, 2007, 14:25:20 »
תזהר ממיתוסים ומאמונה עיוורת באנשים.
אני מבין וקראתי את האוטוביוגרפיות של שרון למשל.
אתה לא מחדש לי בנושא.
אני גם חייתי בארץ והכרתי את האישים.
קראתי את נאומי בן גוריון,הם פורסמו בספר שיצא.

מנותק J0HNiE

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • פושעי אוסלו וההתנתקות - לא נשכח ולא נסלח.
בן גוריון היה פושע
« להגיב #34 ב- : מאי 15, 2007, 22:12:21 »
בן גוריון היה מאז ומתיד גרוע.
על העובודות האלו לא שמעתי וזה לא מפתיע אותי, התשקורת בארץ תעשה הכל להסתיר דברים כאלו.
וכמה שיותר ידע, הרבה יותר טוב.

צבא הגירוש לישראל.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #35 ב- : מאי 15, 2007, 22:43:21 »
על העובודות האלו לא שמעתי וזה לא מפתיע אותי, התשקורת בארץ תעשה הכל להסתיר דברים כאלו.

בלי משטר הצנע שהיה, לא רק העולים החדשים היו היום עניים, אלא גם מן הותיקים ביותר, הוא פעל מתוך אהבת הארץ ומהרצון לשרוד.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #36 ב- : מאי 16, 2007, 00:46:43 »

בלי משטר הצנע שהיה, לא רק העולים החדשים היו היום עניים, אלא גם מן הותיקים ביותר, הוא פעל מתוך אהבת הארץ ומהרצון לשרוד.

בן גוריון היה בוגד מרושע שבזדון שיתף פעולה עם הבריטים נגד גיבורי האצ''ל והלח''י. הוא מסר גיבורים לבריטים והוא דרש מפורשות שאנשי ההגנה ילשינו נגד לוחמי האצ''ל והלח''י.

בן גוריון תמך בקסטנר שעזר לגרמנים ימש''ו לרצוח מאות אלפי יהודים בהונגריה. בן גוריון התנגד לעלייתם של יהודים ימניים או דתיים לא''י במשך השואה.

בן גוריון רצח בדם קר יחד עם יצחק רעבין 19 ניצולי שואה באלטלנה. מה שכתבת על איחוד הצבא הוא פשוט שקר גס של הבולשוויקים הבוגדניים. מנחם בגין כבר הסכים לאחד כוחות עם ההגנה לפני האלטלנה. בגין תמיד דגל באחדות. אלא בן גוריון הישווה את בגין להיטלר. בן גוריון גם הישווה את ג'בוטינסקי להיטלר. כשג'בוטינסקי הזהיר ליהדות אירופה שתהיה שואה אם לא יעלו לא''י, בן גוריון קרא לולדימיר ג'בוטינסקי "ולדימיר היטלר".

בן גוריון בכוונה תחילה לא שיחרר את ירושלים ויהודה, שומרון וחבל עזה במלחמת השיחרור. תקראו את סיפרו של בגין, "מרד", לכל הפרטים.

בן גוריון בזדון גזל מיהדות עדות המזרח את הערכים התורניים הנפלאים שהיו לצדיקים האלה. בן גוריון, כמו כל הבולשוויקים ה"נאורים", היה גזען מנוול שזילזל במזרחיים.

בן גוריון בזדון חטף אלפי תינוקות יהודים מהוריהם הצדיקים מתימן.

בלי בוגדים כמו בן גוריון, לא הייתה שואה. הייתה מדינה יהודית גדולה עם משפחות ברוכות ילדים. הייתה מדינה עם 20 מיליון יהודים אמוניים, פטריוטים, וצדיקים.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #37 ב- : מאי 16, 2007, 09:58:45 »

בן גוריון היה בוגד מרושע שבזדון שיתף פעולה עם הבריטים נגד גיבורי האצ''ל והלח''י. הוא מסר גיבורים לבריטים והוא דרש מפורשות שאנשי ההגנה ילשינו נגד לוחמי האצ''ל והלח''י.

בן גוריון תמך בקסטנר שעזר לגרמנים ימש''ו לרצוח מאות אלפי יהודים בהונגריה. בן גוריון התנגד לעלייתם של יהודים ימניים או דתיים לא''י במשך השואה.

בן גוריון רצח בדם קר יחד עם יצחק רעבין 19 ניצולי שואה באלטלנה. מה שכתבת על איחוד הצבא הוא פשוט שקר גס של הבולשוויקים הבוגדניים. מנחם בגין כבר הסכים לאחד כוחות עם ההגנה לפני האלטלנה. בגין תמיד דגל באחדות. אלא בן גוריון הישווה את בגין להיטלר. בן גוריון גם הישווה את ג'בוטינסקי להיטלר. כשג'בוטינסקי הזהיר ליהדות אירופה שתהיה שואה אם לא יעלו לא''י, בן גוריון קרא לולדימיר ג'בוטינסקי "ולדימיר היטלר".

בן גוריון בכוונה תחילה לא שיחרר את ירושלים ויהודה, שומרון וחבל עזה במלחמת השיחרור. תקראו את סיפרו של בגין, "מרד", לכל הפרטים.

בן גוריון בזדון גזל מיהדות עדות המזרח את הערכים התורניים הנפלאים שהיו לצדיקים האלה. בן גוריון, כמו כל הבולשוויקים ה"נאורים", היה גזען מנוול שזילזל במזרחיים.

בלי בוגדים כמו בן גוריון, לא הייתה שואה. הייתה מדינה יהודית גדולה עם משפחות ברוכות ילדים. הייתה מדינה עם 20 מיליון יהודים אמוניים, פטריוטים, וצדיקים.

מי אמר בכלל שאנו רוצים מדינה דתית? בשביל זה אפשר לחכות למשיח! אם בן גוריון לא היה אני בספק שהיינו מנצחים ומצליחים להשתקם,
עם האצ"ל והלח"י היו נשארים לא רק שלא היו נותנים לנו זכות אז גם היה פילוג ואז גם לא היינו רחוקים מן הפלשטינאים. הוא תרם למדינה הזאת יותר ממה שכל אחד אחר תרם לה, אני בטוח שגם מרזל לא היה עושה אחרת בתנאים שהיו מותנים לו. ותאמינו לי, שלמרות שהוא לא הרג מספיק ערבים לדעתכם,
הוא עדיין פרק חשוב ורובו אפילו טוב בהיסטוריית ישראל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #38 ב- : מאי 16, 2007, 15:06:46 »
צ'רצ'יל עצמו (יש"ו) הודה שלולא מסע ה"טרור" שערכו האצ"ל והלח"י נגד מטרות בריטיות בא"י, בריטניה לא היתה מסתלקת מהאזור, ולא היתה קמה מדינה יהודית.

הבוגדים הארורים של ההגנה שמסרו חברי אצ"ל ולח"י לבריטים רק עיכבו את יציאתם של הבריטים מא"י.

מצדיק רשע
ומרשיע צדיק תועבת ה' גם שניהם
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בן גוריון היה פושע
« להגיב #39 ב- : מאי 17, 2007, 08:03:20 »

מי אמר בכלל שאנו רוצים מדינה דתית? בשביל זה אפשר לחכות למשיח! אם בן גוריון לא היה אני בספק שהיינו מנצחים ומצליחים להשתקם,
עם האצ"ל והלח"י היו נשארים לא רק שלא היו נותנים לנו זכות אז גם היה פילוג ואז גם לא היינו רחוקים מן הפלשטינאים. הוא תרם למדינה הזאת יותר ממה שכל אחד אחר תרם לה, אני בטוח שגם מרזל לא היה עושה אחרת בתנאים שהיו מותנים לו. ותאמינו לי, שלמרות שהוא לא הרג מספיק ערבים לדעתכם,
הוא עדיין פרק חשוב ורובו אפילו טוב בהיסטוריית ישראל.

תרשה לי אבל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הפעולות  שאצ"ל והלח"י עשו היו הרבה יותר משמועתיות ממה שההגנה עשתה שזה ללקקק לבריטים

דוגמא קטנה
הייתה שיחרור כלא עכו על ידי האצל בדיוק לפני 60 שנה שאפילו הברטים הודו שזאתי הייתה הפעולה העקרית שגרמה להם לעזוב את העיר עכו
וזאתי רק דוגמא קטנה

ומה אתה חושב שיש עכשיו אין פילוג ??
הפילוג שיש היום הוא פי כמה וכמה ממה שהיה אז ורק צריך את הניצוץ ואז תיקרה פה מלחמת אחים איומה תיזכרו מה שאני אומר רק ניצוץ

ושיגיע הרגע תחשבו טוב טוב לאן אתם שייכים אני מאוד נגד מלחמת אחים מאוד מאוד  אבל זה רק עניין של זמן ומי שלא חושב ככה תמים