כתב נושא: חחח דונלד טראמפ  (נקרא 3721 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חחח דונלד טראמפ
« ב- : אוגוסט 09, 2015, 17:21:10 »
טוחן את התקשורת וגומר להם בפנים חח מתים מפחד ממנו.. מתי אצלנו בארץ

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: חחח דונלד טראמפ
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 09, 2015, 19:25:04 »
חחח אחי ישראל מפגרת ב20 שנה לפחות מארצות הברית ,בזמן ששם מאסו במערכת החינוך והממשל כבר בשנות ה90 והבעירו רחובות,אצלנו עוד לא מאסו ורוצים עוד מערכות חינוך "ממלכתי" כלכלה קפיטליסטית ועוד רכבות וכל מיני שטויות של פעם
אפילו העולם הערבי יותר מתקדם מאיתנו אנחנו חיים בשנות ה70 80 תודות לארגוני הטייקונים והשמאל   
:old_cry:

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 09, 2015, 20:58:38 »
הוא סתם נרקסיסט ובהמה. גם אצלנו היו וישנם יצורים כאלה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 09, 2015, 22:58:14 »
הוא סתם נרקסיסט ובהמה. גם אצלנו היו וישנם יצורים כאלה.

תן לי אחד במדינה שכל התקשורת נגדו והוא צוק לא זז... 

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 09, 2015, 23:21:36 »
כשהתשקורת ממש נגד מישהו הוא מוקצה ומוחרם. מה שדונלד טראמפ מספק זה מופע טראש שמושך רייטינג והתקשורת חוגגת על זה. אני גם לא חושב שהוא מקבל חיים קשים מהתקשורת. חלק מדברים נגדו וחלק בעדו. גם אלה שנגדו לא מנהלים דלגיטימציה נגדו. אני חושב שהתקשורת השמאלנית שם מקווה שהוא ירוץ כמועמד עצמאי ובכך ימסור להם ניצחון ודאי בבחירות. אלה בימין שיש להם קצת שכל מבועטים כי הם מבינים שאם הוא יהיה המועמד הרפובליקני אין לו סיכוי ואם הוא ירוץ כמועמד עצמאי אין להם סיכוי. יש גם כסילים שממש תומכים במופע הקרקס שלו ורואים בו מועמד ראוי.

תן לי אחד במדינה שכל התקשורת נגדו והוא צוק לא זז...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 10, 2015, 01:26:39 »
כשהתשקורת ממש נגד מישהו הוא מוקצה ומוחרם. מה שדונלד טראמפ מספק זה מופע טראש שמושך רייטינג והתקשורת חוגגת על זה. אני גם לא חושב שהוא מקבל חיים קשים מהתקשורת. חלק מדברים נגדו וחלק בעדו. גם אלה שנגדו לא מנהלים דלגיטימציה נגדו. אני חושב שהתקשורת השמאלנית שם מקווה שהוא ירוץ כמועמד עצמאי ובכך ימסור להם ניצחון ודאי בבחירות. אלה בימין שיש להם קצת שכל מבועטים כי הם מבינים שאם הוא יהיה המועמד הרפובליקני אין לו סיכוי ואם הוא ירוץ כמועמד עצמאי אין להם סיכוי. יש גם כסילים שממש תומכים במופע הקרקס שלו ורואים בו מועמד ראוי.

בארה"ב אין דברים כאלה.. אתה רואה אותם מחרימים את טד קרוז? אין ספק שאותו הם באמת שונאים לפחות CNN msnbc והתקשורת השמאלנית המוצהרת והוא עדיין מקבל במה.. אפילו את הרב כהנא (הגויים) לא החרימו שם.. מיליארדר איל נדלן ותקשורת כמו טראמפ בטח שאי אפשר להחרים, אי אפשר להשתיק אותו. הוא עושה פרובוקציות כמו שהרב כהנא עשה פרובוקציות ככה אתה משיג עניין ותמיכה... וזה עובד לו. בטח כשהפרובוקציות שלו זה תשובה לזונת תקשורת שמסיתה נגדו משקרת ומתבכיינת כמה הוא שונא נשים בפריים טיים כמו איזה שמאלנית מתוסכלת מינית. הוא לא מעניין אותי אישית מעניין אותי שהוא לא סופר אף אחד לא מתנצל ולא מכבס את דעותיו בניגוד לרוב המוחץ של אנשי הציבור בארץ.. 
« עריכה אחרונה: אוגוסט 10, 2015, 01:54:45 על ידי El Blanco »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 10, 2015, 12:00:07 »
טד קרוז מקבל מעט מאוד יחס מהתקשורת למרות שהוא מדורג גבוהה (2) בסקרים וגם בגיוס תרומות לקמפיין שלו.

בארה"ב אין דברים כאלה.. אתה רואה אותם מחרימים את טד קרוז? אין ספק שאותו הם באמת שונאים לפחות CNN msnbc והתקשורת השמאלנית המוצהרת והוא עדיין מקבל במה.. אפילו את הרב כהנא (הגויים) לא החרימו שם.. מיליארדר איל נדלן ותקשורת כמו טראמפ בטח שאי אפשר להחרים, אי אפשר להשתיק אותו. הוא עושה פרובוקציות כמו שהרב כהנא עשה פרובוקציות ככה אתה משיג עניין ותמיכה... וזה עובד לו. בטח כשהפרובוקציות שלו זה תשובה לזונת תקשורת שמסיתה נגדו משקרת ומתבכיינת כמה הוא שונא נשים בפריים טיים כמו איזה שמאלנית מתוסכלת מינית. הוא לא מעניין אותי אישית מעניין אותי שהוא לא סופר אף אחד לא מתנצל ולא מכבס את דעותיו בניגוד לרוב המוחץ של אנשי הציבור בארץ.. 

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 10, 2015, 16:59:03 »
טד קרוז מקבל מעט מאוד יחס מהתקשורת למרות שהוא מדורג גבוהה (2) בסקרים וגם בגיוס תרומות לקמפיין שלו.

קרוז בחור טוב ובזה זה מסתכם.. הוא ילד טוב.. טראמפ פחות מנומס ובגלל זה אי אפשר להתעלם ממנו.. כששמראיינים אותו אין לו בעיה להגיד בדיוק מה הוא חושב על העקיצות של המראיין ואם צריך גם להגיד לו שיוציא את האף מענייניו... הוא מנהל את הראיון וגורם למראיין להתחנן לראיון איתו בשונה מהפוליטיקאים בארץ שידקרו מתנחל בשביל דקת שיחה עם יונית לוי... בנאדם כזה אי אפשר להחרים

מה בדיוק הבעיה שלך איתו שהוא לא מנומס? מה אנחנו במסיבת תה של רותם מהגן? מנהיג קודם כל צריך לדעת לעמוד על שלו קל וחומר כשמדובר בהישרדות מדינתו.. דווקא זה שמלקק ומתנצל מתפרק כמו גינגריץ בבחירות הקודמות..

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 10, 2015, 21:51:41 »
הוא דברן גדול, אגוטיסט מגוחך שעסוק רק בעצמו ואין לו עקרונות הוא ולחלוטין לא אמין ואין לו סיכוי להיבחר. אם הוא יהיה נשיא היועצים שלו ישלטו לחלוטין במדיניות, והוא ימנה מישהו ש"נחשב" כמבין גדול סוג של קסינג'ר חדש. אבל הבעיה הכי גדולה אתו היא שהוא פוגע בסיכוי של המועמדים הטובים (במיוחד טד קרוז) ובכך הוא עוזר למועמדים הממסדיים (אני מעריך שמדובר בעיקר בג'ב בוש ומרקו רוביו). ואז אחרי שהוא יהרוס לטד קרוז, סקוט ווקר וכל מועמד\ת סביר אחר הוא ירוץ כמועמד עצמאי וזה הפסד בטוח של המועמד הרפובליקני.

אני גם חושב שג'ב בוש הוא בכלל הכי מגוחך אין לו סיכוי

קרוז בחור טוב ובזה זה מסתכם.. הוא ילד טוב.. טראמפ פחות מנומס ובגלל זה אי אפשר להתעלם ממנו.. כששמראיינים אותו אין לו בעיה להגיד בדיוק מה הוא חושב על העקיצות של המראיין ואם צריך גם להגיד לו שיוציא את האף מענייניו... הוא מנהל את הראיון וגורם למראיין להתחנן לראיון איתו בשונה מהפוליטיקאים בארץ שידקרו מתנחל בשביל דקת שיחה עם יונית לוי... בנאדם כזה אי אפשר להחרים

מה בדיוק הבעיה שלך איתו שהוא לא מנומס? מה אנחנו במסיבת תה של רותם מהגן? מנהיג קודם כל צריך לדעת לעמוד על שלו קל וחומר כשמדובר בהישרדות מדינתו.. דווקא זה שמלקק ומתנצל מתפרק כמו גינגריץ בבחירות הקודמות..