כתב נושא: נתן זועבי בפייסבוק:"הייתי נותן את שרון גל, ינון מגל ואורן חזן תמורת שריד"  (נקרא 1515 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נתן זהבי פרסם סטטוס חריף בפייסבוק על רקע שלל תגובות נאצה ושנאה נגד יוסי שריד לאחר מותו ■ שרון גל הגיב בעמוד שלו: "כמה חוצפה, גועל ורוע יש בחלקים במחנה השמאל - והכול עובר בשקט"

"הייתי נותן להוא למעלה שלושה תמורת אחד. היה לוקח את שרון גל, ינון מגל, ואורן חזן ומשאיר לנו את יוסי לעוד כמה שנים" - כך כתב נתן זהבי בעמוד הפייסבוק שלו בעקבות מותו של יוסי שריד ופרסום תגובות שנאה ונאצה מצד אנשי ימין קיצוני ברשתות החברתיות, אשר הביעו שמחה על מותו של שריד.

לפני כן כתב זהבי: "המון עצב על סיום דרכו של איש יקר ואהוב"; אך על רקע שלל תגובות נאצה נגד שריד הוא כתב לאחר מכן: "היודונאצים חוגגים מאתמול בערב. לו יכלו היו שותים את דמו למרות שזה חנוכה ולא פסח".

בתגובה כתב גל בדף הפייסבוק שלו: "תארו לכם, חלילה, איש ימין כותב כך על אנשי שמאל אחרי רצח גנדי ז"ל או לכתו של רפול ז"ל. תחשבו על זה רגע - כמה חוצפה, גועל ורוע יש בחלקים במחנה הזה - והכול עובר בשקט. אני בדר״כ לא מתייחס לטקסטים מהסוג הטמא הזה, אבל הפעם חשוב לשתף, כי נתן זהבי (שוב) עבר את הגבול".