כתב נושא: חיים אזולאי לכנסת  (נקרא 3250 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק haimazulay06

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים אזולאי לכנסת
« ב- : אפריל 12, 2017, 19:02:13 »
שלום רב, חג שמח ומועדים לשמחה!

רציתי לספר על עצמי. שמי חיים אזולאי ואני תומך נלהב של כוח משימה יהודי ושל חיים בן פסח ויש לי כוונות להעביר מסר לעם ישראל בריצה שלי לכנסת ישראל בתור ימני אמיתי. אני פחות בעד מדינת הלכה, אבל בעד שמדינת ישראל היא מדינה יהודית לפני דמוקרטית. אני כיום סטודנט באוניברסיטת אריאל כהנדסאי תעשיה וניהול ויש לי כוונות ברורות לרוץ לכנסת בעוד מספר שנים לאחר קבלת הדיפלומה. אני כיום פקוד במפלגת "זהות" של משה פייגלין ואני באמת מוכן לעשות כל שביכולתי על מנת שחיים בן פסח יעלה ארצה וארוץ גם כנציג מטעם "כוח משימה יהודית" לכנסת בבחירות הקרובות בפריימריז של "זהות". אני גם בעד עידוד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל. רק אם מיעוט קטן של ערבים שיקבלו את מדינת ישראל כמדינה יהודית וישרתו את המדינה בשירות לאומי (כן, אני בתור ח"כ מתכוון לחוקק חוק שגיוס לשירות לאומי יהיה חובה עבור מי שאינו יכול לשרת בצה"ל), אז אחוס עליהם על תנאי שלא יסיתו נגד מדינת ישראל. אם כן, גם אותם נגרש תמורה לפיצויים. אני גם בעד הקמת שדולה למען נוער הגבעות שעושים עבודות קודש כדי להבטיח את קיומה של מדינת ישראל בתחומי יהודה ושומרון. כמו כן, אני בעד שיחייבו יו"רים ומנכ"לים רבים אפשרות לקבל אנשים בעלי מוגבלויות רבות (ביניהם נכים, עיוורים וחירשים) לעבודות שונות. אם לא יקבלו את אותם אנשים יחייבו לשלם קנס גבוה, ואם לא יקבלו אותם, זה לא יהיה בגין המוגבלויות שלהם, אלא בגלל סיבות אחרות וביניהן מקום העבודה הראשון שלהם וכו'.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד עליי, צלצלו אליי ל: 052-8823383

או במייל: [email protected]

באהבת :israel:, חיים אזולאי

מנותק רם מאיר אברהם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמוני
בעניין: חיים אזולאי לכנסת
« להגיב #1 ב- : אפריל 12, 2017, 19:08:51 »
חיים אזולאי הוא ימני אמיתי וישר כוח על הפעילות שלו O0