כתב נושא: ב''ה, יש לנו 2 תוכניות חדשות בפליקס וביוטוב (06/05)  (נקרא 11913 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני רואה שיש לנו כאן אנשים שרוצים להגן על הגרמנים הנאצים, כן כמעט כולם נאצים. אתם כבר סולחים לבני עמלק שרצחו 6 מיליון יהודים הי''ד.

אין אף מפלגה בגרמניה או גוף פוליטי אחר שלא תומך בכל הדרישות הנאציות של הערבים המוסלמים הנאצים נגד ישראל. המפלגות הללו מייצגות את כל  הקשת הפוליטית של העם הגרמני, ימח שמו וזכרו.

TOXIN, אתה משתמש במילה גסה באנגלית בתגובה שלך. לא אהבתי את הזילזול הזה. אם תגיב בזילזול, תקבל זילזול בחזרה. במיוחד אם אתה מגן על עם נאצי שרצח 6 מיליון יהודים, ושיחד עם יתר אירופה דורש בזדון שישראל תתאבד.

יש לך קרובים גרמנים? יש לי קרובים שהם ניצולי שואה, ואני לא אוהב את הניסיון שלך לטייח מה שקרה ומה שקורה בגרמניה הנאצית, ימח שמה וזכרה.

לגבי הטורקים, הנאצים שונאים גם את הטורקים וגם את היהודים. הנאצים בגרמניה אפילו הרגו כמה טורקים בשנים האחרונות. האם ז''א שהם לא נאצים כי הם גם שונאים את המוסלמים ומפחדים מהכיבוש המוסלמי שמתרחש כעת באירופה? למרות כל זאת, במזרח התיכון הם תומכים במוסלמים שרוצים להשמיד את ישראל. בין 80 מיליון גרמנים, איפה יש גוף משמעותי שתומך בישראל כדי להוכיח שהם באמת השתנו מאז השואה? אין. הם לא השתנו. רק עכשיו זה לא נוח לומר מה שהם באמת רוצים. אז הם מביעים את הנאציות שלהם דרך התקפות על ישראל.

למה כש אני מדבר בפני גויים שהיו קורבנות של הגרמנים, כמו הסרבים למשל, כולם שונאים את הגרמנים וכולם מגיבים כמו אנשים שפויים עם כבוד עצמי. למה רק העם שלנו כל כך דפוק בראש, שיש לנו יהודים שקופצים להגנת הגרמנים?

אני בטוח שאף אחד כאן לא מצדיק את מעשי הנאצים יימח שמם הזונות.
אבל אני ניזון ממה שאנשים אמרו לי,הם אמרו לי שה-NPD המפלגה הניאו נאצית בגרמניה לא עד כדי כך חזקה כמו שחושבים,מה שכן יש תקנות מאוד מחמירות כלפי אנטישמיות בגרמניה.

טוב לאיזה נושא הגענו בואו נחזור לנושא הסרטון ולא על הגרמנים המחורבנים האלה

אכן כן NPD זו מיפלגה חלשה!
ולמר חיים בן פסח
כן רבים מהאירופאים לא אוהבים את ישראל ואחת הסיבות היא התיקשורת האירופאי ותעמולה ערבית נהדרת בזמן שאנחנו שותקים.
אבל אותם גרמנים אינם אותם גרמנים שרצחו 6 מיליון.
הגרמנים החלשים הם עם הרבה יותר זקן הרבה יותר חלש והרבה פחות פטריטוטי הם כבר לא חולמים להחזיר לאצמם את האדמה שלהם הם פשוט רוצים לחיות בשקט.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הגרמנים הובסו במלחמה. אבל זאת לא אומרת שהם לא רוצים להשמיד אותנו. הם רוצים שהמוסלמים יעשו זאת בשבילם. לכן, הם תומכים במוסלמים נגד ישראל.

הגרמנים לא רוצים בעיות, אז רובם לא מצביעים לNPD. אבל כל המפלגות בגרמניה תומכות במוסלמים, והם יודעים היטב מהו פירוש הדבר: הם יודעים שאם המוסלמים ישמידו את ישראל הקטנטונת, תהיה שואה נגד 5 מיליון יהודים בא''י, רל''ן.

זה לא עניין של תעמולה. בארה''ב, תעמולה כן מכרעת. אבל בגרמניה הנאצית, ימח שמה וזכרה, זו אנטישמיות לשמה. אחרי שהם רצחו 6 מיליון יהודים הי''ד, הגרמנים לוחצים כל הזמן על ישראל להתאבד כדי לגרום לעוד שואה.

הגרמנים הצעירים הם כן אחראים לשואה. איך? חז''ל לימדו אותנו שאם הבנים ממשיכים בדרכם המרושעת של האבות, אז הבנים גם אחראים למה שהאבות עשו כי הבנים מצדיקים את המעשים הנפשעים. ללא ספק, ככה זה בגרמניה ימש''ו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ועוד נקודה קטנה, ברשות חיים: גם אם הגרמנים לא חושבים היום על אותו הגל כמו לפני 65 שנים, זו לא סיבה לסלוח להם.
הגרמנים הם בעלי אחריות כוללת על השמדת 6 מליון יהודים, ועל דבר כזה אי אפשר לסלוח. הדור הצעיר לא זוכר את המחאה
האדירה שהיתה בישראל נגד ממשלת בן גוריון שעשתה הסכם שילומים עם גרמניה המערבית. עד לפני כ-15 שנים רוב היהודים
בארץ ובעולם נמנעו מלקנות תוצרת גרמניה שרובה ככולה מגיעה ממפעלים שהעסיקו פועלי כפיה יהודים.

גלות בבל היתה לפני כ-2600 שנים, אבל אנחנו ממשיכים לומר "בת בבל השדודה אשרי מי שישלם לך את גמולך, אשרי מי שיאחז וניפץ
את עולליך אל הסלע". אסור לסלוח לגרמניה, ויותר מכך - אסור לוותר על נקמה ראויה בגרמנים ובעוזריהם ובכל הגויים שהצרו לעם ישראל.

מנותק J0HNiE

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • פושעי אוסלו וההתנתקות - לא נשכח ולא נסלח.
חיים כל הכבוד על התוכנית אני מסכים איתך לחלוטין!
אמא שלי אמריקאית שהגיעה לישראל לפני כ25 שנים פגשה את אבא שלי (אז גם אמא שלי הייתה נוצריה) ועברה גיור על פי ההלכה!
ואז אני ואחותי נולדנו ויש לי אנגלית ממש כמו שפת אם.
בערך בגיל 17 ירדתי מהארץ עם אחותי ואמא שלי לארה"ב למדינת מישיגן ופגשתי את המשפחה שלי שלא הכרתי ממש, היה תוקפה נחמדה, לדמתי בבית ספר, סיימתי תיכון ובמאי בדיוק לפני שנה חזרתי לארץ להתגייס(אבא שלי מתנגד לכך שאני אתגייס לצה"ל = צבא הגירוש לישראל, אך בכל זאת).

ואני חייב להגיד, הרמת חיים בכלל לא שונה מישראל, ואולי גם ירודה מישראל.
בהתחלה התלהבתי מכמה דברים פה ושם ואז כשחזרתי לארץ לא היה דבר שונה מארה"ב לישראל.
ניסו גם להתחבר עם הקהילות היהודיות וכמובן הרפרמים האלה שהם ממש יהודים להכעיס, ולפי מספר שבועות אמי ואחותי נפגשו עם חב"ד והזמינו אותם לארוחות וכו'..
וגם אמא שלי שהייתה בערך מרוויחה לחודש בישראל כ10 אלף ש"ח, בארה"ב הרוויח כפול אך היא חזרה ואמרה שוב ושוב, המיסים וכמעט הכל פה יותר יקר.
הייתי הולך לחנות לקנות קילו של פירות או משהו וזה היה עולה כפול 2 או 3 מהמחיר בישראל.

אנשים היום בישראל תופסים מארה"ב כ"גן עדן" וזה פשוט חלום ורוד ורוד מאוד שיתפוצץ להם ברגע שהם יהיו שם.
לא מזמן בפורום אחר שאני נמצא בו היה דיון: "האם תגדלו את ילדכם בישראל", 90% מהכותבים בדיון אמרו שהם לא יהיו מוכנים לגדל את ילדיהם בישראל.
כל כך עצוב.
סימן של ייאוש, ויתור והנה האויב הערבי שמח ומאושר. אסור אסור אסור לעזוב את א"י.

לגבי הגרמנים, אני חושב שאתה יכול להגיד אותו דבר על כל העולם!
עד לפני 2000 שנה "העולם" היה רגיל לראות את היהודים נטבחים ולא נלחמים בחזרה (כמו בשואה, ובגולה בכללי) והנה יש לנו מדינה, יש לנו צבא וברגע שישראל מגנה על עצמה זה אסור! חלילה וחס היהודים מגנים על עצמם?!@#$ איפה נשמע דבר כזה?

בנוסף אפשר להגיד אותו דבר על הערבים, ישראל וארה"ב ורוב העולם אם לא כולו תלויים על הנפט של העולם הערבי!
ישראל קונה נפט ממצרים נכון אני ממש לא אוהב את זה, אני בחיים לא אטייל ולא אבזבז אגורה בכל מדינה ערבית, אבל אנחנו רואים זה דו כיווני, אתה קונה נפט מהערבים ימח שמם.

צבא הגירוש לישראל.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

הגרמנים הצעירים הם כן אחראים לשואה. איך? חז''ל לימדו אותנו שאם הבנים ממשיכים בדרכם המרושעת של האבות, אז הבנים גם אחראים למה שהאבות עשו כי הבנים מצדיקים את המעשים הנפשעים. ללא ספק, ככה זה בגרמניה ימש''ו.

רובם לא נאצים.
רוב הלא יהודים לא רוצים להשמיד אותנו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!