כתב נושא: **התשובות של איתמר בן גביר לתאריך 16 במאי**  (נקרא 4616 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
**איתמר הסכים לענות לשאלות הגולשים בכל יום רביעי**
**איתמר אדם עסוק מאד ויעדיף שאלות קצרות ויענה כאן**
**אנא מכם כתבו כאן שאלות או הערות לאיתמר בן גביר**
**כל הודעה שאיננה לאיתמר תמחק**
**לבקשת חיים ואיתמר מחקנו את העבר הרע ושמנו אותו מאחורינו:אנא מכם אל תהפכו אשכול זה להאשמות כלפי רוני!!!**
« עריכה אחרונה: מאי 16, 2007, 21:50:09 על ידי אהרון »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
**שאלו את איתמר בן גביר ל16 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 09, 2007, 21:51:07 »
שלום איתמר
1.הערה תודה רבה וישר כוח על התנתקות מהמטורף פאוור69
2.האם אתה מתכוון לבנות אתר חדש אתר חזית חדש נורמלי בלי רוני? אם לא אז מה דעתך על הרעיון?
ורפואה שלמה לאימך איתמר מקוה שהכל יהיה טוב
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

בייקר

• אורח
**שאלו את איתמר בן גביר ל16 במאי**
« להגיב #2 ב- : מאי 09, 2007, 21:52:23 »
איתמר שלום רב!
1.כיצד הצלחת לבסס יחסי עבודה עם התקשורת השמאלנית העויינת?מצד אחד אתה פותח את מהדורת החדשות:"פעיל הימין הקיצוני איתמר בן גביר שרף בל"ג בעומר תמונה של..."מצד שני התקשורת מלכלכת ומשמיצה אותך ואתה תובע אותם וזוכה.
מצד אחד יש עליך חרם ויאיר לפיד לא מזמין אותך לראיון ומצד שני אתה ומרזל אנשים מפורסמים יותר משרי ממשלה.
האם למשל מעריב משמיץ אותך אחרי שניצחת את דנקנר במשפט?או שנזהרים ממך עכשיו?
2.מה יחסך כסטודנט למשפטים לחוק הישראלי?אתה ממש גר בבית משפט וזוכה במשפטים אבל זה מעייף מאד ומתיש!מאיפה הכוח להיות איתמר בן גביר ?לשמור על רמת פעילות גבוהה מאד בהפגנות ולנהל חיי משפחה נורמלים?האם יש לך זמן ללמוד תורה?אתה נאמן להלכה ולא לחוק!
3.לגבי אבישי רביב?האם אתה מאמין שהוא רצה שעמיר יהרוג את רבין ולכן הסית לרצח או שזאת קונספירציה של השב"כ?האם אתה יודע מה קורה איתו היום?שמעתי שהוא התחתן וראו אותו ברמת אביב?האם השב"כ למד את הלקח או שהוא ממשיך להעסיק סוכנים מדיחים ופרובוקטורים בכדי להכפיש את הימין פוליטית?האם היית עצור מינהלית כמו נועם פדרמן?האם השב"כ מטריד אותך או מציק לך?האם סוכניו מפריעים לפעילות שלך?
4.נניח שהייתי יהודי ממוצא מזרחי שכנע אותי לתמוך בחזית של מרזל ולא בש"ס?בהנחה שאני חושב שהרב עובדיה יוסף תלמיד חכם.
5.האם תוכל לספר לנו על ישיבת הרעיון היהודי בה למדת?אתה פעיל מגיל 14 איך אפשר לשלב פעילות אינטינסבית עם לימוד בישיבה?
« עריכה אחרונה: מאי 16, 2007, 12:29:31 על ידי בייקר »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
**שאלו את איתמר בן גביר לתאריך 16 במאי**
« להגיב #3 ב- : מאי 09, 2007, 22:22:50 »
איתמר שלום,
לאט לאט העם מבין שהדרך הכהניסטית היא הדרך הנכונה..ואנחנו רואים את זה בכול מיני זויות והבטים.
1)איך לדעתך ממשלה כהניסטית תוכל לעלות לשלטון עם תישקורת ש 24 שעות ביממה מסיתה כנגד המיתנחלים וכנגד הימניים האמיתיים וכנגד החרידים?הרבה אנשים שאני מכיר היו שטופי מח מהתישקורת אבל אחרי שאני הסברתי להם הם הבינו ושינו את דעתם על כהנא זצ"ל השם יקום דמו.
היום הם מבינים שהמיתנחלים הם החלוצים של ימינו.
הדור של היום מבין את מה שהדור של אז לא הבין..יש לי הרבה חברים מדיזינגוף ומצפון תל אביב והם בעד גירוש האויב הערבי..לאומת זאת ההורים שלהם הם שמאלנים בוגדים.

תודה וכול טוב.
« עריכה אחרונה: מאי 09, 2007, 22:37:55 על ידי אהרון »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 09, 2007, 22:25:10 »
איתמר שלום.
1. האם אתה בעד איחוד של כל תנועות הימין האמיתי? ואם כן, מי יהיה המנהיג של האיחוד ?
2. האם אתה חושב שבסופו של דבר חי"ל יהוו גורם משמעותי בכנסת?

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 10, 2007, 20:02:41 »
חבר שלי רופא בבית חולים העמק ספר לי שבצפירה ביום השואה הערבים בצורה מופגנת צחקו עשו רעש ולא עמדו. איך צריך להגיב.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כמה שאלות לאיתמר
« להגיב #6 ב- : מאי 10, 2007, 23:08:49 »
1.מה אתה חושב על זה שממשלת התבוסתנים אולמרט-לבני-פרץ-ליברמן (ובעצם כל ממשלות-ישראל)ממשיכות  להפקיר את תושביי שדרות לחסדיהם של המרצחים? מה על תושביי שדרות לעשות? איך ניתן לסייע בעניין הזה?  צה"ל יכול למגר את איום הקסאמים במהירות אבל הוא לא עושה את זה בגלל המדיניות השמאלנית של ממשלות ישראל הם מפחדים שבפעולה צבאית(שבמוקדם או במאוחר תהיה) יהרגו המון("חפים-מפשע") זה חילול השם יהודים מופקרים למוות כבר 6 שנים ואיש אינו פוצה את פיו .

2.למה לא הולכים לסייע לחיילי צה"ל ומג"ב(הפטריוטים) בהפגנות של השמאלנים הבוגדים (בילעין למשל)שמרביצים לחיילי צה"ל ומפרים צו אלוף ונכנסים לשטח צבאי סגור? למה לא מארגנים הפגנות נגד השמאל הבוגדני?

3.למה מני מזוז לא מוציא את התנועה-האיסלאמית של הש'יח ר'אאד סלאח ואת מפלגת בל"ד של עזמי בשארה מחוץ-לחוק?
איך ייתכן שאת תנועת כ"ך סגרו ואת מפלגותיהם של  טיבי ובשארה לא הוציאו מחוץ-לחוק?  למה יש אפליה לטובת הערבים?

4.איפה נמצא הסניף של חזית יהודית-לאומית בירושלים? ולמה לא מסיגים תמיכה בפריפריה?.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

yacov

• אורח
« להגיב #7 ב- : מאי 15, 2007, 06:10:31 »
בס"ד

שלום איתמר וחג שמח,

1. מה דעתך על אירגון רבבה?

2. המנוול בשם אלישע, המנהל של דויד העברי ברבבה אמר שהוא התקשר אליך אחרי שהוא ראה מספר טלפון שלך בתכניתו של חיים. הוא אמר שאמרת לו שאתה לא מכיר את חיים. למה הוא שיקר?

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מאי 15, 2007, 06:53:05 על ידי דוקא_כך »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : מאי 15, 2007, 07:05:02 »
שלום איתמר,

מה דעתך על דברי חז"ל הבאים: אל יתחבר אדם לרשע אפילו לקרבו לתורה

מו"ר הגאון הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד כתב בפרוש המכבי, שמות ב:יח

והבן מזה כמה מסוכנת היא ההתחברות לרשע אפילו כאשר היא נעשית לשם שמים, כמו שעשה זאת יונדב הצדיק בכוונה להשפיע על יהוא ולהחזירו למוטב.  והסיבה לכך היא, משום שהרואים את הצדיק מתחבר לרשע יחשבו שהוא מסכים עם מעשי הרשע, וגם הם יעשו כמו הרשע.  ועוד, יתכן מאד שדוקא הצדיק יושפע במקום להשפיע.

תודה וכל טוב,
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: מאי 15, 2007, 07:25:28 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד כמה שאלות לאיתמר בן-גביר
« להגיב #9 ב- : מאי 15, 2007, 17:20:34 »
1.מה ניתן לעשות בקשר לזה שהערבים באים למרכזי הערים ומטרידים בחורות יהודיות? ואם הבחורות משתפות איתם פעולה מה עליי לעשות אם אני רואה זאת במו עייני? ואיך אתה חושב שאלינו לנהוג בקשר לזוועה הזאת?

2.מה יהיה הסוף עם הבוגדים מבצלם ומשלום-עכשיו שכל שני וחמישי מפרסמים בתשקורת דו"חות שקריים כנגד צה"ל וכנגד המתיישבים  היהודים באיו"ש? הם קוראים ליהודים שגרים באיו"ש "מתנחלים" הם לא מבינים שלפי הערבים כל ארץ-ישראל זאת "התנחלות וכולנו "מתנחלים" נכון?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 16, 2007, 19:17:29 »
אחר הצהריים טובים לכולם.

אני שמח להתארח בפורום זה ויישר  כח למנהלים ובמיוחד לבייקר על היוזמה והרעיון לבוא ולענות על שאלות .

אשתדל לענות על השאלות בקצרה ולהשיב לפי הסדר.

ל
wakeupisrael :

1. הייתי נמנע מכינויים כלפי רוני. התנתקנו ממנו כי לצערי הוא לא קיבל את ההנחיות שלנו ורצה להיות עצמאי. אני חשבתי ועדין חושב שכל הריב בין רוני לבין אנשי הפורום הזה הוא ריב מיותר שהיווה נזק ומי שהרוויח ממנו הוא מי ששונא אותנו. מכל מקום. בהחלט שאנחנו שוקלים להקים פורום והפעם פורום רשמי במסגרת האתר של החזית. מכל מקום. בנתיים אנחנו ממשיכים לעדכן את האתר הרישמי של החזית בתקווה שגם יהיה פורום.

2. רב תודות לאיחולי הרפואה לאימי. זה המקום גם להודות לכל מי שעודד והתפלל ועזר ותמך. יישר כח.

לבייקר ידידי.

3. קודם כל שלום רב. ושוב יישר כח על היוזמה . אחד הייתרונות מ"הריב " הזה שהיה הוא שהכרתי אותך. זכיתי וזכינו כולנו שיש אדם כמוך בפורום זה.

4. באשר ליחסי עם התקשורת הרי שהם בחלט יחסים מורכבים. רוב העורכים ומי שקובע שם הם אנשי שמאל מובהקים ( תתפלא אבל בקרב הכתבים יש כמה אנשי ימין ואנשים אובייקטיבים ) ולכן הם משתדלים להחרים אותנו. כך למשל אתה בטח שומע מידי שבוע את אחמד טיבי או דובר שלום עכשיו ואפילו כל מיני סהרורים בתוכניות אירוח ובתוכניות בוקר של הרדיו ועלינו יש חרם. מתי נעם פדרמן דיבר בפעם האחרונה אצל רפי רשף או רזי ברקאי ?

מכל מקום הסיטואציה הזאת מכריחה אותנו להיות יותר ייצירתיים. אנחנו משתדלים להעביר מסר ולכן זה מאוד חשוב להשתמש בכלי התקשורת . יש לנו עוד ייתרון בתקופה הזאת וזה בעניין כמות הערוצים. בזמן הרב כהנא הי"ד היה ערוץ 1 כך שלדוגמא היה מאוד קל להחרים אותו. היום יש מספר ערוצי  טלווזיה ואינטרנט ורדיו אזורי ומקומי אז בודאי שהרבה יותר קשה להחרים.

5. שאלת מאיפה הכח להיות איתמר בן גביר -... זה באמת לא פשוט. אבל לא פשוט גם להיות בייקר, ויוסי , ושלמה וכל בן אדם אחר.

אני באמת משתדל. הפרקליטות מגישה עשרות כתבי אישום בין היתר כדי לעייף אותנו. הנה היום מצאתי את עצמי כל היום כותב סיכומים בתיק שמאשימים אותי שם  על כך שאמרתי שהוצאת כך מחוץ לחוק היא בדיחה ושצריך לגרש את האוייב הערבי וטוענים שנסעתי עם סטיקר אין ערבים - אין פיגועים. כמו שאתם מבינים אני  מייצג את עצמי. זה גם יותר זול ולא פחות מקצועי ( אם יורשה לי להשתחצן קצת...). מכל מקום היעוד המרכזי שלי בחיים הוא לפעול למען העם והארץ ולכן אני מוצא זמן להפגנות ומחאות וכו... מלבד זאת זה המקום לומר יישר כח לאשתי היקרה שמאפשרת לי לעשות כך ואף מדרבנת אותי לפעול ולעשות יותר למען העם והארץ.

6. לגבי יחסי לחוק הישראלי. אמנם אני לומד משפטים ומרבה לעתור ולתבוע ולהופיע בבתי המשפט אבל בחלק גדול מהמקרים אני מרגיש שהמשחק מכור. אני לא אומר. יש מקרים שבהם זורקים לנו עצמות אבל בכל שאלה אידאולוגית אין ספק שבית המשפט משתייך לצד אחד של המפה ואנחנו לצד אחר. מכל מקום חלק מהעתירות שלי זה כדי להוכיח על הצביעות שלהם לדוגמא העתירה בעניין מצעד התועבה . עמדתי שם מול השופטת בינייש והטחתי בה שמאוד מעניין הצורה שהם שומרים על חופש הביטוי וזכות הצעדה . הרי כאשר מרזל ואני רצינו להגיע לסכנין הם אמרו שאסור למרות חופש הביטוי אז למה כאן כן ושם לא ?

7 לגבי רביב. הכרנו אותו כולנו. הוא היה מגיע לתנועת כך. וקודם לכן בנאמני הר הבית. אינני יודע מה חלקו המדוייק בעניין רבין אך אני יודע שהיו איתו הרבה דברים מסריחים. אבישי הוא טיפוס בוגדני וחסר ערכים שהיה מוכן למכור את החברים שלו תמורת בצע כסף. המזל הוא שהוא היה טיפוס לא הכי חכם בעולם וכמו כן הוא לא הגיע למקום הנכון. אנחנו לא מחתרת ואין לנו מה להסתיר.

8. לא זכיתי להגיע לרמה של פדרמן ( אנחנו תמיד מתבדחים שלנעם יש 46 זכיויים לי יש 38 אבל אני יותר צעיר ב 7 שנים אז יש לי סיכוי...) מכל מקום. כן הייתי במעצר בית מנהלי פעם אחת במשך 9 חודשים ופעם אחרת במשך חודש . השב"כ ניסה לקלקל לי הרבה דברים. הם מנעו בזמנו את הגיוס שלי לצה"ל ואפילו הפחידו בנות שיצאתי איתם לשידוך - המזל שלי שאת אשתי הנוכחי יהיה להם קצת קשה להפחיד. היא פשוט לא שמה עליהם.

אני ער למה שקורה כאן בפורום ולפחד והחשש שמה השב"כ מאזין ומה יקרה. יש גם קדחת אופיינית של להאשים כל מאן דהוא כאילו הוא סוכן שב"כ. צריך להרגיע את זה. חלק מהשמועות נגד אנשים מקורם בשב"כ עצמו שרוצה לסכסך ולהפריד. מלבד זאת אני תמיד אומר שכל הפעילות שלנו היא גלויה ולכן השב"כ סתם מבזבז את הזמן. אולי הגיע הזמן שהם יהיו גיבורים על ערבים ולא על יהודים.

9. לעניין ש"ס והתמיכה בה. חברינו "דווקא כך" ציטט יפה את הדברים הבאים :"אל יתחבר אדם לרשע אפילו לקרבו לתורה" - לצערנו אנשי ש"ס מתחברים לרשעים כדי להשיג כל מייני הטבות לעולם התורה . זו הדרך של תנו לי את יבנה וחכמיה אלא שהגמרא בגיטין מבקרת את הגישה האת . הגיע הזמן שנפסיק להתנהג כאילו המדינה זו הפריץ ואנחנו חולבים אותה. המדינה היא שלנו. הגיע הזמן להפנים זאת.

10 ולעניין הרב עובדיה שליט"א. אין חולק שמדובר על תלמיד חכם. הרב כהנא אמר פעם שייחסנו לרבנים צריך להיות יחס שונה גם אם חולקים עליהם . יחד עם זאת כמובן שמותר לחלוק על דבריו וילמדו דברי הגמרא בסוגיה של תנורו של עכנאי שם מרשים לעצמם חכמים לחלוק על רבי אליעזר שהיה גדול וחסיד, וצדיק.

11. ישיבת הרעיון היהודי היא מקום מקסים. כור מחצבתי, שבראשה עומד הרב יהודה קרוייזר שליט"א. איזו דרך ארץ, איזה תלמיד חכם, איזו ענווה איזו יראת השם. כאשר רואים את הרב קרוייזר נזכרים בדברים על דוד המלך בעניין עדינו העצני - שהיה מעדן עצמו כתולעת כשלומד תורה ומקשה עצמו כעץ כשיוצא למלחמה.

12. בגיל 14 רק התחלתי להיכנס לפעילות.אגב קודם כל בתנועת נאמני הר הבית ואח"כ בכך. למדתי בתיכון חילוני אלא שאחרי הלימודים הייתי הולך ללמוד עם נעם פדרמן ברעיון ומשם ממשיכים לפעילות. זה האידיאל בעיני . ללמוד תורה ולעשות למען העם והארץ.

underground

13. שאלת שאלה שהתשובה לה טמונה בסוף שאלתך . הרי בתחילה שאלת איך נגיע לשלטון ואולם אח"כ אמרת כי  " יש לי הרבה חברים מדיזינגוף ומצפון תל אביב והם בעד גירוש האויב הערבי..לעומת זאת ההורים שלהם הם שמאלנים בוגדים" .-יותר ויותר אנשים נפקח להם המוח. יותר ויותר אנשים מבינים כי הרב כהנא צדק ולכן אל יאוש. יש תקווה. נ.ב. ייתכן שכאשר יגרשו את האוייבים אז מי שיעשה זאת יהיו אנשים כמו ביבי וסילבן שלום. זה יהיה בקונצנזוס. אנשים אצלנו מתבדחים שכאשר יגרשו את האוייבים ונבוא אנחנו לעזור יגידו לנו שאנחנו קיצוניים ולא צריך עזרה.....

Dexter 

14 איחוד זה דבר טוב אבל תלוי עם מי. אפשר למצוא מכנה משותף עם אנשים כמו אורי אריאל ואריה אלדד אבל מה בינינו לבין עסקן כמו אורלב. הרי הוא ימכור את אמא שלו כדי לשבת בכיסא. ואיך אנחנו יכולים לשתף פעולה עם בני אילון שאבא שלו אמר שהרב כהנא נאצי והבן לא ממש שונה מאביו ( ראה יחסו לאנשי כהנא ).

15. אינני יודע אם חזית יהוו גורם מרכזי בבחירות . הלוואי. אבל צריך לזכור שהלכנו לכנסת קודם כל כדי לומר איזו שהיא אמירה. כדי להעביר מסר. אם ניכנס זה יהיה בונוס אבל זה לא העיקר. לא נולדנו בכנסת וכפי הנראה שלא נמות בה. גם ישועה לא תבוא לצערי מהכנסת למרות שאפשר באמצעותה לקדש שם שמים.

zipora

16. תגיד את האמת . אתה מתפלא ? הרי כולנו יודעים שמדינת ישראל איננה מדינתם צה"ל אינו צבאם ומקומם של אוייבנו בחוץ לארץ.

17 בכל מקרה נראה לי שצריך לנסות לפרסם את זה יותר ויותר.

לרן הכניסט.

18 מסכים איתך בכל מה שאמרת. בעניין האפליה זה לא חדש. זו טענה שלנו מזה שנים והצביעות חוגגת. אגב בקרוב מאוד נתחיל בקמפיין בעניין החזרת כך אל החוק במיוחד לאור העובדה שנתנו לבשארה וטיבי להתמודד.

19 .חזית כרגע פועלת ללא משרד בשל קשיים תקציביים יחד עם זאת יש רכז נוער ופעילות ואם תרצה אשמח לשלוח לך מספר שם תוכל להירשם.בעניין התמיכה יש ניסיונות כל הזמן אולי גם אתה תוכל לעזור?

ליעקב מנשה בן רחמים.

20. ארגון רבבה הוא ארגון של אנשים מבורכים כמו דוד העברי שהוא תלמיד של הרב. יחד עם זאת לא הסכמתי עם דוד שעה שאמר שתנועת כך סיימה את תפקידה והיא נוסטלגיה. אני מסכים שלא חייבים לפעול בשם כך. אבל אם הכוונה לרעיונות ולדרך הרי שצריך לזכור כי דווקא היום יותר מתמיד יותר ויותר אנשים מבינים כי הרב צדק.

21. האסור על הפעילות הוא על התנועה ולא על הרעיונות וצריך לזכור זאת.

22. את הבחור בשם אלישע אני מכיר באופן אישי. הוא ממש לא מנוול ולא הייתי יוצא כך נגד אנשי הרב . אגב מדובר בבחור שרק לאחרונה יצא ממאסר בכלא לאחר שטענו שזרק אבנים לעבר ערבים. אפשר לחלוק אחד על השני אבל צריך שתהיה תרבות דיבור ושיחה לפחות ביננו לבין עצמנו.

23. אמרתי לאלישע כי לא הכרתי את חיים בן פסח באופן אישי . זה היה נכון לאותו זמן למרות שלאחר מכן זכיתי לשוחח עימו בפלאפון מספר פעמים.חבל לי לשמוע כי יש כאלה שמשמיצים את חיים. חיים בן פסח הוא יהודי יקר שעשה ועושה ויעשה רבות למען העם והארץ .

שלום לך דווקא כך.

24 מסכים עם מה שהבאת וזוכר את עצמי בתקופת אוסלו עומד עם שלט מול אנשי ש"ס וקורא להם לא להתחבר לאנשי השמאל.

ושוב לרן הכניסט.

25 תופעה לפיה ערבים מטרידים בחורות היא תופעה קשה וחמורה. אין ספק שחייבים למחות ודאי אם אתה רואה זאת מול העיניים. הייתי ממליץ לפנות לבחורות לאחר מכן ולנסות במסגרת שיחה שקטה להשפיע עליהם שיעזבו את החבר הזה ... יש מספיק דוגמאות שניתן להביא.

26 אכן כולנו מתנחלים. הרב כהנא למעשה אמר שהמתנחלים האמיתיים הם דווקא אנשי תל אביב. לא פשוט לחיות שם. חם  ולח. כל הכבוד על מסירות הנפש.

עד כאן לשבוע זה . מקווה שנהנתם. גם אני . ניפגש בעזרת השם בשבוע הבא.

באהבת ישראל.

איתמר בן גביר.