כתב נושא: תמיד אמרתי שמוחמד זועבי חרטטן  (נקרא 2040 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמיד אמרתי שמוחמד זועבי חרטטן
« ב- : נובמבר 26, 2016, 20:26:03 »
עכשיו הוא קורא לבנט גזען מסית כי הוא דיבר לא יפה על הערבים שביצעו את פיגועי האש. אין דבר כזה ערבי, במיוחד מוסלמי, שבאמת ובתמים "אוהב יהודים". על זה נאמר "מי שלוחץ יד לערבי - שיספור את אצבעותיו".

--

"הבנתי אותך, מר ״שר החינוך של כולם.״

אני מבין שבאופן רשמי ופומבי החלטת להצטרף לסמוטריצים למיניהם שבקרבתך ולהראות את הצד הפחות אחוותי שלך!

אני לא אתייחס באופן ספיציפי להאשמות הזולות והמזעזעות שלך נגד ציבור שלם, מכיוון שהן לא מפתיעות אותי את האמת. הציבור שעליו אתה מדבר הוא חלק אינטגרלי מהמקום הזה ומהחברה הישראלית, על אפך וחמתך שלך ושל דומיך. אבל אם כבר מדברים על הצתות ושריפות, אז תרשה לי להזכיר לך שאתה וחבריך למפלגה עושים את העבודה בצורה נהדרת. אתם משסעים וקורעים את החברה הישראלית, הקרועה ממילא, בצורה שאף אחד אחר לא הצליח לקרוע ולשסע. משנאה להומאים, לשנאה לבני מיעוטים ועד הצהרות פופלציסטיות מחרידות.

אז לפני שאתה מטיף לנו, פשוטי ופשוטות העם, אוהבי הארץ הזו, אשר עושים כמיטב יכולתנו כדי לשמור על עצמנו, מדינתנו ועתידנו, תטיף לעצמך ולסביבתך ותזכור את החינוך לסבלנות שפעם דיברת עליו, כשעדיין נזכרת בחשיבות של להיות ממלכתי ושל כולם!

הצהורתיך משקפות את אחת הסכנות הגדולות ביותר שמשתקפות לחברה הישראלית בימינו - שנאת החינם!"

https://facebook.com/story.php?story_fbid=10208307131940098&id=1357972689

מנותק Xcode

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: תמיד אמרתי שמוחמד זועבי חרטטן
« להגיב #1 ב- : דצמבר 01, 2016, 00:53:03 »
על מה הוא נדלק ?
מה לא בסדר ולא נכון בדברי בנט ?

ארץ לא יכולה להיות שייכת למי ששורף אותה.