כתב נושא: גלגל ים את מוכנה לספר לגולשים החדשים  (נקרא 2154 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
גלגל ים את מוכנה לספר לגולשים החדשים
« ב- : אפריל 13, 2007, 18:15:55 »
על רבין?הם לא מכירים את הסיפור ויש כאן חילוקי דעות לגבי המעשה שנעשה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : אפריל 13, 2007, 18:19:42 »
אני יכול לספר לכם מספיק על רבין, הכל עובדות מוצקות, אין כאן על מה לחלוק, אם כי אני מעוניין לשמוע קודם את גל ים לפני שאני מגיב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : אפריל 13, 2007, 18:23:10 »
נץ לגלגל ים יש סגנון מיוחד משלה,כוח מתפרץ כמו גל בים,שצף קצף.העובדות לא נהירות לכולם,אבל בזמנו כשגל ים חשפה אותן בפני השמאלנים היא הותקפה קשות,לעגו לה,השמיצו אותה,ביזו אותה.
כאן ניתן לה לספר בנחת ונאזין לה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : אפריל 14, 2007, 21:12:23 »
Let the bloodbath begin
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 14, 2007, 23:02:48 »
מה יש לספר על רבין מלבד העובדה שרבין לא היה צדיק כפי שרוצים לתאר אותו הוא עשה שטויות ושילם עליהם מחיר יקר..הוא היה חייב להפסיק להאמין לערפאת ולהקשיב לעם ואם היה לו שכל היה ניצל אך שרי אחיטופל דאגו לו ולמזלו הרע הוא נרצח..
ועל זה נאמר סוף  מעשה במחשבה תחילה לא ללכת עם הראש בקיר ולהאמין שאתה צודק וכולם טפשים ולא מבינים שום דבר אבל עם יועצים כמו ביילין ופרס מה כבר יכול היה המסכן לעשות ..תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים ומי ייתן והבינה תשוב אל העם אמןןןןןןןןןןןןן

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : אפריל 15, 2007, 12:41:21 »
מי רצח את רבין גלי?שריו?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 15, 2007, 12:48:09 »
מה יש לספר על רבין מלבד העובדה שרבין לא היה צדיק כפי שרוצים לתאר אותו הוא עשה שטויות ושילם עליהם מחיר יקר..הוא היה חייב להפסיק להאמין לערפאת ולהקשיב לעם ואם היה לו שכל היה ניצל אך שרי אחיטופל דאגו לו ולמזלו הרע הוא נרצח..
ועל זה נאמר סוף  מעשה במחשבה תחילה לא ללכת עם הראש בקיר ולהאמין שאתה צודק וכולם טפשים ולא מבינים שום דבר אבל עם יועצים כמו ביילין ופרס מה כבר יכול היה המסכן לעשות ..תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים ומי ייתן והבינה תשוב אל העם אמןןןןןןןןןןןןן

רעבין היה בוגד  ועכשיו הוא נישרף באש גיהנום.