כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 8 במאי**  (נקרא 5094 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
אהרון

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 8 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 01, 2007, 20:35:41 »
1. איאפשר לגייס כסף בשבי להפיץ פליירים? והפיץ אותם במוקדים ימניים ? שמעתי שפרסום על ידי עלונים מחוללים פלאות.

2.בבחירות שהתייקמו בעזרת השם בקרוב לאיזו מפלגה כדאי להצביע?

שבוע טוב לך ולכל עם ישראל:)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #2 ב- : מאי 01, 2007, 20:39:45 »
מה התוכניות שלנו לעתיד הקרוב?
יש סיכוי שהתנוע תיתחבר למפלגה או תהפוך למפלגה?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 01, 2007, 21:16:28 »
חיים שלום רב והשם עימך.
רציתי לשאול בבקשה:
1. בעבר ביקשתי מימך לחקות את עובדיה כסף ואתה סירבת בטענה שאתה רוצה להשפיע על נוער ש"ס להצטרף אלינו. אני חולק עליך כיוון שלדעתי נוער ש"ס אבוד לנו מכיוון שמדובר באנשים אשר עוד מימי ילדותם אפילו כתינוקות, כבר מכניסים אותם למוסדות המושחתים של שס הניקראים "אל המעיין" ושם מלמדים אותם שעובדיה כסף הוא מינימום אלוהים וכל מה שהוא אומר זה קדוש ובעיקר מלמדים אותם את "פסק ההלכה" של עובדיה כסף האומר ששטחים דוחים פיקוח נפש. הם עוברים הסתה מגיל ממש צעיר ושוטפים להם את המוח ומלמדים אותם להעריץ אך ורק את שס ואת העומד בראשה. אתה באמת חושב שתוכל להשפיע על נוער שטוף מוח כזה??? הם הרי מקבלים בהבנה את בגידתו של עובדיה כסף בארץ ישראל בהצבעה על הסכמי הפיתרון הסופי (הסכמי אוסלו).

2. כולם מדברים על בחירות ואני רוצה לשאול - למה שלא ננסה להיבחר באותה השיטה שבה פעל החזיר השיכור הקומוניסט יצחק רבין ימ"ו. בבחירות 92 הוא הציג את עצמו כימני ואמר שלא נרד מהגולן ולא נדבר עם אש"פ וכך הצליח להיבחר ולאחר שניבחר התחיל לבצע את מדיניות ארגון הטרור שלום עכשיו.למה שלא נעשה את אותו הדבר? היום הציבור בישראל ברובו כבר שטוף מוח בכל הקשור ל "שלום". אז נאמר להם בתעמולת הבחירות שאנו רוצים משא ומתן לשלום עם המחבלים ולתת להם מדינה ונשק ולפנות ישובים ולאחר שניבחר נתחיל ליישם את מדיניות כהנא האמיתי.אם רבין הצליח בשיטה זו אז בטוח שגם אנחנו יכולים.

חיים שתיזכה לגור בירושלים עיר הקודש!!
בכבוד רב ובברכת הבריאות,
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 01, 2007, 21:30:39 »
שלום חיים, נהניתי מאוד מהתוכנית הקודמת .
1] כיצד למדת עברית? האם אתה חושב שיש לאנשי הפורום האנגלי את הרצון ללמוד עברית ?
2]מה עמדתך בנוגע לאנשים הנחשבים "יהודים למחצה"? כלומר עולים חדשים (בעיקר מברית המעוצות לשעבר) שלא נחשבים ליהודים על פי ההלכה ?
« עריכה אחרונה: מאי 02, 2007, 14:21:11 על ידי Dexter »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #5 ב- : מאי 01, 2007, 21:42:16 »
חיים שלום! "May the force be with you"
אז ככה יש לי שאלה אליך:
האם המפלגה שככל הניראה תקום על ידי האוליגרך הרוסי ארקדי גאיידמק ששמה הוא "צדק חברתי" היא מפלגה ימנית או שלדעתך הכל סביב גאיידמק הוא ספין שגאיידמק בעצמו עושה בכדי לתפוס את השלטון במדינה?

צפיתי בסרטונים "למה  לא  לרדת מישראל" שהשפיעו עלי עמוקות ,ורק חידד את הגישה שלי כלפי האמריקאים.
האם יש סיבות דומות גם בנושא של הגירה לארצות אירופה?
« עריכה אחרונה: מאי 04, 2007, 12:38:35 על ידי איתן »

yacov

• אורח
« להגיב #6 ב- : מאי 01, 2007, 23:05:07 »
אתה לא ענית לי בשבוע שעבר.

בס"ד

חג פסח שני שמח,

א. כמה פעמים בשבוע אתה מתגליח בימות השנה? (אני לא התכוונתי בחול המועד.)

ב. אתה אמרת שאתה אוכל egg whites בסדר של פסח. למה אתה לא אוכל אותם בימות השנה? (זה שעלה חדשה.)

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מאי 02, 2007, 19:45:00 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 02, 2007, 21:20:29 »
בס"ד

שלום חיים!

כאשר הצטרפתי לפורום הימין האמתי הצטרפתי בגלל הרצון לעזור למדינת ישראל.

לצערי הרב תנועת הימין האמיתי אינה מפלגה ולכן אין לה אפשרות להיבחר לממשלה.

אני מאמינה שאי פעם למפלגת "חזית" תיבחר, וגם מאמינה ש"מנהיגות" תצליח לכבוש את ליכוד, זאת משום שיש גל של מתפקדים ימניים אמיתיים שמתפקדים תחת  מנהיגות.

שאלתי היא האם כדאי לי להתפקד לליכוד כדי לקבל את זכות האצבע בפיימריז לפייגלין (בתקווה כי הוא יבחר ליושב ראש הליכוד) ואם הוא לא יצליח להצביע לחזית?

בכבוד רב,
                                                                                                          אור-לי.
נ.ב

מה אתה חושב על ההפגנה שהייתה ביום חמישי?
« עריכה אחרונה: מאי 06, 2007, 10:34:21 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 02, 2007, 22:01:42 »
חיים שלום,
1) האם אתה מכיר את יקותיאל בן יעקב ואם כן מה יש לך לספר לי עליו?
2)מישהו פה סיפר שפעם כהנא זצ"ל ביקש מימך להוציא מהליגה איזה שהיא בחורה אחת ואתם תליתם בכול ניו יורק תמונות שלה ערומה,
זה מעשה מאוד מקורי האם יש לך לספר לי על עוד כול מיני פעולות מעניינות?

תודה לך וכול טוב.

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : מאי 03, 2007, 22:09:55 »
שלום רב!
1.מה עמדת התנועה בנוגע לשינוי שיטת הבחירות?האם אתה חיים תומך במשטר נשיאותי כמו בארה"ב כפי שהציע ליברמן?האם אתה בעד פריימריז?בחירות במרכז המפלגה?מה דעתך על שיטת הבחירות האמריקנית?האם אתה תומך בבחירות אזוריות רוביות כמו באירופה?העלאת אחוז החסימה,צימצום מספר המפלגות,החוק הנורבגי האוסר על שרים להיות חברי כנסת,צימצום מספר השרים בממשלה,צימצום מספר חברי הכנסת.
2.מהי עמדתך בקשר לאקטיביזם שיפוטי והתערבות של מערכת המשפט בנושאי בטחון לאומי?ועדות חקירה לאחר מלחמה?ועדת אגרנט אחרי מלחמת יום כיפור,ועדת כהאן אחרי טבח סברה ושתילה,ועדת וינוגראד?
מצד אחד אי אפשר לסמוך על ההנהגה הקיימת בישראל אבל מצד שני המערכת המשפטית גרועה יותר:10 שמאלנים קיצונים שלא נבחרו כופים דעות ליברליות,הומניסטיות,פציפיסטיות על מדינה במצב מלחמת קיום.
כאן נבהלו מדם ערבי שפוך:הערבים נוהגים לשחוט אחד את השני מזה מאות בשנים.
הפסיקו מלחמות מגן בגלל ערבים הרוגים:בסברה ובשתילה ובכפר כנא או שנבהלו מהרוגים יהודים והתוצאה:יותר הרוגים יהודים.

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 04, 2007, 10:02:47 »
לחיים שלום אני מאזין לתוכנית שלך באופן קבוע ואניחושב שאתה מגיש תוכניות מרתקות וחבל שאדם חכם וידע עשיר
כמו שלך לא נימצא בישראל . לימדת אותי הרבה דברים שלא ידעתי . בגלל המידע שהמשטר הדיקטטורי והתקשורת הבולשביקית בישראל הטעתה אותי תודה לך שהארת את עיננו.
1.שאלתי היא למה אתה כל כך נגד אמריקה בעבר גרתי בקליפורניה וטילתי ברחבי ארה"ב . זאת היתה תקופה יפה בחיי ואני מאוד מתגעגע ורוצה לחזור לגור שם. בגלל סיגנון החיים הנוח . ויחסית הפרנסה יותר טובה.
2. ולעומת זאת בארץ ישראל הפרנסה קשה המעסיקים חושבים שהם מעסיקים עבדים משכורות עלובות ללא תנאים אפילו ללא קרן פנסיה ואינך יכול אפילו לשלם חשבונות שוטפים כגון ארנונה .חשמל.שכר דירה וכו

מנותק מר דבר

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 04, 2007, 10:08:07 »
השאלה שכתובה על שם מרים נכתבה עלידי מר דבר . חיים איתך הסליחה.
מר דבר הוא חבר חדש בפורום.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 04, 2007, 12:20:48 »
שלום!
מדי כמה שבועות אני מבקר בתל-אביב באזור ספריית בית אריאלה, בספריה יש את כל העיתונים היומיים שיצאו בארץ ב30-40 שנה האחרונות.
חלק מהגולשים מתקשים להאמין שלא נותנים לך לעלות לארץ, אבל לענ"ד אם נביא צילום מעיתון (כולל תאריך וכו') אז הם יותר יאמינו.
כדי לחסוך לי זמן יקר, אתה יכול לומר לי בבקשה באילו תאריכים (תאריכים לפי מניין הנוצרים) ניסתה לעלות לארץ, באילו תאריכים כתבו עליך בעיתונות בארץ?
2. למה אתה מופיע בחלק מהתכניות באנגלית שאתה עושה אתה עם משקפי שמש
וד"א "אלמוג למפעיל" העלה תמונה חדשה בדף שלו (כנראה שהוא הפסיק לפחד)
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:%D7%90%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%92
« עריכה אחרונה: מאי 04, 2007, 17:50:47 על ידי mr.z »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
2 שאלות לחיים בן-פסח
« להגיב #13 ב- : מאי 05, 2007, 22:20:12 »
1.חיים למה הממשלה מוכנה לשחרר 1500 מחבלים איסלמונאצים  תמורת גלעד שליט והיא לא מוכנה לשחרר את האסירים היהודים-ביטחוניים כמו עמי פופר יונה אברושמי, וחברי מחתרת בת-עין? ואיך אפשר לדרוש שבמידה והממשלה התבוסתנית הזאת תשחרר  את המחבלים האיסלאמונאצים יש לשחרר גם את כל האסירים היהודים-ביטחוניים?

2.מה אתה חושב על זה שממשלות ישראל ממשיכות להפקיר את  תושביי שדרות אשקלון ויישובי עוטף-עזה לחסדיהם של המרצחים?אני מדבר על זה שכבר 7 שנים קסאמים מתפוצצים בשדרות וצה"ל מנוע מלהגיב שזה אומר שמתבצע פשע כנגד תושביי שדרות רק בנס אין עוד נרצחים מהקסאמים שארגוני-הטרור יורים לעבר שטחה הריבוני של מדינת-ישראל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק פנתרה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 05, 2007, 23:40:03 »
שלום מר חיים בן פסח.

דבר ראשון ראיתי את הסרטונים שאתה מדבר בהם, ורציתי לחזק אותך. יישר כוח!!

הבנתי שהארגון שלכם שרוי בקשיים הקשורים לביטחון. איך בכל זאת אפשר לפעול בלי שמי שפועל בארגונכם ינזק??

איך אפשר עוד לעזור חוץ מלפרסם את האתר שלכם באינטרנט?

תמשיך לפעול למען ישראל!
בהצלחה,
פנתרה.

מנותק Jewish-Freak

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 06, 2007, 18:23:04 »
לחיים שלום רב.
הייתי רוצה לשאול מה היה נעשה עם אנשי שמאל קיצוניים (אורי אבנרי ואחרים) במקרה והיתה מפלגה ברשותכם בשלטון.
האם זו בגידה? , או שזאת יותר מבגידה שגרתית?