כתב נושא: הימין האמיתי בויקיפדיה  (נקרא 12736 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הימין האמיתי בויקיפדיה
« ב- : דצמבר 16, 2006, 23:28:29 »
שלום חברים,

אתם מוזמנים לקרוא, לערוך, להוסיף לשנות ולתקן את הערך 'הימין האמיתי' בויקיפדיה. במיוחד דרושים ציטוטי תאריכים מדויקים (למשל של תחילת השידורים בעברית) .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: הימין האמיתי בויקיפדיה
« להגיב #1 ב- : דצמבר 16, 2006, 23:46:39 »
שלום חברים,

אתם מוזמנים לקרוא, לערוך, להוסיף לשנות ולתקן את הערך 'הימין האמיתי' בויקיפדיה. במיוחד דרושים ציטוטי תאריכים מדויקים (למשל של תחילת השידורים בעברית) .
אתה יכול להביא קישור לערך בויקיפדיה כי לא מצאתי..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 16, 2006, 23:56:44 »
קראתי את אשר כתבת, ויש עדיין הרבה מקום לשיפור!! הרב כהנא הי"ד היה נוהג להגיד שתנועת "כך" היא איננה מפלגה אלא רעיון, ואנחנו בהיותנו ממשיכים דרכו של הרב כהנא צריכים לעמוד על כך! ואתה במאמרך על התנועה דאגתה יותר להדגיש את ההיסטוריה של התנועה, ולא את הרעיון - וזאת טעות מרה.
ועוד דבר - הרב כהנא כתב בסיפרו "כהן ונביא" שאדם שמסוגל לתת נאום או לכתוב מאמר או חיבור מבלי להזכיר שם שמים - ממנו לא תצא הישועה!!!
מסקנה - תכניס מעט "מהרעיון היהודי" לגוף מאמר, וגם את שמו של מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא שבשמו אנחנו מרימים את נס "המרי האזרחי" כלשונך!!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : דצמבר 17, 2006, 00:03:26 »
קראתי את אשר כתבת, ויש עדיין הרבה מקום לשיפור!! הרב כהנא הי"ד היה נוהג להגיד שתנועת "כך" היא איננה מפלגה אלא רעיון, ואנחנו בהיותנו ממשיכים דרכו של הרב כהנא צריכים לעמוד על כך! ואתה במאמרך על התנועה דאגתה יותר להדגיש את ההיסטוריה של התנועה, ולא את הרעיון - וזאת טעות מרה.
ועוד דבר - הרב כהנא כתב בסיפרו "כהן ונביא" שאדם שמסוגל לתת נאום או לכתוב מאמר או חיבור מבלי להזכיר שם שמים - ממנו לא תצא הישועה!!!
מסקנה - תכניס מעט "מהרעיון היהודי" לגוף מאמר, וגם את שמו של מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא שבשמו אנחנו מרימים את נס "המרי האזרחי" כלשונך!!
אתה מוכן בבקשה להביא קישור לערך אני לא מוצא...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 17, 2006, 00:28:21 »
'כהנא צדק': הקש בדיוק "הימין האמיתי" באתר העברי של ויקיפדיה. קשה לי להכניס הקישור בגלל העברית, אולי זה יעבוד...

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%...

http://he.wikipedia.org/wiki/הימין האמיתי

ערן: אני ממשיך לעבוד על המאמר, אכן מלך מלכי שמים מוזכר במהדורה החדשה לי, עוד טרם קראתי את הודעתך. אני בהחלט מתכוון להוסיף מהרעיון, ולהזכירכם- כל אחד יכול להוסיף. כשהתחלתי לכתוב את המאמר ניסיתי להעלות על הכתב את עקרונות הארגון, ואז נתקלתי בבעיה, מכיוון שאין לארגון הזה עקרונות כתובים והרי לא ייתכן שאני אנסח אותם במאמר שסוקר את הארגון.

מה שיש כרגע, זה 'תורה שבעל פה' שמופיע במאמרים ובשידורים של חיים, כאשר גם להם אין ארכיון מסודר, ואני באופן אישי מאזין קבוע לתוכניות רק מספר חודשים, וקורא המאמרים בערך מזה שנה. דרך אגב אם מישהו מעוניין לקרוא את המאמרים הישנים:

http://web.archive.org/web/*/http://www.jtf.org

אני מתכנן להכניס יותר דיווח על הרעיון, או על המסרים של הארגון. יש גם משהו נוסף צריך להכניס לשם - ציטוטים של חיים. אני חושב שהוא אמר דברים חכמים מבעוד מועד, למשל לאחר\לקראת עליית אריאל שרון לשלטון, לפני הפלישה לעיראק ועוד. הרי הוא מזכיר לעתים קרובות כיצד הוא אמר דברים אלו וכיצד השערותיו התברר לרוב כנכונות. אני חושב שאלו דברים שכדי מאוד להכניס למאמר משום שהם מעידים בעד עצמם ובצורה אובייקטיבית.

« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2006, 07:37:29 על ידי עז77 »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : דצמבר 17, 2006, 05:32:33 »

ערן,
במקום להעביר ביקורת, אתה מוזמן לערוך, להוסיף, לשנות ולתקן כפי שהתיר לנו zelhar

ציטוט
אתם מוזמנים לקרוא, לערוך, להוסיף לשנות ולתקן את הערך 'הימין האמיתי' בויקיפדיה.

ולך zelhar, תודה על הטיוטה הראשונית המצוינת.  ישר כח!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #7 ב- : דצמבר 17, 2006, 10:27:33 »
כל הכבוד ל-zelhar
הוא עוזר לנו מאוד בהפצת התנועה
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

עז77

• אורח
« להגיב #8 ב- : דצמבר 17, 2006, 11:27:40 »
הלינק לחיים בן פסח שם לא בנוי טוב...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : דצמבר 17, 2006, 12:07:34 »
כל הכבוד zelhar תודה ענקית על כל העזרה שאתה נותן פה!
יישר כח!
יגאל=גואל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 17, 2006, 12:38:18 »
זלהר, כל הכבוד!

אנו שינינו את הפתיחה של המאמר כי לדעתנו לא כדאי להדגיש את הנושאים האמריקנים לקהל ישראלי. עם קהל של יהודים מא''י צריך לדבר על ישראל ולא על ארה''ב. הנושאים האמריקנים תפלים לעומת הנושאים בא''י.

אולם בכל מקרה, פתחת את הדלת עבורנו והרוב המכריע של המאמר מצויין.

הראת לכולם מה אפשר לעשות.

שוב תודה רבה.

חיים

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : דצמבר 17, 2006, 12:58:16 »
כל הכבוד, זלהר!
בקטע הראשון, לפני תוכן העיניינים כתוב "חיים בן-פסך". צריך לתקן את זה.

Aaron

• אורח
« להגיב #12 ב- : דצמבר 17, 2006, 13:29:15 »
עוד טעות בקטע הראשון. כתוב "כוח מסימה יהודי" - צריך לתקן ל- "משימה".

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : דצמבר 17, 2006, 13:33:56 »
מצאתי גם אני עוד טעות ב-
חיים בן-פסח ותולדות הארגון

תקופת הליגה להגנה יהודית

יש את:החלקרח
ניראה לי שזה אמור להיות החלקת קרח.
יגאל=גואל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 17, 2006, 13:35:58 »
תיקנתי את "המסימה" , והוספתי עוד כמה פרטים כדי שיהיה ברור שאנחנו ממשיכים את דרכו של הרב מאיר כהנא הי"ד.
ולטעמי אני חושב שאפשר להוריד את כל העיניין הזה של "שמות חלופים".
מה אתם חושבים?
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2006, 13:38:18 על ידי eran »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #15 ב- : דצמבר 17, 2006, 14:10:40 »
תיקנתי גם את ה-החלקרח.
יגאל=גואל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 17, 2006, 15:41:54 »
ח'ברה יש פה הודעה בויקיפדיה שאתם חייבים לראות:
"מהי חשיבותו של ערך זה?
בערך זה חסר מידע שיבהיר את חשיבותו של התוכן, וייתכן שמקומו של הערך אינו באנציקלופדיה. אם אתם בקיאים בנושא שבו דן הערך, אנא הרחיבו אותו, או הסבירו את חשיבותו בדף השיחה שלו. התבנית הוצבה על הערך בתאריך 17/12/2006. אם חשיבותו של הערך לא תובהר במהלך השבוע הקרוב הוא עלול להימחק."

חייבים לעשות משהו בנידון.
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2006, 15:43:44 על ידי eran »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #17 ב- : דצמבר 17, 2006, 15:51:46 »
ח'ברה יש פה הודעה בויקיפדיה שאתם חייבים לראות:
"מהי חשיבותו של ערך זה?
בערך זה חסר מידע שיבהיר את חשיבותו של התוכן, וייתכן שמקומו של הערך אינו באנציקלופדיה. אם אתם בקיאים בנושא שבו דן הערך, אנא הרחיבו אותו, או הסבירו את חשיבותו בדף השיחה שלו. התבנית הוצבה על הערך בתאריך 17/12/2006. אם חשיבותו של הערך לא תובהר במהלך השבוע הקרוב הוא עלול להימחק."

חייבים לעשות משהו בנידון.
צריך יותר להרחיב ולהעשיר את הערך "הימין האמיתי"
זלהר תרחיב אותו יותר ותעשיר אותו כדי שלא ימחקו לנו אותו
יגאל=גואל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : דצמבר 17, 2006, 20:37:04 »
שלום , תודה רבה על תגובות והתרומה שלכם

אני חושב שכמה מהעורכים בויקיפדיה לא נלהבים מהמאמר החדש, לדעתי זו הסיבה שההערה הזו מופיעה עכשיו. אתם יכולים לראות גם כל מיני
צנזורים שלהם אם תבדקו את הלשונית 'גרסאות קודמות'. לדעתי הם לא יימחקו את הערך, אני חושב שהתוכן העיקרי במאמר ייתייצב בסופו של דבר על נוסח מוסכם, אם אנחנו נהיה עקשניים מספיק וגם הוגנים.

מכיוון שזה מאמר בויקיפדיה צריך להציג שם דברים כהוויתם, לכן לדעתי אי אפשר שלא לדווח על התבטאויות שנויות במחלוקת. 

הנה צטוט של דף השיחה בדף כפי שהוא כרגע (כמובן אפשר לבדוק אותו בעזרת הלשונית שבדף הערך):

הימין האמיתי הוא ארגון פוליטי ותחנת שידור עם עשרות אלפי תומכים וצופים. יותר מידע וקישורים רלוונטים יופיעו בקרוב, באתר וויקיפדיה האנגלי הערך JEWISH TASK FORCE כבר נמצא לכן אם העורכים שם לא סבורים שיש למחוק הרי שאין סיבה ימחוק הערך העברי.

בערך כזה יש לתת אסמכתאות. ללא אסמכתאות יש למחוק חלק ניכר ממנו. דוד שי 18:07, 16 בדצמבר 2006 (IST)
לא יפה לערוך צנזורה- יוניבסט. במאמר שעוסק בארגון פולטי בודאי שתופענה הדעות של הארגון הפוליטי. לדעתי אני לא מציג דעות כאלה כעובדה, אלא סוגר אותן בגרשיים או כותב 'לדברי'. במקום למחוק יכולת להדגיש שמדובר בדעה של הארגון.

אינך רשאי לייחס דעה לארגון, בוודאי שלא בצורת ציטוט, בלי שתספק אסמכתא, מהאתר של הארגון או ממקור אחר, שאכן זו הדעה של הארגון, ולציטוט - מקור מדויק שממנו נלקח. ללא אסמכתא, הדעות והציטוטים שאתה מייחס לארגון עלולים להיחשב ללשון הרע. דוד שי 05:57, 17 בדצמבר 2006 (IST)

ארגון JTF בארץ נקרא הימין האמיתי, הוא ארגון המונה אלפי פעילים ומנוהל בארץ ע"י איתמר בן גביר ונעם פדרמן, יו"ר הארגון בארה"ב הוא חיים בן פסח, הארגון הוא ארגון ימין פוליטי ללא מטרות רווח, וחשיבותו היא ערכית.

אני חושב שמישהו מאתנו פתח ערך 'חיים בן-פסח' והדביק את מה שכתוב באתר שלנו. העורכים מחקו את הכתוב, מחשש להפרת זכויות יוצרים, אבל סיפקו את הקישור לאתר שלנו.  כך שנראה לי כי מבחינתנו כרגע הכי טוב להשאיר את הערך הזה כמות שהוא.

אולי כדי שנרכז בפורום רשימה של קישורים, ציטוטים והפניות כדי שיקל עלינו לעמוד בדרישות של ויקיפדיה, ואולי זה רעיון טוב בלי קשר לכך.

חנוכה שמח,

צלהר

עז77

• אורח
« להגיב #19 ב- : דצמבר 17, 2006, 23:22:21 »
שלום , תודה רבה על תגובות והתרומה שלכם

אני חושב שכמה מהעורכים בויקיפדיה לא נלהבים מהמאמר החדש, לדעתי זו הסיבה שההערה הזו מופיעה עכשיו. אתם יכולים לראות גם כל מיני
צנזורים שלהם אם תבדקו את הלשונית 'גרסאות קודמות'. לדעתי הם לא יימחקו את הערך, אני חושב שהתוכן העיקרי במאמר ייתייצב בסופו של דבר על נוסח מוסכם, אם אנחנו נהיה עקשניים מספיק וגם הוגנים.

מכיוון שזה מאמר בויקיפדיה צריך להציג שם דברים כהוויתם, לכן לדעתי אי אפשר שלא לדווח על התבטאויות שנויות במחלוקת. 

הנה צטוט של דף השיחה בדף כפי שהוא כרגע (כמובן אפשר לבדוק אותו בעזרת הלשונית שבדף הערך):

הימין האמיתי הוא ארגון פוליטי ותחנת שידור עם עשרות אלפי תומכים וצופים. יותר מידע וקישורים רלוונטים יופיעו בקרוב, באתר וויקיפדיה האנגלי הערך JEWISH TASK FORCE כבר נמצא לכן אם העורכים שם לא סבורים שיש למחוק הרי שאין סיבה ימחוק הערך העברי.

בערך כזה יש לתת אסמכתאות. ללא אסמכתאות יש למחוק חלק ניכר ממנו. דוד שי 18:07, 16 בדצמבר 2006 (IST)
לא יפה לערוך צנזורה- יוניבסט. במאמר שעוסק בארגון פולטי בודאי שתופענה הדעות של הארגון הפוליטי. לדעתי אני לא מציג דעות כאלה כעובדה, אלא סוגר אותן בגרשיים או כותב 'לדברי'. במקום למחוק יכולת להדגיש שמדובר בדעה של הארגון.

אינך רשאי לייחס דעה לארגון, בוודאי שלא בצורת ציטוט, בלי שתספק אסמכתא, מהאתר של הארגון או ממקור אחר, שאכן זו הדעה של הארגון, ולציטוט - מקור מדויק שממנו נלקח. ללא אסמכתא, הדעות והציטוטים שאתה מייחס לארגון עלולים להיחשב ללשון הרע. דוד שי 05:57, 17 בדצמבר 2006 (IST)

ארגון JTF בארץ נקרא הימין האמיתי, הוא ארגון המונה אלפי פעילים ומנוהל בארץ ע"י איתמר בן גביר ונעם פדרמן, יו"ר הארגון בארה"ב הוא חיים בן פסח, הארגון הוא ארגון ימין פוליטי ללא מטרות רווח, וחשיבותו היא ערכית.

אני חושב שמישהו מאתנו פתח ערך 'חיים בן-פסח' והדביק את מה שכתוב באתר שלנו. העורכים מחקו את הכתוב, מחשש להפרת זכויות יוצרים, אבל סיפקו את הקישור לאתר שלנו.  כך שנראה לי כי מבחינתנו כרגע הכי טוב להשאיר את הערך הזה כמות שהוא.

אולי כדי שנרכז בפורום רשימה של קישורים, ציטוטים והפניות כדי שיקל עלינו לעמוד בדרישות של ויקיפדיה, ואולי זה רעיון טוב בלי קשר לכך.

חנוכה שמח,

צלהר

הקישור שהם שמו הם לדברים שאני ניסחתי בדף "אודות" של אתרנו,
וכמובן יש לכל אחד מהגולשים שלנו רשות מובהקת ממני לפרסם דברים אלה בדף של חיים בן פסח.

עז77

• אורח
« להגיב #20 ב- : דצמבר 17, 2006, 23:47:34 »
שוב פעם הכלבים השמאלנים האלה מנסים להשתיק אותנו?!?!
אין גבול...אין להם שום גבול - חייבים להלחם בזאת, למביני ויקפידה,
אנא כתבו בפורום כיצד ומה לעשות כדי למנוע זאת.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : דצמבר 18, 2006, 00:04:52 »
היהודונים הבולשוויקים כבר רוצים למחוק את המאמר. בוויקיפדיה בשפת האנגלית יש פי 100 קוראים ממספר הקוראים בשפת העברית. אז באנגלית באמת צריך שערך יהיה מספיק חשוב בשביל כל כך הרבה קוראים. בוויקיפדיה באנגלית אף אחד לא העז לומר שהמאמר ועוד מאמרים דומים על התנועה הזאת לא מספיק חשובים ושצריך למחוק אותם.

לכן, כולכם תוכלו לעזור אם תגלשו בוויקיפדיה כדי להסביר בלי להעליב למה ערך זה חשוב ולמה צריך להתיחס לערך וערכים דומים עם לפחות אותה מידה של חשיבות שניתנת לערך על ידי אמריקנים ובריטים לא יהודים שלמענם הערך הרבה פחות חשוב מחשיבותו ליהודים ולמרות זאת אין אפילו שאלה שכל הערכים על תנועה זו במקומם באנגלית.

שוב נא תכתבו זאת בלי להעליב ובלי לומר שאתם תומכים בנו. צריך להרשם בוויקיפדיה ולכתוב הסברים כאלה בדף השיחה שלו.
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2006, 00:11:20 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #22 ב- : דצמבר 18, 2006, 00:26:25 »
היהודונים הבולשוויקים כבר רוצים למחוק את המאמר. בוויקיפדיה בשפת האנגלית יש פי 100 קוראים ממספר הקוראים בשפת העברית. אז באנגלית באמת צריך שערך יהיה מספיק חשוב בשביל כל כך הרבה קוראים. בוויקיפדיה באנגלית אף אחד לא העז לומר שהמאמר ועוד מאמרים דומים על התנועה הזאת לא מספיק חשובים ושצריך למחוק אותם.

לכן, כולכם תוכלו לעזור אם תגלשו בוויקיפדיה כדי להסביר בלי להעליב למה ערך זה חשוב ולמה צריך להתיחס לערך וערכים דומים עם לפחות אותה מידה של חשיבות שניתנת לערך על ידי אמריקנים ובריטים לא יהודים שלמענם הערך הרבה פחות חשוב מחשיבותו ליהודים ולמרות זאת אין אפילו שאלה שכל הערכים על תנועה זו במקומם באנגלית.

שוב נא תכתבו זאת בלי להעליב ובלי לומר שאתם תומכים בנו. צריך להרשם בוויקיפדיה ולכתוב הסברים כאלה בדף השיחה שלו.
חיים לפי דעתי זה מאבק שאנו מפסידים בו מראש הכלבים השמלאנים הללו כבר פסלו אותנו מראש ימ"ש כמה שנוכיח אחרת הם לא יקשיבו לנו.
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2006, 00:27:07 על ידי Kahane Was Right »
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #23 ב- : דצמבר 18, 2006, 00:31:59 »
תראו איזהשמאלני זבל, תראו מה הוא כתב בדף השיחה:
ציטוט: "הערך הזה ארוך ומכיל מידע רב באופן בלתי פרופורציונלי לחשיבות מושא הערך. מדובר במטורלל ניו יורקי שישב מעל חמש שנים בכלא האמריקאי על פיצוץ מטעני חבלה (!) ומחזיק אתר אינטרנט (גם כן ארגון) עם עיצוב ספרטני וקטעי אודיו ווידאו בהם הוא אוהב להשתמש במילים "נאצי", ו"היטלר" כלפי כל מה שנקרה בדרכו. הוא משתף פעולה עם צדיקים כמו נעם פדרמן, ובאופן כללי מסתמן כתופעה שולית מאוד. אם מישהו סבור שאין לקצץ את הערך לעשר-חמש עשרה שורות (בלי תאריך מדויק בו הופעל כל פיצ'ר באתר המהולל), אשמח לשמוע זאת כאן לפני שאני מבצע את העריכה. בן ה. 00:23, 18 בדצמבר 2006 (IST)"

ימח שמו, איזה חזיר!

מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%97%D7%94:%D7%94%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9F_%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%99

Aaron

• אורח
« להגיב #24 ב- : דצמבר 18, 2006, 00:34:57 »
חח.. עשיתי עריכה למה שהשמאלני הבולשביקי אמר ופשוט מחקתי הכל ועכשיו אין את זה.