כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 19 בדצמבר **  (נקרא 6802 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

עז77

• אורח
חיים שלום, הייתי מאוד רוצה אם תוכל לספר קצת על ביקוריך בארץ,
כמה פעמים ביקרת? מה עשית בארץ כשהיית פה? האם יש לך סיפורים מעניינים מהביקורים שלך פה?

שאלה נוספת, האם גיל גר אברהם גר בארה"ב?
ואם כן מדוע אינך מארח אותו כמו פעם בתוכנית הטלויזיונית,
כמו שאתה עושה עם דויד בן משה מהתוכנית האנגלית TAKE BACK AMERICA?

כל טוב,
עז77.
« עריכה אחרונה: דצמבר 12, 2006, 14:28:51 על ידי עז77 »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חיים שלום רב!

האם ראית עליה בכמות הצופים בתוכניות שלך מאז הקמת הפורום ותחילת הפירסום של האתר על ידינו?
הרב כהנא צדק!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיים שלום!
1)לפני מספר ימים ראינו את נטורי הקרתא נפגשים עם העכבר אחמיניג'אד....
הייתי מעוניין לשמוע את התגובה שלך על נטורי הקרתא שלא מכירים בישראל ובציונות עד שהמשיח יבוא ועל ביקורם באיראן הנאצית...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בתוכנית הקודמת רציתי לעזור לך בקשר לעלאת שידוריך לאתרים דבר שיכול לחסוך מקום
הנה כתובות של מספר אתרים:
 http://www.mytempdir.com   
http://www.rapidshare.com
http://www.speedyshare.com
http://www.sendspace.com
מקווה שהצלחתי לעזור...
« עריכה אחרונה: דצמבר 13, 2006, 13:02:08 על ידי wjw »
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חיים שלום רב.
תודה רבה על תשבותיך מהתוכנית בשבוע שעבר.
אמרת בתוכנית הקודמת שתחת שלטון כהניסטי יהיה הרבה יותר חופש מאשר במצב הנוכחי.
האם פירוש הדבר שממשלה כהניסטית תרשה אפילו לשמאלנים אנטישמיים כמו יוסי ביילין ימח שמו וזכרו לשאת דברים בפומבי בתקשורת ולומר את דברו?
שאלה נוספת, בקשר לתוכניתך מלפני שבועיים בה דיברת על חשיבותה של אהבת איש לרעהו כפי שציווה אותנו רבי עקיבא - ואהבת לרעך כמוך.
האם כלל זה חל על כל יהודי?? האם אני צריך לאהוב את החזיר הרוצח האנטישמי יצחק רבין ימח שמו וזכרו?? ואת אוייב ישראל יוסי שריד ?? מה הכלל לגביהם?

בכבוד רב.
אילן.
« עריכה אחרונה: דצמבר 12, 2006, 21:25:03 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

בייקר

• אורח
חיים שלום רב!
האם עזה היא חלק מארץ ישראל?האם אין להתייחס אליה שונה מיהודה ושומרון כי שטחה קטן יחסית והיא שורצת מליוני ערבים.האם אין להפציץ אותה מהאויר?אולי כאן נאלץ להרוג דווקא ולא לגרש?כהגנה עצמית על ירי קאסם וקטיושות!
סוריה מספקת נשק לחיזבאללה!האם לא ניתן לתת לסוריה אולטימטום שאו שהיא תפסיק לסייע לטרור או שנפציץ אותה אפילו אם תהיה מלחמה?!
אני שמעתי מרב חשוב שהמסגדים על הר הבית הם מקור הרשע בעולם:הסיטרא אחרא,האם עלינו למחוק את המסגדים ולטהר את הר הבית מנוכחות מוסלמית?האם קיים איסור הלכתי לעלות על הר הבית?
האם לך אישית יש רב שאתה מתייעץ עימו בסוגיות הלכתיות?האם פוסקי הלכה חרדים כהרב אליישיב מקובלים עליך בעניינים שאינם קשורים לארץ ישראל?!
בממשלה כהניסטית שישרתו בה שרים חילונים האם תסכימו לפוליטיקאים כמו בנימין נתניהו,אריה אלדד,וחרדים כמו אנשי ש"ס ואגודה?האם בנימין נתניהו מקובל עליך כשר אוצר ואפי איתם כשר בטחון?

yacov

• אורח
BS"D

Shalom Chaim,

Chag Hanukkah Sameach!

Lama Power69 lo menahel yoter?

Bivracha,
Yacov Menashe Ben Rachamim.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
חיים שלום,
רציתי לדעת את דעתך בקשר לרצח יצחק רבין ובכלל על יגאל עמיר.
בגלל שמתעוררות בפורום הזה הרבה מחלוקות על הנושא הזה רציתי את דעתך בנושא.
בכבוד רב,
Kahane was right
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
חיים רציתי גם להוסיף עוד שאלה קטנה,
מי היה השר שאסר על העלייה שלך לארץ שלנו?
בכבוד רב,
Kahane Was Right
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חיים, רציתי שתאמר לי איך אתה נותן לזה שאנשים ידברו כאן על הרבנים, ובמיוחד על גדול בישראל כמו הרב עובדיה יוסף שליט"א.
בפורום של האתר הקודם "כהנא צדק" (שאותו המשטרה סגרה לצערינו), אסרו באופן מוחלט לדבר על רבנים, וכל הודעה נגד רב הייתה נמחקת!!
הרב מאיר כהנא הי"ד כותב בסיפרו "כהן ונביא" כרך ב': "הקשב והבט בזהירות מרובה על אותו אדם שהוא טוען אוהב יהודים , אם הוא מדבר בשם "היהדות" בשעה שהוא אדם שמעולם לא למד, ומשתמש במעט שלמד כדי לתקוף בו תלימדי חכמים (וזה לא משנה איזה ת"ח)- הוא אינו בשבילך". הכוונה הוא אינו שווה שתתחבר אליו, ובטח שלא תשים אותו עליך למנהיג!!!!
מה חוות דעתך הנושא?

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 19 בדצמבר **
« להגיב #10 ב- : דצמבר 14, 2006, 21:53:19 »
חיים שלום,
יש לי שאלה נוספת.
אם הקמת מדינת ישראל היא מהתורה, והיא נס אלוהי אשר התרחש ע"פ נבואות של נביאי ישראל ונעשתה בהשגחתו של הקב"ה - איך זה ייתכן שדווקא חילונים הם אלה שהקימו אותה??
זוהי עובדה ידועה. חילונים הם אלה שהקימו את המדינה. בן גוריון, וייצמן, יגאל אלון,משה דיין וכל שאר אנשי התנועה הציונית היו חילונים (כמובן שגם האצ"ל והלח"י נילחמו למען אותה מטרה אך מי שהוביל את כל המהלך היו חילונים מובהקים).איך היתן להסביר דבר זה?

בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: דצמבר 14, 2006, 21:54:21 על ידי popmart »
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 15, 2006, 10:03:21 »
שלום חיים
ראיתי ב wikipedia עברית שלרב כהנא הי"ד הייתה אישה נוכרית שהתאבדה וקראתי זאת גם בספר "הייל כהנא" של יאיר קוטלר, אני משער שטענות אלו לא נכונות אולם אשמח לשמוע את התייחסותך לנושא ואת מקור השמועות הללו.
בתודה מראש
Mr.Z

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : דצמבר 16, 2006, 20:21:13 »
חיים שלום וברכה יש לי אליך שלוש שאלות ואשמח לקבל את תשובותיך המחכימות בעניין:

1.) כולם מדברים על הציר השיעי של האיסלמו-נאציזם המתחיל באיראן ממשיך בסוריה ונגמר בחיזבאללה והאירגוני הרצח והטבח שבין הירדן לים התיכון,  ושוכחים שישנו גם ציר סוני שמחבר בין סעודיה מצרים ואל קעידה, ציר זה פועל בדרכים חלקם חלקלקות וסמויות (חלקם עושים קולות של שלום) ולא רואים את שמתרחש שם (למה שהפך הצבא המצרי, הן בגודלו שהוא הצבא ה-13 בגודלו בעולם והן ברמת הטכנולוגיה שבו, שכן הוא הולך ונהיה יותר ויותר בנוי על מערכות, אימונים, ותורת לחימה אמריקאית המחליפים את אלה הסובייטיים), וכן בכל הנוגע לפיתוח טילי קרקע-קרקע ופרוייקט גרעין, כפי שהכריז עליו חוסני מבוראכ לאחרונה.
כמו כן צריך להזכיר שמצרים היא המרכז הבין ערבי המוביל בהפצת אנטישמיות שטנית בכל אמצעי התקשורת (הן בשידורים והן בעיתונות ע"י מאמרים וקריקטורות) שהרבה יותר ארסיים וגרועים ממה שהיו בדר שטירמר הנאצי.
וכן ספרים כמו מיין קאמפף והפרוטוקולים של זקני ציון, הם רבי מכר במצרים.
לגבי סעודיה היא מממנת את התורה שגידלה את בן לאדן ואל קעידה (וואהאביזם), תורה זו מופצת בכל רחבי העולם הסוני וכן בתפוצה המוסלמית במדינות לא מוסלמיות, דבר זה נעשה דרך הפטרו-דולרים הסעודים וסיוע עקיף של המערב ובראשו ארה"ב.
והשאלה היא, למה בישראל מונעים כל התייחסות אל ציר זה, ולמה לא ערים לסכנות הבאות ממנו?
למי יש אינטרס שהזרקור לא יופנה אליהם?

2.) צר לי לשמוע שעשו לך כמו שעשו למאיר לנסקי (המאפיונר היהודי משיקגו בזמן הקמת המדינה), שלא נתנו לך לעלות לארץ אבותיך בגלל דרכך ודעותיך, ולעומת זאת מעלים לארץ ניאו-נאצים סלאבים, עד מתי צביעות זו ושנאת אחים מצד העשירון הבולשבקי תמשך?

3.) תמיד טענו על היהודים טענות אנטישמיות כגון זה שאנחנו שולטים בכלכלה העולמית ובתקשורת העולמית, העניין הוא שהאנטישמיים אלה תמיד זיהו את היהודי בתור דמות חרדית היושבת בישיבות ליליות נסתרות ומשנע כל מיני קשרים וכספים כלל עולמיים, העניין הוא שחלק נכבד מטענה זו מאוד נכונה, רק העובדה העצובה היא שיהודים אלו הם יהודונים סמי בולשביקיים התומכים באויבנו המרים ביותר וכמה דוגמאות לכך:המיליארדר ג'ורג' סורוס, הגורמים המובילים בCNN, ניו-יורק טיימס, לוס אנג'לס טיימס, SKY news, וכל מיני גורמים אחרים באקדמיה הן באירופה והן בארה"ב המטיפים בהרצאות האקדמיות שלהם נגד ישראל, וכן כל מיני פילנטרופים יהודים אחרים שתורמים למוסדות אלו, נוסיף לרשימה את וודי אלן, סטיבן ספילברג (במיוחד אחרי סרטו "מינכן") וכל מיני נבלות כמו אמריקאים למען שלום עכשיו וכו'.

למה אנו לא משפקים את המצב הזה בעולם ומסבירים לכולם שיהודונים אלו לא מייצגים את העם היהודי ואת דעתו כלל, למה אנו לא מוציאים אותם מהכלל ומזכירים כל הזמן שיהודים אלו בגדו ובוגדים בעם היהודי ומזיקים לאינטרסים של העם היהודי?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 17, 2006, 21:25:47 »
חיים שוב שלום, רציתי רק לברך אותך בחג חנוכה שמח ומי יתן ובעזרת השם בזכות מצוות החג, תיזכה להדליק נרות של חג חנוכה הבא בארץ ישראל, בירושלים עיר הקודש.
כולנו מחכים לך כאן בארץ ישראל.
בכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2006, 21:44:40 על ידי popmart »
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

yacov

• אורח
« להגיב #14 ב- : דצמבר 18, 2006, 04:50:20 »
שלום חיים הגדול,

אתה אמרת שהיה לך עסק.  איזה עסק זה היה?  האם זה היה עסק יהודי בניו-יורק כמו אוכל כשר או חנות יודאיקה?  איזה מקום בניו-יורק זה היה?  באיזה מחוז (borough) ובאיזו שכונה?

שמעתי שאתה גר עם אמא שלך.  יש לכם דירה ביחד ב-Fresh Meadows או בית?

מישהו אמר על המצלמה בתוכניות הוידאו שלך.  אני חושב שזה היה מעניין אם היית מסובב את המצלמה כדי שנראה את כל החדר.

אתה אומר שאתה לא בן-אדם מעניין אבל אני חושב שאתה מעניין מאוד.  אני הייתי אוהב אם היית עושה תוכנית על החיים שלך עם המשפחה שלך בוידאו בחדר המחשב שלך.

יעקב מנשה.

נ.ב.  אני חושב שהקישור לאתר העברי של JTF צריך לכלול את הלוגו החדש.  כמו כן, JTF.org/h לא השתנה וכעת יש JTF.org/g/h.  לדעתי, שניהם צריכים להתמזג.

Shalom Chaim HaGadol
(Chaim The Great),

Ata amarta she haya lecha esek? Ezeh esek zeh haya? Ha'im zeh haya esek Yehudi be New York kemo ochel kasher o
chanut yudaica, etc...? Ezeh makom be New York ze haya? Ezeh borough ve ezeh schuna?

Shamati she ata gar im ima shelcha. Yesh lechem dira be yachad be Fresh Meadows o bait?

Mishe'hu amar al ha matzlema be tochiyot ha video shelcha. Ani choshev ze haya ma'anyen im hayiti mistovev et ha matzlema kedei she nir'ei et kol ha cheder sham.

Ata omer she ata lo ben adam ma'anyen aval ani choshev she ata ma'anyen me'od. Ani hayiti ohev im hayita oseh tochinit al ha chaim shelcha im ha mishpacha shelcha be video ba cheder ha machshev shelcha.

Yacov Menashe.

P.S. I think the link to the Hebrew site on JTF.ORG should include the new logo. Also, JTF.ORG/H wasn't changed. there is now JTF.ORG/G/H . I think they should be merged.

Why isn't JTF.ORG/G called JTF.ORG/H? That is now the main Hebrew site.

I think the English site should be made exciting like the Hebrew site.

« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2006, 04:55:06 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #15 ב- : דצמבר 18, 2006, 10:05:26 »
חיים שלום
שמעתי את התוכנית שלך על חנוכה ולא כל-כך הבנתי למה אמרתה שהדלקת נרות חנוכה זה מנהג עממי.
הרי יש הרבה מקורת ודיבורים על הדלקת נרות חנוכה כמצווה למשל בגמרא במסכת שבת במה מדליקין פרק שני דף כ"א עמוד ב', שמדברים על מתי מותר להדליק
בבקשה הסבר את עצמך,
ליעד.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 18, 2006, 16:52:02 »
חיים שלום!
מדובר בזמן האחרון על משא ומתן בין ישראל לסוריה האם אתה חושב שזה צעד נכון?
לפי דבריו של הנחש הסורי סוריה "באמת" רוצה שלום עם ישראל האם אפשר להאמין לנחש הזה?
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2006, 16:53:16 על ידי wjw »
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!