כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 1 במאי**  (נקרא 5029 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 1 במאי**
« ב- : אפריל 25, 2007, 13:31:39 »
** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
אהרון

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : אפריל 25, 2007, 14:18:54 »
חיים שלום רב!
1.האם לא נכון יהיה לעשות כך: לפנות אל הבוחרים הדמוקרטים שלא יצביעו בשום פנים ואופן לאובאמה כי הוא מסוכן לארה"ב אפילו כסגן נשיא או מועמד לבחירות הבאות ומצד שני אחרי שיבחרו המועמדים לא לתקוף את המועמד הרפובליקני בשום פנים ואופן כי הוא הרע במיעוטו אפילו אם ג'וליאני יבחר.כי למעשה מצביעים כאן נגד הילרי או נגד אובאמה ולא בעד המועמד הרפובליקני.
2.האם מעשי הטבח בווירג'יניה ובתיכון קולומביין לא מדגישים את הצורך על פיקוח נשק בארה"ב ומניעת רכישת נשק ממי שיש לו עבר פלילי או נפשי?!כשטיילתי בארה"ב נדהמתי לראות אנשים נכנסים לחנות וקונים רובה ציד כמו שאני קונה לחם בסופרמרקט,זהו מצב מסוכן.האם אין לשנות את התיקון בחוקה האמריקנית המתייחס לנושא?
« עריכה אחרונה: אפריל 25, 2007, 14:46:23 על ידי בייקר »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 25, 2007, 20:47:09 »
שלום חיים
אני מיצטער אם גרמתי לך אוול ביגלל שלו הבנתי את דבריך בקשר לצה"ל..
1)האם שמעת על הרב הגיבור עוזי משולם ואז כן מה יש לך להגיד עליו?
2)שמעתי פעם שאפי איתם היה בניו יורק ואתה ראית אותו והיה בינכם ויכוח..אתה יכול לספר לנו מה קרה שם?

תודה על הכול ותמשיך להיות חזק , אלירן.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 25, 2007, 23:07:51 »
חיים אבי היה מספר איך הרבנים היו נלחמים בכל מי שרצה לעלות לארץ ישראל. הורי בעקר אמי שהרגישה שהקרקע בוערת עלתה לארץ אם הם היו מצייתים לרבנים הם לא היו בחיים. גם  אתה לא מקבל פסיקות של רבנים הרוצים להחזיר שטחים. אז אתה  הוא זה שבוחר איזה רבנים לקבל ואיזה לא אז אולי אלוהים רצה לאמר שכמו שגם אם אתה הולך לרופא האחריות על הבריאות של הגוף שלך היא עליך ולא עליו. אם אתה הולך להתיעץ עם רב עדין האחריות על המצפון והנשמה שלך  הם עליך כי בשביל זה קבלנו את יכולת הבחירה.

רציתי להתחלק אתך שבבית אנה פרנק הקימו  גם מרכז לדמוקרטיה ומי הסובלים הראשיים מחוסר דמוקרטיה הם הפלסטינאים. גם בבריטניה לא מלמדים יותר שואה עקב לחץ מוסלמי. האם אנו יכולים או שבכלל צריך לעשות משהו בנידון.
« עריכה אחרונה: אפריל 25, 2007, 23:10:24 על ידי zipora »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 26, 2007, 00:54:04 »
חיים שלום רב.
תודה רבה לך על התשובות המצויינות שלך לשאלותי משבוע שעבר.
רציתי לשאול בבקשה:
1. האם ניתן לדעתך להצדיק את התנהגותו של נועם שליט- אביו של החייל החטוף גלעד שליט? אומנם אין לי את היכולת  המוסרית להיות ממש במקומו ולשפוט אותו שהרי בנו נחטף ע"י ערבים נאצים וזה איום ונורא אך מצד שני הוא מתנהג בצורה משונה מאוד. למשל הוא אמר שהוא רוצה ללמוד על דת האסלאם כדי לראות איך הם מתייחסים לשבויים או למשל כשהוא דורש כל הזמן את שחרורו של החזירים הנאצים ברגותי וקונטאר יש"ו וכל שאר הרוצחים הערבים המוסלמים הנאצים והעיקר להחזיר את בנו בכל מחיר בלי להתחשב במשמעויות עתידיות של צעד כזה. האם ניתן לדעתך להבין התנהגות כזו מצידו לאור הטרגדיה שפקדה אותו?

2. לאור מה שקורה בפורום של חזית יהודית ובעיקר עקב שתיקתו המוזרה של איתמר בן גביר על כל מה שרוני הנאצי עושה - האם אתה חושב שאיתמר בן גביר הוא סוכן שב"כ? אתה הרי אמרת בעצמך שאתה חושד שמשהו לא בסדר עם איתמר.בעבר היו כאלה שהאשימו אותו בכך. מה דעתך?

בכבוד רב,
מחכים לך בארץ ישראל,
אילן.
« עריכה אחרונה: אפריל 26, 2007, 00:56:19 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #5 ב- : אפריל 26, 2007, 11:53:53 »
חיים שלום וּברכה,

להלן שתי שאלותיי:

1). פעם באחת מִתוכניוֹתיך דיברת על חברת-הכנסת לשעבר גאולה כהן, אימוֹ של חבר-הכנסת צחי הנגבי. אני זוכר שטענת בַּתוכנית שגם היא "מזוּייפת", וכן אמרת עליה מילים לא-מחמיאוֹת בִּלשוֹן המעטה.

אני מאזין באופן קבוּע לתוכניותיה בָּרדיוֹ ברשת ב' של קול ישׂראל כל יום חמישי - תוכניוֹת שבהן היא מִתְעַמתת עם הסופר השׂמאלני אלי עמיר. דיעותיה מאוד חריפוֹת ורעיונותיה קרובים לרעיונותינוּ. מוּבן מאליו שאני מזדהה איתן לחלוּטין כשהיא משמיעה אותם כנגד הדיעוֹת והרעיונות השמאלניים-הבוגדניים של אלי עמיר.

מה ידוע לך עליה שלא ידוּע לי, וּמדוע על-פי הבנתך היא גם "מזוייפת" כמו שְאר ה"כאילוּ-ימניים"?

2). אני מאזין בִּקְביעוּת גם לתוכניותיך באנגלית, ולאחרונה סקרנוּתי גברה עליי והִרגשתי שאני חייב להכיר את כל הכינויים שאתה עונה על השאלות שלהם ב-"Ask JTF" באנגלית. אז נִרשׁמתי בַּפורום באנגלית והתחלתי לקרוא שם את האשכולות וּלהכיר את החברים, שהם האחים שלנוּ מעבר לים...

בין היתר, נִתקלתי בגולש אחד שהדאיג אותי לא מעט; הכינוי שלו הוא "Fruit of thy loins" (הוא היה בין השואלים הקבועים ב-"Ask JTF").  לא בדיוּק הבנתי מה הבעייה שלו.. משהוּ עם נשׁים לבנוֹת שמעדיפוֹת לפי טענתוֹ לצאת עם גברים שחורים, ולא עם גברים לבנים... ושהוּא אישית מעדיף בלונדיניוֹת וּלרוע-מזלו יש לוֹ רק חבֵרוֹת בּעלוֹת שׂיער שחוֹר.. :o משהוּ כזה, לא בדיוּק הבנתי..  ??? אבל הבנתי שהוא בחור טוב, חכם, רומאנטי, עדין, מוכשר וּבעל קסם אישי מיוחד ביותר, וגם בעל יכולת-הבעה פואטית מבריקה ממש! אבל הוא מדוכא מאוד בחיים..

הייתי מאוד מעוניין לדעת מה גורם לְאותו Fruit of thy loins להיות מדוכא כל-כך וּמתוסכל, והאם יש דרך לעזור לו. אני חושש לפנוֹת אליו בַּפורום האנגלי, וּלמען האמת גם לא נעים לי לגרוֹר אותך לשׂיחה פתוחה לאוזני-הציבור אודות אדם אחר ללא ידיעתוֹ.  מה דעתך בָּעִניין, וּמה אתה מַציע לי לעשות?

ועכשיו -

** רגע של עברית: **

לַחלֶק הלבן של הביצה קוראים - חלבּוֹן;
לַחלֶק הצהוב (והלא-בריא) של הביצה קוראים - חלמוֹן.

הקרדיט על הפינה "רגע של עברית" שייך לעז77, להזכיר לכולם. ;)

תודה ויישר-כוח ענק
על כל ההשקעה
ועל כל המסירוּת.

בִּברכה,
גם בשן וגם גִלעד. :)
« עריכה אחרונה: אפריל 30, 2007, 02:27:41 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #6 ב- : אפריל 26, 2007, 20:41:23 »
שלום חיים.
רציתי לשאול, בהקשר לבשארה, מהו יחס ההלכה כלפי בני המיעוטים בארץ ישראל? האם מותר לתת להם משרות ממשלתיות כמו בבית נבחרים או במשרדים ממשלתיים כגון חינוך, פנים ואוצר?

ועוד הערה בקשר לאיתמר בן גביר. תראה, חשבתי עליו הרבה, בניגוד למה ש pompart אומר, קשה לי להאמין שהוא סוכן שב"כ. אני חושב שרוני הוא סוכן שב"כ או כמה סוכני שב"כ ומטרתם לסכסך בין הפלגים השונים של הימין. עד עכשיו נראה שהם מצליחים במזימתם. יש לי הרגשה שאיתמר בן גביר קיבל איומים מצד השב"כ לא להתערב ולאפשר להם לעשות את זה. סוכני השב"כ האלה יכולים להיות אנשים רעים מאד, ועלולים להשתמש גם באמא של איתמר כקלף מיקוח בסחיטה נוראית זו. לא בטוח שלאתמר בן גביר יש את היכולת לפתור את הבעיה. ולכן אני חושב שצריך לעקוף את איתמר בן גביר, ולנסות לדבר עם עוד גורמים במפלגה שלהם על מנת לפתור את הבעיה. מה דעתך?

yacov

• אורח
« להגיב #7 ב- : אפריל 27, 2007, 03:58:49 »
בס"ד

חג פסח שני שמח,

א. כמה פעמים בשבוע אתה מתגליח בימות השנה?

ב. אתה אמרת שאתה אוכל egg whites בסדר של פסח. למה אתה לא אוכל אותם בימות השנה?

יעקב מנשה בן רחמים.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #8 ב- : אפריל 27, 2007, 04:18:04 »
בס"ד

חג פסח שני שמח,

א. כמה פעמים בשבוע אתה מתגליח בימות השנה?

ב. אתה אמרת שאתה אוכל egg whites בסדר של פסח. למה אתה לא אוכל אותם בימות השנה?

יעקב מנשה בן רחמים.

יעקב  שאלת את השאלה  הזו
שבוע שעבר
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #9 ב- : אפריל 27, 2007, 07:16:51 »
שלום לחיים הגיבור השבוע אני רוצה לשאול אותך
מי הוא אדיר זיק?
תודה מראש
עם שמי האמיתי
אילן
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 27, 2007, 15:40:44 »
השאלה נשאלה ע"י המשתמש Lyor

שלום אני חדש כאן ואני ראיתי לפני כמה שעות את רוב הסרטונים של חיים בן פסח.
(אני לא יודע אם אוכל לדבר על כך בדיון זה אז אם לא אז תעבירו את זה לדיון המתאים)
היו כמה קטעים שבאמת נגעו לליבי אבל היו דיי הרבה סירטונים שהשאירו אותי עם סימן שאלה גדול...
אני הייתי רוצה לשאול (את מי שמבין כמובן) את אותם מספר שאלות בגלל שיש כמה דברים שאני דיי חושש מהם.
1. לפי סירטון שהיה כתוב עליו באתר זה  שהוא מתאריך 25.3.07 הייתי רוצה לדעת אם (בתאוריה כמובן) הימין האמיתי תתקבל לראשות הממשלה, ובכול זאת יהיה לכם את הכוח לשנות דברים בישראל כמו למשל: אף אחד אבל אף אחד לא יוכל לנסוע בשבת אתם באמת תעשו זאת?
או שלפי דבריו של חיים אתם בכל זאת תאפשרו למדינתינו להישאר מדינה דמוקרטית?
2.ב-youtube ראיתי סרטון קצת (אני לא יודע אם זה באמת חיים בן פסח עשה זאת) של חיים אומר שכל  אבל כל  האשכנזים הקיימים הם שמאלנים נאצים.. שזה משהו שבכלל לא נכון  אז הייתי מעוניין לדעת אם הוא באמת התכוון לזה כי אני בא ממשפחה אשכנזית וההורים שלי ממש לא שמאלנים! להפף, אבא שלי בכלל היה קצין בצבא אבל לא חשוב.
אני רוצה לדעת בעיקר למה הוא אמר שהיטלר עשה בתבונה שהרג 6 מיליון יהודים (שלא כולם בהכרח שמאלנים!) והשאיר 2 מיליון יהודים.
לידיעתכם אני לא יודע מה אתם חושבים על זה אבל אותי למדו בבית הספר שהאנשים האמיצים, שהיו בסך הכל חלוצים מסכנים (אני גר בקיבוץ דרך אגב) שבאו מאירופה אחרי השואה האיומה, הם אלה שכבו את המדינה והקימו בה קיבוצים וכדומה...
אז איפה בדיוק הדעה השמאלנית אני לא כל כך הבנתי? אמנם אני מכבד דעות אחרות של אנשים אחרים אבל לדעתי זה היה טיפה מוגזם..
קישור לסרט שראיתי: (אין צורך שתכנס אתה  מכיר את הסרטון הזה  זה  הסרטון של רוני  הנאצי  שבו הוא  מסלף את דבריך)
« עריכה אחרונה: אפריל 29, 2007, 13:12:42 על ידי איתן »

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אפריל 27, 2007, 16:22:41 »
שלום חיים :)
1.מהוא יחסך כלפי הרב אימנון יצחק?(גדול מחזירי התשובה בימינו).

2. מה דעתך יש לעשות לבני המיעוטים? כלומר דרוזים צ'רקסים וכ"ו.

דרך אגב שמעתי את התשובות לאלות הגולשים בפורום האמריקאי :) אהבתי את הקטע עם כוס המים "צירוף מקרים"

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 29, 2007, 13:11:16 »
שלום חיים ושבוע  טוב

השאלה  שלי  השבוע  היא:

1)האם המפלגות הדתיות  בממשלה  היו נגד  הרב  כהנא זצ"ל הי"ד?

תודה  מראש  איתן
« עריכה אחרונה: אפריל 29, 2007, 13:14:30 על ידי איתן »

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : אפריל 29, 2007, 18:22:10 »
שלום.

1)למה אתה רוצה להוציא מארץ ישראל את ערביי ארץ ישראל?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
2 שאלות לחיים
« להגיב #14 ב- : אפריל 30, 2007, 16:54:26 »
1.אם הממשלה התבוסתנית תשחרר את הטרוריסטים האיסלאמונאצים שרצחו מאות יהודים מבני-עמנו ופצעו אלפים נוספים אליה לשחרר גם את האסירים הביטחונים היהודים כמו:

עמי פופר
יונה אברושמי
חברי מחתרת בת-עין
יגאל עמיר
חגי עמיר
דניאל מורלי
דוד אמויאל
גור המל
דני טיקמן
פליקס מילנר

אלינו לפנות לחכ"ים מהימין למשל לאריה אלדד  או אפי איתם ולבקש מהם  שידרשו את שחרורם של האסירים היהודים האלו  במקרה שהממשלה התבוסתנית-בוגדנית  הזאת תחליט לשחרר מחבלים איסלאמונאצים .

למה הממשלה מוכנה לשחרר טרוריסטים ערבים אבל לא מוכנה לשחרר את האסירים היהודים-ביטחוניים?

2.מה אתה חושב על מיכאל קליינר ומפלגת חירות?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : אפריל 30, 2007, 22:22:49 »
1] אמרת בתוכנית כלשהי שהכי טוב לנו להיות לבד, הציטוט המדוייק היה "עם לבדד ישכון", איך אתה חושב שנחזיק מעמד מול חרם כלכלי כלל עולמי? שהמדינה מוחזקת ע"י הלוואות ארה"ב (ביקר
2]למה חסמת את אוריינוש, אתה בעצמך אמרת כי ניתן להביע דעות באופן חופשי, אפילו פופאי (אם איני טועה) לא נחסם, והוא היה יותר גרוע מרוני .