כתב נושא: ב''ה, יש לנו 2 תוכניות חדשות בפליקס וביוטוב (06/05)  (נקרא 11958 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בפליקס:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1522473 (האמת על אמריקה - קטע א')

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1522448 (האמת על אמריקה - קטע ב')

ביוטוב, אותם סרטונים:

(האמת על אמריקה - קטע א')

(האמת על אמריקה - קטע ב')

אנא דרגו, הצביעו וקדמו את הסרטונים שלנו בפליקס לפי ההוראות הפשוטות הבאות:

http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=1089.0

ואנא הצטרפו לדיונים המרתקים בפורום שלנו:

www.jtf.org/f

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כול מילה נכונה.
אני הייתי חודשיים בקווינס ניו יורק ותאמינו לי שאין כמו ישראל.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
כל דבר הסכמתי איתך,מלבד דבר אחד.
אמרת שהכל הרבה יותר יקר בארה"ב מאשר בישראל.
לדעתי זו טעות,כי מכוניות בארה"ב הרבה הרבה יותר זולות מבישראל.

לדוגמה מכונית Volkswagen GOLF חדשה בארצות הברית עולה כ-18 אלף דולר שזה יוצא כה 73.5 אלף שקל,גולף חדשה בארץ עולה מינימום 130 אלף שקל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אבל למה בכלל שתקנה מכונית תוצרת נאצית מלכתחילה?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כל דבר הסכמתי איתך,מלבד דבר אחד.
אמרת שהכל הרבה יותר יקר בארה"ב מאשר בישראל.
לדעתי זו טעות,כי מכוניות בארה"ב הרבה הרבה יותר זולות מבישראל.

לדוגמה מכונית Volkswagen GOLF חדשה בארצות הברית עולה כ-18 אלף דולר שזה יוצא כה 73.5 אלף שקל,גולף חדשה בארץ עולה מינימום 130 אלף שקל.

אתה צודק לגבי מכוניות. וגם בנזין יותר זול בארה''ב.

אבל רוב הדברים, במיוחד בתים ודירות, הרבה יותר יקרים באמריקה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

כן, גם רציתי לומר זאת. אסור לקנות מכוניות של הגרמנים ימח שמם וזכרם.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא רק מכוניות , גם מוצרי חשמל ובגדים והכול.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

אדוני
הרשה לי לחלוק.
גרמנים אכן היוא נאצים אבל הם הובילו את ההשמדה כי היוא העם החזק ביותר
אבל אם צרחיך חרם אל הגרמנים צריך חרם גם אל:
אוקראינה,קרואטיה,בולגריה,רומניה,צרפת,ספרד,אטליה,ארגנטינה,אירלנד,יפאן,אוסטריה,רוב מדינות האיסלם חוץ מטורקיה, נורבגיה ופרטוגל.
יתכן ויש נוספים.....
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!

אמרתי זאת בתור דוגמה,לא אמרתי שאני הולך עכשיו לסוכנות פולקספאגן לקנות לי גולף חדשה,סתם דוגמה כי אני זוכר שבעבר בררתי מחירים והשוותי.

מנותק SupermanZW

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בתים ודירות יותר יקרים בארה"ב אבל גם השכר גבוה יותר, כמו כן ניתן לקבל קיזוז מס הכנסה על ריבית המשכנתא בארה"ב והמיסים בארה"ב נמוכים יותר מבישראל, כמו כן הריבית על המשכנתא בארה"ב נמוכה מבישראל למרות שריבית הפד גבוהה מריבית בנק ישראל. המכוניות והדלק בארה"ב זולים מבישראל וכך גם המזון, הבגדים, והחינוך היסודי והתיכוני. בחישוב כולל רמת החיים בארה"ב גבוהה מבישראל.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אדוני
הרשה לי לחלוק.
אוקראינה,קרואטיה,בולגריה,רומניה,צרפת,ספרד,אטליה,ארגנטינה,אירלנד,יפאן,אוסטריה,רוב מדינות האיסלם חוץ מטורקיה, נורבגיה ופרטוגל.
יתכן ויש נוספים.....

רוב המדינות ברשימה שלך גם מתאימות לחרם. מי שקונה מרוצחי יהודים בוגד בעם ישראל. אחרי שהם רצחו יהודים, קונים מהם כי זה נוח? זה בדיוק מה שמביא עונש אלוקי על עם ישראל, רח''ל.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אדוני
הרשה לי לחלוק.
יתכן ויש נוספים.....

רוב המדינות ברשימה שלך גם מתאימות לחרם. מי שקונה מרוצחי יהודים בוגד בעם ישראל. אחרי שהם רצחו יהודים, קונים מהם כי זה נוח? זה בדיוק מה שמביא עונש אלוקי על עם ישראל, רח''ל.

אדוני
במה אשם אדם בן 50-55 אשר אינו אנטישמי אך נולד בגרמניה?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בתים ודירות יותר יקרים בארה"ב אבל גם השכר גבוה יותר, כמו כן ניתן לקבל קיזוז מס הכנסה על ריבית המשכנתא בארה"ב והמיסים בארה"ב נמוכים יותר מבישראל, כמו כן הריבית על המשכנתא בארה"ב נמוכה מבישראל למרות שריבית הפד גבוהה מריבית בנק ישראל. המכוניות והדלק בארה"ב זולים מבישראל וכך גם המזון, הבגדים, והחינוך היסודי והתיכוני. בחישוב כולל רמת החיים בארה"ב גבוהה מבישראל.

רמת החיים ממש לא יותר גבוהה בארה''ב.

וקיזוז מס הכנסה על ריבית משכנתה זה כלום לעומת מחירי הבתים שהם פי 2 או 3 ממחירי אותם הבתים בא''י.

הריבית בחשבונות חיסכון הרבה יותר נמוכה בארה''ב. והעלויות רק לביטוח בריאות בארה''ב הן אלפי דולרים כל שנה.

כשיש דירה, משלמים מאות דולרים כל חודש רק לתחזוקה בנוסף לשכר דירה גבוה מאוד.

אפילו כלכלית, זה לא משתלם לרדת מארץ הקודש.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אדוני אני שואל שוב
במה אשם אדם בן 50-55 אשר אינו אנטישמי אך נולד בגרמניה.
בגרמניה יש הרבה אנטישמים אבל בהחלט לא כול האכלסיה
סקר מתוחקם ביותר הוכיח שיש בגרמניה בין 18% ל-25% מהאכלסיה אנטישמים.
כלומר אחוז גדול מאוד והיתי אומר אף מחריד אך בהחלט לא כולם האכלסיה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אדוני
הרשה לי לחלוק.
יתכן ויש נוספים.....

אדוני

הגרמנים הם היו נאצים והם עדיין נאצים. הם תומכים בערבים שמבטיחים לנו עוד שאוה. כל המפלגות וכל המנהיגים וכל התקשורת בגרמניה - כולם תומכים בערבים המוסלמים הנאצים בתקווה שהערבים ישלימו את מלאכתו של היטלר ימש''ו. הדבר היחיד שהגרמנים מתחרטים עליו הוא שהם הפסידו את המלחמה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אדוני אני שואל שוב

הסקר הזה הוא בדיחה. רוב הנאצים של היום לא מצהירים שהם נאצים. הם מסתתרים מאחורי התמיכה שלהם לערבים המוסלמים הנאצים. כל המפלגות בגרמניה תומכות בערבים המוסלמים הנאצים כש המוסלמים בגרמניה אומרים מפורשות שמטרתם היא השמדת ישראל.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
אדוני אני שואל שוב

הסקר הזה הוא בדיחה. רוב הנאצים של היום לא מצהירים שהם נאצים. הם מסתתרים מאחורי התמיכה שלהם לערבים המוסלמים הנאצים. כל המפלגות בגרמניה תומכות בערבים המוסלמים הנאצים כש המוסלמים בגרמניה אומרים מפורשות שמטרתם היא השמדת ישראל.

Bullshit!
יש לי הרבה מקורבים גרמנים וכולם שונאים את כל הטורקים המחורבנים שיש להם בגרמניה,חוץ מזה שיש 10,000 ניאו-נאצים בגרמניה מתוך כ-81 מיליון שהוא כלל האוכלוסיה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אדוני
הרשה לי לחלוק.
יתכן ויש נוספים.....

אדוני

הגרמנים הם היו נאצים והם עדיין נאצים. הם תומכים בערבים שמבטיחים לנו עוד שאוה. כל המפלגות וכל המנהיגים וכל התקשורת בגרמניה - כולם תומכים בערבים המוסלמים הנאצים בתקווה שהערבים ישלימו את מלאכתו של היטלר ימש''ו. הדבר היחיד שהגרמנים מתחרטים עליו הוא שהם הפסידו את המלחמה.

אדוני
אני מתיתנגד למילם הגרמנים הם נאצים בגרמניה חיים 82,000,000 מיליון בני אדם לחצי מהם ביכלל לא אכפת מיהודים,מערבים,ומשום דבר אחר חוץ מכוס בירה ומכונית חדשה וילדם היחיד  כמו שכבר פירסמתי סקר חכם הוכיח שכ 18%-25% מהאכלסיה בגרמניה אכן אנטישמית בצורה זו או אחרת.
כמובן שמדובר במיספר מחריד של ניאו נאצים אבל גרמני אינו בהכרח נאצי בדיוק כמו שנאצי אינו בהכרח גרמני.
איני חושב שיש איזו שהיא קבותה המונה יותר מ-1,000,000 איש ובא אין ניאו נאצים (כן! יש גם יהודים ניאו נאצים מה שאני מאמין ידוע לך)
ואל כן כמה וכמה מדינות אחרות כמו גרמניה,צרפת,ארצות הברית בא אתה גר ומתאב ועוד.
אני לא חושב שצריך ליפסול אדם רק כי הוא נולד גרמני.
היוא גם גרמנים שהצילו יהודים ללא תמורה כספית ואל כן כמה וכמה אנשים שנולדו אחרי השואה.
" הדבר היחיד שהגרמנים מתחרטים עליו הוא שהם הפסידו את המלחמה" - הגרמנים לא ממש רוצים מלחמה נוספת הם שמנים,חלשים ועלובים מדי זה לא אותם גרמנים שלפני 70-200 שנה הרצו נקמה הרצו להחזיר שטחים זה עם שכמות בניו הולכת וקטנה הם לא מולידים מספיק ילדים ובקרוב לא יהיה לא יהיה בעולם אף גרמני כרגיל עמים כמים מגיאים לתקופת שיא ואז מתחילים לרדת ונעלמים כול העמים חוץ מאחד

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תחשבו על זה טוב טוב ותבינו שחיים צודק.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אדוני
אני חושב שלא הבהרתי נכון הסקר אינו היה סקר
האם אתה אנטישמי?
כן
לא

ו-18%-25% אמרו כן.
במיקרה של סקר כזה רק כמה אלפים יגידו כן.
הסקר היה בנוי בצורה טובה מאוד שאלות כגון.
מה אחוז היהודים שיש לנו בארץ?
0.2% בקירוב
2% בקירוב
יותר מ-5%
יותר מדי
לא יודע.

ידוע שכמה שהאדם יותר אנטישמי כך מבחינתו יש יותר יהודים (התשובה האמיתית היא 0.2%)
ושאלות בסגנון הזה לכן תוצאות הסקר לא נותנות גם מיספר מדויק כמו רוב הסקרים.
אדם שאינו יהודי אין הפירוש שרצונו להשמיד יהודים
בזמן השואה היוא לא יהודים שעזרו ליהודים חלק מהמשפחה שלי ניצלה בזכות כמה אנשים כאלה ואחד אף ניצל בזכות חיל גרמני!

מנותק SupermanZW

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אם כך צריך לבחון ע"פ השכר החציוני. השכר החציוני בארה"ב הוא $35.8K לשנה ובישראל $14.8K לשנה, ההוצאה על דיור בארה"ב (כולל הכל) היא 43% מההכנסה למשק בית ובישראל 30% מההכנסה למשק בית, משמע האמריקני הממוצע מוציא $15.4K לשנה על דיור בעוד הישראלי הממוצע מוציא $4.4K לשנה על דיור, ז"א שהאמריקני הממוצע מוציא פי 3.5 על דיור מהישראלי הממוצע כאשר הוא מרוויח פי 2.4 בלבד מהישראלי הממוצע. ביטוח הבריאות בארה"ב ממומן עפ"ר ע"י מקום העבודה ובישראל יורד ביטוח בריאות באופן אוטומאטי מהמשכורת. חלק ההכנסה הפנוי אחרי הוצאות דיור של האמריקני הממוצע הוא $20.4K לשנה בעוד חלק ההכנסה הפנוי אחרי הוצאות דיור של הישראלי הממוצע הוא $10.4K לשנה. לו היו שאר המחירים בארה"ב זהים לאלה שבישראל היה כוח הקניה של ההכנסה הפנויה לאחר הוצאות דיור בארה"ב גבוה פי 1.96 ממקבילתה בישראל אך מאחר ושאר המחירים בארה"ב נמוכים מבישראל ב40% בקירוב (ע"פ הדוגמה של TOXIN עם הרכב שתקפה גם לעניין הדלק, מכשירי החשמל, ועוד) הרי שכוח הקניה של ההכנסה הפנויה לאחר הוצאות דיור בארה"ב גבוה פי 2.7 בקירוב מזה של מקבילתה בישראל, משמע רמת חייו של האמריקני הממוצע יוצאת גבוהה פי 2.7 משל הישראלי הממוצע.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ציטוט
אדוני
אני מתיתנגד למילם הגרמנים הם נאצים בגרמניה חיים 82,000,000 מיליון בני אדם לחצי מהם ביכלל לא אכפת מיהודים,מערבים,ומשום דבר אחר חוץ מכוס בירה ומכונית חדשה וילדם היחיד  כמו שכבר פירסמתי סקר חכם הוכיח שכ 18%-25% מהאכלסיה בגרמניה אכן אנטישמית בצורה זו או אחרת.
כמובן שמדובר במיספר מחריד של ניאו נאצים אבל גרמני אינו בהכרח נאצי בדיוק כמו שנאצי אינו בהכרח גרמני.
איני חושב שיש איזו שהיא קבותה המונה יותר מ-1,000,000 איש ובא אין ניאו נאצים (כן! יש גם יהודים ניאו נאצים מה שאני מאמין ידוע לך)
ואל כן כמה וכמה מדינות אחרות כמו גרמניה,צרפת,ארצות הברית בא אתה גר ומתאב ועוד.
אני לא חושב שצריך ליפסול אדם רק כי הוא נולד גרמני.
היוא גם גרמנים שהצילו יהודים ללא תמורה כספית ואל כן כמה וכמה אנשים שנולדו אחרי השואה.
" הדבר היחיד שהגרמנים מתחרטים עליו הוא שהם הפסידו את המלחמה" - הגרמנים לא ממש רוצים מלחמה נוספת הם שמנים,חלשים ועלובים מדי זה לא אותם גרמנים שלפני 70-200 שנה הרצו נקמה הרצו להחזיר שטחים זה עם שכמות בניו הולכת וקטנה הם לא מולידים מספיק ילדים ובקרוב לא יהיה לא יהיה בעולם אף גרמני כרגיל עמים כמים מגיאים לתקופת שיא ואז מתחילים לרדת ונעלמים כול העמים חוץ מאחד
בשבילי זה עניין עקרוני.  יש עדיין מוצרים שנמצאים בשימוש בגרמניה שאותם יצרו יהודים שעבדו במחנות המוות, או מוצרים שעשויים מיהודים (כמו סבון).  האדמה הגרמנית טמאה, לא מעניין אותי מה הם חושבים על יהודים, ומה שהם חושבים זה בדיוק מה שחיים אומר.  כמעט כל האומה הגרמנית עמדה מאחורי היטלר.  הבעיות שהביאו המוסלמים לגרמניה הם חלק מעונש אלוקי לאומה הגרמנית, וזו רק ההתחלה.  כמובן שגרמנים יחידים יכולים להיות צדיקי אומות העולם, אבל האומה הגרמנית בכללותה מרושעת.  יש עניין של אחריות קולקטיבית ועונש קולקטיבי, בין אם זה מוצא חן בעינינו ובין אם לאו.  לקראת סיום מלחמת העולם השניה, מפציצי בעלות הברית הפציצו ביודעין מרכזי אוכלוסיה בערים הראשיות של גרמניה--דרזדן, ברלין, קלן, ועוד.  לא היה להם זמן אז לגלות רחמנות של טפשים ולנסות להפריד בין גרמנים "טובים" וגרמנים "רעים".

חוץ מזה, בנוגע למכוניות, היפניות הרבה יותר אמינות, זולות וחסכוניות (מבחינת דלק).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אדוני
אני חושב שלא הבהרתי נכון הסקר אינו היה סקר
האם אתה אנטישמי?
כן
לא

ו-18%-25% אמרו כן.
במיקרה של סקר כזה רק כמה אלפים יגידו כן.
הסקר היה בנוי בצורה טובה מאוד שאלות כגון.
מה אחוז היהודים שיש לנו בארץ?
0.2% בקירוב
2% בקירוב
יותר מ-5%
יותר מדי
לא יודע.

ידוע שכמה שהאדם יותר אנטישמי כך מבחינתו יש יותר יהודים (התשובה האמיתית היא 0.2%)
ושאלות בסגנון הזה לכן תוצאות הסקר לא נותנות גם מיספר מדויק כמו רוב הסקרים.
אדם שאינו יהודי אין הפירוש שרצונו להשמיד יהודים
בזמן השואה היוא לא יהודים שעזרו ליהודים חלק מהמשפחה שלי ניצלה בזכות כמה אנשים כאלה ואחד אף ניצל בזכות חיל גרמני!

אזה סקר מגוחך! שואלים כמה יהודים יש בגרמניה, ואם הגרמני יודע, הוא לא אנטישמי.

הנה סקר אמיתי:

PEW GLOBAL ATTITUDES קייץ 2006: 59% מכל האירופים אמרו שישראל היא סכנה יותר גדולה לשלום העולם מאיראן או צפון קוריאה. אפילו התקשורת העויינת באירופה אמרה שזה יחס אנטישמי כלפי ישראל.

כתבת שהם רק חושבים על כוס בירה בגרמניה. גם בשואה, היו גרמנים שחשבו בעיקר על בירות. אבל בין הבירות, הם רצחו 6 מיליון יהודים. אתה לא למדת את הלקח אל השואה.
« עריכה אחרונה: מאי 07, 2007, 03:56:31 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני רואה שיש לנו כאן אנשים שרוצים להגן על הגרמנים הנאצים, כן כמעט כולם נאצים. אתם כבר סולחים לבני עמלק שרצחו 6 מיליון יהודים הי''ד.

אין אף מפלגה בגרמניה או גוף פוליטי אחר שלא תומך בכל הדרישות הנאציות של הערבים המוסלמים הנאצים נגד ישראל. המפלגות הללו מייצגות את כל  הקשת הפוליטית של העם הגרמני, ימח שמו וזכרו.

TOXIN, אתה משתמש במילה גסה באנגלית בתגובה שלך. לא אהבתי את הזילזול הזה. אם תגיב בזילזול, תקבל זילזול בחזרה. במיוחד אם אתה מגן על עם נאצי שרצח 6 מיליון יהודים, ושיחד עם יתר אירופה דורש בזדון שישראל תתאבד.

יש לך קרובים גרמנים? יש לי קרובים שהם ניצולי שואה, ואני לא אוהב את הניסיון שלך לטייח מה שקרה ומה שקורה בגרמניה הנאצית, ימח שמה וזכרה.

לגבי הטורקים, הנאצים שונאים גם את הטורקים וגם את היהודים. הנאצים בגרמניה אפילו הרגו כמה טורקים בשנים האחרונות. האם ז''א שהם לא נאצים כי הם גם שונאים את המוסלמים ומפחדים מהכיבוש המוסלמי שמתרחש כעת באירופה? למרות כל זאת, במזרח התיכון הם תומכים במוסלמים שרוצים להשמיד את ישראל. בין 80 מיליון גרמנים, איפה יש גוף משמעותי שתומך בישראל כדי להוכיח שהם באמת השתנו מאז השואה? אין. הם לא השתנו. רק עכשיו זה לא נוח לומר מה שהם באמת רוצים. אז הם מביעים את הנאציות שלהם דרך התקפות על ישראל.

למה כש אני מדבר בפני גויים שהיו קורבנות של הגרמנים, כמו הסרבים למשל, כולם שונאים את הגרמנים וכולם מגיבים כמו אנשים שפויים עם כבוד עצמי. למה רק העם שלנו כל כך דפוק בראש, שיש לנו יהודים שקופצים להגנת הגרמנים?
« עריכה אחרונה: מאי 07, 2007, 03:48:29 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
אני רואה שיש לנו כאן אנשים שרוצים להגן על הגרמנים הנאצים, כן כמעט כולם נאצים. אתם כבר סולחים לבני עמלק שרצחו 6 מיליון יהודים הי''ד.

אין אף מפלגה בגרמניה או גוף פוליטי אחר שלא תומך בכל הדרישות הנאציות של הערבים המוסלמים הנאצים נגד ישראל. המפלגות הללו מייצגות את כל  הקשת הפוליטית של העם הגרמני, ימח שמו וזכרו.

TOXIN, אתה משתמש במילה גסה באנגלית בתגובה שלך. לא אהבתי את הזילזול הזה. אם תגיב בזילזול, תקבל זילזול בחזרה. במיוחד אם אתה מגן על עם נאצי שרצח 6 מיליון יהודים, ושיחד עם יתר אירופה דורש בזדון שישראל תתאבד.

יש לך קרובים גרמנים? יש לי קרובים שהם ניצולי שואה, ואני לא אוהב את הניסיון שלך לטייח מה שקרה ומה שקורה בגרמניה הנאצית, ימח שמה וזכרה.

לגבי הטורקים, הנאצים שונאים גם את הטורקים וגם את היהודים. הנאצים בגרמניה אפילו הרגו כמה טורקים בשנים האחרונות. האם ז''א שהם לא נאצים כי הם גם שונאים את המוסלמים ומפחדים מהכיבוש המוסלמי שמתרחש כעת באירופה? למרות כל זאת, במזרח התיכון הם תומכים במוסלמים שרוצים להשמיד את ישראל. בין 80 מיליון גרמנים, איפה יש גוף משמעותי שתומך בישראל כדי להוכיח שהם באמת השתנו מאז השואה? אין. הם לא השתנו. רק עכשיו זה לא נוח לומר מה שהם באמת רוצים. אז הם מביעים את הנאציות שלהם דרך התקפות על ישראל.

למה כש אני מדבר בפני גויים שהיו קורבנות של הגרמנים, כמו הסרבים למשל, כולם שונאים את הגרמנים וכולם מגיבים כמו אנשים שפויים עם כבוד עצמי. למה רק העם שלנו כל כך דפוק בראש, שיש לנו יהודים שקופצים להגנת הגרמנים?

אני בטוח שאף אחד כאן לא מצדיק את מעשי הנאצים יימח שמם הזונות.
אבל אני ניזון ממה שאנשים אמרו לי,הם אמרו לי שה-NPD המפלגה הניאו נאצית בגרמניה לא עד כדי כך חזקה כמו שחושבים,מה שכן יש תקנות מאוד מחמירות כלפי אנטישמיות בגרמניה.

טוב לאיזה נושא הגענו בואו נחזור לנושא הסרטון ולא על הגרמנים המחורבנים האלה