כתב נושא: להכיר אחד את השני (כולם להכנס אשכול היכרויות)  (נקרא 16029 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שם: ערן.
מגורים: נשר, זה ליד חיפה.
מצב דתי: כיפה שחורה, בכבוד.
איך הגעתי לפורום הזה: גוגל.
משפט אישי: הוא בעצם ציטוט מדויק מדברי הרב בנימין זאב כהנא הי"ד: "המלחמה האמיתית איננה עם הערבים, אלה עם המתיוונים".

נ.ב - מכיוון שאני רואה שיש כל כך הרבה ח'ברה פה מן הצפון (כולל אותי) אוליי נעשה איזה חוג בית, או ערב הרצאה, מה אתם אומרים???

Aaron

• אורח
נ.ב - מכיוון שאני רואה שיש כל כך הרבה ח'ברה פה מן הצפון (כולל אותי) אוליי נעשה איזה חוג בית, או ערב הרצאה, מה אתם אומרים???
וכשניפגש יחכו לנו כמה אנשי שב"כ ומשטרה.  :D

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
וכשניפגש יחכו לנו כמה אנשי שב"כ ומשטרה.  :D

חחחחחח ;D אם נשמור בסודיות את המפגשים שוב שב"כ ושום משטרה לא יהיהו ;]
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתם מציעים "מפגשון" פורום?

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
חבר'ה, אל תשכחו איזו מין "דמוקרטיה" ואיזה מין שלטון "חוק" יש בישראל.  אולי אני פרנויד אבל אני מאמין שעדיף לנתב את מרצנו וזמננו הפנוי להפיץ את הפורום בקרב יהודים אחרים, במקום לבסס ולחזק את הידידות בין חברי הפורום, שגם ככה חזקה ונאמנה ב"ה.  וכמובן, לא לשכוח להצטרף לפעילויות שמארגנים הגיבורים נועם פדרמן ואיתמר בן-גביר.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
חבר'ה, אל תשכחו איזו מין "דמוקרטיה" ואיזה מין שלטון "חוק" יש בישראל.  אולי אני פרנויד אבל אני מאמין שעדיף לנתב את מרצנו וזמננו הפנוי להפיץ את הפורום בקרב יהודים אחרים, במקום לבסס ולחזק את הידידות בין חברי הפורום, שגם ככה חזקה ונאמנה ב"ה.  וכמובן, לא לשכוח להצטרף לפעילויות שמארגנים הגיבורים נועם פדרמן ואיתמר בן-גביר.

אני נאלץ להסכים בלב כבד,
במדינה שפויה היינו נפגשים לארוחת ערב חגיגית ומרימים כוסית לזכרו של הרב,
אבל במדינה בולשביקית כמו שלנו לכל מי שלא רוצה לגמור כתיק במחשבי המחלקה היהודית של השב"כ,
זה אולי לא רעיון טוב להפגש דרך פורומים ציבוריים הפתוחים לעיני כל, וכל כך חבל שכך...
כי באמת אני יודע שהיינו יכולים להעביר ערב מצויין ביחד, עם גולשים כל כך איכותיים.
יום יבוא ולא נצטרך לפחד לומר את דעתנו, יום אחד הכהניסטים ילמדו את "הנאורים" מה זה פלורליזם צודק.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir

אני נאלץ להסכים בלב כבד,
במדינה שפויה היינו נפגשים לארוחת ערב חגיגית ומרימים כוסית לזכרו של הרב,
אבל במדינה בולשביקית כמו שלנו לכל מי שלא רוצה לגמור כתיק במחשבי המחלקה היהודית של השב"כ,
זה אולי לא רעיון טוב להפגש דרך פורומים ציבוריים הפתוחים לעיני כל, וכל כך חבל שכך...
כי באמת אני יודע שהיינו יכולים להעביר ערב מצויין ביחד, עם גולשים כל כך איכותיים.
יום יבוא ולא נצטרך לפחד לומר את דעתנו, יום אחד הכהניסטים ילמדו את "הנאורים" מה זה פלורליזם צודק.
אם נרצה לארגון בחשאיות מפגש זה לא יהיה בעיה אבל אני לא מבין כמו "ששלום עכשיו" וכל התנועות הנאציות האלו ימ"ש עושות מפגשים למה לנו אסור למה תמיד המשטרה או השב"כ צריכים להופיע ולהרוס תמיד.
 הם צריכים לעשות בדיוק ההפך ללכות לכל האירגונים הנאצים כמו "שלום עכשיו" ימ"ש ולהרוס להם ולעצור אותם ולא אותנו!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם מדברים שטויות, אנחנו יכולים לעשות "חוג בית" ביניינו, ואף אחד לא יכול להגיד לנו מה לעשות.
אתם צריכים להתעורר, כיוון שאם אנחנו לא מסוגלים לארגן ערב ביניינו "חברי התנועה" , אז איך אתם מצפים לסחוף את עם ישראל אחריכם, איך אתם מצפים להגיע אל הציבור הרחב. עם ישראל לא נמצא בפורומים הוא נמצא ברחובות ובשווקים, וכדי להגיע אליהם צריך לצאת אליהם. כמו שכתוב על משה רבינו: "ויצא אל אחיו וירא בסיבלותם".

Aaron

• אורח
אתם מדברים שטויות, אנחנו יכולים לעשות "חוג בית" ביניינו, ואף אחד לא יכול להגיד לנו מה לעשות.
אתם צריכים להתעורר, כיוון שאם אנחנו לא מסוגלים לארגן ערב ביניינו "חברי התנועה" , אז איך אתם מצפים לסחוף את עם ישראל אחריכם, איך אתם מצפים להגיע אל הציבור הרחב. עם ישראל לא נמצא בפורומים הוא נמצא ברחובות ובשווקים, וכדי להגיע אליהם צריך לצאת אליהם. כמו שכתוב על משה רבינו: "ויצא אל אחיו וירא בסיבלותם".
למה לא מצליחים לארגן ערב ביניינו? עוד אפילו לא ניסינו רק דיברנו על האפשרות של מפגש. אם נעשה מפגש אין לי בעיה להגיע והשב"כ וכל שאר השליחים של הממסד הבולשביקי לא מדאיגים אותי ולא צריכים להדאיג אף אחד אחר.