כתב נושא: נימאס לי מהמצב הזה  (נקרא 15071 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #50 ב- : מאי 14, 2007, 20:18:57 »
אני לא הכללתי, אני דיברתי על מיעוט גזעני בעדה המזרחית (יש מיעוט כזה בכל עדה).

אני מסכים שכולנו יהודים וכולנו אחים, אני נגד לעשות הפרדה כזאת של "אשכנזים "ומזרחיים". אבל פאקו לא חושב כך.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #51 ב- : מאי 14, 2007, 20:19:09 »
במשפחה שלי יש רוסים תימנים מרוקאים וזה כיף נורא. אז כל ילדי התערובת מהם. די מספיק להנציח בעיות שעוד דור בכלל לא תהינה. גם חיים הוא תערובת. האויבים בינתים זה המוסלמים והם לא יעשו "אפליה" הם יהרגו את כלנו אם רק תהיה להם אפשרות.

היצחקת אותי באמת קראתי את ההודעה שלך צחקתי כי את חיה באשליות  אם את חושבת שזה יעלם עוד דור אני בן 17 וחצי ואני חוותי את זה לא מאנשים מגוברים (גם מהם ) אבלב עיקר מבני נוער שלמדו את זה כנראה מהבית מבני נוער

דבר אחד אני יכול להגיד שאני כבר לא אוהב את מעריך את האשכנזים כמו שהערכתי אותם פעם אני עדיין מעריך אבל עכשיו פחות  אני כבר מעדיף להיות בקרב אנשים מהעדה שלי
כרגע התעלמת מכל מה שאמרו לך בפורום. יש לי חברים מרוקאים ואשכנזים ולפעמים המרוקאים יותר נחמדים וטובים מהאשכנזים. פאקו, זה לא עיניין של עדה מזרחית או אשכנזית, כל אדם מתנהג אחרת. אם ראית אשכנזי שהרגיש עליון ממך, זה לא בגלל שהוא אשכנזי זה בגלל שהוא סתם גאוותן ומתנשא, ככה הוא מתנהג גם לאשכנזים אחרים. יש גם גאוותנים ומתלהבים מזרחיים. כל אדם שונה. אי אפשר לשייך תכונה מסויימת לכל העדה. זה שאחד חש את עצמו והתלהב, זה רק אומר שהוא טיפש ודפוק, אבל זה לא אומר כלום על האשכנזים. ראיתי הרבה מזרחיים  שחושבים שהם הכי חשובים ומתלהבים, וצוחקים על אשכנזים - זה לא אומר שכל המזרחיים ככה. תאמין לי זה לא קשור לעדה, זה קשור לאופי של הבנאדם ובני אדם שונים.
זה לא נכון, ההתנשאות של האשכנזים קשורה לחינוך מהבית, אתה לא מזרחי אז אתה לא יודע .
אתה רוסי וזה שונה .
אתה טועה, החינוך בבית הוא לפי איך שההורים שלך יבחרו לחנך אותך ולא לפי איזה עדה המשפחה שלך. אין חוקים קבועים לאשכנזים איך לחנך את ילדיהם. מה קרה לך? בכל בית מחנכים שונה. מה קשור העדה בכלל?
האשכנזים הגזענים מחנכים את בניהם להאמין שהם עליונים .
גם המזרחיים הגזענים מחנכים את בניהם להאמין שהם עליונים. אבל זה אומר שכולם ככה? זה מיעוט בכל עדה.
נדמה לי שיש לכם סתם שנאה בלתי מוסברת. כל האשכנזים פה בפורום מעריכים אותכם. אף פעם לא נתקלתי פה במישהו שחשב שהוא עליון. דוקא מי שהרגיש את עצמו עליון היו המשתמשים"כהנא צדק" ורוני ושניהם מזרחיים, אבל שוב, זה לא אומר שכולם כאלה!.
אני אף פעם לא ראיתי מקרה של מזרחיים שחושבים שהם יותר טובים בגלל שהם מזרחיים, רק מקרים של מזרחיים שחושבים שהם יותר טובים מאשכנזים בדיוק בגלל הסיבה שיש אשכנזים שחושבים שהם חכמים יותר, יפים יותר ועליונים יותר מן המזרחיים .

Aaron

• אורח
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #52 ב- : מאי 14, 2007, 20:21:51 »
אני פורש מהדיון הזה. אני מנסה להסביר לך שיש מיעוט דפוק בכל עדה ואתה ממשיך להכליל.
אתם מתעלמים ממה שחיים בן פסח אמר.
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2007, 20:23:49 על ידי אהרון »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #53 ב- : מאי 14, 2007, 20:32:16 »
אני פורש מהדיון הזה. אני מנסה להסביר לך שיש מיעוט דפוק בכל עדה ואתה ממשיך להכליל.
אתם מתעלמים ממה שחיים בן פסח אמר.
איפה הכללתי ?

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #54 ב- : מאי 14, 2007, 20:33:22 »
פאקו - תראה אני לא יודע באיזה אפליה נתקלת ועל מה היא בוססה , יכול להיות שנעלבת ממשהו ספציפי ובגללו החלטת "לשבור את הכלים" אבל זה לא פתרון נכון

לפי דעתי יכול להיות שיש אשכנזי שמרגיש עליונות על מזרחים, ויש מזרחי שיכול להרגיש עליונות על אשכנזים

אבל בשני המקרים זה חוסר הבנה של המציאות , חוסר דת, וחוסר ידע , וזה מה שמוביל למן רעיונות מטופשים כאלה
הבעייה זה מלכתחילה שיש מן מחנות כאלה ,יהודי צריך להיות גאה בזה שהוא יהודי , לא בזה שהאבות שלו באו ממרוקו (ואני אומר את זה כמרוקאי) או מפולין

בזה שיהודי ספרדי יגיד "אני מזרחי" זה כבר חלק מהבעייה, ספרדי זה לא מזרחי , ספרדי זה זרם ביהדות , שיטה . ככה גם אשכנזי , אשכנזי לא אומר "אירופאי" , והחוסר הבנה של הפרט הזה הוא נחלת הקורבנות של החילונות שגרמה להטמעה של הרעיון הזה שיש שני סוגים של יהודים, מכיוון שהם לא הבינו שספרדי ואשכנזי זה בסך הכל תואר למסורות ומנהגים ושיטות בהלכה , אלא סברו שהכוונה לתיאור קבוצה בתוך העם , שזה שטויות בלי שום קשר למציאות
ספרדים היו לא מעט באירופה (בדנמרק הייתה קהילה די ענקית , יהודי גרוזיה וקווקז ובכלל מה שנקרא "יהודי ההרים" הם ספרדים ) ובארצות המזרח גם היו קהילות אשכנזיות פה ושם , במרוקו היו  אשכנזים , במרוקו גם לפעמים רבנים אשכנזים שהגיעו לקהילות מסוימות והתחילו לשמש כרבנים של קהילות ספרדיות , זה לא היה משהו כל כך יוצא דופן אז

הבעייה היא רק בהבנה של המונחים בדור הנוכחי , והצורה שזה השתבש והפך לכביכול מן תיאור של קבוצות בתוך העם במקום זרמים בתוך היהדות(שזה מה שזה באמת)

מי שאמר שכל ישראל אחים ידע על מה הוא מדבר ,ואתה צריך לדאוג לאחיך, לא לשנוא אותם, אם יש לך אחים אשכנזים שקצת סטו מדרך הישר וחושבים שאתה לא אחיהם או מתנשאים מעליך,אז אתה צריך לתקן את טעותם, ולשכנע אותם באמיתות תורתנו הקדושה ובהבנה של המציאות כפי שהיא , ולהראות להם שהם טועים .

אני לא יודע מה בדיוק אתה מתכוון כשאתה רושם
 "רק שתידעו שיום אחד
כולכם תכירו את השם שלי לטוב ולרע "
אני מקווה שאתה לא מתכוון לעשות שטויות, ובכל אופן לפי דעתי אתה כנראה הועלבת או כעסת בגלל משהו שקרה שגרם לך להרגשה הזאת , לפי דעתי אתה צריך לנסות להרגע קצת (אפילו אם אתה כועס) , ולנסות להסתכל על המציאות בצורה יותר חיובית, זה יותר בריא, תראה מה אתה יכול לנסות לשפר, במקום לנסות לשבור את הכלים

סתכל למשל איך בגלל העצבים פיספסת את הפואנטה של שלמה שניסה להסביר לך משהו בקשר לזה שהאתיופים אם כבר יותר מקופחים , ולא סיפרו להם כשהם תרמו דם שהולכים לזרוק אותו (בגלל שבאפריקה המצב של מחלות המין יצא מכלל שליטה , אבל חלילה להאשים את זה באחינו היהודים התמימים שגרו באפריקה ולא היו עוסקים בדברים האלה כלל)  ואתה לא שמת לב לזה בגלל (כנראה) שאתה היית מאוד עצבני בגלל הדבר הזה שגרם לך להתעצבן כך ולא שמת לב למה הוא באמת כתב ומיידית קישרת את זה כאילו הוא אומר שהדם שלך לא מספיק טוב חלילה

בקיצור מה שאני אומר, אולי תנסה לשתף אותנו מזה שבדיוק כל כך עיצבן אותך במקום לפרוק את הזעם על הרוב האשכנזי שלא אחראי למיעוט קטן וטיפש שקיים גם אצל האשכנזים וגם אצל הספרדים של אנשים בעלי שנאה עצמית (כמו פרץ , ה"מרוקאי") שאוהבים את הערבים ושונאים את אחיהם
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #55 ב- : מאי 14, 2007, 22:28:37 »
אצל המיזרחיים זה מיהוט השנאה כלפי האשכנזים ורק שתידעו שהשנאה הזאת הגיעה רק בגלל היחס של האשכנזים מההתחלה

אצל האשכנזים זה לא מיהוט

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #56 ב- : מאי 14, 2007, 22:34:18 »
פאקו - תראה אני לא יודע באיזה אפליה נתקלת ועל מה היא בוססה , יכול להיות שנעלבת ממשהו ספציפי ובגללו החלטת "לשבור את הכלים" אבל זה לא פתרון נכון

לפי דעתי יכול להיות שיש אשכנזי שמרגיש עליונות על מזרחים, ויש מזרחי שיכול להרגיש עליונות על אשכנזים

אבל בשני המקרים זה חוסר הבנה של המציאות , חוסר דת, וחוסר ידע , וזה מה שמוביל למן רעיונות מטופשים כאלה
הבעייה זה מלכתחילה שיש מן מחנות כאלה ,יהודי צריך להיות גאה בזה שהוא יהודי , לא בזה שהאבות שלו באו ממרוקו (ואני אומר את זה כמרוקאי) או מפולין

בזה שיהודי ספרדי יגיד "אני מזרחי" זה כבר חלק מהבעייה, ספרדי זה לא מזרחי , ספרדי זה זרם ביהדות , שיטה . ככה גם אשכנזי , אשכנזי לא אומר "אירופאי" , והחוסר הבנה של הפרט הזה הוא נחלת הקורבנות של החילונות שגרמה להטמעה של הרעיון הזה שיש שני סוגים של יהודים, מכיוון שהם לא הבינו שספרדי ואשכנזי זה בסך הכל תואר למסורות ומנהגים ושיטות בהלכה , אלא סברו שהכוונה לתיאור קבוצה בתוך העם , שזה שטויות בלי שום קשר למציאות
ספרדים היו לא מעט באירופה (בדנמרק הייתה קהילה די ענקית , יהודי גרוזיה וקווקז ובכלל מה שנקרא "יהודי ההרים" הם ספרדים ) ובארצות המזרח גם היו קהילות אשכנזיות פה ושם , במרוקו היו  אשכנזים , במרוקו גם לפעמים רבנים אשכנזים שהגיעו לקהילות מסוימות והתחילו לשמש כרבנים של קהילות ספרדיות , זה לא היה משהו כל כך יוצא דופן אז

הבעייה היא רק בהבנה של המונחים בדור הנוכחי , והצורה שזה השתבש והפך לכביכול מן תיאור של קבוצות בתוך העם במקום זרמים בתוך היהדות(שזה מה שזה באמת)

מי שאמר שכל ישראל אחים ידע על מה הוא מדבר ,ואתה צריך לדאוג לאחיך, לא לשנוא אותם, אם יש לך אחים אשכנזים שקצת סטו מדרך הישר וחושבים שאתה לא אחיהם או מתנשאים מעליך,אז אתה צריך לתקן את טעותם, ולשכנע אותם באמיתות תורתנו הקדושה ובהבנה של המציאות כפי שהיא , ולהראות להם שהם טועים .

אני לא יודע מה בדיוק אתה מתכוון כשאתה רושם
 "רק שתידעו שיום אחד
כולכם תכירו את השם שלי לטוב ולרע "
אני מקווה שאתה לא מתכוון לעשות שטויות, ובכל אופן לפי דעתי אתה כנראה הועלבת או כעסת בגלל משהו שקרה שגרם לך להרגשה הזאת , לפי דעתי אתה צריך לנסות להרגע קצת (אפילו אם אתה כועס) , ולנסות להסתכל על המציאות בצורה יותר חיובית, זה יותר בריא, תראה מה אתה יכול לנסות לשפר, במקום לנסות לשבור את הכלים

סתכל למשל איך בגלל העצבים פיספסת את הפואנטה של שלמה שניסה להסביר לך משהו בקשר לזה שהאתיופים אם כבר יותר מקופחים , ולא סיפרו להם כשהם תרמו דם שהולכים לזרוק אותו (בגלל שבאפריקה המצב של מחלות המין יצא מכלל שליטה , אבל חלילה להאשים את זה באחינו היהודים התמימים שגרו באפריקה ולא היו עוסקים בדברים האלה כלל)  ואתה לא שמת לב לזה בגלל (כנראה) שאתה היית מאוד עצבני בגלל הדבר הזה שגרם לך להתעצבן כך ולא שמת לב למה הוא באמת כתב ומיידית קישרת את זה כאילו הוא אומר שהדם שלך לא מספיק טוב חלילה

בקיצור מה שאני אומר, אולי תנסה לשתף אותנו מזה שבדיוק כל כך עיצבן אותך במקום לפרוק את הזעם על הרוב האשכנזי שלא אחראי למיעוט קטן וטיפש שקיים גם אצל האשכנזים וגם אצל הספרדים של אנשים בעלי שנאה עצמית (כמו פרץ , ה"מרוקאי") שאוהבים את הערבים ושונאים את אחיהם

אי אפשר ללמד אותם זאת הבעיה הם מקובעים בדעות שלהם ולא משנה מה זה היה התפקיד של ההורים שלהם

לגבי זה שאני אומר "כולכם תכירו את השם שלי לטוב ולרע "

המצב כרגע בכי רע המצב לא מישטפר ולא ישטפר ותמים מי שחושב ככה  נימאס לי לשבת וליראות איך הארץ שלי נהרסת ואיך אנחנו נהרסים מבפנים אני לא ישב בשקט עוד זמן רב
ויום יבוא עוד שדברים ישתנו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #57 ב- : מאי 14, 2007, 23:12:43 »
אצל המיזרחיים זה מיהוט השנאה כלפי האשכנזים ורק שתידעו שהשנאה הזאת הגיעה רק בגלל היחס של האשכנזים מההתחלה

אצל האשכנזים זה לא מיהוט

פאקו, אתה טועה בגדול.

אצל השמאלניים, יש גזענית איומה נגד המזרחיים כי המנהיגים שלהם כמו דוד בן גוריון, גולדה מאיר ויצחק רבין היו גזעניים. הזילזול כלפי ה"אספסוף" המזרחי הוא ממש חלק עיקרי מהאידיאולוגיה של השמאל ששונא את המזרחיים כי המזרחיים דתיים או לאומיים או ימניים או "יותר מדי יהודים" בעיני השמאל האטנישמי. השמאל רואה את המזרחיים כ"פרימיטיבים" כי השמאל ה"נאור" רואה את תורתנו ואמונתנו כ"פרימיטיבית".

אצל האחים האשכנזים הימניים שלנו, הרוב המכריע אוהב את כל עם ישראל, ומאוד מעריך את המזרחיים. פאקו, תוכל לראות זאת בפורום הזה.

פאקו, אתה צודק שיש הרבה גזענות, כי הבולשוויקים מהאליטות הצליחו לשטוף את מוחותיהם של הרבה יהודים. יש גם הרבה מזרחיים שאני מכיר שמאוד רוצים להיות אשכנזים שמאלמיים כי הבולשוויקים שיכנעו אותם שהם נחותים. תראו את עמיר שרץ, משה קצב, שאול מופז, מאיר שטרית וכוי.

המאבק שלנו הוא לא בין מזרחיים לבין אשכנזים ח''ו. המאבק שלנו הוא בין יהודים לבין יהודונים, בין צדק לבין אי צדק, בין נאמנים לבין בוגדים, בין אהבת ישראל לבין שנאה עצמית, בין עם ישראל לבין הערב רב.

אם בע''ה ננצח, פאקו, תהיה גאה מאוד להיות יהודי במדינה יהודית ותראה מצב שונה לגמרי.
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2007, 23:16:25 על ידי חיים בן_פסח »

בייקר

• אורח
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #58 ב- : מאי 14, 2007, 23:54:00 »
היו מקרים שחרדים אשכנזים סירבו להתחתן עם חרדים ספרדים ומקרים שחרדים ספרדים הורשו להתקבל לישיבה אשכנזית עד למכסה מסוימת.
לכן קמה ש"ס.
בתנועות כהניסטיות ובימין היו יחסים טובים בין האשכנזים לספרדים והיתה בעיה אצל השמאלנים.
גם אצל המתנחלים יש יחסים טובים בין מזרחים לאשכנזים.
באגודת ישראל אין ספרדי אחד ולכן בש"ס אין אשכנזי אחד.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #59 ב- : מאי 15, 2007, 00:04:02 »
היו מקרים שחרדים אשכנזים סירבו להתחתן עם חרדים ספרדים ומקרים שחרדים ספרדים הורשו להתקבל לישיבה אשכנזית עד למכסה מסוימת.
לכן קמה ש"ס.
בתנועות כהניסטיות ובימין היו יחסים טובים בין האשכנזים לספרדים והיתה בעיה אצל השמאלנים.
גם אצל המתנחלים יש יחסים טובים בין מזרחים לאשכנזים.
באגודת ישראל אין ספרדי אחד ולכן בש"ס אין אשכנזי אחד.

אתה צודק, בייקר. כי המפלגות החרדיות הן גם חלק מהמימסד הבולשוויקי. הן המשת''פים ה"דתיים" של המימסד. תמורת שוחד מהממשלה הן בגדו בעם ישראל מיליון פעמים כבר.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #60 ב- : מאי 15, 2007, 02:17:37 »
צריך להשים דברים בפרופורציה , זה לא שוחד , הם רוצים תקציב לעניינים תורניים, בגלל זה הם מוכנים לשבת עם ממשלות שמאלניות וכו'

אבל מפה ועד לטעון שהם חלק מהממשלות האלה זה דרך ארוכה מאד

אם כבר ש"ס תמיד דפקה את השמאלנים שחשבו שהם יצליחו לשכנע את ש"ס לתמוך ברעיונות שלהם ובסופו של דבר ש"ס הפילו אותם, כמו ממשלת ברק וכו' שרצתה לעשות דברים מאד מטורפים,
אמנם את ממשלת רבין (בגלל גונן שגב שנתן לרבין תמיכה של 61 חברי כנסת )וממשלת שרון(בגלל מפלגת שינוי שהייתה המשענת של הליכוד) הם לא הצליחו להפיל, אבל בסך הכל ברגע האמת הם תמיד הפנו לערב אב את העורף וסירבו לתמוך בתוכניות מטורפות נגד הארץ והעם

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #61 ב- : מאי 15, 2007, 02:21:14 »
ודרך אגב מה שש"ס עשתה עם הכסף הזה לא ראוי לביטול גמור , בסך הכל , כמעט בכל עיר היום יש כמה ישיבות וכמה כוללים , ובתי ספר חינמים של חינוך חרדי לגילאים רכים

המון חוזרים בתשובה הגיעו ליהדות דרך המפעלים האלה שש"ס הקימו, לא ראוי שיתעלמו מזה לחלוטין

הבעייה היא שאין תקציב ממשלתי קבוע לחינוך חרדי, וזה יוצר מצב שהמפלגות החרדיות צריכות לנסות לשחק במשחק של הפוליטקאים כדי "לזכות בחלק מהעוגה" התקציבית, כי אם לא , אז זה לא יהיה קל להקים מוסדות תורניים, קל וחומר בסדר גודל והיקף כמו זה שיש היום

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #62 ב- : מאי 15, 2007, 03:45:18 »
צריך להשים דברים בפרופורציה , זה לא שוחד , הם רוצים תקציב לעניינים תורניים, בגלל זה הם מוכנים לשבת עם ממשלות שמאלניות וכו'

אבל מפה ועד לטעון שהם חלק מהממשלות האלה זה דרך ארוכה מאד

אם כבר ש"ס תמיד דפקה את השמאלנים שחשבו שהם יצליחו לשכנע את ש"ס לתמוך ברעיונות שלהם ובסופו של דבר ש"ס הפילו אותם, כמו ממשלת ברק וכו' שרצתה לעשות דברים מאד מטורפים,
אמנם את ממשלת רבין (בגלל גונן שגב שנתן לרבין תמיכה של 61 חברי כנסת )וממשלת שרון(בגלל מפלגת שינוי שהייתה המשענת של הליכוד) הם לא הצליחו להפיל, אבל בסך הכל ברגע האמת הם תמיד הפנו לערב אב את העורף וסירבו לתמוך בתוכניות מטורפות נגד הארץ והעם

ממש לא נכון!

ש''ס כן תמכה בהסכמי אוסלו, ובלעדיה לא היה רוב בכנסת לתוכנית הבוגדנית הזאת. וגם לא היה רוב לממשלת הזדון של רעבין-פרס בלי ש''ס. מה שקרה עם גונן שגב היה אחר כך. ברגע האמת, ש''ס אפשרה את הסכמי אוסלו והנסיגות מא''י והזמנת עראפת ו80,000 מחבלים ערבים נאצים לא''י ואימון ה"שוטרים" המרצחים של אש''ף ונתינת נשק ישראלי למחבלי אש''ף והקמת הרשות הנאצית של אש''ף ומימון ישראלי לרשות הנאצית של אש''ף וכוי וכוי. ש''ס אחראית לכל הדברים האלה, והיא אחראית לרציחתם של מעל 1500 יהודים הי''ד.

ש''ס ביצעה את כל הפשעים האלה למען עניינים תורניים? תעשה לי טובה. המוסדות המושחתים של ש''ס מעשירים את ראשי התנועה כשהרבה מה"כיתות" של ש''ס לא קיימות בכלל, הם מקבלים כסף ממשלמי מיסים עבור "כיתות" פיקטיביות. מקים ש''ס אריה דרעי קיבל לפחות $150,000 כשוחד כשהיה שר הפנים.

כעת ש''ס יושבת בממשלת הזדון של אהוד שמאלמרט ועמיר שרץ. בבחירות בשנה שעברה, דרעי שימש כיועץ של שמאלמרט והציע לציבור להצביע עבור קדימה.

הרב עובדיה עד היום אומר שדרעי הוא "צדיק", והרב עובדיה תומך בממשלת שמאלמרט-שרץ.

ש''ס דפקה את השמאל?! ש''ס תמיד דפקה ותמיד דופקת את עם ישראל.

הרב עבודיה אומר שצריך לסגת מא''י תמורת "שלום". צריך לסגת אפילו מירושלים ורמת הגולן, הרב עובדיה פסק. זוהי דפיקת השמאל? העמדות של הרב עודיה ושל ש''ס על א''י זהות לגמרי לאלו של מרץ.

לגבי החזרת יהודים ליהדות, לכל יהודי שש''ס החזירה, יש לפחות 10 יהודים שעכשיו ממש שונאים את היהדות ר''ל בגלל הפשעים המכוערים שש''ס ועוד חרדים ביצעו. אין חילול השם יותר גדול מזה.

« עריכה אחרונה: מאי 15, 2007, 03:49:28 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #63 ב- : מאי 15, 2007, 04:47:23 »
ציטוט
לגבי החזרת יהודים ליהדות, לכל יהודי שש''ס החזירה, יש לפחות 10 יהודים שעכשיו ממש שונאים את היהדות ר''ל בגלל הפשעים המכוערים שש''ס ועוד חרדים ביצעו. אין חילול השם יותר גדול מזה.

לצערי הרב, זה נכון.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
נימאס לי מהמצב הזה
« להגיב #64 ב- : מאי 15, 2007, 08:55:51 »
לכל מעשה יש השלכות:מי שקצץ את הפיאות לחרדים ולדתים וחטף את ילדי תימן והוציא לשמד רוחני גרם בסופו של דבר להקמת ש"ס.
אלמלא כהנא היה מוצא מחוץ לחוק כל הקולות של ש"ס היו הולכות אליו.
אנשים מתפרנסים מפוליטיקה בכל המפלגות לא רק הדתיות ומפא"י המציאה את השיטה והדתים והליכוד הלכו בעקבותיה.
כל עוד מצביעים או תורמים לש"ס היא מפלגה לגטימית.
לי הסבירו הרבנים שיש חשיבות רוחנית עצומה ללימוד תורה,קיום מצוות למהפכה רוחנית וברגע שבונים מפעל מפואר כמו "אל המעיין" ובונים ישיבות,מקוואות,בתי כנסת ומחזירים בתשובה אז מצבו של עם ישראל כולו משתפר.
מי שונא את ש"ס?שינוי?טומי לפיד?מר"ץ?קיבוצניקים?
אני מעולם לא שנאתי את ש"ס,אגודה או את המפד"ל והיחס שלי כלפי הדת והמסורת היה אוהד.
אנו בעד דת באופן עקרוני.
בעבר המפד"ל וחברי כנסת מהאגודה תרמו להקמת המפעל המפואר של ההתנחלויות.
מי הקים את עמנואל?חרדים.
מתוך המפד"ל יצא גוש אמונים.
לדעתי צריך להקים בכנסת גוש דתי-חרדי לאומי שיעבוד בתיאום נגד השמאל והערבים.
כל מי שיהודי איתנו ויש לחוקק חוקים נגד בג"ץ בעד בית משפט לחוקה.
השנאה של חילונים אתאיסטים כלפי הדת והדתים תמיד קיימת.
יש במדינת ישראל אנשים שלא מסוגלים לראות חרדי ברחוב.
באופן עקרוני כל מי שמקים מפעל תורני תבוא עליו ברכה.