כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 24 באפריל**  (נקרא 5162 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
אהרון

**שוב אני מזכיר לכל גולש מותר לשאול 2 שאלות קצרות בהודעה אחת**

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 24 באפריל**
« להגיב #1 ב- : אפריל 17, 2007, 20:44:58 »
שלום רב חיים

א. הייתי מעוניין לדעת אם יש ברשותך קלטות, סרטים של הרב מאיר כהנא או בנו הי"ד, בעברית שתוכל להעלותם לאינטרנט (ומה לגבי העלאת שיעורי תורה כהניסטים לאינטרנט)
ב. למה אתה לא מפרסם סרטונים שכנגד רוני, שיסביר את כל מעלליו. משום שלענ"ד באינטרנט אם לא מגיבים זה נתפס כהודאה. (וזה פוגע בתנועה)

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 17, 2007, 22:19:41 »
חיים שלום רב.
1. בהמשך לדיון המתנהל כאן בפורום בנוגע לכלכלת ישראל - האם אתה בעד הקמת איזור של בתי קאזינו במדבר הנגב? אני חושב שזה יעשה מהפכה ענקית ומצויינת בכלכלה שלנו.אנחנו צריכים להפריח את המדבר.האמריקאים הלכו למדבריות נבאדה והקימו שם את לאס ווגאס וכיום זאת עיר שמכניסה מליארדי דולרים לממשלת ארה"ב. אני למשל הייתי ממליץ לממשלה כהניסטית לקחת את כל האיזור המשתרע בין דימונה-ירוחם-ערד ושם להקים פארק שלם של תיירות עם בתי קאזינו. כך אנו נביא כלכלה בריאה ואיכותים ישר לאיזורי המצוקה בישראל.מהיא עמדתך בעניין.

2. בתוכניותך המצויינות Take Back America אתה מדבר על הצורך להפסיק את התלות האמריקאת בנפט ערבי ולימצוא חלופות אחרות.אני מסכים איתך שזה אפשרי אך האם זה באמת יפגע בהזרמת הכספים לטרור? הרי מדינות ענקיות כמו סין, רוסיה, הודו, צ.קוריאה וכו' ימשיכו לקנות נפט מהערבים המוסלמים הנאצים כך שגם אם אמריקה ואירופה יחד יפסיקו להשתמש בנפט, לא ניראה לי שזה יחנוק את הטרור.

בכבוד רב ובברכת הבריאות,
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

yacov

• אורח
« להגיב #3 ב- : אפריל 17, 2007, 23:01:43 »
בס"ד

מועדים לשמחה לגאולה שלמה,

א. האם אתה מתגליח בחול המועד של פסח וסוכות ומ-2 באב עד 9 באב? כמה פעמים בשבוע אתה מתגליח?

ב. האם אתה אוכל egg whites בסדר של פסח?

בברכה,
יעקב מנשה בן רחמים.

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : אפריל 17, 2007, 23:09:23 »
חיים שלום רב!
1.לגבי השחורים בארה"ב,סיפרת על אל שרפטון,האם הוא התמודד לנשיאות?ומתי?האם הוא השמיע הערות אנטישימיות?האם חייו של ברק חוסיין אובאמה לא בסכנה כמו שמרטין לותר קינג נרצח,האם הילרי קלינטון לא בסכנה כמו קנדי כי בארה"ב לא יקבלו נשיא שחור או אישה!
2.מה עמדתך בנוגע לגלובליזציה,איחוד אירופה,הסכמי הסחר החופשי עם מקסיקו וקנדה?האם אתה רואה בכך תהליך לא רצוי ומדוע?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : אפריל 18, 2007, 06:24:45 »
חיים שלום רב!
אני מודה לך שתיקנת את כל הטעויות שלי בשאלה של שבוע שעבר בקשר לגולדה, דיין ושאר הבוגדים יש"ו.  לא ידעתי שהם היו אלו ששמו את הרב כהנא זצוק"ל הי"ד בכלא.  למדתי הרבה מתשובתך.  שאלתי השבוע: האם יצא לך לנאום בבתי כנסת או מרכזים יהודיים בזמן האחרון?  אם כן, מי היו בקהל, ומה היו התגובות?
יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 18, 2007, 21:47:04 »
חיים שלום רב,
קודם כול אהבתי את התשובות שנתת לי בשבוע שעבר תודה רבה.
1)חיים אני מכבד אותך ומעריך אותך ועד היום כול מה שאמרת איסכמתי איתו ועד היום הכול היה טוב ויפה.
אבל דבר אחד לא אהבתי , שקראתה לצה"ל צבא נאצי.תאמין לי שהחיילים לא כול כך אוהבים ערבים והשוטרים במישמר הגבול
כול היום רק מביאים כאפות לערבים אבל הבעיה היא לא בחיילים החיילים הם מצויינים הבעיה זה מי שמעלייהם הדרג העליון אשם ,
עם היו נותנים לחיילים במילחמה  אור ירוק לאיכנס בחיזבאללה בכוח הכח תאמין לי שתוך כמה שעות לא היה שם נפש חייה..
מי שמעל החילים מי שלו שנותן להם ולמפקדים שלהם ליפעול זה הוא אשם זה הכול ביגללם הם לא נותנים להם ליפעול
ועם לא היו אומרים להם לגרש את יהודי גוש קטיף הם לא היו עושים את זה ותאמין לי שהם לא עשו את זה בשימחה את הגירוש בקטיף..
חבר טוב שלי משרת במישמר הגבול והוא אומר לי שבכול פעם ששוטר מרביץ לערבי אז הערבי ישר רץ לאיתלונן עליו בוועדת מישמעת או משהו כזה
ויישר מעמידים את אותו שוטר למישפט..אתה מבין למה אני חוטר פה נכון?

סליחה על הערות הערוכות  ותודה על כול הדברים שאתה עושה למען עם ישראל וכול טוב.באהבת ישראל underground, או בשמי האמיתי אלירן.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
2 שאלות לחיים בן-פסח
« להגיב #7 ב- : אפריל 21, 2007, 20:48:03 »
1.למה לא משחררים את האסירים היהודים-ביטחוניים כמו:עמי פופר,חבר מחתרת בת-עין,יגאל עמיר,חגי עמיר ואת המחבלים הערבים ימך שימם וזיכרם משחררים? למה לא דורשים את שחרורם של האסירים היהודים כי עכשיו אולמרט רוצה לשחרר מחבלים ערבים בתמורה לשחרורו של גלעד שליט אז שיידרוש לשחרר את עמי פופר ושאר האסירים היהודים.

2.מה אתה חושב על מפלגת חירות של מיכאל קליינר ובכלל על קליינר בפרט ועל מפלגת חירות?.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #8 ב- : אפריל 22, 2007, 07:01:12 »
שבוע טוב חיים

תודה  על התשובות שלך בשבוע  שעבר

השאלות  שלי  השבוע:
1)מה  הפירוש  הנכון לכוונה :"עם נבחר" "גוי קדוש"   "אור  לעמים"
אתה חושב שבתקופה הנוכחית  אנחנו עם נבחר?(עם כל הזוועות שאנחנו מעוללים לאחים שלנו)

אפשר לפרש את הכוונה של "אור לעמים" גם בזה שהיהודים תרמו רבות למדע טכנולוגיה ועוד  דברים חשובים בחיים  ?

שאני  אמרתי אנחנו התכוונתי  בכללי לכל העם היהודי

2)חיים מדוע  לדעתך ריכזו את כל העבודות של הטכנולוגיה בת"א ובמרכז(אנשים יכולים לא  להסכים איתי  אבל זה  מה שקורה במציאות)

תודה  מראש
איתן
« עריכה אחרונה: אפריל 24, 2007, 06:22:44 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אפריל 22, 2007, 20:25:07 »
ב"סד
לחיים תודה רבה על התשובות .אתה בעל ידע לגבי נושאים אקטואליים וטוב שיש משהוא אוביקטיבי ישר .
שעונה לשאלות מתוך דאגה ורחמים על הבורות שרוב עם ישראל נמצא בו. בזכות התשקורת שדאגה שנדע מה שבאינטרסים שלה שנדע .
1. מה אתה אומר על יום העצמאות ?
2 .   ואיך זה שעם דעות ימניות אמיתיות .אתה עדיין תולה דגל ישראל בחדר שממנו אתה משדר.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 23, 2007, 19:34:31 »
שלום!

באוטובוס ל.ק. ארבע היה כתוב השלט הבא: "זריקת סטניסלב מרכב זה אסורה", מה זה סטניסלב?

בתודה מראש
אור-לי.
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : אפריל 23, 2007, 20:43:13 »
שלום לך חיים, יום עצמאות שמח !

1]אם תהיה ראש ממשלה, האם אתה מתכוון לכבוש את א"י השלמה? ואם כן, כיצד, האם אתה בטוח שנוכל לעמוד בהשלכות ? ואם כן, מה נעשה עם האנשים שיהיו בשטחים שכבשנו ?

2]האם לדעתך עם ישראל יגיע למצב של מלחמת אזרחים ח"ו ?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד 2 שאלות לחיים בן-פסח
« להגיב #12 ב- : אפריל 24, 2007, 01:15:12 »
1.למה לדעתך הפרקליטות לא מוציאה את התנועה האיסלאמית ואת מפלגת בל"ד תומכות הטרור מחוץ-לחוק?

2.מה אתה חושב על המחתרת היהודית של אלירן גולן ז"ל?

3.מה על תושביי שדרות לעשות נוכח התרת דמם על ידי הממשלה התבוסתנית של שמלמארט?
« עריכה אחרונה: אפריל 24, 2007, 14:55:58 על ידי דוקא_כך »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : אפריל 24, 2007, 14:12:50 »
TIME IS RUNING OUT

חיים , לא צריך להתחיל לפעול ? המוסלמים מהווים 20 אחוז מתושבי ישראל.
אז השאלה: מה אפשר לעשות עכשיו למען עתידנו?
« עריכה אחרונה: אפריל 24, 2007, 14:56:28 על ידי דוקא_כך »