כתב נושא: שאלה לגבי חולצות וקפוצ'ונים  (נקרא 11982 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: שאלה לגבי חולצות וקפוצ'ונים
« להגיב #25 ב- : דצמבר 04, 2006, 22:19:53 »
ודרך אגב, אתם שוכחים דבר פשוט אחד - אנחנו לא תנועת כ"ך.
אנחנו "הימין האמיתי - כח המשימה היהודי" - אנחנו לא ארגון שיש נגדו שום עניין פלילי או חוקי.

ככה, שאין אנו חברים בשום "ארגון טרור..."
תנועת כ"ך הי לא "ארגון תרור" אבל אם אנחנו ה"ימין האמיתי" אז למה אין חולצות של "הימין האמיתי -כוח המשימה יהודי"
תנועת כ"ך היא ארגון טרור רק בעיניי הממסד הבולשביקי שלנו. תנועת כ"ך היא לא באמת ארגון טרור!!!
ואני מצטרף לשאלת לגבי חולצות הימין האמיתי.
ויש לי שאלה נוספת, מהו הסמל של התנועה שלנו?! אותו סמל שהיה - האגרוף בתוך מגן דוד?

בעקבות הממשלה הבולשביקית גם ארה"ב ועוד מדינות מאירופה מחשיבות את האירגון כ"ך בין אירגוני הטרור (אפשר למצוא אתר של הFBI נראה לי שבו יש את רשימת כל אירגוני הטרור שרשומים בארה"ב וכ"ך אחד מהם)
הרב כהנא צדק!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #26 ב- : דצמבר 05, 2006, 00:07:27 »
אנחנו "הימין האמיתי - כח המשימה היהודי" - אנחנו לא ארגון שיש נגדו שום עניין פלילי או חוקי.

תנועת כ"ך הי לא "ארגון תרור" אבל אם אנחנו ה"ימין האמיתי" אז למה אין חולצות של "הימין האמיתי -כוח המשימה יהודי"
תנועת כ"ך היא ארגון טרור רק בעיניי הממסד הבולשביקי שלנו. תנועת כ"ך היא לא באמת ארגון טרור!!!
ויש לי שאלה נוספת, מהו הסמל של התנועה שלנו?! אותו סמל שהיה - האגרוף בתוך מגן דוד?

בעקבות הממשלה הבולשביקית גם ארה"ב ועוד מדינות מאירופה מחשיבות את האירגון כ"ך בין אירגוני הטרור (אפשר למצוא אתר של הFBI נראה לי שבו יש את רשימת כל אירגוני הטרור שרשומים בארה"ב וכ"ך אחד מהם)
קראתי במספר מקומות שכתוצאה מהפעולות של ה-JDL, נפצעו אזרחים אמריקאים.  אני לא יודע אם זה נכון.  בכל מקרה, אני אישית מאמין שעקב היחס לו זכה הרב כהנא הי"ד מממשלת ארה"ב, מצבה של מעצמה זו הולך ומתדרדר.  עצם ההתעלמות מרציחתו היוותה בפני עצמה עונש לארה"ב, כשהם לא טרחו לתרגם מערבית את כל המסמכים שנמצאו בדירתו של אל סעיד נוסייר ימ"ש ושותפיו---לו היו טורחים, היו מונעים את 9/11.  כל עוד אירגונו של הרב כהנא נכלל ברשימת אירגוני הטרור של ה-FBI, ינחתו על ארה"ב מכות ועונשים כבדים, מכיוון שהרב כהנא, שכעת מליץ יושר במרומים, היה אהוב על הקב"ה בדיוק כמו צדיקים ונביאים גדולים לפניו, והקב"ה לא סובל ולא יסבול פגיעה בכבוד עצמו או בכבוד שליחו.

מעניין ש-9/11 פגע בעיקר במרכז החילוני של ארה"ב---החוף המזרחי.  ואני משער שהתקפות טרור בעתיד (והן רק עניין של זמן) יפגעו שוב בעיקר בחוף המזרחי ואולי גם בחוף המערבי, אבל על מרכז ארה"ב אני מצפה שיפסחו, שכן שם מתגוררים הרבה צדיקי אומות העולם, נוצרים אוהבי ישראל, שאמנם עובדים ע"ז אבל קוראים תנ"ך כל יום ואוהבים את דבר ה'.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק יאיר

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : דצמבר 05, 2006, 20:11:03 »
שלום אריה י.. אני מכיר אותך מרבבה...
ונעבור לענייננו יש חולצות עם כיתוב "ממשיכים בדרכו" ותמונה של הרב הי"ד
וגם של "הרב כהנא צדק" אפשר להשיג אחרי הסיבו"ש (בסיבו"ש האחרון היה)

עז77

• אורח
« להגיב #28 ב- : דצמבר 06, 2006, 01:02:27 »

זה ממש מגוחך, כ"ך הוא "ארגון הטרור" הראשון בעולם שלא עסק בטרור מימיו...

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : דצמבר 09, 2006, 21:46:05 »
לק"י[!!!]

צודק.. .זה בדיחה עצובה - הרב כהנא, לא רצח שום אדם!!!