חדשות ודיונים > מערכת החדשות

"לפני המצעד ירושלים תבער"

(1/4) > >>

כהניסט:
יהודים מירושלים נפגשו כדי לתכנן איך לפוצץ את מצעד התועבה העולמי שאמור להתקיים בירושלים בעשירי לנובמבר.

עיתונאי מאתר NFC נפגש באקראי עם אחד מאותם צדיקים. בתשובה לשאלה "האם תצליחו למנוע את המצעד?",  ענה לו היהודי:  "לא נצליח. אבל התורה לא מרשה לנו לשבת בחיבוק ידיים ולהשלים עם כזה מצב. עלינו לעשות הכל כדי למחות, והשם יעשה הטוב בעיניו. לו יצויר מצב בו מצעד נורא שכזה עובר בעיר הקודש מבלי שיהיה פוצה פה ומצפצף - זה חילול השם גדול". "תכלית המצעד היא פרובוקציה ושחרור קיטור שבאה על חשבון פגיעה באורחות חייהם של אנשים ישרי דרך... שקט לא יהיה כאן... לפני המצעד ירושלים תבער", הוסיף היהודי.

עם כל זאת, מודה אותו יהודי צדיק,  "כי קיים נעלם באשר למידת ההתגיסות של הציבור להילחם במצעד התועבה. קיימת בירושלים הסכמה מקיר לקיר באשר לכך שהמצעד אינו צריך לעבור בירושלים, אך קשה להעריך כמה באמת יהיו מוכנים לחרף נפשם, ולמחות גם באמצעים אחרים מעבר להפגנה".

Berk0:
זה לא בסוף התבטל ?

או הועבר לתל אביב?

כהניסט:
המצעד נדחה בעקבות מלחמת לבנון השנייה. הייתה הרגשה שהוא אפילו יבוטל, אבל בג"צ קבע שהוא יתקיים. בירושלים.

Eternal:
קראתי לפוצץ את המצעד אז חשבתי שיטמינו פצצה...חשכו עיני.
אני מקווה שלא לזה התכוונו.

המתנגדים למצעד התועבה צריכים למנוע בכוח מההומואים לעבור, לחסום להם את הדרך.

כהניסט:

--- ציטוט של: Eternal על אוקטובר 13, 2006, 17:52:04 ---קראתי לפוצץ את המצעד אז חשבתי שיטמינו פצצה...חשכו עיני.
אני מקווה שלא לזה התכוונו.

המתנגדים למצעד התועבה צריכים למנוע בכוח מההומואים לעבור, לחסום להם את הדרך.

--- סוף ציטוט ---

אני מניח שגם אתה מתנגד למצעד. אולי נתארגן דרך הפורום כדי להגיע ולעזור למנוע את המצעד?

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה