כתב נושא: מישהו יכול להסביר לי מה קורה בעולם שלנו?  (נקרא 2762 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
טלי פחימה מתארחת בתפוז בפורום ערבים נו ועל זה נאמר את אשר יגורתי בא לי רק בתפוז המפגרים יכולים להביא פושעת כמותה לדבר בפורום מכובד ובאתר מכובד..מה לא עושים בשביל רייטינג?
ואני שואלת מה קורה באמת בארץ המטורפת הזאת אם מישהו מכם פתח היום את העיתון היה נבהל..
שדד בית תמחוי,קיבלו כסף על מנת שיטפלו בתינוקת חולת סרטן שלדאבונם הרע של הוריה היא נפטרה,הרצח המזעזע בתיכון וכך הלאה והלאה והלאה ואני מנסה בחיי אני נשבעת לחנך לדור הרבה יותר טוב את היקרים לי ביותר ואני לא יודעת איך???
אני ממש זועקת הצילוווווווווווו
 >:( :'(

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מישהו יכול להסביר לי מה קורה בעולם שלנו?
« להגיב #1 ב- : אפריל 20, 2007, 01:24:37 »
ובנתיים המוסלמים סופרים הכסף מביטוח לאומי ושלום על ישראל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 20, 2007, 03:23:13 »
רוצה אני יספר לך משהו כואב?

אבא שלי לא שומע כבר באוזן אחת הוא קרוב לאבד את השמיעה באוזן השניה  שזה בערך 85 אחוז אחוזי נכות אבל מה

ביטוח לאומי מסרב לתת לאבא שלי מעל 65 אחוז למה  כי אז אבא שלי יקבל קיצבת נכות ואת השלט הזה על האוטו
את לא יודעת כמה זה מדכא את המשפחה שלי כי אין לנו כסף למכשיר שמיעה שעולה בגלל הבעיה של אבא שלי 100 אלף שקל

אבא שלי עוד מעט לא ישמע הוא כבר לא הולך להצגות ועוד ביכל אנחנו גרים על הצפון והמלחמה האחרונה רק הגבירה את הבעיה שלו
ביטוח לאומי מסרב להכיר בו כנכה

אבל ביטוח לאומי משלם ל60 אחוז ערבי ישראל
אבל ביטוח לאומי משלם ל79 אחוז מהבדואים כי הם לא עובדים למרות שהם עובדים רק בשחור
אבל ביטוח לאומי משלם רק למקושרים

אז את שואל ת מאיפה מגיע התיסכול מהמדינה שלנו ?
תחשבי עלי ועל עוד מאות אלפי ילדים אחרים שחיים בתחשות הקיפוח מהמדינה הזאת לטובת אותם ערבים"טובים"

לי נימאס נימאס לי כבר

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 20, 2007, 09:39:57 »
רוצה אני יספר לך משהו כואב?

אבא שלי לא שומע כבר באוזן אחת הוא קרוב לאבד את השמיעה באוזן השניה  שזה בערך 85 אחוז אחוזי נכות אבל מה

ביטוח לאומי מסרב לתת לאבא שלי מעל 65 אחוז למה  כי אז אבא שלי יקבל קיצבת נכות ואת השלט הזה על האוטו
את לא יודעת כמה זה מדכא את המשפחה שלי כי אין לנו כסף למכשיר שמיעה שעולה בגלל הבעיה של אבא שלי 100 אלף שקל

אבא שלי עוד מעט לא ישמע הוא כבר לא הולך להצגות ועוד ביכל אנחנו גרים על הצפון והמלחמה האחרונה רק הגבירה את הבעיה שלו
ביטוח לאומי מסרב להכיר בו כנכה

אבל ביטוח לאומי משלם ל60 אחוז ערבי ישראל
אבל ביטוח לאומי משלם ל79 אחוז מהבדואים כי הם לא עובדים למרות שהם עובדים רק בשחור
אבל ביטוח לאומי משלם רק למקושרים

אז את שואל ת מאיפה מגיע התיסכול מהמדינה שלנו ?
תחשבי עלי ועל עוד מאות אלפי ילדים אחרים שחיים בתחשות הקיפוח מהמדינה הזאת לטובת אותם ערבים"טובים"

לי נימאס נימאס לי כבר

כול מילה בסלע..אני מכיר עוד מילון דוגמאות כמו זאתי..

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 20, 2007, 09:50:41 »
נו, ועדיין יש לך דיעות חיוביות על ערבי ישראל?

מביאים תומכת טרור, חברה קרובה של טרוריסט שישבה בכלא לפורום של ערבים (קוראים לפורום "פורום ערבים").

מה מסמל יותר  את החתירה תחת השלטון מאשר אירוח טרוריסטית ופושעת שמתקבלת כגיבורה אצל הערבים?

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 20, 2007, 10:44:51 »
ראשית אני רוצה להביע את רחמיי על אביך ואני מבינה את המצוקה שלכם מי כמוני יודעת  מה עברת ואתה עובר..
הרי סיפרתי פה שעברתי ניתוח מאוד קשה ומסובך וביטוח לאומי לא הכיר בי ואף טען שאני מדמיינת כאבים שאני רוצה לחיות על חשבון ביטוח לאומי.
שכך הם לא יזכו לעוד יום כמו שאני רציתי לחיות על חשבון ביטוח לאומי יימח שמם ושם זכרם ..
אבל אחרי שהבנתי את הממסד קמתי  על עשר אצבעותיי והחלטתי להשיב לעצמי את כבודי ואת בטחוני ולאט לאט אלוהים עזר לי והשתקמתי.
מעבר לזה הייתי כן ממשיכה לצעוק ולצרוח ולעלות עד הכנסת כדי לגרום לאטומים שם שיעזרו לאביך ולא להרפות..
לגביי הערבים שמקבלים ביטוח לאומי אני נגד מסיבה פשוטה אחת לא בגלל היותם ערבי אלא בגלל שאדם שלא תורם תרומתו למדינה למה הוא זכאי לקבל ממנה הטבות?
זו מתמטיקה פשוטה קבל וקח לא נתת למה תקבל?
שיטה רעה מאוד של המדינה אך מן הסתם אם לא יעלו כולם לכנסת על מנת לגרום להם שם להפסיק לחוקק חוקים מטומטמים או להפך לבטל חוקים מטומטמים כך זה יימשך.
ואכן דבריך מתסכלים כפי שדבריי מתסכלים אך איש לא פועל על מנת להפסיק עם זה..אף אחד לא עולה לכנסת וצועק שם,אף אחד לא עושה דבר וממשיכים לסבול אז אם זה כך למה שמשהו ישתנה פה?
אדם אחד לא יכול לגרום להם לשמוע אלא רק חבורת אנשים ולכן הגיע הזמן לשנות דברים ולא רק לזעוק..
הנט הוא כוח ואת זה אמרתי תמיד הוא יכול להיות התחלה של קול שאולי ישמע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : אפריל 20, 2007, 10:49:34 »
גל ים, כל עוד השלטון הוא של גוורדיית 1984 קולינו יהיה כקול הקורא במדבר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 20, 2007, 10:51:57 »
קול קורא במדבר בסופו של דבר ישמע ידידי :)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : אפריל 20, 2007, 12:35:06 »
ג'ורג' אורוול הבין את זה אחרת.
כי מול מי שמתשמש בכלים של ז'אדאנוב וגבלס אין הרבה מה לעשות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : אפריל 20, 2007, 12:51:45 »
הביטוח הלאומי מושחת אבל כספים לערבים הם בהתאם לחוק.
הביטוח הלאומי לוקח את כספנו:מליארדים רבים והכסף נעלם,בירוקרטיה.
לביטוח הלאומי יש ועדות רפואיות וניתן להוציא ממנו את מה שמגיע לנו.
למשל למען אבא שלי הלכתי לביטוח הלאומי ביפו וכן סידרתי לו מה שמגיע לו:קיצבה מטפלת.
החוקים הם דרקוניים אבל  כשמגישים בקשה מסודרת עם צילומים ואישורים רפואיים עוברים פרוצדורה מסודרת של כמה חודשים.
הייתי שם 5 פעמים.הפקידות שם בקושי זזות ובקושי מסוגלות להדפיס מכתב ולהוציא אישור.בטלפון הן לא עובדות בכלל והן שובתות כל הזמן ואנשים ממש מסכנים.
אבל אחרי תהליך בירוקרטי מייגע וארוך אפשר כן לסדר דברים.
הבעיה שהפתרון הוא חלקי והם אישרו מטפלת שעתיים ביום כשאבא סיעודי ואת השאר השלמנו מכיסנו.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 20, 2007, 15:23:39 »
ראשית אני רוצה להביע את רחמיי על אביך ואני מבינה את המצוקה שלכם מי כמוני יודעת  מה עברת ואתה עובר..
הרי סיפרתי פה שעברתי ניתוח מאוד קשה ומסובך וביטוח לאומי לא הכיר בי ואף טען שאני מדמיינת כאבים שאני רוצה לחיות על חשבון ביטוח לאומי.
שכך הם לא יזכו לעוד יום כמו שאני רציתי לחיות על חשבון ביטוח לאומי יימח שמם ושם זכרם ..
אבל אחרי שהבנתי את הממסד קמתי  על עשר אצבעותיי והחלטתי להשיב לעצמי את כבודי ואת בטחוני ולאט לאט אלוהים עזר לי והשתקמתי.
מעבר לזה הייתי כן ממשיכה לצעוק ולצרוח ולעלות עד הכנסת כדי לגרום לאטומים שם שיעזרו לאביך ולא להרפות..
לגביי הערבים שמקבלים ביטוח לאומי אני נגד מסיבה פשוטה אחת לא בגלל היותם ערבי אלא בגלל שאדם שלא תורם תרומתו למדינה למה הוא זכאי לקבל ממנה הטבות?
זו מתמטיקה פשוטה קבל וקח לא נתת למה תקבל?
שיטה רעה מאוד של המדינה אך מן הסתם אם לא יעלו כולם לכנסת על מנת לגרום להם שם להפסיק לחוקק חוקים מטומטמים או להפך לבטל חוקים מטומטמים כך זה יימשך.
ואכן דבריך מתסכלים כפי שדבריי מתסכלים אך איש לא פועל על מנת להפסיק עם זה..אף אחד לא עולה לכנסת וצועק שם,אף אחד לא עושה דבר וממשיכים לסבול אז אם זה כך למה שמשהו ישתנה פה?
אדם אחד לא יכול לגרום להם לשמוע אלא רק חבורת אנשים ולכן הגיע הזמן לשנות דברים ולא רק לזעוק..
הנט הוא כוח ואת זה אמרתי תמיד הוא יכול להיות התחלה של קול שאולי ישמע.

אבא שלי גם חולה סוכרת אף מקום עבודה לא רוצה אותו בגלל אותן מגבלות

את פיספסת את כל המטרה של הההודעה שלי

ההודעה שלי אמרה
שאם המדינה הייתה קצת יותר דואגת לאזרחים היהודים שלה הרי בכל זאת אנחנו חיים במדינה יהודית
ביטוח לאומי לא היו מיתקמצנים לתת לאבא שלי את המגיע לו
אבל לעולם לא נקבל
אבל אני מבטיח לך

כל אחד מאותם מאות אלפי ילדים בארץ שחשים קיפוח מצד מוסדות המדינה לצד הערבים
בסופו של דבר יקומו
בסופו של דבר תהיה מלחמת אחים או הפחית צבאית את חושבת שזה רחוק אבל זה לא רחוק ביכלל
יום יבוא ויהיה סוף לכל השיחטות הזאתי