כתב נושא: גלובס ניהיה אתר שמאלני אנטי ביבי,נוסו על נפשותיכם  (נקרא 2411 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בהמשך לפרסום הקודם שלי שמתחילים לצוץ בכמויות בחודשים האחרונים כתבות נגד הימין,נגד ביבי,נגד דתיים ,נגד הכל חוץ מהעיתונאים שלהם שמפחדים לאבד את פרנסתם

עכשיו זה סופי האתר מפחד על קיומו בגלל שביבי רוצה להפיל אתרי חדשות ותקשורת והם מפסידים כסף לכן(זה מה שאני חושב) האתר מפציץ ללא הפסקה מתקפות על הממשלה ועל הימין וכל שבוע יש להם כותבי טורים שיורדים על הכל וקוראים שם לבוחרי ביבי "כת הטהרנים" (יימח שימם)במשך חודשים צפיתי בו ואני אומר את זה מניסיון רב במיוחד בתקופה האחרונה צצים ללא הפסקה הכותרות שצייניתי לעיל,האתר הזה ניהיה גרוע מווינט וואלה ואחרים וזה בגלל שהוא מציע עצמו כ"מתון" מציע להתרחק משם כל עוד נפשכם בכם ולחפש אתר חדשות נורמלי ונטראלי או אתר בחו"ל

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גם שכשהם מפרסמים שה"עם" נגד התקשורת בכותרות שלהם,הם מגנים נחרצות על אנשי התקשורת ו"מסלפים" את העובדות ,כאילו העם לא מרוצה מכך שהם לא ימנים או שהם לא משדרים מספיק פיגועים, וכל מיני שטויות להסית את דעת הקורא,
בפועל יש שם תגובות בתשלום(של לפיד ואחרים) ,מה שגרוע מהכתבות הוא שהם מגמתיות עם כותרות מעצבנות וע"מ ל"הוציא" מהקורא בכוונה תגובה שלילית עד מאוד,התגובות שרובם רעות,ניסיתי לכתוב שם תגובות וזה נתן לי אבל בפועל יש שם רוב של 80% שמאל וזה לא הגיוני,בקיצור להתרחק

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הנה
« להגיב #2 ב- : נובמבר 26, 2015, 10:52:56 »
נסתי על נפשי
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: הנה
« להגיב #3 ב- : נובמבר 26, 2015, 10:57:37 »
נסתי על נפשי
צריך גם להזהיר ,זה אתר שמפיל בתוכו רבים,אני הסתכלתי הרבה שם  וראיתי יש שם הרבה יהודים שעובדים עליהם על הכתבות המגמתיות והתגובות המזוייפות
פעם היו עובדים על אנשים דרך טלוויזיה כי אי אפשר היה לברר כמעט,היום עובדים על אנשים דר"כ אינטרנט,אמנם יש אתרי צד שלישי אבל עדיין הם שולטים ומשפיעים מאוד רק צוק איתן חשף מה העם באמת חושב ושנמאס לו מהשמאל שמפחיד ומקרר אותנו כל יום

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בלי להעליב אחי אהל זה אתר חדשות זניח אנשים נכנסים אליו רק אם יש שם משהו ממש מעניין

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא יודע ככה דעתי בכל מקרה