כתב נושא: ברוך מרזל טוען שחיים בן-פסח שקרן פתולוגי?!  (נקרא 8751 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
קיבלתי דוא"ל מרוני, שאותו אני מצטט כאן:

אל תבלבל לי בביצים. אתה זה שתמך ברעיון.

דנטה סתם היה מנהל חדש ואתה יכולת להיתנגד.

אבל אתה אמרת או שאני כפוף אליו או שאני עף מהניהול.

אל תיתמם. זה הכל בגללך. ואתה נימצא בגלות כי זה דבר שאתה בחרת לעשות, אתה לא מגורש מהארץ.

אני נימצא בארץ והתנגדתי כשהיה גירוש עמונה, ומה אתה עשית?

ישבת בבית והקלדת כמו קוקסינל את הזבל שאתה שוף באינטרנט?

אז מי כאן הג'וק? ולא הבנתי גם בקשר לעניין הגיל.

אז אם אתה בן 32 ואני בן 19. מה אתה בא להגיד?? ואיך זה קשור עניין הגיל? מילא היית סבא'לה בא 85 הייתי כותב אחרת.

וגם חיים לא מגורש, זה עוד שקר שהוא מאכיל אותכם,

אני דיברתי עם ברוך מרזל וגיליתי שחיים שקרן פתולוגי.

אני רוצה להסב את תשומת לבכם, ובמיוחד את תשומת לבו של חיים לשורה האחרונה.  אם רוני משקר אז אולי יש עוד תקוה, אבל אם הוא דובר אמת, וברוך מרזל אכן לכלך על חיים מאחורי גבו, אז אין שום סיכוי לשיתוף פעולה בין הימין האמיתי וחזית.  זו תגלית מצערת אבל לא מפתיעה.  לרובנו היתה הרגשה פנימית שהצביעה על עובדה לא נעימה זו.

ועוד דבר:  אם כל הפשעים שעושה רוני נובעים מכך שהוא מאמין לברוך בתום לבו שחיים שקרן ושארגוננו השקרי כביכול מהווה סכנה לארגון החזית שהוא האמיתי, אז ברוך הוא שאחראי בעקיפין לכל סרטוני ההשמצה, הוצאת הדיבה ולשון הרע שהפיק רוני.  בעוד שבפורום שלנו אף אחד לא השמיץ את ברוך או את איתמר, הם מחזקים את ידיו של משמיץ סדרתי, והם אשמים לכל דבר---אם אכן רוני דובר אמת.

העניין הזה צריך להסתיים כאן ועכשיו, בין חיים ובין איתמר/ברוך/רוני.
« עריכה אחרונה: מאי 06, 2007, 19:51:20 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
ברוך מרזל טוען שחיים בן-פסח שקרן פתולוגי?!
« להגיב #1 ב- : מאי 06, 2007, 19:52:50 »
אני לא לא יודע מה הולך כאן אבל זה מסריח יותר מאחותו של סדאת אחרי ליל חשק.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 06, 2007, 19:56:24 »
בולשיט.

רוני יעשה הכול כדי לסכסך.
על תאמינו לשום מילה שלו.

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 07, 2007, 00:59:00 »
אני קורא את ההודעות של דווקא כך ועוקב אחריהן מאז סגנונו המתלהם כאן בפורום וחייב לציין שיש לי חשש כבד לגביו....

"... אם הוא דובר אמת, וברוך מרזל אכן לכלך על חיים מאחורי גבו, אז אין שום סיכוי לשיתוף פעולה בין הימין האמיתי וחזית.  זו תגלית מצערת אבל לא מפתיעה.  לרובנו היתה הרגשה פנימית שהצביעה על עובדה לא נעימה זו".

זה בעצם לא רק הסגנון אלא גם הנסיון לסכסך. להשמיץ. לגרור למלחמה שבעצם מי הראשון שיחכך ידיים ממנה - דווקא אנשי השמאל.אני כותב כאן יותר משבוע ונשמע כל הזמן פייסן ומבקש שלום וכו... אני מ בקש שלא תטעו. אני גם יודע להילחם ( תשאלו את חברי הטוב נעם פדרמן ) ועל כן אני ממש לא מתרגש מכל מיני איומים כאן בפורום כלפינו. אני עדין מקווה שניישב את הדברים. שרוני יפסיק להשמיץ - אם הוא לא יעשה זאת אני לא יהיה דקה אחת נוספת בפורום שלו - ומאידך  מקווה שגם גורמים כאן יפסיקו אבל משהוא בסגנון הזה של דווקא כך מאוד מאוד לא מוצא חן ואין לי אלא לחזור על דברי ומקווה שאתבדה - דווקא כך - אתה מ זכיר לי את רביב.

בכל מקרה, ועל מנת ששוב לא יתפתח ויכוח אני מבהיר כבר כאן :

1. ברוך מרזל לא אמר ולא יגיד שחיים בן פסח שקרן פתולוגי.

2. ברוך מאוד מעריך את חיים כאיש רעיון אך יחד עם זה מצטער על כך שחיים משמיץ אותו על לא עוול.

3. האמת היא שגם מבחינת חיים זה לא נראה משהוא - רק לפני שבועיים ברוך היה גיבור ויקר ופתאום אוייב ו"חבר של רביב".

4. נ.ב. בעניין רביב כבר הערתי שכולנו היינו חברים שלו. אף אחד לא ידע שהוא סוכן חוץ מנעם שחשד בשלבים מתקדמים אבל גם נעם קודם לכן היה חבר של אבישי.5. אין לנו כל יריבות אישית עם חברי התנועה שלכם . נהפוך הוא.

6. זה המקום להבהיר גם שחיים כן עזר לברוך במרוץ לבחירות במסגרת חרות ( בניגוד למה שנכתב על ידי רוני).

7. חיים הוא איש עתיר זכויות.

8. יחד עם זאת את חזית מנהלת מזכירות הכוללת אגב, בין היתר את נאמני הרב כמו הרב בן ארי, משה ניימן ועוד ועוד יהודים טובים. רק הם יקבעו באשר לחזית וכמו שאני לא מבקש להתערב במי שמנהל כאן את הפורום הייתי מצפה לאותה התנהגות.

9. ונדגיש שוב :פניתי אל רוני. דרשתי ממנו להסיר את ההשמצות. חבל לי שדווקא כן ממשיכים להשמיץ אותו ואותי ואת מרזל. אמרתי כבר שמי שמחכך ידיים בהנאה אלה הם אנשי השמאל שמחככים ידיים ורואים איך אנשי הרעיון נלחמים בנייהם.

ואם יאמר הטוען ( כפי שנעשה כך ) כי מרזל ובן גביר אינם אנשי הרעיון - אזי הייתי מזמין כל אחד מכם לבוא ולעמוד מול מרזל או אפילו מול עבדיכם הדל ולהשוות מה הוא עשה למען העם והארץ....

נ.ב. צר לי אם זה ישמע כיוהרה. פשוט יש כאן אנשים הגורמים לי להישמע כך.

באהבת ישראל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 07, 2007, 01:50:28 »
איתמר,

אולי אני מתלהם--מפריעה לי האדישות ודברי החלקלקות שלך.  אני מודע היטב לחומרה של חטא המחלוקת, לגורלם של קרח ועדתו.  אני לוקח בחזרה את כל מה שאמרתי לאחר ציטוט הדוא"ל:

אני רוצה להסב את תשומת לבכם, ובמיוחד את תשומת לבו של חיים לשורה האחרונה.  אם רוני משקר אז אולי יש עוד תקוה, אבל אם הוא דובר אמת, וברוך מרזל אכן לכלך על חיים מאחורי גבו, אז אין שום סיכוי לשיתוף פעולה בין הימין האמיתי וחזית.  זו תגלית מצערת אבל לא מפתיעה.  לרובנו היתה הרגשה פנימית שהצביעה על עובדה לא נעימה זו.

ועוד דבר:  אם כל הפשעים שעושה רוני נובעים מכך שהוא מאמין לברוך בתום לבו שחיים שקרן ושארגוננו השקרי כביכול מהווה סכנה לארגון החזית שהוא האמיתי, אז ברוך הוא שאחראי בעקיפין לכל סרטוני ההשמצה, הוצאת הדיבה ולשון הרע שהפיק רוני.  בעוד שבפורום שלנו אף אחד לא השמיץ את ברוך או את איתמר, הם מחזקים את ידיו של משמיץ סדרתי, והם אשמים לכל דבר---אם אכן רוני דובר אמת.

מצד שני, איך אתה מסביר את המלים הבאות של רוני:

אני דיברתי עם ברוך מרזל וגיליתי שחיים שקרן פתולוגי.

איך אתה מיישב את נקודה מס. 1

ציטוט
1. ברוך מרזל לא אמר ולא יגיד שחיים בן פסח שקרן פתולוגי.

עם הדוא"ל שציטטתי למעלה?  האם משתמע שרוני הוא זה שמשקר?  או אולי אתה מנסה לרמוז שאני השקרן, והמצאתי את הדוא"ל הזה?  זה המסר העקיף שאתה מנסה להעביר כשאתה כותב שיש לך "חששות כבדים" לגבי?

מדוע, לפי נקודה מס. 2 ברוך מצטער שחיים משמיץ אותו על לא עוול?  אני מתקשה להיזכר מתי חיים השמיץ את ברוך.  להיפך, הוא תמיד דיבר עליו בכבוד הראוי.  איפה הראיות שלך או של ברוך על השמצה, כביכול?  לא רק אותי זה מעניין, אלא אני בטוח שזה יעניין גם את חיים, מכיוון שאם חיים חלילה השמיץ את ברוך כפי שאתה טוען, חיים יהיה הראשון שיתנצל על כך.

חיים אכן איש עתיר זכויות.  למה הוא לא זוכה מצדכם לכבוד הראוי?

אני שם לב שאתה מתמיד להאשים אותנו בהשמצות נגדך ונגד ברוך מרזל.  איפה הראיות?

הסרטונים נגד חיים בן-פסח וחברי התנועה לא הוסרו.  חלקם כוללים איומים נגד קטינים.  אתה מודע לחומרת המצב?!

כשרוני סולק מניהול הפורום, הוא יכול היה לשכוח מזה ולהתרכז בניהול הפורום של חזית.  הוא בחר לפתוח במלחמה נגד אלו שכביכול העליבו אותו.  בחור רגיש.  אבל כולנו ילדים גדולים, אחראים למעשינו.  הוצאת דיבה, ואיומים באלימות וברצח הם עבירה חמורה, ויש לנו ראיות לכל זאת, וראיות להעלמת עין מצדך.  כשרוני החליט להפיק סרטונים נגדי, שמאשימים אותי בהיותי נאו-נאצי, זה הפך עבורי לעניין אישי.  על טעויות משלמים, ורוני הולך ללמוד את זה בדרך הקשה.  הוא כבר לא קטין, לא יהיו שום נסיבות מקלות.  מקור דאגה לא קטן עבורך צריכה להיות העובדה שסרטוני ההשמצה הופקו בשם מפלגת חזית.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נתנאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 07, 2007, 16:07:41 »
לא הבנתי עדיין איך אנשים (חיים, ברוך מרזל והרוני הזה) עם אותן דעות התחילו להסתכסך ככה. בואו ניתן לחמאסניקים המסריחים לריב בינם לבין עצמם הא? חבל לבזבז אנרגיות.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #6 ב- : מאי 07, 2007, 16:41:14 »
לא הבנתי עדיין איך אנשים (חיים, ברוך מרזל והרוני הזה) עם אותן דעות התחילו להסתכסך ככה. בואו ניתן לחמאסניקים המסריחים לריב בינם לבין עצמם הא? חבל לבזבז אנרגיות.

רוני לא ימיני.
הוא בדיוק כמו אחד אנשי החמאס.
הרי הוא אמר שהיטלר היה פיטר......
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 07, 2007, 16:47:33 »
לדוקא כך.

קראתי את ההודעה האחרונה שלך ושמחתי. קודם כל שמחתי לראות שהסגנון השתנה ושאלת שאלות ראויות ונכונות. תבין . אני לא מפחד מביקורת. מרזל גם לא מפחד מביקורת וזכותך לשאול כל שאלה ואני מבטיח להשתדל לענות אבל לא נראה לי שזה ראוי לכתוב לגבי באשר ל"סגנון חלקלקות " - אתה מכיר אותי ? אני פעם שוחחתי איתך ? מאיפה אתה לוקח את הדברים ? הרי אני משתדל להיות אדם אמיתי ומעולם לא התנהגתי בצביעות - אצלי מה שנאמר בפה הוא מה שנאמר בלב ולכן הסגנון שלך - במיוחד בהודעות הקודמות - לא היה בסדר.
לגופם של דברים :

1. ברוך מרזל לא אמר ולא יגיד שחיים בן פסח שקרן פתולוגי. אנחנו מכבדים את חיים ואתה יכול לקרוא בעניין גם הודעות שלי בפורום החזית. ( שלא תחשוב שאני כותב את הדברים רק כאן). אני גם לא מאשים אותך שאתה משקר. אני פשוט חושב שרוני מסוכסך איתכם. רוני כועס מאוד עליכם ( וגם אתם עליו ) וזה יכול לגרום לו להקצין את הדברים שברוך אומר ולשנות אותם. אגב , מהנסיון, מספיק שינוי קטן, מילה אחת נוספת או מיותרת והדברים לפעמים מקבלים משמעות אחרת.

2. חיים השמיץ את ברוך ואותי ואת החזית. אני לא מבין גדול כל כך באינטרנט ולא יודע איך שמים קישור אבל רוני שלח לי כמה סירטונים של חיים שרואים אותו מדבר על היחסים בן ברוך מרזל לרביב. שומעים אותו אומר שהחזית היא מפלגה קקיונית. פורום קש ועוד כהנה וכהנה דברים.ובעיקר שומעים אותו אומר שאני ומרזל כאילו תומכים בנאצים. זה שקר, אין שקר חמור מזה. האחרון שאמר עלי דבר כזה היה אמנון דנקנר מעיתון מעריב שטוען שתורת הרב כהנא היא נאצית. ברגע שראיתי את הציטוט של רוני דרשתי ממנו להסיר אותו. הוא  טען שציטט מוקיפדיה. גם בציטוט שהביא אין תמיכה בנאצים אלא טענה שהיטלר היה לאומן. הסגנון לא היה מקובל עלי וגם הדברים לא אבל בין זה לבין להביע תמיכה בנאצים המרחק רב. לכל יתר הדברים שנטענו שרוני כתב אין כל הוכחה במציאות שזה אכן רוני כתב.ואני לא נוהג לשפוט אנשים לפי שמועות.בודאי לא כאשר הבן אדם מכחיש זאת מכל וכל.

3. אני מבין שהדברים נאמרו בזמן שחיים כעס. היה גם קצר בתקשורת שנבע מכך שחשבתם שאני מקבל הודעות שלכם ולא מתייחס. אני מבטיח לך. לא קיבלתי כל הודעה מכם וברגע שראיתי שיש קצר כזה גדול אז ישר הגעתי לפורום כאן וכתבתי הודעה.

באשר להשמצות שלכם ( בלשון רבים ) הרי גם כאן נדמה שאין מחלוקת. אני מפנה אותך להודעות האחרונות שלך ולסגנון. אני מוכן לקבל שהדברים נאמרו בכעס ואתה לוקח אותם בחזרה . אבל בוא לא ניהיה תמימים.

4.באשר לעובדה שחלק מהסירטונים ל א הוסרו. הסקר נגד בייקר עדין קיים וכו... אני באמת שלא מתכחש. הודעתי לרוני שאם הוא לא מוריד את זה אני לא פועל יחד איתו. גם ברוך לא.

5. אני באמת מבטיח לך שלא העלמתי עין. אולי הייתי קצת  נאיבי. לא ידעתי את חומרת המצב ומרגע שזיהיתי שהמצב הוא כזה התחלתי לפעול. אני פועל בכל המישורים. שלא תחשוב שאני רק בא לכאן ומטיף מוסר. מה שיש לי לומר לרוני אמרתי לו ואני לא הולך לפרט. הדברים מספיק חמורים. אבל שוב, אני מצפה שגם אתם תתנהגו בבגרות ויושר, ובעיקר באחריות.

6. אני פעם אחר פעם מודיע  שאין לנו מלחמה עם חיים בן פסח. שאין לנו משהוא נגדכם, שמספיק כבר עם המלחמות. אני מצפה לאותה תגובה גם מהצד הזה.

7. בייקר אמר לי שאתה יהודי יקר . נדמה לי שאני לא מכיר אותך. מצטער על הסגנון שלי אבל הוא בא כתגובה להתהלמות שלך ולצורה שאתה כתבת נגדי ונגד ברוך. תאמין לי שלא העלמנו עיין ועובדה היא שכרגע כל מה שאני מנסה לעשות זה להשכין שלום.

8. באהבת ישראל.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 07, 2007, 16:55:01 »
איתמר,

א. רוני ממשיך לעשות סרטים נגדנו לדוג' שנעשה לפני יומיים! רוני לא הוריד את הסקר נגד בייקר, לא הוריד את הסרטים שהוא עשה נגדנו ומאיים על חברי התנועה. למה אתה מחכה כדי לעזוב את רוני?
ב. לא ענית על השאלה הקודמת שלי
"קצת התפלאתי לקרוא שרוני ציטט את המשפט "שבגרמ ניה היטלר שרף שמאלנים וכאן הם בשלטון " מוקיפדיה. משתי סיבות א. ויקפדיה די שמאלנית והיא לא תיתן לכזה ביטוי נגד שמאלנים שיופיע אצלהם באתר. ב. מנהלי ויקפדיה לא יתנו לכזה ערך להיות כתוב שם-בלי קשר לעמדותיהם.
איתמר, אתה יכול בבקשה לשאול את רוני מאיזה ערך הוא ציטט את הציטוט הזה (אני לא אומר שהוא משקר, פשוט זה לא מסתדר לי)?
ד"א בערך שואה בויקפדיה לא כתוב משפט זה (וגם לא בגירסאות הקודמות של הדף)."

« עריכה אחרונה: מאי 07, 2007, 16:56:26 על ידי mr.z »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 07, 2007, 18:08:28 »
איתמר,

אתה מבין שכל מה שקורה עכשיו זה חילול השם.  הדבר היחיד שחשוב לי כרגע בחיים, בתור חוזר בתשובה, זה קידוש השם ומחיקת חילול השם.  זו הסיבה היחידה שאני פעיל בפורום הימין האמיתי.

לכן, כדי למחוק את חילול השם הזה, כדי לפייס את רוני שנקמנותו לא יודעת גבול, ושטוען בדוא"ל ששלח לי, ושפרסמתי בפורום, שהכל כביכול בגללי, וכדי להפיג את "חששותיך הכבדים" בנוגע אלי, אני מוכן להתנצל בפומבי בפניך ובפני רוני, ולפרוש מכל פעילות בפורום ולהסיר את נוכחותי שגורמת כביכול למחלוקת ולחילול השם.

אני אפרוש, ואתה מצידך מחוייב לדאוג לזה שכל הסרטונים נגד חברי התנועה, במיוחד הסרטונים נגד חיים, אהרון ובייקר, יוסרו.  אתם תטפחו את הפורום שלכם, הימין האמיתי יטפח את הפורום שלו, חיים ימנע מלהעביר ביקורת על תנועתכם והפורום שרוני מנהל, דוקא_כך יעסוק יותר בלימוד תורה ויבלה יותר זמן עם ילדיו, ושלום על ישראל.  יהיה שיתוף פעולה בעתיד--מה טוב.  לא יהיה--גם בסדר, והכל באהבת ישראל.

האם זה מקובל עליך?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 07, 2007, 19:36:27 »
די נימאס כבר..רוני עשה לנו נזק בילתי הפיך ביגללו עזבו פה מלא מישתמשים
 איתמר מה לא מבין? אתה קשה קליטה? תעיף כבר את הבן אדם הזה הוא בדיוק כמה אבישי רביב הוא מסכסך נטו.

הביאו לך אינספור הוכחת וחיים בן פסח הגיבור אפילו בא ליקרתך ואתה יורק בפרצוף?

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 08, 2007, 02:30:44 »
דווקא כך אל תפרוש !!!

אני בכוונה לא משתף את כולכם כאן בפורום במה שקורה כרגע ביני לבין רוני.

דבר אחד אני יכול להבטיח . או שההשמצות בפורום חזית  ( כולל הסקרים , הסירטונים וכו...) ירדו . או שזה כבר לא יהיה פורום חזית.....

ולעניין :ואתה מצידך מחוייב לדאוג לזה שכל הסרטונים נגד חברי התנועה, במיוחד הסרטונים נגד חיים, אהרון ובייקר, יוסרו.  אתם תטפחו את הפורום שלכם, הימין האמיתי יטפח את הפורום שלו, חיים ימנע מלהעביר ביקורת על תנועתכם והפורום שרוני מנהל, דוקא_כך יעסוק יותר בלימוד תורה ויבלה יותר זמן עם ילדיו, ושלום על ישראל.  יהיה שיתוף פעולה בעתיד--מה טוב.  לא יהיה--גם בסדר, והכל באהבת ישראל."

עלי זה מקובל. מקווה שזה גם יהיה מקובל על רוני.

באהבת ישראל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 08, 2007, 02:47:39 »
"מקווה שזה גם יהיה מקובל על רוני"?!  מי אצלכם בעל הבית?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 08, 2007, 04:23:36 »
איתמר בן גביר כבר הבטיח לנו שאם רוני לא יסיר את כל ההשמצות, הסרטונים, הסקרים וכו' עד יום ראשון שעבר (18 באייר, 6 במאי), אז רוני יזרק מחזית.

"תנו לי עד יום ראשון", איתמר אמר לנו שוב ושוב. "אם רוני לא יסיר את הכל עד יום ראשון, לא נעבוד איתו יותר".

ומה קרה ביום ראשון שעבר? לא רק שרוני לא הסיר כלום, אלא שרוני העלה בפליקס וביוטוב עוד 2 סרטוני השמצה נגד דוקא כך.

ומה עם ההבטחה של איתמר לסלק את רוני הנאצי עד יום ראשון? כולנו רואים שרוני הנאצי עדיין שם.

איתמר, אתה לא קיימת את ההבטחה שלך. למדתי מזה שאי אפשר לסמוך עליך. ברור שאתה רוצה לעבוד עם הנאצי הזה, ימח שמו וזכרו, בכל מחיר.

וזה לא מקובל עלי שיהיה מצדיק שואה ואוהד היטלר ימש''ו כמנהל בפורום כלשהו. רוני שמח שהגרמנים רצחו 6 מיליון יהודים הי''ד, כי לטענתו, האחים הנרצחים שלנו היו אשכנזים וצריך להשמיד את כל האשכנזים, ח''ו. לדידי, מגיע לרוני הנאצי בדיוק מה שהוא רוצה לעשות לאחים האשכנזים שלנו.

דוקא כך, אין חילול השם יותר גדול ממה שקורה בחזית. חובתנו כיהודים למחוק את זכרו של עמלק בכל דור ודור. רוני הוא בן עמלק כמו כל מצדיקי שואה ואוהדי היטלר ימש''ו.

דוקא כך, אתה יהודי יקר, ומקומך איתנו במאבקנו נגד רשעות ובגידה. אתה מכיר את האנשים הנפלאים בפורום הזה וצריך להיות מעודד שיש יהודים נאמנים וטובים שהם לא רק מוכנים, אלא הם משתוקקים להלחם למען עם ישראל וארץ ישראל.

וUNDERGROUND, גם אתה יהודי יקר, אבל אתה טועה כשאתה אומר שהרבה משתמשים עזבו בגלל רוני הנאצי. ב''ה יש לנו כבר מעל 400 חברים נרשמים, ועשרות חברים פעילים בפורום כל יום. בשביל פורום ישראלי, זה כבר פורום גדול יחסית, ב''ה. וחברים חדשים נרשמים יום יום, ב''ה. רוני לא מרתיע יהודים טובים כמוך וכמו החברים האחרים שלנו. 

אל תדאגו. בע''ה ננצח בסוף כי הקב''ה יראה שאנו רק רוצים את טובתם של היהודים.
« עריכה אחרונה: מאי 08, 2007, 04:26:28 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק downwithislam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 08, 2007, 05:41:29 »
Hey guys, I don't understand hebrew that well and as you can imagine I am from the english forum
I know this thread is against Baruch Marzel and feel terrible that he has betrayed Chaim. I am moving to Israel soon. I hope you guys can teach me some hebrew. I also hope you guys understand what I wrote as the forum software is making it hard for me to write english in this hebrew forum. 

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #15 ב- : מאי 08, 2007, 06:11:36 »
Hey guys, I don't understand hebrew that well and as you can imagine I am from the english forum
I know this thread is against Baruch Marzel and feel terrible that he has betrayed Chaim. I am moving to Israel soon. I hope you guys can teach me some hebrew. I also hope you guys understand what I wrote as the forum software is making it hard for me to write english in this hebrew forum. 

Hi to you, DownwithIslam!!         a

Glad to see you on here too! (Boy, this must be my lucky day..! ;))   a

As someone who has gotten to know some of the great people here, I am sure everyone would be delighted to embrace you with full wormth and Ahavat Yisrael, on this forum as well as in Israel of course.     a

Welcome aboard, brother !    a

ברוך הבא, אחי ! :)

מנותק downwithislam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 08, 2007, 07:01:44 »
Is it going to bother you guys if I keep on writing in english? If it does just let me know. I realize this is a hebrew forum and it might bother some on here that I write in english Hopefully I will soon be able to communicate with you guys in hebrew as I am taking a hebrew course in college I do understand some things that you guys write but surely not enough. Anyways, thanks for the warm welcome and I will come on here often if it is ok with you. It's kind of late in America now so until next time be well and stay safe. I am jealous that you guys are in Israel and I am not but we will change that soon. 

מנותק downwithislam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 08, 2007, 07:03:48 »
I was able to understand a little about what Chaim wrote in his last post regarding Roni the Nazi. I have seen Ronis Nazi films against Chaim and I can tell you that he is indeed one big Nazi.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 08, 2007, 07:48:27 »
first let me say welcome

and dont be shy u dont bother no1 here on the contrary  i am sure u wil contribute  to this furm and its our pleasure

hope u wil have great time here and good luck in israel

can i ask wich part in israel u wil live?

מנותק downwithislam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 08, 2007, 07:57:50 »
Thanks again. Because the forum is set up for the Hebrew language, it is quite difficult to type in English because it's right to left. Believe me, if I was in any way capable of writing in Hebrew I would. I know the aleph bais, but no real conversational Hebrew. I am trying to learn Hebrew now.I think I am going to move to Tel Aviv or somewhere like that but don't worry, even though I am not that religious I will always be a Kahanist   You guys are super nice and understanding because I know how uncomfortable it might be to see English written on your forum. I will try and type in easy to understand English. Anyways I don't really need to be in a religious neighborhood or anything so where do you guys recommend? I have relatives in Kiryat Motzkin . What do you guys think about that? Thanks again  .

מנותק downwithislam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 08, 2007, 08:03:59 »
Also I think I am going to start a new thread for my stuff. I don't think I should be writing this stuff in a thread designed to deal with the Nazi Roni. We have to keep on attacking Roni that kooshy shvartza Nazi. Chaim explained on the English "Ask JTF Show" that in America, Roni would be thrown in jail. I hope he is somehow stopped. Anyways tell me what you guys think.

yacov

• אורח
« להגיב #21 ב- : מאי 08, 2007, 09:37:17 »
Thanks again. Because the forum is set up for the Hebrew language, it is quite difficult to type in English because it's right to left. Believe me, if I was in any way capable of writing in Hebrew I would. I know the aleph bais, but no real conversational Hebrew. I am trying to learn Hebrew now.I think I am going to move to Tel Aviv or somewhere like that but don't worry, even though I am not that religious I will always be a Kahanist   You guys are super nice and understanding because I know how uncomfortable it might be to see English written on your forum. I will try and type in easy to understand English. Anyways I don't really need to be in a religious neighborhood or anything so where do you guys recommend? I have relatives in Kiryat Motzkin . What do you guys think about that? Thanks again  .

Most of the people on this forum are non-religious.

מנותק jdl4ever

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 08, 2007, 10:11:21 »
Hey fellow english speakers  :laugh:

Aaron

• אורח
« להגיב #23 ב- : מאי 08, 2007, 10:26:28 »
Welcom, Downwithislam
Nice to meet you. That's very good that you going to live in israel.
 G-d bless you.

I recommend you to open new a topic about yourself and that you'r soon coming to israel on this forum: http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?board=29.0

This in not the place to talk about this things, here we talk about serious subject.

sorry for bad my english.